7.6.2014, So | 29. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:2 Dvůr Králové B
(2:1)

Ve velkém teplu to byl poslední zápas Michala Doležala.A užil si ho jak se patří ,když se podílel na všech brankách našeho mužstva.Proto mu patřil i závěrečný potlesk ve stoje všech přítomných diváků.

Branky: 10´Brzek, 44´Doležal, 47´Laštovička

Sestava - domácí: Vítek - Mlynář, Pechar J., Charvát - Javůrek, Pechar P. (62´Koza), Laštovička, Kašprišin - Brzek (86´Srpek), Doležal (90´Meliš), Hůlka

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 8.6.2014, 09:47:05 Autor: Petr Hypius

31.5.2014, So | 28. kolo | A - mužstvo

Častolovice 1:2 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Opět jsme zaspali v začátku utkání.Po inkasované brance jsme ale začali hrát dobře kombinačně a domácí jsme až do konce přehrávali.Šancí jsme ale měli minimum.Tak utkání rozhodli Hůlka který nejprve ve vápně obešel vše co mu stálo v cestě a druhou branku vstřelil z penalty v 90 minutě po ruce domácích kdy již míč směřoval do opuštěné branky.

Branky: 65´a 90´p Hůlka

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Vítek - Mlynář, Pechar J., Gazdík - Javůrek, Pechar P., laštovička, Kašprišin - Šulc (85´Charvát), Hůlka, Koza

Přidáno: 1.6.2014, 09:13:59 Autor: Petr Hypius

24.5.2014, So | 27. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:3 Nové Město n.M.
(1:3)

Utkání se mi těžko hodnotí.Na začátku jsme zazdili 2 golovky a soupeře dostali pod tlak.Po chybách v obraně jsme hostům doslova darovali 3 branky.V závěru poločasu jsme z penalty snížili a do druhého poločasu nastoupili s odhodláním s výsledkem něco udělat.Podařilo se nám snížit Laštovičkou a opět jsme si vynutili velkou převahu.Hosté mohli sice z ojedinělého protiútoku rozhodnou ale přestřelili prázdnou branku.Bohužel ani nám se už vyrovnat nepodařilo.Hostům též viditelně pomohl hlavní rozhodčí který ,,neviděl´´ jasnou ruku ,kdy hráč vyrazil míč z brankové čáry a ovlivnil tak vývoj celého utkání.I v závěru byl v hlavní roli arbitr který jinak velice zajímavý a kvalitní utkání od obou mužstvech nezvládl.

Branky: 43´Hůlka, 70´Laštovička

Sestava - domácí: Chmělař - Mlynář, Pechar J., Žahourek - Javůrek, Pechar P., Laštovička, Šulc - Kašprišin, Hůlka, Brzek (69´Gazdík)

Přidáno: 25.5.2014, 09:23:39 Autor: Petr Hypius

17.5.2014, So | 26. kolo | A - mužstvo

Roudnice A 1:0 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Zasloužené vítězství domácích.U našich hráčů jsme postrádali vše co k fotbalu patří.Hráli jsme pouze dvacet minut poté náš výkon neodpovídal snad žádné soutěži.Za celý zápas jsme neohrozili soupeřovu branku.Naštěstí domácí zahazovali v druhém poločasu šance tak je pro nás výsledek ještě milosrdný.

Branky:

Sestava - hosté: Vítek - Šolc, Pechar J.,Rohlíček - Javůrek (56´Žahourek), Charvát, Laštovička, Kašprišin - Brzek (83´Jonáš), Hůlka, Koza (64´Mlynář)

Přidáno: 18.5.2014, 08:51:39 Autor: Petr Hypius

10.5.2014, So | 25. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:0 Vrchlabí
(1:0)

Bojovné utkání s nasazením z obou stran.V 17 minutě jsme šli do vedení zásluhou Šulce.Poté soupeř hru vyrovnal ale do šancí jsme ho nepouštěli.V závěru poločasu mohl zvýšit Jonáš ale sám na brankáře neproměnil.Druhý poločas hosté tlačili ale opět se do šancí nedostávali.Tak rozhodla chyba brankáře ,kdy Brzek do prázdné branky stanovil konečný výsledek.

Branky: 17´Šulc, 83´Brzek

Sestava - domácí: Vítek - Šolc, Pechar J., Rohlíček - Šulc (84´Mlynář), Charvát, Laštovička, Žahourek (66´Javůrek) - Jonáš (48´Brzek), Hůlka, Kašprišin (76´Koza)

Přidáno: 11.5.2014, 11:28:51 Autor: Petr Hypius

3.5.2014, So | 23. kolo | A - mužstvo

Ohnišov 1:2 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Zasloužené vítězství se nerodilo vůbec lehce.Sice jsme měli časteji míč na kopačkách ale branku jsme nemohli trefit.Domácí hrozili pouze nakopávanými míči  které nám několikrát propadli.Naši kombinaci komplikovalo velmi nekvalitní hřiště.Po bezbrankovém poločase domácí šli do vedení po našem zaváhání s centrovaným míčem.Tato branka nás nakopla a Kašprišin po přihrávce Kozy vyrovnal.Domácí v závěru zcela odpadli a střídající Jonáš po centru Šulce stanovil konečný výsledek.I když se nehrál super fotbal myslím že naše vítězství je zasloužené a hráčům patří poděkování za zvládnutý anglický týden.

Branky: 74´Kašprišin, 85´Jonáš

Sestava - hosté: Vítek - Šolc, Gazdík, Rohlíček - Kašprišin, Charvát, Laštovička, Šulc - Brzek (64´Žahourek),Hůlka, Koza (82´Jonáš)

Přidáno: 4.5.2014, 08:39:58 Autor: Petr Hypius

1.5.2014, Čt | 24. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:2 Nový HK A
(2:2)

Soupeře jsme podcenili.Náš výkon byl velmi špatný.Za bod musíme poděkovat O.Vítkovi který zneškodnil minimálně 4 vyložené brankové příležitosti soupeře.I přez to jsme mohli brát 3 body ale Rohlíček 7 minut před koncem překopl z pokutového kopu branku.

Branky: 18´Brzek , 42´Koza

Sestava - domácí: Vítek - Šolc, Gazdík, Žahourek - Javůrek (60´Šulc), Rohlíček, Laštovička, Koza - Brzek, Hůlka, Kašprišin (77´Jonáš)

Přidáno: 2.5.2014, 08:47:23 Autor: Petr Hypius

26.4.2014, So | 22. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:0 Bílá Třemešná
(2:0)

Začátek utkání vyšel lépe hostujícímu mužstvu.Lépe kombinovali a přehrávali nás ve středu hřiště.Postupem času jsme hru vyrovnali a v závěru poločasu získali mírně navrch.Pomohl nám k tomu gól Charváta po rohovém kopu.V závěru poločasu přidal druhou branku Brzek.Do druhého poločasu jsme šli s cílem neinkasovat.Zahustili jsme střed pole a vyráželi z tohoto bloku k protiútokům.Obě mužstva si vypracovala několik příležitostí ale skóre se již neměnilo.Musím pochválit celé mužstvo hlavně za druhý poločas kdy jsme odehráli přesně to co jsme si v šatně o poločase řekli a utkání dobojovali.Vetšina hráčů se vydala ze všech sil a tak to má v mistrovském utkání být.

Branky: 26´Charvát , 43´Brzek

Sestava - domácí: Chmelař - Šolc, Gazdík, Charvát (61´Žahourek) - Javůrek, Rohlíček, Laštovička, Šulc (78´Kvasnička) - Brzek (83´Kalenský),Hůlka, Kašprišin (88´Pechar P.)

Přidáno: 27.4.2014, 09:03:00 Autor: Petr Hypius

19.4.2014, So | 21. kolo | A - mužstvo

Vysoká n. L. A 2:1 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

První poločas jsme byli jasně lepším mužstvem a zaslouženě jsme se ujali vedení branlou Kozy.Domácí s velkým přispěním hlavního rozhodčího Hlaváče se dostali do šancí po standartních situací ale nedokázali je proměnit.Po přestávce pokračoval hlavně tlak ze strany rozhodčího který obracel a hlavně toleroval místy až zákeřnou hru domácích.Vyvrcholením byla naše neuznaná regulerní branka.Postupem času nám ubívali síly a po chybě Laštovičky domácí srovnali.V závěru po obráceném faulu prošel domácí hráč naší obranou a stanovil konečný výsledek.Já jsem zklamán,protože jsme byli v prvním poločase jasně lepší v druhém jsme se přizpůsobili hře soupeře a zbytečně 2xinkasovali.Jak už jsem uvedl hlavní podíl na vítězství domácích má hlavní rozhodčí Hlaváč ,který si na hřišti dělal co chce včetně výsměchu nadávek našim fanouškům.

Branky: 38´Koza

Sestava - hosté: Vítek - Šolc, Gazdík, Žahourek - Javůrek, Rohlíček, Laštovička, Šulc - Kašpríšin (69´Jonáš),Hůlka, Koza

Přidáno: 20.4.2014, 09:28:15 Autor: Petr Hypius

12.4.2014, So | 20. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 4:0 Kostelec n. O.
(2:0)

Od začátku jsme byli lepším mužstvem a kromě 4 branek jsme další šance neproměnili.Tentokrát jsme hráli dobře kombinačně s velice dobrým napadáním.Chválím celý tým za přístup a nasazení.

Branky: 29´a 55´Šulc, 28´Laštovička, 66´Koza

Sestava - domácí: Vítek - Šolc, Rohlíček, Žahourek - Javůrek (85´Meliš), Charvát (39´Pechar J.), Laštovička, Šulc - Kašprišin (69´Kalenský), Hůlka, Koza (80´Pechar P.)

Přidáno: 13.4.2014, 09:50:35 Autor: Petr Hypius

6.4.2014, Ne | 19. kolo | A - mužstvo

Police n. M. 2:2 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Na velice nekvalitním hřišti jsme první poločas nic nepředvedli.Naše obranná činnost vůbec nefungovala.Druhý poločas již byl lepší a i když soupeř navýšil vedení dokázali jsme vyrovnat.Další 3 vyložené šance jsme neproměnili.Remíza odpovídá poměru sil.Domácí byli lepší 1poločas ,my po změně stran.

Branky: 68´Rohlíček, 87´Gazdík

Sestava - hosté: Vítek - Rohlíček, Gazdík, Mlynář (46´Jonáš), Žahourek (74´Šolc) - Charvát, Laštovička - Koza, Hůlka, Šulc - Javůrek

Přidáno: 8.4.2014, 08:27:51 Autor: Petr Hypius

29.3.2014, So | 18. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 4:2 Černilov A
(2:2)

V prvním poločase po chybách jsme dvakrát prohrávali a museli dotahovat náskok soupeře.V závěru poločasu jsme soupeře zmáčkli ale opět nevyužili šance.soupeř pouze podnikl několik nebezpečných protiútoků.Ve druhém poločase se již hrálo pouze na branku Černilova a dočkali jsme se i branek.Zasloužené vítězství se nerodilo lehce jelikož jsme dvakrát prohrávali ale celé mužstvo si zaslouží pochvalu za výkon hlavně ve druhém poločase.

Branky: 27 a 80´Brzek, 18´Koza, 69´Rohlíček

Sestava - domácí: Vítek O.(24´Chmelař) - Gazdík, Pechar J., Žahourek - Šulc (70´Mlynář), Rohlíček,Laštovička, Javůrek (88´Charvát) - Brzek, Hůlka, Koza (76´Kašpřišin)

Přidáno: 30.3.2014, 09:16:39 Autor: Petr Hypius

22.3.2014, So | 17. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:2 Třebechovice
(1:0)

Utkání se nám vůbec nepovedlo.hráli jsme bez pohybu a zkazili mnoho přihrávek.Přesto jsme šli v prvním poločase do vedení brankou Brzka.Po vstupu do druhého poločasu jsme si vypracovali minimálně 3 golovky které jsme neproměnili.Tak nás soupeř potrestal z penalty.Bohužel po obdržené brance naše hra ještě více upadla a hosté v závěru přidali druhou branku ,když předtím neproměnili druhý pokutový kop.

Branky: 32´Brzek

Sestava - domácí: Chmelař - Rohlíček, Gazdík, Mlynář (88´Pechar J.), Žahourek - Charvát (57´Doležal), Laštovička - Javůrek, Hůlka, Šulc (70´Koza) - Brzek (75´Pechar P)

Přidáno: 24.3.2014, 09:08:10 Autor: Petr Hypius

16.3.2014, Ne | 16. kolo | A - mužstvo

Třebeš 3:0 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Utkání ovlivnila nesmyslná ruka J.Pechara po které šel soupeř do vedení.Do té chvíle jsme byli lepším mužstvem ale 2 golovky jsme zahodili.Po přestávce jsme hru otevřeli a chtěli jsme se pokusit o zvrat.Soupeř nás však potrestal ze dvou rychlých protiútoků a bylo po zapase.

Branky:

Sestava - hosté: Chmelař - Šolc (46´Javůrek), Pechar J.(65´Doležal), Gazdík, Rohlíček - Charvát, Laštovička (46´Koza) - Mlynář (73´Žahourek), Hůlka, Šulc - Brzek

Přidáno: 24.3.2014, 08:58:16 Autor: Petr Hypius

9.11.2013, So | 14. kolo | A - mužstvo

Dvůr Králové B 3:1 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

Na nepřipraveném těžkém terénu jsme šli ve 3´do vedení po rohovém kopu hlavičkou Doležala.Poté jsme se již jenom bránili.V prvním poločase jsme ještě podnikali protiútoky kde jsme měli vstřelit další branky.Ty jsme ale nedali.V druhém poločase soupeř vstřelil zkraje branku a po deseti minutách další dvě a o osudu utkání bylo rozhodnuto.

Branky:

Sestava - hosté: Vítek O. - Hrabík , Pechar J., Šolc, Žahourek (80´Meliš) - Šulc, Rohlíček, Hůlka, Doležal (66´Pechar P.), Vítek P. - Brzek (72´ Charvát)

Přidáno: 13.11.2013, 15:57:29 Autor: Petr Hypius

2.11.2013, So | 13. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:2 Častolovice
(1:2)

Hosté v prvním poločase zahráli velmi dobře a bojovností a nasazením nám převyšovali.Žádný míč pro ně nebyl ztracen.Do druhého poločasu jsme ale soupeři stejnou mincí oplatili a vytvořili si místy drtivý tlak.Zakončení je ale nyní náš velký problém.Vše vzal tedy na sebe Doležal a v závěru dvěmi trestnými kopy otočil výsledek.Za druhý poločas jsme si zasloužili výhru.

Branky: 82´a 87´Doležal, 15´Šulc

Sestava - domácí: Vítek O. - Hrabík, Pechar J., Šolc - Vítek P.( 90´Pechar P.), Rohlíček, Hůlka, Šulc - Brzek (90´Charvát), Doležal, Bína (54´Zahourek)

Přidáno: 6.11.2013, 15:12:22 Autor: Petr Hypius

26.10.2013, So | 12. kolo | A - mužstvo

Nové Město n.M. 6:0 SK Bystřian Kunčice
(3:0)

Utkání nemá cenu komentovat.Na umělce se na to hráči doslova vykašlali.Soupeř byl ve všech směrech lepší a zaslouženě vysoko zvítězil.

Branky:

Sestava - hosté: Vítek O. - Hrabík (39´Zahourek), Pechar J., Šolc - Šulc, Laštovička, Hůlka, Doležal (71´Charvát), Vítek P. - Bína , Brzek (80´Pechar P.)

Přidáno: 30.10.2013, 12:43:27 Autor: Petr Hypius

13.10.2013, Ne | 10. kolo | A - mužstvo

Vrchlabí 3:1 SK Bystřian Kunčice
(1:1)

Další nepovedené utkání.O poločase jsme měli minimálně o 2 branky vést.V nástupu do druhé půle jsme měli další šance ale nedali.A tak nás soupeř potrestal po nedůsledném bránění a vstřeli 2 branky.

Branky: 40´Rohlíček

Sestava - hosté: Vítek - Hrabík , Pechar, Žahourek (65´Charvát) - Šulc (74´Šolc), Rohlíček, Hůlka, Brzek - Bína, Doležal ,.Laštovička

Přidáno: 15.10.2013, 13:50:41 Autor: Petr Hypius

5.10.2013, So | 9. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 8:0 Ohnišov
(3:0)

V tomto zápase jsme se prosadili střelecky ale herně to byl naš nejhorší výkon podzimu.Důležité jsou ale branky a body takže spokojenost.

Branky: 77´, 84´,87´ Bína, 57´,83´ Hůlka, 20´Brzek, 26´Šulc, 28´Rohlíček

Sestava - domácí: Vítek - Hrabík, Pechar, Žahourek (71´Charvát) - Šulc, Rohlíček, Hůlka, Polyakov (51´Bína) - Brzek (62´Kalenský), Doležal (82´Meliš), Laštovička

Přidáno: 6.10.2013, 09:48:24 Autor: Petr Hypius

28.9.2013, So | 8. kolo | A - mužstvo

Bílá Třemešná 4:2 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

V prvním poločase jsme si nevypracovali žádnou šanci.Soupeř byl na tom stejně ale v poslední minutě mu pomohl asisient rozhodčího který odmával velice spornou penaltu.Ve druhém poločasu jsme si vytvořili tlak ale opět jsme pohořeli na proměnování vyložených šancí.Domácí z minima dovedli vstřelit další 3 branky.My začali hrát až za stavu 3 : 1 kdy jsme si vytvořili minimálně 5 vyložených příležitostí ale proměnování je naše velká slabina.

Branky: 51´Húlka, 84´Bína

Sestava - hosté: Vítek - Hrabík (88´Charvát), Pechar, Žahourek - Šulc, Rohlíček, Hůlka, Brzek - Kalenský (50´Bína), Doležal ,.Laštovička

Přidáno: 30.9.2013, 16:40:24 Autor: Petr Hypius

21.9.2013, So | 7. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 5:2 Vysoká n. L. A
(2:1)

Konečně jsme protrhli sérii bez bodu.Zasloužené vítězství nad velice kvalitním soupeřem.

Branky: 19´a 62´Šulc, 24´Ševčík, 55´Laštovička, 78´Doležal

Sestava - hosté: Vítek - Hrabík, Pechar, Žahourek - Šulc, Rohlíček, Hůlka, Brzek (84´Hrubý) - Ševčík, Dolržal (88´Charvát), Bína (46´Laštovička)

Odkaz na web
Přidáno: 26.9.2013, 13:24:25 Autor: Petr Hypius

14.9.2013, So | 6. kolo | A - mužstvo

Kostelec n. O. 3:2 SK Bystřian Kunčice
(1:2)

Opět jsme neproměnili vyložené šance a soupeř toho využil a v 90´ po chybě v obraně rozhodl, že nezískáme žádný bod

Branky: 17´Rohlíček, 27´Brzek

Sestava - hosté: Vítek - Šolc, Hrabík, Žahourek - Šulc, Rohlíček, Hůlka, Polyakov - Brzek , Laštovička, Bína (72´Pechar)

Přidáno: 19.9.2013, 14:51:55 Autor: Petr Hypius

7.9.2013, So | 5. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 0:1 Police n. M.
(0:0)

Třetí utkání jako přez kopírák.Sice máme herní převahu ale v koncovce jsme úplně neškodní.Hosté pozorně bránili a již na konci prvního poločasu měli šanci ,když šli sami na našeho brankáře.Ten ale zachránil.V druhém poločase se hrálo většinou na jednu branku ale radovali se hosté když po rychlém rozehrání překonal Vítka Jandík.

Branky:

Sestava - domácí: Vítek - Šolc,Hrabík, Žahourek - Brzek, Rohlíček, Laštovička, Šulc - Bína (52´Polyakov), Doležal (55´Ševčík), Hůlka

Přidáno: 10.9.2013, 10:56:05 Autor: Petr Hypius

1.9.2013, Ne | 4. kolo | A - mužstvo

Černilov A 1:0 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Zatím náš nejhorší zápas podzimu.Sice jsme měli uzemní převahu ale kromě dvou standartních situací jsme si nevypracovali žádnou šanci.Soupeř bojoval a to na nás tentokrát stačilo.

Branky:

Sestava - hosté: Vítek - Šolc, Hrabík, Rohlíček, Žahourek - Šulc, Vik (46´Bína), Laštovička, Hůlka, Polyakov - Brzek (80´Pechar)

Přidáno: 4.9.2013, 08:47:05 Autor: Petr Hypius

28.8.2013, St | 15. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 0:1 Stará Paka
(0:1)

Zaspali jsme začátek utkání a stálo nás to utkání.Soupeř šel již ve 3´do vedení zásluhou Kuchty,který krásnou střelou zdálky nedal Vítkovi šanci.Těžko jsme se vzpamatovávali ale soupeř toho již více nedokázal využít.poté jsme převzali iniciativu a dostali soupeře až do konce utkání pod drtivý tlak.Nedokázali jsme ale ani ty nejvyloženější šance využít.Soupeři stačila jedna střela mezi tyče ke 3 bodům.Stínem utkání bylo zranění našeho kapitána Kratochvíli.Přejeme mu brzké uzdravení.

Branky:

Sestava - domácí: Vítek O. - Kratochvíla (72´Šolc), Ševčík, Žahourek - Šulc, Rohlíček, Laštovička, Hůlka, Polyakov - Bína (88´Pechar), Brzek (46´Hrabík)

Přidáno: 2.9.2013, 19:07:33 Autor: Petr Hypius

24.8.2013, So | 3. kolo | A - mužstvo

Třebechovice 0:4 SK Bystřian Kunčice
(0:2)

Utkání pro nás začalo dobře a ve 2´jsme šli do vedení zásluhou střely Hůlky.Domácí poté sice měli více ze hry ale pouze po velké vápno.my jsme podnikali rychlé protiútohy a z jednoho střelil Polyakov druký gól.Úvod druhého poločasu nám opět vyšel když v 47´zvýšil Laštovička.Poté již jsme nedali soupeři žádnou šanci a utkání kontrolovali.V závěru přidal čtvrtou branku Hůlka.

Branky: 2´a 83´Hůlka, 27´Polyakov, 47´Laštovička

Sestava - hosté: Vítek - Kratochvíla, Ševčík, Šolc, Žahourek - Šulc, Rohlíček, Laštovička, Hůlka (88´Brzek), Polyakov - Bína (76´Vik)

Přidáno: 25.8.2013, 09:32:36 Autor: Petr Hypius

17.8.2013, So | 2. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:0 Třebeš
(0:0)

V prvním poločase se hrálo za mírné njaší převahy.Naše dvě šance jsme nedokázali proměnit.Hosté si vypracovali také jednu šanci Kratochvíla ale skluzem zachránil.Druhý poločas hosté přidali vytvořili si i šance ale v nejvetší je vychytal brankář Vítek.Postupem času jsme získali převahu ale šance Ševčíka a Vítka zůstali neproměněny.Až v 76´se prosadil Bína po střele Hůlky který zůstal sám před brankářem a nezaváhal.Poté se hosté nadechli k náporu ale vyloženou šanci si nevypracovali.

Branky: 76´Bína

Sestava - domácí: Vítek O. - Kratochvíla, Hrabík (64´Vítek P.), Žahourek - Šulc, Rohlíček, Laštovička, Hůlka, Polyakov - Bína, Kalenský (46´Ševčík)

Přidáno: 30.8.2013, 12:16:49 Autor: Petr Hypius

10.8.2013, So | 1. kolo | A - mužstvo

Nový HK A 0:1 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

V prvním poločase jsme připravili domácím několik šancí .Ti je ale nevyužili.V druhém poločase jsme byli herně mírně lepší ale do šancí jsme se nedostávali.V 65´byl faulován Bína ale sám penaltu neproměnil.Když už to vypadalo na dělbu bodů naběhl si na trestný kop Poljakova P.Vítek a v nastaveném času jeho hlavička zapadla do spodního rohu branky.

Branky: 90 + 1 Vítek P.

Sestava - hosté: Vítek O. - Kratochvíla, Hrabík, Žahourek - Šulc, Rohlíček, Laštovička, Poljakov - Bína, Ševčík, Hůlka (75´Vítek P.)

Přidáno: 11.8.2013, 09:40:29 Autor: Petr Hypius