18.6.2023, Ne | 26. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 21:1 Nepolisy
(10:0)

Dnes jsme si s chutí zastříleli a užili poslední zápas letošní sezóny. Rozloučili jsme se vysokou výhrou 21:1, spousty šancí jsme navíc neproměnili.

Konečné vítězství v OP jsme doplnili 3.mistem v poháru ml.žáků.

(1:0)

Zápas se sousední Roudnicí jsme zvládli, ale soupeř nás nejednou potrápil svojí hbitostí a šikovnosti. V první půli jsme se snažili  prosadit individuálně nebo silou, což se příliš nedařilo. Ve 2.poločase jsme již měli víc ze hry, vyhověli jsme si a výsledkem bylo vedení 3:0. Soupeř snížil až v posledních minutách.

Zisk 3 bodů nás vrátil na 1.místo, ze kterého už nás nikdo nesesadí. Jsme MISTŘI OKRESU!

Branky:

Přidáno: 18.6.2023, 09:09:39 Autor: Petr Soukal

7.6.2023, St | 24. kolo | Mladší žáci

FC HK dívky 3:0 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Zápas s děvčaty z FC HK vyzněl ve všech směrech pro soupeře,  který nás přehrál fyzicky i fotbalově. Škoda neproměněných šancí, máme stále na čem pracovat.

Branky:

Přidáno: 10.6.2023, 13:49:42 Autor: Petr Soukal

28.5.2023, Ne | 23. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 13:1 Nový HK A
(6:0)

Zápas se nám podařilo ve všech směrech, soupeř chtěl hrát fotbal, snažil se hrát dopředu, ale nám se dařilo ho držet mimo dostřel. Naopak jsme to byli my, kdo využíval šance.

Ve 2. půli se hra trochu ztratila, zápas jsme dovedli do úspěšného konce.

Branky:

Přidáno: 28.5.2023, 20:51:20 Autor: Petr Soukal

21.5.2023, Ne | 22. kolo | Mladší žáci

Stěžery A 2:2 SK Bystřian Kunčice
(1:2)

Dlouho očekávaný souboj s hráči Stěžer jsme lépe zvládli v první půli, kdy jsme šli do dvoubrankového vedení. Dařilo se nám odolávat šikovným a rychlým útočníkům soupeře, přesto jsme do kabin odcházeli pouze s jednobrankovým vedením, kdy soupeř potrestal naše zaváhání. Naopak z našich šancí se nám nepodařilo skórovat.

Ve druhém poločase nám začaly postupně docházet síly a hráči Stěžer měli více ze hry, což potvrdili i vyrovnávacím gólem. My jsme se do šancí dostávali stále méně, hrozili jsme spíše střelami z větší vzdálenosti, které brankář pochytal, samostatné úniky jsme nedokázali protlačit do branky.

Remízu bereme a jdeme na další těžké zápasy - v neděli přivítáme hráče z Nového HK.

Branky:

Přidáno: 23.5.2023, 10:15:39 Autor: Petr Soukal

14.5.2023, Ne | 21. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 6:1 Smiřice
(3:1)

Zápas od začátku ukazoval, že soupeř přijel spíš bránit, což nám dělalo velké problémy. Nehýbali jsme se, mysleli si, že vše přijde samo. Po šťastné brance Kamila jsme polevili ještě víc, což soupeř dokázal z ojedinělého protiútoku využít a potrestat. Po změně stran jsme začali více tvořit, běhat, výsledkem byly další branky. Výsledek bereme, předvedenou hru už méně.

V dalších kolech přijdou ti nejtěžší soupeři, snad nám poslední dva zápasy uštědřily takovou lekci, ze které se poučíme a začneme hrát takový fotbal, jaký jsme předváděli v první půlce soutěže.

Branky:

Přidáno: 16.5.2023, 09:00:05 Autor: Petr Soukal

7.5.2023, Ne | 20. kolo | Mladší žáci

Prasek 3:3 SK Bystřian Kunčice
(2:0)

Zápas dvou různých poločasů, v prvním jsme hráli bez nápadů,  bez důrazu a to dokázal dobře hrající soupeř využít. Ve druhé půli jsme soupeře dostali pod tlak a zaslouženě vyrovnali, a dokonce šli do vedení. Stačil jeden nedohraný souboj ve středu hřiště a drobná nepozornost brankáře a byla z toho remíza.

Branky:

Přidáno: 14.5.2023, 12:36:40 Autor: Petr Soukal

3.5.2023, St | 17. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 10:2 Černilov A
(4:1)

Zápas se nám herně vydařil, ale zpočátku jsme dobývali velmi ztěžka. Navíc soupeř trestal naše chyby v obraně, takže jsme se museli mít neustále na pozoru.

Branky:

Přidáno: 14.5.2023, 12:32:16 Autor: Petr Soukal

30.4.2023, Ne | 19. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 20:0 Kosičky
(9:0)

Zápas s Kosičkami jsme zvládli a s chutí si zastříleli. V příštích kolech přijdou těžší soupeři.

Branky:

Přidáno: 1.5.2023, 21:35:05 Autor: Petr Soukal

24.4.2023, Po | 18. kolo | Mladší žáci

Vysoká n. L. A 2:6 SK Bystřian Kunčice
(0:3)

Zápas ve Vysoké jsme zvládli, hrál se z obou stran pohledný fotbal. Nám se dařilo držet soupeře pod tlakem, že kterého jsme těžili i gólově. Pouze po změně stran jsme neudrželi pozornost a po chybách v rozehře 2x inkasovali. Na druhou stranu jsme se dokázali prosadit individuálně i kombinací,  z čehož máme radost. Gólově se dařilo Mikimu, který se trefil hned 5x, Tácek přidal 1 branku.

Branky:

Přidáno: 24.4.2023, 23:24:42 Autor: Petr Soukal

9.4.2023, Ne | 16. kolo | Mladší žáci

Dohalice 2:8 SK Bystřian Kunčice
(1:3)

Víc boj než fotbal, ale i takové zápasy je třeba odehrát. Hráli jsme naivně, nechali soupeře zbytečně chodit do přečíslení, nedostupovali jsme hráče. V Dohalicích se hraje na menším hřišti, což nám moc nesedělo. Ve 2. poločase jsme naši hru zlepšili a byli efektivní v proměňování šancí.

Branky:

Přidáno: 18.4.2023, 11:46:25 Autor: Petr Soukal

2.4.2023, Ne | 15. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 6:1 Hořiněves
(4:1)

Soupeř nás hned v úvodu pořádně potrápil, na menším prostoru naší umělky těžil zejména s fyzických předpokladů svých útočníků a brankářky, která pochytala spoustu našich šancí. Zároveň hrozil z rychlých protiútoků.

Celý první poločas jsme se snažili dobýt branku soupeře, po vstřelení našeho prvního gólu jsme se trochu uklidnili a po poločase převrátili vítězství zaslouženě na svoji stranu.

Branky:

Přidáno: 18.4.2023, 11:44:15 Autor: Petr Soukal

26.3.2023, Ne | 14. kolo | Mladší žáci

Lhota p. L. 1:2 SK Bystřian Kunčice
(1:1)

Zápas, ve kterém jsme hráli s míčem spíš na své polovině, nedařilo se nám dostat do šancí, ale nakonec šťastně zvítězili. Jaro nás určitě ještě prověří, neboť soupeři přes zimu rozhodně nezaháleli...

Branky:

Přidáno: 18.4.2023, 11:40:26 Autor: Petr Soukal

13.11.2022, Ne | 13. kolo | Mladší žáci

Roudnice/Kratonohy 2:8 SK Bystřian Kunčice
(2:5)

Zápas jsme začali hodně vlažně a nechali dobře hrajícího soupeře jít do dvoubrankového vedení, které mohlo být i vyšší, ale Kristián v brance nás podržel. Naše hra se zlepšila až po vstřelení prvního gólu, po rohu Tácka se trefil akrobaticky Vojta. Přidali jsme na tempu, začali konečně bránit a do kabin šli s 3brankovým vedením.

Po výměně stran jsme už nebyli gólově tak produktivní, hráli zbytečně na sebe, ale soupeře jsme už do šancí pouštěli minimálně.

Branky: Vojta 2, Miki 2, Týna 2, Jarda 1, Kamil 1

Klukům (a holkám) chci poděkovat za podzimní část, kterou zvládli perfektně. Pokračujeme v trénincích v hale (úterý) + na umělce (čtvrtek).

Branky:

Přidáno: 16.11.2022, 08:17:11 Autor: Petr Soukal

6.11.2022, Ne | 12. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 3:3 FC HK dívky
(1:1)

Zápas podzimu, ve kterém jsme se utkali s dosud neporaženými děvčaty z FC HK, přinesl přesně to, proč se fotbal hraje. Soupeř přijel v plné sestavě, na hřišti střídal 2 kompletní sedmičky, my jsme museli odehrát v tradičním složení, navíc přibyl Dominik Mihl, kterého jsme povolali do zbraně a je nutno říct, že se vůbec neztratil.

Zápas se hrál od začátku ve vysokém tempu, trochu jsme se báli, že fyzicky nevydržíme, což se v určitých částech utkání i potvrzovalo. Na druhou stranu i my jsme předváděli pěkný fotbal, za který se nemusíme stydět.

Po dramatickém průběhu, kdy se vedení přelévalo z jednoho týmu na druhý, jsme se nakonec rozešli smírnou remízou 3:3, která celému zápasu asi slušela, i když jsme si ještě 3 minuty před koncem dělali zálusk na všechny tři body. Děkujeme všem hráčům za poctivý výkon, soupeřům, rozhodčímu J. Kneifelovi i výborným divákům, kterých přišlo opravdu hodně.

Branky: Týna Kvasničková, Kamil Tůma, Miki Soukal

Za týden poslední zápas podzimu proti Roudnici/Kratonohám.

Branky:

Přidáno: 7.11.2022, 17:11:15 Autor: Petr Soukal

30.10.2022, Ne | 11. kolo | Mladší žáci

Nový HK A 3:4 SK Bystřian Kunčice
(1:1)

Blíží se konec podzimní části, ve které nám los přisoudil nejtěžší soupeře. Mezi ně patří i Nový HK, který nás opět pěkně potrápil. Naopak naše hra nebyla přesvědčivá, hodně jsme chybovali a hráli naivně, bez běhání a nasazení.

Přestože se hra odvíjela na půlce soupeře, branky nepřicházely, naopak ze 3 protiútoků soupeř 3x skóroval. Za stavu 3:1 pro domácí jsme museli sáhnout do rezerv a vymáčknout vše, co zbylo. Odměnou bylo vítězství 3:4.

Soupeřům chceme poděkovat za skvělý a napínavý zápas.

Branky: Kamil 2, Týna, Vojta

Branky:

Přidáno: 31.10.2022, 09:56:26 Autor: Petr Soukal

23.10.2022, Ne | 10. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 2:1 Stěžery A
(1:1)

Prozatím nejtěžší zápas podzimu jsme odehráli s velkým nasazením, soupeř nás nepouštěl do šancí, hrál organizovaně a v jeho týmu byli fyzicky i technicky velmi dobře vybavení hráči. Nám se podařilo jít do vedení po střele K. Tůmy, který z dálky uspěl. Poté se hra přelévala na obě strany, ale kluci ze Stěžer měli více šancí, jednu z nich využil a srovnal na poločasový výsledek 1:1.

Po půlce se obraz hry nezměnil, my jsme po šťastné (ale vydařené) střele V. Jíry překlopili výsledek na svoji stranu a po výborném výkonu všech směrem dozadu vítězství uhájili.

Musíme zapracovat na práci s míčem a rychlosti, v tomto ohledu nás soupeř předčil, všechny hráče chci za bojovný výkon pochválit.

Branky:

Přidáno: 25.10.2022, 10:19:44 Autor: Petr Soukal

16.10.2022, Ne | 9. kolo | Mladší žáci

Smiřice 0:16 SK Bystřian Kunčice
(0:8)

Zápas, ve kterém se nám hned v úvodu zranili dva hráči, jsme zvládli, hrálo se hlavně na polovině soupeře, skóre pomalu narůstalo, některé akce byly velmi pohledné, ale slabších okamžiků, kdy jsme se přizpůsobili hře soupeře bylo víc než dost.

Ve nejbližších zápasech budeme muset ukázat víc, abychom uspěli.

Branky:

Přidáno: 17.10.2022, 13:07:35 Autor: Petr Soukal

9.10.2022, Ne | 8. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 6:1 Prasek
(1:0)

Prasek nás jako vždy pořádně prověřil, ale nám se podařilo ustát počáteční tlak a po zlepšené hře jít do vedení. Po změně stran jsme postupně navyšovali tlak a dokázali využít své šance. V brance nás podržel Kristián, který inkasoval pouze jednou a jedenkrát mu pomohlo břevno.

Gólově se prosadili Kamil (3x), Táďa (2x) a Vojta (1x).

V neděli zápas ve Smiřicích.

Branky:

Přidáno: 10.10.2022, 12:01:05 Autor: Petr Soukal

30.9.2022, Pá | 7. kolo | Mladší žáci

Kosičky 0:11 SK Bystřian Kunčice
(0:6)

Zápas se soupeřem, který zatím nezvítězil, nabídl bojovný fotbal, plný osobních soubojů. Postupně jsme navyšování vedení, soupeře jsme do šancí příliš napouštění.

Branky:

Přidáno: 2.10.2022, 13:03:41 Autor: Petr Soukal

28.9.2022, St | 6. kolo | Mladší žáci

Nepolisy 1:20 SK Bystřian Kunčice
(1:8)

V Nepolisech jsme si s chutí zastříleli, věřím,  že si formu uchováme i do těžších zápasů.

Branky:

Přidáno: 2.10.2022, 12:58:52 Autor: Petr Soukal

24.9.2022, So | 5. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 8:2 Vysoká n. L. B
(5:1)

Zápas plný osobních soubojů s výborně se pohybujícím soupeřem. Během obou poločasů jsme si připravili spousty šancí, které jsme ale neproměnili, jinak by mohl být rozdíl ve skóre vyšší.

Branky:

Přidáno: 26.9.2022, 09:17:33 Autor: Petr Soukal

10.9.2022, So | 3. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 11:3 Dohalice/Cerekvice A
(5:2)

Zápas jsme odehráli hlavně na půlce soupeře, kterýíp hrozil spíš střelami z větší vzdálenosti, ale byl velmi efektivní (proměnil 3 ze 4 šancí).

My jsme po půlce navýšili svoje vedení, přestože jsme nehráli příliš pohledný fotbal. Výsledek těší, méně už zranění J. Tlučhoře, přejeme brzké uzdravení a rychlý návrat do sestavy.

PS

Branky:

Přidáno: 23.9.2022, 14:19:50 Autor: Petr Soukal

6.9.2022, Út | 2. kolo | Mladší žáci

Hořiněves 3:12 SK Bystřian Kunčice
(1:6)

V Hořiněvsi hrají v letošním roce s velmi mladým týmem, mají ve svém středu šikovné a hbité hráče, což nám v první půli dělalo potíže. Našim hráčům trvalo celý poločas, než zjistili, že fotbal se hraje v 7 lidech a že není možné hrát jenom sám na sebe. Hrálo se především na půlce soupeře, po několika neproměněných šancích jsme se konečně prosadili a rozdíl ve skóre se začal zvyšovat.

Do druhého poločasu soupeř nasadil na hrot brankářku, která našim zadákům svým důrazem a rychlostí motala hlavu a 2x se jí podařilo skórovat. Všechny chci pochválit za druhý poločas, ve kterém jsme si dokázali připravit i proměnit několik šancí až "do kuchyně" a hrát víc hlavou.

Soupeřům děkujeme za pěkný zápas.

Branky:

Přidáno: 8.9.2022, 08:05:57 Autor: Petr Soukal

28.8.2022, Ne | 1. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 4:1 Lhota p. L.
(1:0)

Úvodní zápas proti Lhotě byl z naší strany nervozní, měli jsme od počátku herní převahu, ale nedařilo se nám překonat poctivě bránící soupeře, hra končila před brankovým územím hlavně vinou našich chyb a neochoty hrát bez míče, nabízet se.

Skóre otevřel hezkou střelou Dejv Koller, ale pak jsme víc chybovali, než hráli fotbal. Ve 2. poločase jsme lehce zamíchali sestavou, podařilo se nám vstřelit další branky - prosadily se posily z Urbanic Jakub Tlučhoř a Tim Novotný, soupeř pak snížil, ale další náš gól přidal Miki Soukal po pěkné kombinační akci.

Soupeř hrozil spíš ojediněle, ale kdyby proměnil svoje šance, mohl být výsledek i průběh zápasu úplně jiný.

Pro příště je třeba víc se hýbat, hledat volný prostor a střílet po zemi!