16.11.2019, So | 15. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:0 Třebechovice
(0:0)

V posledním zápase podzimu jsme si vytvořili převahu,ale šance jsme neproměnovali,v druhé půli jsme šli do vedení po Hantschově střele,druhý gól jsme nepřidali a tak to bylo napínavé až do konce.Dle průběhu zápasu a počtu šancí bylo naše vítězství naprosto zasloužené.Kluci zápas odmakali a zaslouží pochvalu,výborně zahrál Matěj Gazdík.

Branky: Hantsch

Sestava - domácí: Gall- Koza,Laštovička,Sýkora,Stránský- Denk,Charvát,Gazdík,Šulc- Matějka,Hantsch střídali:Dudek,Feko,Zákravský,Bendig G.

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 17.11.2019, 08:32:56 Autor: Zdeněk Šulc

10.11.2019, Ne | 14. kolo | A - mužstvo

Lázně Bělohrad 0:3 SK Bystřian Kunčice
(0:2)

V Bělohradě nám vyšel gólově první poločas a když jsme přidali hned v úvodu druhé půle třetí branku bylo napůl vyhráno.Domácí se v koncovce trápili ,my jsme mohli v druhé půli do otevřené obrany přidat další branky.

Branky: Bendig G.,Hantsch 2

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Gall-Koza,Laštovička,Sýkora,Stránský - Šulc,Charvát,Bendig G.,Bendig J. - Matějka,Hantsch střídali: Denk,Gazdík,Hrubý

Přidáno: 10.11.2019, 18:11:18 Autor: Zdeněk Šulc

2.11.2019, So | 13. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:0 Solnice
(1:0)

Důležitý zápas o "šest bodů" se Solnicí jsme zvládli,výsledek vypadá jednoznačně,ale opět jsme měli problém proměnovat šance a tak jsme definitivně rozhodli až v 85min. druhou brankou Petra Hantsche,třetí gól přidal v 90min. Matěj Gazdík po pěkné přihrávce Petra Hantsche.

Branky: Laštovička,Hantsch,Gazdík

Sestava - domácí: Gall-Koza,Laštovička,Sýkora,Stránský- Bendig J.,Charvát,Bendig G.,Denk- Matějka,Faltus střídali:Šulc,Hantsch,Gazdík,Dudek

Přidáno: 3.11.2019, 12:00:35 Autor: Zdeněk Šulc

27.10.2019, Ne | 12. kolo | A - mužstvo

Broumov 2:4 SK Bystřian Kunčice
(1:1)

V Broumově jsme začali výborně a již v 8min. po hlavičce Faltuse vedli 1:0. Domácí vyrovnali na konci poločasu a hned v úvodu druhé půle šli do vedení.Na rozdíl od předešlých zápasů jsme během pěti minut srovnali na 2:2 a přidali ještě dvě branky.Odvážíme si tak cennou výhru a tři body do tabulky.

Branky: Faltus 2, Matějka,Bendig J.

Sestava - hosté: Gall- Koza,Laštovička,Sýkora,Stránský- Gendig J.,Charvát,Bendig G.,Denk- Matějka,Faltus střídal:Šulc,Hrubý

Přidáno: 28.10.2019, 09:56:27 Autor: Zdeněk Šulc

19.10.2019, So | 11. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:4 Nové Město n.M.
(0:2)

Velmi důležitý zápas jsme nezvládli,opět jsme hodně lacino inkasovali a náskok soupeře jsme již dohnat nedokázali i když k tomu moc nechybělo a Pavel Stránský mohl v nastaveném čase vyrovnat.

Branky:

Sestava - domácí: Gall- Koza,Matějka,Sýkora,Šulc-Hantsch,Bendig G.,Charvát,Bendig J,-Faltus,Denk střídali:Laštovička,Stránský,Feko

Přidáno: 20.10.2019, 12:49:31 Autor: Zdeněk Šulc

11.10.2019, Pá | 10. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:6 Česká Skalice
(1:3)

Branky: Faltus,Denk

Sestava - domácí: Gall-Koza,Matějka,Sýkora,Denk- Bendig J.,Laštovička,Charvát,Bendig G,.Šulc- Faltus střídali:Stránský,Sentival,Hantsch,Hrubý,Feko

Přidáno: 16.10.2019, 17:54:30 Autor: Zdeněk Šulc

5.10.2019, So | 9. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:0 Trutnov B
(1:0)

Za deštivého sychraveho počasí na těžkém terénu jsme konečně udrželi vedení a neinkasovali žádnou branku.Odměnou nám je vítězství za tři body.Kluci zaslouží pochvalu za odmakané utkání.

Branky: Bendig J.,Bendig G.

Sestava - domácí: Gall - Koza,Gazdík,Sýkora,Hrubý - Šulc,Laštovička,Charvát,Bendig G.,Bendig J.- Faltus střídali: Matějka,Denk,Hantsch,Sentivan,Feko

Přidáno: 6.10.2019, 13:24:02 Autor: Zdeněk Šulc

29.9.2019, Ne | 8. kolo | A - mužstvo

Týniště 1:1 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Vcelku vyrovnané utkání zkončilo asi zaslouženou remizou,v penaltách se nám nedařilo.

Branky: Faltus

Sestava - hosté: Gall- Koza,Gazdík,Matějka,Sýkora- Šulc,Bendig G.,Laštovička,Charvát,Bendig J.-Faltus střídali:Stránský,Sentivan ,Žahourek

Přidáno: 29.9.2019, 20:23:59 Autor: Zdeněk Šulc

22.9.2019, Ne | 7. kolo | A - mužstvo

Jaroměř 2:1 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Další zápas kdy jsme neudrželi vedení a v poslední čtvrthodince   dvakrát inkasovali po našich chybách a nedůslednosti při bránění.Je to škoda soupeř byl hratelný.

Branky:

Sestava - hosté: Gall- Koza,Matějka,Gazdík,Zákravský- Bendig J.,Charvát,Šulc,Bendig G.,Stránský- Faltus střídali Sentival,Žahourek

Přidáno: 23.9.2019, 15:58:35 Autor: Zdeněk Šulc

14.9.2019, So | 6. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:1 Velké Poříčí
(1:1)

Po velmi špatném výkonu jsme pouze remizovali a prohráli na penalty 5:3

Branky: Laštovička

Sestava - domácí: Gall-Koza,Matějka,Gazdík,Dudek- Bendig J.,Šulc,Laštovička,Denk-Faltus,Hantsch střídali:Stránský,Žahourek

Přidáno: 15.9.2019, 20:12:10 Autor: Zdeněk Šulc

7.9.2019, So | 5. kolo | A - mužstvo

Lokomotiva HK 3:2 SK Bystřian Kunčice
(2:1)

Na Lokomotivě jsme určitě nebyli horším týmem, nastřelili jsme dvě břevna dvě tyčky a další šance nevyužili.Za herní projev i přístup k utkání zaslouží kluci pochvalu,doplatili jsme na neproměnování šancí.

Branky:

Sestava - hosté: Gall- Koza,Matějka,Gazdík,Dudek- Bendig J.,Charvát,Šulc,Bendig G.,Denk - Hantsch střídali Feko,Žahourek

Přidáno: 8.9.2019, 00:06:01 Autor: Zdeněk Šulc

31.8.2019, So | 4. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:5 Roudnice A
(1:0)

Derby pro nás zkončilo debaklem,v první půli to vůbec nevypadalo,hosté byli pohyblivější,ale šance jsme měli my. Škoda že jsme nepřidali druhou branku, od šedesáté minuty nás roudničtí přehrávali ,my jsme kupily chyby v obraně a výsledkem bylo pět branek v naší síti.

Branky:

Sestava - domácí: Soldán- Koza,Matějka,Sýkora,Denk- Šulc,Laštovička,Bendig,Stránský - Faltus,Hantsch střídali:Feko,Gazdík,Charvát,Bendig J.

Přidáno: 1.9.2019, 09:22:48 Autor: Zdeněk Šulc

25.8.2019, Ne | 3. kolo | A - mužstvo

Náchod B 3:2 SK Bystřian Kunčice
(3:1)

V Provodově jsme měli bodovat,ale naše chyby v obraně darovali domácím tříbrankové vedení,které jsme už nedokázali dohnat.

Branky:

Sestava - hosté: Soldán- Koza,Matějka,Laštovička,Sýkora- Šulc,Charvát,Bendig,Stránský-Denk,Faltus

Přidáno: 1.9.2019, 09:30:04 Autor: Zdeněk Šulc

17.8.2019, So | 2. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:3 Nepolisy
(2:0)

Do zápasu jsme vstoupili výborně a brzy jsme vedli dva nula,škoda že jsme nepřidali třetí branku mohlo být rozhodnuto,v druhé půli byl lepší soupeř a v nastavení se mu podařilo vyrovnat ,v penaltách jsme po dlouhé době byli úspěšní takže bereme dva body.Utkání před pěknou návštěvou se mělo náboj až do konce.

Branky: Faltus,Bendig,Denk

Sestava - domácí: Gall- Koza,Matějka,Sýkora,Hrubý-Stránský,Bendig,Charvát,Hantsch-Faltus,Denk střídali:Gazdík,Žahourek,Feko,Dudek,Šolc

Přidáno: 18.8.2019, 07:36:45 Autor: Zdeněk Šulc

10.8.2019, So | 1. kolo | A - mužstvo

Sobotka 7:2 SK Bystřian Kunčice
(2:1)

V první půli to nevypadalo vůbec špatně,škoda druhé branky do šatny,když jsme naším nedůrazem umožnili domácím dát lacinou branku.Po přestávce už dominovali domácí,dokázali zužitkovat naše chyby v obranné činosti a střelecké formy J. Tanečka který dal pět branek a také dvou vynucených střídání na naší straně/Faltus,Michek/.

Branky: Bendig,Laštovička

Sestava - hosté: Gall-Koza,Sýkora,Laštovička,Hrubý/70.Dudek /-Šulc,Charvát,Bendig,Michek/55.Sentivan/-Faltus/43.Gazdík/,Denk

Přidáno: 11.8.2019, 14:23:30 Autor: Zdeněk Šulc