20.10.2013, Ne | 11. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:2 Stěžery A
(0:0)

Po bezbrankové 1. půli se zrodila zasloužená remíza. V příštím kole zajíždí béčko na půdu hradecké Slavie B.

Branky: Srpek, Hůlka - Halamka, vlastní (Žahourek)

Sestava - domácí: Chmelař - Zeman, Mihl, Pechar (58. Šolc), R. Šulc - Srpek, Vítek, Hůlka, Hrubý - Hruška (28. Meliš), Žahourek

Sestava - hosté: Švehlík - Částka, Ducháček, Mlateček, Samšeňák - Gabriel, Schmidt, Tušic, Hantsch (82. Vácha) - Pešl (67. Novák), Halamka (77. Bílek). Nejlepší hráči: Vítek - Halamka

ŽK: 0:3  ČK: 0:0  Diváci: 110  Rozhodčí: Přikryl (Stránský a Koucký)

Přidáno: 22.10.2013, 18:24:39 Autor: Admin

22.9.2013, Ne | 7. kolo | B - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 0:4 Lovčice
(0:0)

Po bezbrankovém poločase hosté ve 2. půli trestali domácí ze smrtících brejků, a tak si odvezli zaslouženě 3 body. V dalším kole zajíždí B tým do Sendražic.

Branky: Hála, Hladík, Žižka, Jilemnický

Sestava - domácí: Kvasnička - Bednář (74. R. Šulc), Mihl, P. Pechar (67. J. Pechar), Zeman - Novák, Málek (46. Meliš), Laštovička, Hrubý - Hornych, Hruška (46. Kalenský)

Sestava - hosté: Appl - Pospíšil, Janouch, Synek (67. Hála), Sobota (83. Koubek) - Hladík, Jilemnický, Tůma, Volejník - Kafka, Žižka (86. Císař)

ŽK: 1:1  ČK:   Diváci: 90  Rozhodčí: Koza (Stránský a Koucký)

Odkaz na web
Přidáno: 26.9.2013, 13:23:54 Autor: Admin

31.8.2013, So | 4. kolo | B - mužstvo

Hlušice 5:2 SK Bystřian Kunčice
(4:0)

Domácí od začátku na hřišti dominovali a v poločase již bylo rozhodnuto, když se hattrickem blýskl Jaroslav Soumar. V dalším kole přivítá B tým na domácí půdě tradičního soupeře z Myštěvse.

Branky: Soumar 3, Novák 2 - Meliš 2

Sestava - domácí: Průcha D. - Novotný, Průcha P., Pařízek O. (42. Zikmund), Batelka - Trejbal Jar. (30. Žilka), Soumar, Tesař, Špaček - Kohout (38. Trejbal Jos.), Novák (62. Šimůnek)

Sestava - hosté: Kvasnička - Srpek, Pechar J., Zeman, Bednář - Hrubý, Málek, Kneifel, Pechar P. - Chmelař, Meliš. Nejlepší hráči: Soumar - Meliš

ŽK: 0:2  ČK: 0:0  Diváci: 90  Rozhodčí: Koza (Částka a Fichtner)

Přidáno: 2.9.2013, 14:56:24 Autor: Admin

24.8.2013, So | 3. kolo | B - mužstvo

Kosičky 5:2 SK Bystřian Kunčice
(1:1)

Domácí měli velkou převahu, ovšem na začátku vedli hosté a těsně před přestávkou Kosičky šťastně vyrovnaly. Po změně stran si tým domácích dal polovlastní gól (1:2). V 85. minutě však nastal neuvěřitelný obrat, když Kosičky 4 góly během pouhých 2 minut dokázali výsledek otočit.

Branky: Vávra 2, Stránský Milan 2, Kalužík - Hornych 2

Sestava - domácí: Koliáš J. - Rychnovský, Stránský Milan, Šanda, Volf - Kalužík, Černý (74. Bouška), Sláma (58. Vávra), Koóš - Vejr (74. Kružík), Stránský Martin

Sestava - hosté: Chmelař - Srpek, Hrubý, Mihl, Šulc - Melich, Málek, Bednář, Pechar - Hornych, Turek. Nejlepší hráči: Kalužík - Chmelař

ŽK: 0:1  ČK: 0:1  Diváci: 100  Rozhodčí: Částka (Štancl a Ludvík)

Přidáno: 30.8.2013, 12:22:55 Autor: Admin

11.8.2013, Ne | 1. kolo | B - mužstvo

Kratonohy B 1:2 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

Domácí měli více ze hry, ale hosté vytěžili z minima maximum, a proto si odváží první tři mistrovské body. V příštím kole zavítá B tým na Nový Hradec Králové.

Branky: 63. Kliment - 31. a 73. Hornych

Sestava - domácí: Špás - Král, Sadílek J. (84. Vítek D.), Šikl, Šiška - Tomášek, Josef, Jakubec, Vyleťal P. - Lesák, Kliment (66. Vewerka L.)

Sestava - hosté: Kvasnička L. - Srpek, Šulc, Mihl, Šolc - Bednář (56. Meliš), Vítek, Pechar (65. Kvasnička K.), Hrubý - Hornych, Hruška (36. Novák). Nejlepší hráči: Vyleťal Petr - Hornych

ŽK: 4:1  ČK: 0:0  Diváci: 100  Rozhodčí: Štancl (Papík a Krucký)

Přidáno: 12.8.2013, 08:20:32 Autor: Admin