9.11.2014, Ne | 14. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:0 Lovčice
(0:0)

Po bezbrankové 1. půli si domácí zlepšeným výkonem připsali 3 body. Podzimní část sezóny B mužstva tímto skončila a pokračovat se bude na jaře 2015.

Branky: Hrubý, Hornych

Sestava - domácí: Chmelař - Šolc, Mihl, Turek, Šulc - Srpek (65. Meliš), Vítek, Laštovička, Hrubý - Zákravský, Hornych

Sestava - hosté: Appl - Bendák, Zoubek, Volejník, Žižka - Hladík, Kupka, Tůma, Jelínek (70. Lisa) - Kafka, Chára

ŽK: 1:2  ČK: 0:0  Diváci: 60  Rozhodčí: Mottajček (Krejska a Bitarovec)

Přidáno: 10.11.2014, 12:04:25 Autor: Admin

2.11.2014, Ne | 13. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:0 Slavia HK B
(1:0)

Ve zbytečně nervózním utkání o jeho osudu rozhodl proměněný pokutový kop. V posledním kole podzimu přivítáme na domácí půdě Lovčice.

Branky: 25. Vítek Petr z pen.

Sestava - domácí: Chmelař - Šolc, Mihl, Pechar J., Šulc (46. Meliš) - Novák (85. Kubišta), Vítek, Pechar P. (77. Žahourek), Srpek - Zounar (53. Kašprišin), Hornych

Sestava - hosté: Ende - Šolc, Ibrmajer, Mukařovský, Šedina - Jaroš, Brázda, Filipi (59. Šauer), Sobotka (68. Bartoš) - Doležal (46. Homolka), Horák. Nejlepší hráči: Vítek - Mukařovský

ŽK: 4:5  ČK: ČK 0:1 (44. Ibrmajer)  Diváci: 60  Rozhodčí: Olah (Rovenský a Šolc)

Přidáno: 4.11.2014, 13:47:02 Autor: Admin

11.10.2014, So | 10. kolo | B - mužstvo

Probluz 6:0 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Zápas se hrál prakticky na jednu branku, ale domácím se dlouho nedařilo překonat hostujícího brankáře. Ve 2. půli tým Probluzi zpřesnil mušku a zaslouženě vysoko zvítězil.

Branky: Brixi Lukáš 3, Pečenka Jiří 3 (1 z pen.)

Sestava - domácí: Brambora L. - Karlík, Brixi M. (69. Podsadlo), Sedílek, Hrdlička J. (60. Kolakovský) - Prostředník, Pečenka, Neumann F., Štosek (49. Brambira M.) - Hrdlička M., Brixi L. (80. Telinger)

Sestava - hosté: Chmelař (46. Fiala) - Srpek, Kubišta, Mihl, Bednář (61. Meliš) - Vítek, Novák, Hornych, Turek - Hruška. Hrubý. Nejlepší hráči: Pečenka - Vítek

ŽK: 2:2  ČK: 1:1  Diváci: 80  Rozhodčí: Krejska (Šeba a Šmolka)

Přidáno: 13.10.2014, 13:00:00 Autor: Admin

28.9.2014, Ne | 8. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 0:1 Třebeš B
(0:0)

V kvalitním utkání domácí své šance neproměnili, a tak hosté z ojedinělého útoku 10 minut před koncem trestali. V dalším kole zajíždíme k zápasu na Novém Hradci Králové.

Branky: 80. Matějka

Sestava - domácí: Chmelař - Bednář (56. Šolc), Turek, J. Pechar, Šulc - Srpek, P. Pechar, Vítek, Hrubý (56. Meliš) - Hruška (46. Zounar), Hornych

Sestava - hosté: Hruška - Štěrba, Nichlík, Kosyak (78. Štajer), Tošovský (38. Steklý) - Rederer, Matějka, Drapák, Mizerík - Černý (46. Dostál), Kincl. Nejlepší hráči: Turek - Kosyak

ŽK: 1:0  ČK: 0:0  Diváci: 60  Rozhodčí: Šanc (Dostál a Bitarovec)

Přidáno: 29.9.2014, 16:57:05 Autor: Admin

14.9.2014, Ne | 6. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 7:1 Kratonohy B
(5:1)

V pohledném utkání rozhodli domácí o svém vysokém vítězství již v 1. poločase. K dalšímu jednání zajíždíme k dalšímu derby do Stěžer.

Branky: Hornych Zdeněk 5, Hruška 2 - Nun

Sestava - domácí: Chmelař - Šolc, Mihl, Šulc, Kubišta (52. Bednář) - Javůrek, Charvát, Zounar (60. Meliš), Hrubý - Hruška (70. Srpek), Hornych

Sestava - hosté: Holoubek - Sadílek, Vyleťal, Horák, Kotek - Josef, Jakubec (46. Kliment), Šiška (50. Šikl), Dušek - Nun, Vejr

ŽK: 2:1  ČK: 0:0  Diváci: 60  Rozhodčí: Stránský (Koucký a Tlustý)

Přidáno: 17.9.2014, 11:44:36 Autor: Admin

7.9.2014, Ne | 5. kolo | B - mužstvo

Chlumec n. C. B 4:2 SK Bystřian Kunčice
(2:1)

Ve vyrovnaném utkání rozhodli domácí rychlými protiútoky, kde se uplatnila rychlost chlumeckého Hartmana. V dalším kole přivítáme na domácí půdě Kratonohy B.

Branky: Hartman 3, Ovesný - Hornych, Kalenda

Sestava - domácí: Frajer - Jelínek, Appl, Volný J., Volný M. - Ovesný, Branský, Hartman (75. Pacák), Kofránek (85. Černík) - Kouba (46. Myška), Synek

Sestava - hosté: Chmelař - Srpek, Kubišta (46. Bednář), Mihl, Šulc - Kalenský, Meliš, Vítek, Hruška - Hornych, Hrubý. Nejlepší hráči: Synek - Hornych

ŽK: 2:2  ČK: 0:0  Diváci: 40  Rozhodčí: Koucký (Stránský a Tlustý)

Názor soupeře
Přidáno: 8.9.2014, 13:39:22 Autor: Admin

31.8.2014, Ne | 4. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 4:1 Dohalice
(2:0)

V průměrném utkání se zrodila zasloužená výhra domácích, kteří se konečně prosadili i střelecky. Smolařem zápasu byl brankář hostí Finke,
jenž nejdříve neproměnil penaltu a na 4. gól nahrál domácímu hráči.

Branky: Hornych 2, Hruška, Šolc - vlastní (Šulc)

Sestava - domácí: Chmelař - Srpek (53. Kubišta), Šolc, Šulc, Turek - Novák (72. Meliš), Zounar, Vítek, Žahourek - Hruška (46. Zákravský), Hornych (78. Hrubý)

Sestava - hosté: Finke - Tauchman (46. Pišl), Krátký, Kulhánek (77. Podubecký), Minich (65. Juran) - Marek, Jonáš, Záruba, Nesvačil - Zapadlo, Zeman

ŽK: 1:2  ČK: 0:0  Diváci: 80  Rozhodčí: Konhefr ml. (Dostál a Podhajský)

Přidáno: 1.9.2014, 08:23:31 Autor: Admin