14.6.2015, Ne | 30. kolo | A - mužstvo

Třebeš 2:1 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

Štestí že již sezona skončila.Opět jsme měli problém dát mužstvo dohromady.V Třebši se hrálo v prvním poločase vyrovnané utkání.Domácí šance nevyužili my před přestávkou Zákravským ano.Ve druhém poločase soupeř i prostřídáním hru oživoval a nám ubývyli síly.V závěrečné čtvrthodině domácí dvakrát udeřili a výsledek otočili.Přesto hráči,kteří absolvovali závěrečná kola většinou za dvě mužstva, zaslouží poděkování že jsme nepodařenou jarní část dohráli.S kolegou Kneiflem to pro nás bylo poslední utkání.

Branky: 42´Zákravský

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Vítek - Šolc, Pechar J., Rohlíček, Srpek - Charvát, Karabinoš - Kašprišin, Koza, Žahourek (82´Meliš) - Zákravský

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 15.6.2015, 08:08:10 Autor: Petr Hypius

6.6.2015, So | 29. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:5 Sobotka
(1:2)

Poslední utkání doma se nám vůbec nepovedlo.Měli jsme problém dát na začátku utkání dohromady 11 zdravých hráčů.Samotné utkání za úmorného vedra nemělo patřičnou úroveň.Soupeř byl lepší a zaslouženě zvítězil.Díky patří i hráčům B mužstva kteří nám vypomohli.

Branky:

Sestava - domácí: Vítek - Koza, Pechar J., Rohlíček, Srpek - Charvát (62´Šolc), Laštovička - Meliš (46´Hruška), Karabinoš (72´Hůlka) - Zákravský

Sestava - hosté:

Přidáno: 8.6.2015, 08:17:17 Autor: Petr Hypius

31.5.2015, Ne | 28. kolo | A - mužstvo

Vrchlabí 3:0 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Před utkáním se nám rozpadla celá obrana.Přesto jsme v prvním poločase hráli vyrovnanou partii.My jsme šanci Hůlkou nevyužili a domácí po standartní situaci ,když Laštovička neuhlídal Krause, šli do vedení.Ve druhém poločase jsme jsme opět po hodině hry inkasovali a o utkání bylo rozhodnuto.I když výsledek tomu nenapovídá utkání bylo vcelku vyrovnané.Ono se na hřišti v Dolní Branné stejně moc fotbal hrát nedá.

Branky:

Sestava - hosté: Vítek - Srpek, Zounar, Šolc, Žahourek - Charvát, Laštovička - Javůrek (64´Karabinoš), Hůlka (71´Koza) - Zákravský

Přidáno: 1.6.2015, 10:14:51 Autor: Petr Hypius

27.5.2015, St | 27. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:3 Roudnice A
(3:2)

Už ve 4 minutě jsme šli do vedení zásluhou přesného pasu Kozy a sřele Laštovičky.Poté se hrál velmi dobrý fotbal zásluhou obou týmů nahoru dolů.Hosté vyrovnali nádhernou střelou Bednáře.Gólová smršť ale přišla v poslední minutě.Nejprve jsme dokázali vstřelit 2 branky ale hosté dokázali v téže minutě korigovat.Druhý poločas měli hosté mírně navrch ale z vypracovaných šancí se jim podařilo skórovat pouze jednou.V penaltové loterii jsme byli 100% úspěšní a brali jsme bod navíc.Derby se muselo přítomným divákům líbit.Viděli 6 pěkných branek a velmi dobrý výkon všech aktérů, včetně rozhodčích.

Branky: 4´Laštovička, 44´Javůrek, 44´Hůlka

Sestava - domácí: Vítek - Koza, Pechar J., Rohlíček, Srpek - Javůrek, Charvát, Laštovička, Žahourek (65´Kašprišin) - Hůlka, Zákravský

Přidáno: 28.5.2015, 08:44:29 Autor: Petr Hypius

23.5.2015, So | 26. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:2 Hořice
(0:1)

Utkání se mi těžko hodnotí.Hráči odevzdali maximum.Po celé utkání jsme byli lepší ale fotbal se hraje na branky a i když jsme vstřelili tři tak nám dvě nebyly uznány pro postavení mimo hru.Když už to vypadalo na penalty tak jsme inkasovali sami hodně problematickou branku.Jinak obě mužstva předváděla solidní výkon,nejslabší na hřišti byli rozhodčí.

Branky:

Sestava - domácí: Vítek - Koza, Turek, Pechar J., Srpek (52´Zounar) - Charvát (52´Rohlíček), Laštovička - Javůrek, Hůlka,Kašprišin (87´Šolc) - Zákravský

Přidáno: 24.5.2015, 15:40:27 Autor: Petr Hypius

9.5.2015, So | 24. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 4:1 Ohnišov
(1:1)

V prvním poločase jsme nehráli dobře.Chybělo nasazení a hlavně jsme si nedokázali vypracovat žádné brankové příležitosti.O poločasové přestávce jsme museli hráčům připomenout proč vlastně hrají fotbal.Soupeře jsme ve druhém poločase přehrávali a dokázali to vyjádřit i brankově.I když náš výkon nebyl ideální na soupeře to tentokrát stačilo.

Branky:

Sestava - domácí: Vítek - Šolc, Pechar J., Turek, Koza - Charvát, Laštovička - Javůrek (83´Meliš), Karabinoš (77´Zounar), Srpek (54´žahourek) - Kašprišin

Přidáno: 10.5.2015, 09:08:04 Autor: Petr Hypius

2.5.2015, So | 23. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:4 Trutnov B
(2:1)

Brzy jsme vedli o 2 góly a soupeře přehrávali.Po rohovém kopu soupeř snížil a po přestávce vyrovnal.Do vedení jsme šli brankou roku zásluhou Žahourka,který vymetl z první šibenici z dobrých 30 metrů.V závěru nám ale došli síly a soupeř po dvou našich hrubých chybách otočil utkání.

Branky: 1´Zounar, 7´Zákravský, 70´Žahourek

Sestava - domácí: Moník - Koza, Pechar J., Šolc, Zounar - Charvát, Laštovička - Javůrek (40´Vítek P.), Kašprišin (63´Vítek O.), Karabinoš (49´Žahourek) - Zákravský

Přidáno: 4.5.2015, 08:02:03 Autor: Petr Hypius

25.4.2015, So | 22. kolo | A - mužstvo

Nový HK A 4:2 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Utkání bych okomentoval jednoduše.Bylo po majálesu a 1 poločas se nesl v duchu pouťového zápasu v němž jsme měli herně navrch.Do 2 poločasu jsme ale vstoupili nekoncentrovaně a brzy prohrávali o 2 branky a bylo po zápase.Bohužel nám nyní vstřelit branku dělá velký problém.Naopak děláme velké chyby v obraně a soupeř toho dovede využít.Korigovat výsledek se nám podařilo až v závěru ,kdy bylo o utkání již rozhodnuto.

Branky: 75´Laštovička, 88´Moník

Sestava - hosté: Vítek - Koza (70´Srpek), Pechar J., Rohlíček, Zounar - Javůrek (60´ Šolc), Hůlka, Charvát, Karabinoš (60´Kalenský, 80´Moník) - Laštovička, Kašprišin

Přidáno: 26.4.2015, 15:42:10 Autor: Petr Hypius

18.4.2015, So | 21. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:3 Bílá Třemešná
(1:2)

I když jsme hráče upozornovali na důraznou a trvrdou hru soupeře tak opak hry byl přesně opačný.Nakopávali jsme míče do soubojů a soupeř z nich těžil.po zásluze se ujal dvoubrankového vedení po našem nedůsledném bránění ve středu pole.Do poločasu se nám podařilo snížit a vytvořit si naději pro druhý poločas.Do něho nastoupilo úplně jiné mužstvo.Od začátku jsme si vytvořili místy až drtivý tlak ,ale vyrovnat se nám podařilo až v poslední minutě.I když jsme hráče brzdili v euforii,tak to dopadlo přesně opačně.Soupeř nakopl po rozehrání míč před vápno a tam v převaze soupeř vymetl šibenici.Je to škoda jelikož jsme se na vyrovnání dost nadřeli a po chybě jsme stratili body.Pokud si ale hráči neuvědomí ,že musejí i plnit taktické pokyny a půjdou si jen zahrát tak to potom takto dopadne.Na druhou stranu se ale není čemu divit když bez odehrání jediného zápasu se propadneme z třetího na osmé místo.

Branky: 43´Hůlka, 90´Laštovička

Sestava - domácí: Moník - Koza, Rohlíček, Pechar J., Žahourek (46´Zounar) - Charvát (80´Hornych), Laštovička - Javůrek (46´Vítek P.), Hůlka, Karabinoš (46´Kašprišin) - Šulc (72´Zákravský)

Přidáno: 19.4.2015, 09:20:19 Autor: Petr Hypius

12.4.2015, Ne | 20. kolo | A - mužstvo

Černilov A 0:2 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Oboustranně neurovnané utkání které nebylo pro oko diváka.Domácí měli jedinou příležitost před půlí.Nám se podařilo střelit branku střídajícím Šulcem a potvrdit po brejku opět střídajícího Kalenského ,kdy se opět prosadil Šulc.Konečně jsme prolomili zakletí Černilova,na který se nám dlouhodobě nedaří.Vítězství je doslova vydřené.

Branky: 81´a 87´Šulc

Sestava - hosté: Moník - Koza, Pechar J., Rohlíček, Zounar - Charvát, Laštovička - Javůrek, Hůlka, Žahourek (73´Šulc) - Zákravský (60´Kalenský)

Přidáno: 13.4.2015, 08:00:34 Autor: Petr Hypius

4.4.2015, So | 19. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 0:1 Provodov
(0:0)

Vyrovnané utkání velmi dobré úrovně zásluhou obou mužstev.Vyložených šancí bylo pramálo.Rozhodlo,že soupeř proměnil jednu brejkovou situaci v 83 minutě a my svoji šanci před tím neproměnili.

Branky:

Sestava - domácí: Moník - Šolc (46´Koza), Pechar J., Rohlíček, Zounar - Charvát (86´Pechar P.), Laštovička - Kalenský (46´Javůrek), Hůlka, Žahourek (84´Karabinoš) - Kašprišin (75´Šulc)

Přidáno: 5.4.2015, 17:46:23 Autor: Petr Hypius

29.3.2015, Ne | 18. kolo | A - mužstvo

Dvůr Králové B 0:7 SK Bystřian Kunčice
(0:5)

Domácí nás již v úvodu posadili do sedla když nám doslova darovali první branku.Utkání se rozhodlo kolem 30 minuty kdy jsme vstřelili 3 branky.Druhý poločas se již dohrával, přesto jsme se ještě dvakrát prosadili.

Branky: 4´Hůlka, 17´Žahourek, 28´ vlastní, 29´Laštovička, 32´Kalenský, 76´Kašprišin, 88´Zounar

Sestava - hosté: Moník - Šolc, Pechar J., Rohlíček, Zounar - Charvát, Laštovička - Kalenský (48´Zákravský), Hůlka, Žahourek (65´Karabinoš) - Kašprišin (77´Koza)

Přidáno: 29.3.2015, 19:02:11 Autor: Petr Hypius

21.3.2015, So | 17. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 0:4 Kostelec n. O.
(0:0)

Do utkání jsme vstoupili dobře a 20 minut soupeře přehrávali.Ten se prezentoval  velmi tvrdou hrou která byla často na hranici pravidel.Poté se hra vyrovnala a i soupeř si vytvořil šance.Druhý poločas měli mírně navrch hosté ale první 2 branky jsme jim doslova darovali.Poté se již naše hra zcela zhroutila.Škoda že , za stavu 0:0 neposoudil sudí stažení HŮLKY /dle  nás  jasné/ jako penaltu,mohlo to vypadat jinak.Kostelec u nás potvrdil svoji kvalitu a postupové ambice.

Branky:

Sestava - domácí: Moník - Koza (75´Karabinoš), Pechar P., Pechar J., Šolc (55´Zounar) - Rohlíček, Laštovička - Javůrek (79´Žahourek), Hůlka, Kalenský (69´Zakravský) - Kašprišin

Přidáno: 29.3.2015, 12:21:36 Autor: Petr Hypius

14.3.2015, So | 16. kolo | A - mužstvo

Třebechovice 1:0 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

První poločas jsme byli lepším mužstvem ale neproměnili jsme šance.Ve druhém poločase zbytečně fauloval Kašprišin ve vápně a domácí šli z penalty do vedení.Poté jsme vše vsadili do útoku ale chyběla nám větší vůle po vítězství.Domácí ještě v závěru neproměnili 2 pokutový kop.

Branky:

Sestava - hosté: Moník - Šolc, Zounar, Pechar P., Žahourek - Charvát (55´Kalenský), Rohlíček - Javůrek (65´Karabinoš),Laštovička, Kašprišin - Hůlka

Přidáno: 15.3.2015, 10:34:32 Autor: Petr Hypius

8.11.2014, So | 15. kolo | A - mužstvo

Sobotka 1:2 SK Bystřian Kunčice
(0:2)

V Sobotce se hrál fotbal pouze 1 poločas.V tom jsme jednoznačně soupeře převyšovali a měli jsme vést o více než 2 branky.V 2 poločase byl v hlavní roli rozhodčí Beránek.Během prvních 4 minut si vymyslel 2 penalty a ještě vyprovokoval svoji insultaci,kterou si nakonec rozmyslel.Domácí první penaltu proměnili ale druhou zneškodnil náš 2 brankář.Bohužel se při bravůrním zákroku zranil a my museli opět střídat.Poté to již byl boj 10statečných bojovníků proti 12 domácím.Za zmínku stojí závěrečná omluva p.Beránka domácímu trenéru tak se to nepovedlo.

Branky: 14´Rohlíček, 20´Kašprišin

Sestava - hosté: Vítek - Šolc, Pechar P., Rohlíček, Žahourek - Charvát (67´Zákravský), Laštovička - Javůrek (49´Pechar J., 52´Zounar), Hůlka, Šulc - Kaěprišin

Přidáno: 9.11.2014, 09:03:30 Autor: Petr Hypius

1.11.2014, So | 14. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:1 Vrchlabí
(0:0)

Sehráli jsme dobré utkání bohužel nás zklamala koncovka.Po celý zápas jsme byli lepším mužstvem a zejména v druhém poločase si vytvářeli brankové příležitosti.Jenže jsme je neproměnili a tak přišel trest v podobě obdržené branky.Po standartní situaci se do odraženého míče opřel hostující hráč a trefil šibenici naší branky.Poté jsme vše vrhli do útoku a poslali do hry vyšší hráče a v 88 minutě Laštovička vyrovnal.V penaltovém rozstřelu chytil O.Vítek 3 penalty a tak jsme brali bod navíc.

Branky: 88´Laštovička

Sestava - domácí: Vítek - Koza, Rohlíček, Žahourek - Charvát ( 86´Šolc), Laštovička - Šulc (81´Pechar P.), Zákravský (56´Javůrek) - Novák, Hůlka, Kašprišin (72´Zounar)

Přidáno: 2.11.2014, 08:54:04 Autor: Petr Hypius

26.10.2014, Ne | 13. kolo | A - mužstvo

Hořice 3:0 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Opět se hrálo na oraništi a tento terén nám vůbec nesvědčí.Domácí zvítězili zcela zaslouženě jelikož byli důraznější v osobních soubojích a dokázali proměnit svoje šance.

Branky:

Sestava - hosté: Vítek - Koza, Rohlíček, Pechar J., Žahourek (62´Zounar) - Charvát ( 55´Kašprišin) , Laštovička - Javůrek, Hůlka, Šulc - Zákravský (80´Pechar P.)

Přidáno: 27.10.2014, 08:51:04 Autor: Petr Hypius

18.10.2014, So | 12. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:1 Častolovice
(0:1)

Opět k nám přijel soupeř který se zakopal před vlastní šestnáctkou a snažil se o rychlé protiútoky.Celé utkání jsme dobývali branku soupeře.V prvním poločase měli 4 vyložené příležitosti které jsme zahodili.Soupeř šel do vedení z pokutového kopu po hloupém faulu Zounara.Celý druhý poločas se hrál na jednu branku.Hosté hráli fotbal kam jsi natočen tam to co nejdál od branky kopnu.Vyrovnat se nám podařilo po chybě brankáře ale další branku jsme již nepřidali.Na penalty jsme zvítězili když hosté 5 a 6 pokutový kop neproměnili.

Branky: 81´Pechar P.

Sestava - domácí: Vítek - Šolc ( 60´ Kašprišin), Rohliček, Pechar J., Zounar - Javůrek (84´Koza), Pechar P. (46´Charvát), Laštovička, Žahourek (46´Šulc) - Hůlka, Novák

Přidáno: 18.10.2014, 19:32:20 Autor: Petr Hypius

11.10.2014, So | 11. kolo | A - mužstvo

Ohnišov 1:2 SK Bystřian Kunčice
(1:1)

Od začátku utkání jsme měli herní převahu ale chyběl nám poslední krok k vytvoření si šancí.A když už jsme se do nich dostali tak jsme je neproměnili.Domácí šli do vedení z pokutového kopu po nastřelené ruce ale nám se do položasu podařilo vyrovnat po autovém vhazování a důrazu Šulce.Druhý poločas kromě závěrečných minut jsme měli pod kontrolou a kromě branky ,kterou vsítil Laštovička jsme další vyložené příležitosti neproměnili.Přesto je naše vítězství zcela zasloužené a všem hráčům patří poděkování za zodpovědný výkon.

Branky: Šulc, Laštovička

Sestava - hosté: Vítek - Šolc, Pechar J.,Rohlíček, Zounar - Javůrek , Charvát ( 61´Pechar P.), Laštovička, Šulc - Kašprišin (55´Žahourek), Hůlka

Přidáno: 10.11.2014, 12:12:34 Autor: Petr Hypius

5.10.2014, Ne | 10. kolo | A - mužstvo

Trutnov B 1:3 SK Bystřian Kunčice
(0:2)

První poločas jsme byli aktivní a kromě 2 branek jsme další šance neproměnili. Druhý poločas nás domácí přitlačili ale naše obrana s brankářem Vítkem byla pozorná.Když v závěru přidal třetí branku M.Novák bylo o výsledku rozhodnuto a nezměnila to ani branka domácích v samém závěru utkání.

Branky: 27´, 40´, 80´ Novák Matěj

Sestava - hosté: Vítek - Šolc, Pechar J.,Rohlíček, Zounar - Javůrek , Charvát, Laštovička, Šulc - Kašprišin (81´Žahourek), Novák M, (86´Pechar P.)

Přidáno: 6.10.2014, 16:50:26 Autor: Petr Hypius

27.9.2014, So | 9. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:1 Nový HK A
(0:1)

Hrálo se utkání oboustranně nevalné úrovně.O to víc si ceníme vítězství,protože se nám hra vůbec nedařila,dostali jsme branku do šatny přesto jsme dokázali utkání otočit.Soupeř šel do vedení po dlouhém  autovém vhazování a nedorozumění naší obrany těsně před poločasovou pauzou.Druhý poločas jsme sice měli mírnou převahu ale nebyli si schopni  přihrát natož vytvořit brankovou příležitost.Před vstřelením naší vyrovnávající branky hosté trefili tyč ale hned poté jsme utkání 2 brankami otočili.V závěru ,kdy již soupeř dohrával bez vyloučených 2 hráčú pečetil naše vítězství v poslední minutě Novák.

Branky: 76´a 90´Novák, 79´Rohlíček

Sestava - domácí: Vítek - Šolc, Rohliček, Zounar - Javůrek, Charvát (46 Pechar P.), Laštovička, Šulc - Kašprišin (88 Turek ), Zákravský (65 Pechar J.), Novák

Přidáno: 28.9.2014, 11:11:22 Autor: Petr Hypius

20.9.2014, So | 8. kolo | A - mužstvo

Bílá Třemešná 5:2 SK Bystřian Kunčice
(5:1)

Na téměř neregulérním terénu bylo ve 20 minutě rozhodnuto.Domácí nás předčili v nasazení a důrazu.Naše obrana si nedokázala poradit s nakopávanými míči a nedůsledným obsazováním a individuálními chybami nám soupeř vstřelil 5 branek.Do druhého poločasu jsme prostřídali a změnili rozestavení ale terén byl proti jakékoliv kombinační hře.Vítězství domácích je zcela zasloužené, dokázali se přizpůsobit velmi podmáčenému a zničenému hřišti.

Branky: 8´ Hůlka, 86´Kašprišin

Sestava - hosté: Vítek - Koza (46´Kašprišin), Pechar J.,( 46´ Laštovička), Zounar, Žahourek - Charvát, Rohlíček - Javůrek, Hůlka, Šulc (46´Zákravský) - Novák

Přidáno: 21.9.2014, 09:40:09 Autor: Petr Hypius

13.9.2014, So | 7. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:1 Černilov A
(1:0)

Celý první poločas jsme byli jasně lepším mužstvem a soupeře přehrávali.Bohužel jsme si nedokázali poradit s 9 člennou obranou soupeře.Šli jsme do vedení po dobře zahraném rohovém kopu.Druhý poločas se soupeř velmi zlepšil a zaslouženě vyrovnal.Opět to bylo po dobře zahraném trestném kopu.Náš výkon ve druhém poločasu byl velmi špatný.Penalty vypovídají o tom v jakém rozpoložení jsme byli ve druhém poločase.

Branky: 36´Laštovička

Sestava - domácí: Vítek - Koza, Pechar P., Pechar J., Žahourek - Rohlíček, Laštovička - Šulc (60´Javůrek), Zákravský, Kašprišin (78´Šolc) - Novák (70´Charvát)

Přidáno: 14.9.2014, 09:36:42 Autor: Petr Hypius

7.9.2014, Ne | 6. kolo | A - mužstvo

Provodov 3:4 SK Bystřian Kunčice
(1:1)

Velmi dobré utkání.Od začátku jsme byli lepší ale nedali jsme branky.Soupeř šel do vedení pěknou střelou z trestného kopu.Do poločasu srovnal po brejku Hůlka.Nástup do druhého poločasu nám vyšel a utekli jsme soupeři o dvě branky.Další brejkové situace jsme opět nedotáhli.Domácí snížili a vše vrhli na vyrovnání.Toho jsme opět využili a Zákravským zvýšili na rozdíl dvou branek.Poslední slovo měli domácí,když opět z trestného kopu snížili.V nervozním konci zápasu jsme vítězství uhájili i když jsme přišli o vyloučeného Zounara.

Branky: 44´Hůlka , 47´Kašprišin, 60´Laštovička, 80´Zákravský

Sestava - hosté: Vítek - Koza, Pechar P., Pechar J., Zounar - Šolc (71´Žahourek), Laštovička - Kašprišin (61´Zákravský), Hůlka, Šulc - Novák (90´ Javúrek)

Přidáno: 8.9.2014, 08:54:00 Autor: Petr Hypius

30.8.2014, So | 5. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 6:0 Dvůr Králové B
(2:0)

V tomto utkání jsme byli jasně lepším týmem a kromě 6 branek jsme další vyložené šance neproměnili.

Branky: 10´a 77´Rohlíček, 68´a 80´Novák, 38´Laštovička, 74´Hůlka

Sestava - domácí: Vítek - Koza (78´Šolc ), Pechar P., Pechar J., Zounar (48´Žahourek) - Rohlíček, Laštovička - Zákravský (55´Novák), Hůlka, Šulc (73´Charvát) - Kašprišin

Přidáno: 31.8.2014, 09:23:52 Autor: Petr Hypius

23.8.2014, So | 4. kolo | A - mužstvo

Kostelec n. O. 3:1 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Za průtrže mrakem byli domácí lepším mužstvem a zaslouženě zvítězili.Náš výkon byl velmi slabý a s hráči si to budeme muset vyříkat.Není možné takto utkání vypustit.

Branky: 60´ Koza

Sestava - hosté: Chmelař - Koza, Pechar P., Pechar J., Zounar - Rohlíček (46´Brzek), Laštovička - Kašprišin, Hůlka, Šulc - Zákravský

Přidáno: 24.8.2014, 09:56:12 Autor: Petr Hypius

20.8.2014, St | 3. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 4:2 Třebeš
(2:1)

Hrálo se oboustranně dobré utkání.Naši hráči zápas odmakali do poslední minuty a zaslouženě jsme zvítězili.Pochvalu zaslouží všichni hráči,

Branky: Hulka 3, Lastovicka

Sestava - domácí: Chmelař - Koza, Pechar J., Pechar P., Zounar - Turek, Laštovicka - Javůrek (67´ Zákravský), Hůlka, Šulc (78´Žahourek)- Kašprisin (88 Šolc)

Přidáno: 21.8.2014, 09:00:15 Autor: Petr Hypius

16.8.2014, So | 2. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 0:1 Třebechovice
(0:0)

V tomto utkání jsme propadli v koncovce.V poli jsme měli převahu jenže hosté pečlivě v 6 lidech bránili a hrozili brejky.Z protiútoku také padl jediný gol.Myslím si,že jsme hráli moc profesorsky a jenom po vápno soupeře.

Branky:

Sestava - domácí: Vítek - Koza, Pechar P., Pechar J., Zounar - Rohlíček, Laštovička - Javůrek (67´Zákravský), Hůlka, Žahourek (57´Kašprišin) - Šulc

Přidáno: 20.8.2014, 21:56:36 Autor: Petr Hypius

9.8.2014, So | 1. kolo | A - mužstvo

Roudnice A 1:2 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

První poločas byl vyrovnaný.Domácí si vypracovali několik šancí ale nedokázali je proměnit.Po vstřelení branky jsme se uklidnili a domácí začali přehrávat.Vstup do druhého poločasu nám vyšel ,když po chaosu v domácí obraně Laštovička zvýšil na 2 : 0.Poté jsme již hru kontrolovali a mohli několikrát navýšit skore ale šance jsme nedotáhli.Domácí v nastaveném čase po rohovém kopu snížili na konečný stav.

Branky: 27´Húlka, 46´Laštovička

Sestava - hosté: Vítek - Koza, Pechar P., Pechar J., Zounar - Rohlíček, Laštovička (90´Šolc) - Javúrek, Hůlka, Žahourek (60´Kašprišin) - Šulc (85´Charvát)

Přidáno: 10.8.2014, 08:31:41 Autor: Petr Hypius