zimní příprava Chlumec n. C. B : Kunčice St 12.2.2020 18,00 sraz 17,30
zimní příprava Městec Králové : Kunčice Ne 16.2.2020 12,00 sraz 11,15
zimní příprava Přelouč : Kunčice Út 18.2.2020 18,00 sraz 17,30
zimní příprava Kobylice : Kunčice So 22.2.2020 15,00 sraz 14,15
turnaj Nepolisy : Kunčice Ne 1.3.2020 13,00
pohár Olympia HK : Kunčice So 30.5.2020 17,00hod.
pohár Kunčice : RMSK Nový Bydžov St 24.6.2020 18,00hod.
pohár Železnice : Kunčice Ne 2.8.2020 17,00

24.6.2020, St | pohár | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 0:1 RMSK Nový Bydžov
(0:0)

Poslední zápas před letní přestávkou jsme hostili tým Nového Bydžova,kluci zápas odmakali a hosté rozhodli až pět minut před koncem.Pochvalu zaslouží celý tým,životní výkon předvedl Mára Gall,který doslova čaroval.

(3:0)

Jednoznačný výsledek ,přesto to z naší strany nebylo tak špatné,hlavně v první půli jsme měli gólovky,ale neproměnili jsme ani jednu. S postupem času nás domácí mladé mužstvo přehrálo fizicky a zaslouženě zvítězilo.

Branky:

Sestava - hosté: Gall- Koza,Sýkora,Fišer,Zákravský-Bendig J.,BendigG.,Gazdík,Hantsch- Faltus,Novák střídali:Charvát,Feko

Přidáno: 30.5.2020, 19:51:52 Autor: Zdeněk Šulc

1.3.2020, Ne | turnaj | A - mužstvo

Nepolisy 1:6 SK Bystřian Kunčice
(1:2)

V posledním zápase turnaje jsme  zvítězili po slušném výkonu celého týmu.

Branky: Hantsch 2, Faltus,Koza,Zákravský,vlastní

Sestava - hosté: Kvapil- Koza,Laštovička,Gazdík,Stránský,Šulc,Bendig G.,Charvát,Bendig J,Hantsch,Faltus,Zákravský,Sentivan,Rakaš

Přidáno: 1.3.2020, 14:44:46 Autor: Zdeněk Šulc

22.2.2020, So | zimní příprava | A - mužstvo

Kobylice 5:1 SK Bystřian Kunčice
(2:1)

Další zápas kobylické zimní ligy jsme odehráli v kombinované sestavě ,hodně jsme chybovali v rozehrávce a domácí tým po zásluze vyhrál.

Branky: Zákravský

Sestava - domácí: Soldán-Dudek,Fišer,Koza,Hrubý,Šulc,Charvát,Bendig G.,Stránský,Zákravský,Novák,Feko,Sentivan,Rakaš

Přidáno: 22.2.2020, 18:38:03 Autor: Zdeněk Šulc

18.2.2020, Út | zimní příprava | A - mužstvo

Přelouč 4:4 SK Bystřian Kunčice
(0:4)

Po poločase jsme vedli 4:0 a neproměnili další šance,v druhé půli jsme si dali čistého vlastence soupeř začal hrát a my jsme naopak vyklidili pole a výsledkem bylo vyrovnání. Na penalty jsme prohráli 2:1,stínem utkání je zranění Ríši Šándora,který si poranil ruku a jarní sezóna pro něj  asi zkončila.

Branky: Koza,Šulc,Hantsch,Stránský

Sestava - hosté: Gall- Koza,Sýkora,Gazdík,Stránský,Šulc,Charvát,Denk,Dudek,Hantsch,Novák,Sentivan,Feko,Šándor

Přidáno: 19.2.2020, 10:41:23 Autor: Zdeněk Šulc

16.2.2020, Ne | zimní příprava | A - mužstvo

Městec Králové 3:8 SK Bystřian Kunčice
(3:4)

V první půli hosté dvakrát vedli,ale ještě do poločasu jsme výsledek otočili.V druhé půli Městec úplně odpadnul a naši borci jim nasázeli čtyři branky.

Branky: Novák 5, Laštovička,Bendig J.,Zákravský

Sestava - hosté: Gall-Šulc,Sýkora,Laštovička,Stránský,Žahourek,Bendig G.,BendigJ.,Novák,Hantch,Zákravský,Gazdík,Charvát,Denk,Koza,Dudek,Sentivan,Rakaš,Šándor střídáno hokejově

Přidáno: 17.2.2020, 06:10:07 Autor: Zdeněk Šulc

12.2.2020, St | zimní příprava | A - mužstvo

Chlumec n. C. B 3:2 SK Bystřian Kunčice
(1:1)

První zápas zimního turnaje jsme odehráli s chlumeckou rezervou,první poločas byl z naší strany slušný po přestávce to bylo  takové neurovnané .Střelecky se uvedla nová posila týmu David. Novák.

Branky: Novák 2

Sestava - hosté: Gall-Koza,Laštovička,Fišer,Sýkora,Šulc,Bendig G.,Bendig J.,Gazdík,Novák,Hantsch,Dudek,Zákravský,Denk,Sentinan,Vítek,Charvát střídáno hokejově

Přidáno: 13.2.2020, 12:28:38 Autor: Zdeněk Šulc

9.2.2020, Ne | zimní příprava | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 8:1 Nechanice
(4:1)

Z důvodu zrušení zápasu zimního turnaje s Přeloučí/nemoc hráčů/,nastoupil náš tým proti Nechanicím,kterým patří poděkování, že se dali na poslední chvíli dohromady a zápas odehráli. My jsme nastoupili  s celým širším kádrem a hrálo se prakticky na jednu branku, rozdíl v soutěžích které hrajeme : I.A a IV.tř se musel projevit .