17.6.2012, Ne | 26. kolo | B - mužstvo

Smiřice 12:0 SK Bystřian Kunčice
(6:0)

Domácí přehrávali oslabeného soupeře ve všech směrech, když hosté pro zranění dohráli zápas jen v osmi.

Branky: Tarantík Václav 4, Bena 3, Zapadlo 2, Čížek 2, Zemek

Sestava - domácí: Hottmar (46. Jarkovský) - Zapadlo, Benák, Koza (46. Dočekal), Ponikelský (70. Zemek) - Korenčík, Nývlt, Koutník (46. Matějček), Tarantík - Čížek, Melichárek

Sestava - hosté: Kvasnička L. - Šulc, Kvasnička K., Mihl, Kubišta - Hrubý, Málek, Novák, Hruška - Jíra

ŽK: 0:0  ČK: 0:0  Diváci: 80  Rozhodčí: Pára (Dostál a Částka)

Přidáno: 12.7.2012, 12:17:50 Autor: Admin

14.6.2012, Čt | 25. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:1 Prasek
(1:1)

V dramatickém utkání bohatém na gólové šance na obou stranách nakonec 3 body zůstaly v Kunčicích. V posledním kole jedeme k zápasu do Smiřic.

Branky: Málek, Hruška - Hrubý

Sestava - domácí: L. Kvasnička - Turek, J. Pechar, Beneš, Mihl - Farka, Málek (46. P. Pechar), Laštovička, Hrubý - Hruška, Brzek

Sestava - hosté: Holý - Vyhleďal, Soukup, Jelínek, Štayr - Sedláček (89. Dunka), Hrubý, Brett, Fischer - Tichý, Hrubeš

ŽK: 1:0  ČK: 0:0  Diváci: 60  Rozhodčí: Smolko (Dostál a Částka)

Přidáno: 17.6.2012, 13:42:03 Autor: Admin

2.6.2012, So | 24. kolo | B - mužstvo

Myštěves 7:0 SK Bystřian Kunčice
(4:0)

Jednoznačná záležitost domácích, kteří neproměnili spoustu vyložených šancí díky gólmanovi hostů L. Kvasničkovi, který ještě zachránil svůj tým od vyššího přídělu. V posledním domácím zápase sezóny přivítá mužská rezerva příští neděli v debry Prasek.

Branky: Lekeš 2, Brett 2, Bielčik D. 2, Matějka

Sestava - domácí: Michalička - Matějka, Bielčik P., Draštík, Elfmark (46. Kopuletý) - Hladík, Jelínek, Brett (81. Chládek), Bielčik D. - Lekeš, Švarc (71. Valenta)

Sestava - hosté: Kvasnička L. - Srpek, Kvasnička K., Šolc, Pechar - Farka, Adlaf, Vik, Hruška - Brzek, Hrubý

ŽK: 0:0  ČK: 0:0  Diváci: 50  Rozhodčí: Hruška (Vavřina a Bednář)

Přidáno: 3.6.2012, 19:39:32 Autor: Admin

27.5.2012, Ne | 23. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:5 Kosičky
(1:3)

Po bezkrevném výkonu domácího mužstva si hosté zaslouženě odvezli 3 body. Příští sobotu zajíždíme k dalšímu derby do Myštěvse.

Branky: Brzek - Havlín, Šanda, Donát z pen., Bouška, Samek

Sestava - domácí: L. Kvasnička (80. Kocián) - R. Šulc (56. P. Pechar), K. Kvasnička, J. Pechar, Adlaf - M. Šulc, Vítek, Turek, Hrubý - Farka (70. Pechánekú, Brzek

Sestava - hosté: Černý - Jiroutek, Šanda, Tér, Perný - Bouška, Havlín, Donát, Smadiš - Koóš, Samek (69. Stránský)

ŽK: 3:1  ČK: 0:0  Diváci: 0  Rozhodčí: Jílek (Tobiáš a Klein)

Přidáno: 29.5.2012, 09:57:50 Autor: Admin

20.5.2012, Ne | 22. kolo | B - mužstvo

Stěžery A 3:0 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Po zlepšeném výkonu zůstala ještě ze strany domácích spousta šancí nevyužitých. Příští neděli přivítáme v derby Kosičky.

Branky: Hanousek 2, Vácha

Sestava - domácí: Švehlík - Ducháček, Klouček, Wild, Široký - Kocián (48. Divíšek), Hanousek, Novák, Hantsch (68. Vácha) - Halamka, Bílek (81. Tluka)

Sestava - hosté: Kvasnička L. - Šulc, Kvasnička K., Mihl, Matoušek Jar. - Beneš, Brzek D., Fiala (58. Motyka), Hornych - Hruška, Hrubý

ŽK: 3:0  ČK: 0:0  Diváci: 50  Rozhodčí: Vízek (Tlustý a Stránský)

Přidáno: 20.5.2012, 22:09:03 Autor: Admin

13.5.2012, Ne | 21. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:3 Třebeš
(1:2)

V pohledném a vyrovnaném utkání před početnou diváckou kulisou hosté rozhodli o svém vítězství 10 minut před koncem z pokutového kopu. V dalším kole zajíždíme k derby do Stěžer.

Branky: Vítek z pen., Brzek - Majer, Farkaš, Zeman z pen.

Sestava - domácí: L. Kvasnička - Turek (46. Adlaf), Mihl, K. Kvasnička, J. Pechar - Novák (81. P. Pechar), Vítek, Málek (46. Farka), Hrubý - Hruška, Brzek

Sestava - hosté: Heřman - Štěrba, Černý (55. Zeman), Obst, Hynek (71. Rychtár) - Zbořil (24. Vlach), Heglas, Sochor, Vlkanova - Farkaš, Majer (90. Kincl)

ŽK: 3:1  ČK: 0:0  Diváci: 120  Rozhodčí: Bečvář (Pára a Novák)

Přidáno: 15.5.2012, 11:38:02 Autor: Admin

6.5.2012, Ne | 20. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 4:3 Červeněves
(2:2)

V dramatickém a bojovném utkání se šancemi na obou stranách domácí rozhodli o svém vítězství v 90. minutě. V dalším kole přivítáme opět na domácí půdě v tabulce první Třebeš.

Branky: Musil 2, Laštovička, Mihl - Trejbal z pen., Gorel, Vrabec

Sestava - domácí: L. Kvasnička - Adlaf, Turek, J. Pechar (46. K. Kvasnička), Mihl - T. Charvát, Laštovička, Vítek, Vik - Hornych (75. P. Pechar), Musil

Sestava - hosté: Fölkl - Nožička, Trejbal, Janďourek, Vrabec - Malý, Šefara, Vobořil, Drobný - Gorel (56. Remsa), Novák

ŽK: 0:3  ČK: 0:0  Diváci: 100  Rozhodčí: Štancl (Ludvík a Kočí)

Přidáno: 7.5.2012, 13:02:30 Autor: Admin

28.4.2012, So | 19. kolo | B - mužstvo

Nepolisy 4:0 SK Bystřian Kunčice
(3:0)

Soupeř z Nepolis byl jednoznačně lepší a mohl vstřelit i více branek. V dalším kole čeká B tým klasický soupeř z Červeněvse.

Branky: 22. Spejchal, 30. a 68. Lihan, 39. Hanuš T.

Sestava - domácí: Marko - Hanuš R., Hanuš P., Škrha (73. Kloz), Chaloupka - Buček, Spejchal, Lihan, Marek (68. Skokan) - Šustr (80. Matys), Hanuš T.

Sestava - hosté: Kvasnička L. - Bednář, Lvasnička K., Mihl, Turek - Adlaf, Málek, Vítek, Farka - Hruška (17. Pechar), Hrubý

ŽK: 1:1  ČK: 0:0  Diváci: 70  Rozhodčí: Stránský (Vízek a Tlustý)

Přidáno: 30.4.2012, 08:25:07 Autor: Admin

22.4.2012, Ne | 18. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:3 Kobylice
(1:2)

V pohledném utkání byli hosté důraznější v koncovce, a tak si favorit odvezl 3 body. Za týden zajíždíme do Nepolis.

Branky: Brzek - Šoufek, Průcha, Vávra

Sestava - domácí: L. Kvasnička - Turek, K. Kvasnička, Mihl, J. Pechar - Charvát, Málek (63. Farka), Vítek, Hrubý (59. P. Pechar) - Hruška (46. Hornych), Brzek

Sestava - hosté: Gall - Hejcman, Tauchman (58. Havlček), Šoufek, Khol - Pšenička (80. Kmínek), Filip Marek, Hrubeš, Vávra - Průcha, Mrázek

ŽK: 3:0  ČK: 0:0  Diváci: 100  Rozhodčí: Moravec (Jedlinský a Jindáček OFS Rychnov)

Přidáno: 22.4.2012, 21:35:27 Autor: Admin

15.4.2012, Ne | 17. kolo | B - mužstvo

Nový HK B 2:1 SK Bystřian Kunčice
(1:1)

Pohledné útočné utkání díky lepšímu využití šancí vyhráli domácí. Do rámce zápasu zapadli i rozhodčí dobrým výkonem. V příštím kole přivítá rezerva v derby utkání tradičního soupeře z Kobylic.

Branky: 42. Čtvrtečka, 47. Trojan - 17. Musil

Sestava - domácí: Sedláček - Drenko, Baďura, Berger, Karmín - Vopálka (76. Porkert), Kremsa, Čtvrtečka, Lang - Linder (46. Trojan), David (70. Hofman)

Sestava - hosté: Kvasnička L. - Kratochvíla, Kvasnička K., Mihl, Charvát - Pechánek, Málek (76. Motyka), Musil, Hruška - Pechar, Hrubý

ŽK: 1:1  ČK: 0:0  Diváci: 34  Rozhodčí: Částka (Hrušková a Štancl)

Přidáno: 16.4.2012, 17:01:19 Autor: Admin

8.4.2012, Ne | 16. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:3 Lovčice
(3:3)

Vyrovnaný a bojovný zápas se šancemi na obou stranách přinesl 6 gólů již do přestávky. Po změně stran domácí zahodili 3 tutovky, a tak se body dělily, když rezervu Kunčic podržel gólman Lukáš Kvasnička. V příštím kole zajíždíme na Nový Hradec Králové.

Branky: Málek, Vítek Petr z pen., Mihl - Kafka Marek 3

Sestava - domácí: Kvasnička L. - Majer, Kvasnička K. (46. Pechar J.), Mihl, Hrubý - Charvát, Málek (65. Pechar P.), Vítek, Hruška (70. Farka) - Hornych, Turek

Sestava - hosté: Appl - Konhefr, Koubek O., Kouvek D., Sobota - Hladík, Jilemnický, Tůma (24. Císař), Kupka - Kafka (89. Hála), Chára

ŽK: 3:3  ČK: 0:1  Diváci: 70  Rozhodčí: Koza (Smolko a Vízek)

Přidáno: 8.4.2012, 20:36:52 Autor: Admin

1.4.2012, Ne | 15. kolo | B - mužstvo

Chlumec n. C. B 1:1 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Po bezbrankovém prvním poločase se podařilo nejprve skórovat domácím a kunčická rezerva poté srovnala skóre na konečných 1:1 z penalty. Příští víkend přivítá B tým doma Lovčice.

Branky: Jelínek J. - Vítek z pen.

Sestava - domácí: Pilař - Drahorád, Volný, Janda, Růžička - Jelínek D. (68. Chára), Myška, Jerie, Vondrouš - Jelínek J. (78. Herman), Koliáš

Sestava - hosté: Kvasnička L. - Majer, Kvasnička K., Mihl, Turek - Hrubý, Málek, Vítek, Pásler - Hornych, Hruška

ŽK: 3:2  ČK: 0:0  Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 2.4.2012, 13:29:23 Autor: Admin

13.11.2011, Ne | 14. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 6:2 Dohalice
(4:1)

V posledním zápase podzimní části sezóny se utkalo naše B mužstvo s celkem Dohalic. Zápas byl prakticky rozhodnut v prvním poločase, kdy naši borci vedli 4:1. V půli druhé byly k vidění další tři branky a zápas velmi bohatý na brankové přiležitost tak skončil "hokejovým" výsledkem 6:2 pro naše barvy. Čtyřmi brankami za Bystřian se blýskl Roman Brzek. Do jarní části setrvá rezerva mužů ve středu mistrovské tabulky se 23 body.

Branky: Brzek Roman 4, Hornych, Laštovička - Kulhánek 2

Sestava - domácí: Kvasnička L. - Kubišta, Turek, Pechar, Mihl - Novák (48. Šulc), Laštovička, Vítek, Hrubý (60. Charvát) - Hornych, Brzek (55. Motyka)

Sestava - hosté: Božič - Petřík, Rachota, Nesvačil, Marek - Novák, Krátký, Dvořák, Bleha (40. Pišl) - Kulhánek, Gazdík

ŽK: 0:3  ČK: 0:1  Diváci: 100  Rozhodčí: Papík (Vízek a Jiříček)

Přidáno: 13.11.2011, 19:23:37 Autor: Admin

6.11.2011, So | 13. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:2 Smiřice
(1:1)

V utkání plném nepřesností se zrodila zasloužená remíza 2:2. Rezerva mužů setrvává ve středu mistrovské tabulky na 7. místě. V příštím kole přivítáme opět doma Dohalice.

Branky: Laštovička, Hornych - Tarantík, Zemek

Sestava - domácí: L. Kvasnička - Kubišta, K. Kvasnička (56. Šulc), Mihl, Turek - Majer, Laštovička, Vítek, Hrubý (46. Novák) - Hornych, Brzek (78. Charvát)

Sestava - hosté: Hottmar - Matějček, Janko, Ponikelský, Koza (50. Melichárek) - Zemek, Černý (60. Čížek), Koutník, Korenčík - Tarantík, Fof

ŽK: 3:2  ČK: 0:0  Diváci: 90  Rozhodčí: Vízek (Smolko a Hrušková)

Přidáno: 7.11.2011, 11:13:37 Autor: Admin

29.10.2011, So | 12. kolo | B - mužstvo

Prasek 0:1 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Po vyrovnaném průběhu utkání o vítězství hostů rozhodl jediný gól vstřelený ve 2. poločase, o který se postaral Petr Majer ve 49. minutě. B tým tak pokračuje ve vítězné serii a příští sobotu přivítá na domácí půdě Smiřice.

Branky: 49. Majer

Sestava - domácí: Holý - Ludvík (69. Kubík), Štefán, Jelínek, Dušek - Vyhleďal, Štayr, Sedláček, Hrubý - Brett, Tichý

Sestava - hosté: Kvasnička L. - Kubišta, Kvasnička, Mihl, Pechar - Novák, Majer (74. Meliš), Vítek, Hrubý (83. Charvát) - Hornych, Motyka (69. Pultar)

ŽK: 0:3  ČK: 0:0  Diváci: 80  Rozhodčí: Štancl (Hušek a Ludvík)

Přidáno: 30.10.2011, 08:22:54 Autor: Admin

23.10.2011, Ne | 11. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:1 Myštěves
(0:0)

V pohledném utkání hosté sice byli fotbalovější, ale více gólových šancí si vytvořili Kunčice. Po dvou vstřelených brankách jsme získali třetí vítězství v řadě a s šestnácti mistrovskými body jsme se posunuli na 7. příčku tabulky. V dalším kole zajíždíme k derby do Prasku.

Branky: Vítek, Laštovička - Javůrek z pen.

Sestava - domácí: Kvasnička - Kubišta, K. Kvasnička, Pechar, Turek - Novák, Vítek, Laštovička (90. Meliš), Hrubý (77. Charvát) - Brzek, Hornych (61. Šulc)

Sestava - hosté: Petráček - Hladík, Bielčik, Draštík, Jelínek - Brett, Hruška (46. Němec), Pásler, Rajnoch - Javůrek, Štefan (74. Lekeš)

ŽK: 2:0  ČK: 0:0  Diváci: 80  Rozhodčí: Grossman (Hůlka a Gernat)

Přidáno: 24.10.2011, 09:12:46 Autor: Admin

15.10.2011, So | 10. kolo | B - mužstvo

Kosičky 0:1 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Domácí nevyužili 3 vyložené šance, Kunčice z pokutového kopu po ruce si šťastně odvezly 3 body. V příštím kole přivítá rezerva mužů tradičního soupeře z Myštěvse.

Branky: 80. Vítek (PK)

Sestava - domácí: Hrubeš - Perný, Černý M., Volf, Tér - Donát, Koóš, Bouška, Smadiš - Černý J., Samek (46. Novák)

Sestava - hosté: Kvasnička L. - Kubišta, Kvasnička K., Majer, Pechar - Novák, Málek, Vítek, Hrubý - Motyka, Charvát

ŽK: 0:4  ČK: 1:0  Diváci: 50  Rozhodčí: Kincl (Mrkvička a Papík)

Přidáno: 16.10.2011, 10:40:20 Autor: Admin

9.10.2011, Ne | 9. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 5:0 Stěžery A
(3:0)

O našem vítězství jsme rozhodli již v 1. poločase. Po změně stran jsme přidali další dva góly a předháněli se v zahazování šancí.

Branky: Brzek, Hrubý, Hornych, Vítek, Šulc M.

Sestava - domácí: Kvasnička - Kubišta (46. Majer),Turek, Pechar, Mihl - J. Charvát, Málek (46. M. Šulc), Vítek, Hrubý - Brzek (62. T. Charvát), Hornych (83. Meliš)

Sestava - hosté: Hulaj - Brandejs, Klouček, R. Pech, Široký (80. Turnovský) - Balcar, Jan Pešl, Z. Novák (70. B. Pech), Vácha - Jakub Pešl, Šimek (50. Veverka)

ŽK: 2:3  ČK: 0:0  Diváci: 80  Rozhodčí: Hruška (Hrušková a Stránský)

Přidáno: 10.10.2011, 10:53:31 Autor: Admin

1.10.2011, So | 8. kolo | B - mužstvo

Třebeš 5:1 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

S favoritem okresního přeboru jsme drželi krok v prvním poločase. Vše podstatné se událo až ve druhé půli, když domácí zlepšeným výkonem strhli vítězství na svoji stranu a zvítězili vysoko 5:1. V neděli 9. října přivítáme na domácí půdě v derby Stěžery.

Branky: 48. a 75. Vlkanova, 49. Harkaš, 66. Sochor, 76.Majer - 58. Hornych

Sestava - domácí: Heřman - Vlach (46.Zvolánek), Obst, Heglas (72, Mizerík), Zbořil - Farkaš, Sochor, Munzar,Vlkanova - Majer (77. Steklý), Zeman (77. Křelina)

Sestava - hosté: Kvasnička - Kubišta, Rakitsky, Mihl, Pechánek - Motyka, Málek, Vítek,Hrubý - Hornych, Turek (76. Fiala)

ŽK: 1:0  ČK: 0:0  Diváci: 80  Rozhodčí: Hušek (Koza a Lubas)

Názor soupeře
Přidáno: 3.10.2011, 10:59:12 Autor: Admin

24.9.2011, So | 7. kolo | B - mužstvo

Červeněves 0:0 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

V 1. půli průměrný fotbal s minimem šancí. Po změně stran festival zahozených šancí, když hlavně domácí neproměnili ani ty nejvyloženější.

Branky:

Sestava - domácí: Říha - Černý (72. Vlášek), Albrecht, Nožička, Remsa - Malý (60. Myška), Rohlíček, Vobořil, Šefara (80. Hnát) - Gorel, Drobný

Sestava - hosté: Kvasnička L. - Kubišta, Kvasnička K., Mihl, Majer - Charvát (75. Motyka), Málek, Vítek, Hrubý - Hornych, Šulc

ŽK: 0:0  ČK: 0:0  Diváci: 100  Rozhodčí: Papík (Seidl a Konhefr)

Přidáno: 26.9.2011, 09:38:31 Autor: Admin

18.9.2011, Ne | 6. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:4 Nepolisy
(0:1)

Hosté byli fotbalovější i bojovnější, a tak si po zásluze odvezli tři mistrovské body. V příštím kole zajíždí rezerva mužů k utkání do Červeněvse.

Branky: Vítek Petr (PK) - Hanuš T. 2, Král, Buček

Sestava - domácí: Švehlík - Kubišta, Kvasnička, Mihl, J. Pechar - Hrubý (58. Majer), Málek (58. Meliš), Laštovička, Novák, (80. Charvát) - Vítek, Brzek

Sestava - hosté: Matys - Zámečník, R. Hanuš, P.Hanuš (17. Král), Schmidt (85. P. Lihan) - Buček, Chaloupka, Spejchal, J. Lihan - Šustr (80. Semenec), T. Hanuš

ŽK: 2:2  ČK: 0:0  Diváci: 80  Rozhodčí: Vízek (Kincl a Doubrava)

Přidáno: 19.9.2011, 09:35:34 Autor: Admin

10.9.2011, So | 5. kolo | B - mužstvo

Kobylice 5:2 SK Bystřian Kunčice
(4:0)

Zasloužené vítězství domácích, kteří rozhodli o 3 bodech již v 1. poločase, když ještě další šance neproměnili.

Branky: 5. a 69. Nový, 12. Khol, 16. Dítě, 25. Skalický - 66. Vítek, 88. Pultar

Sestava - domácí: Gall - Khol, Tazchman, Pšenička O. (78. Pozler M.), Šoufek - Skalický (33. Hrubeš), Vávra, Pšenička J. (65. Havlíček), Filip Marek - Nový, Dítě (81. Kubišta)

Sestava - hosté: Kvasnička L. - Kubišta, Kvasnička K., Mihl, Pechar - Majer (46. Pultar), Turek, Vítek, Hrubý (78. Fiala) - Hornych, Málek

ŽK: 0:0  ČK: 0:0  Diváci: 140  Rozhodčí: Bečvář (Slavíček a Částka)

Přidáno: 12.9.2011, 15:33:43 Autor: Admin

4.9.2011, Ne | 4. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:0 Nový HK B
(0:0)

V úmorném horku si domácí vítězství zasloužili, když ve 2. poločase korunovali své úsilí jediným gólem.

Branky: 60. Brzek R.

Sestava - domácí: L. Kvasnička - Turek, K. Kvasnička, J. Pechar, Kubišta - Majer (46.Saidl), Charvát (88. P. Pechar), Vítek, Hrubý - Hornych, R. Brzek (89.Mihl)

Sestava - hosté: Sedláček - Baďura, Drenko (22. Puhlovský), Lášek, Bonhart - Sajvera, Ondrej, Jiřík (24. Berger), David - Čtvrtečka, Karmín

ŽK: 1:2  ČK: 0:0  Diváci: 90  Rozhodčí: Štancl (Ludvík a Paleček)

Přidáno: 5.9.2011, 09:02:14 Autor: Admin

27.8.2011, So | 3. kolo | B - mužstvo

Lovčice 2:0 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Ve svižně hraném utkání dobré úrovně rozhodli rychlejší domácí o svém zaslouženém vítězství v úvodu 2. poločasu. Další šance už neproměnili a hosté "kousali" až do konce zápasu.

Branky: 50. Koubek D., 52. Kafka

Sestava - domácí: R. Volejník - Sobota (71. Hála), D. Koubek, Konhefr, Suchochleb - Žižka (86. Hlaváč), Hladík, Tůma, Kupka - Jilemnický, Kafka

Sestava - hosté: Kvasnička L. - Šulc (75. Pechar P.), Kvasnička K. (82. Šolc), Mihl, Pechar J. - Novák, Majer, Meliš (46. Hrubý), Charvát - Hornych, Pechánek

ŽK: 0:2  ČK: 0:0  Diváci: 70  Rozhodčí: Kincl (Stránský a Vízek)

Přidáno: 30.8.2011, 13:11:01 Autor: Admin