Skřivany 0:5 SK Bystřian Kunčice
(0:2)

Branky: 12´, 26´, 37´, 54´ Hach M., 47´Jíra

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Bittner - Nešpor, Hach M., Adlaf - Pilař, Jíra, Zvěřina - Skřivan ( Hach J., Liška, Kvasnička )

ŽK:   ČK:   Diváci: 45  Rozhodčí: Vízek Stanislav

Přidáno: 16.6.2019, 20:00:23 Autor: Ivo Šijan

8.6.2019, So | 21. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 9:0 Třebeš dívky
(4:0)

Branky: 6´Sirotek, 10´Zvěřina, 30´Jíra, 49´Hach J., 23´, 38´, 39´, 42´, 43´Hach M.

Sestava - domácí: Bittner - Nešpor, Hach M., Adlaf - Pilař, Jíra, Zvěřina - Sirotek ( Skřivan, Liška, Hach J. )

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 45  Rozhodčí:

Přidáno: 9.6.2019, 13:56:49 Autor: Ivo Šijan

1.6.2019, So | 20. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 5:2 Dohalice
(2:1)

Branky: 12´Jíra, 27´Pilař, 37´Sirotek, 53´Zvěřina, 57´Hach M.

ŽK:   ČK:   Diváci: 23  Rozhodčí: Stránský Martin

Přidáno: 1.6.2019, 20:30:15 Autor: Ivo Šijan

26.5.2019, Ne | 19. kolo | Mladší žáci

Stěžery A 2:2 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

Branky: 24´Hach M., 60´Hach J.

Sestava - hosté: Bittner - Nešpor, Hach M., Adlaf - Pilař, Jíra, Pomezný - Sirotek ( Skřivan, Hach J. )

ŽK:   ČK:   Diváci: 45  Rozhodčí: Koza Martin

Přidáno: 26.5.2019, 19:40:20 Autor: Ivo Šijan

18.5.2019, So | 18. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 1:0 FC HK dívky
(0:0)

Branky: 50´Hach M.

Sestava - domácí: Bittner - Nešpor, Hach M., Zvěřina - Adlaf, Jíra, Pilař ( Pomezný ) - Sirotek ( Skřivan, Hach J. )

ŽK:   ČK:   Diváci: 50  Rozhodčí: Hruška Jiří

Přidáno: 19.5.2019, 19:56:53 Autor: Ivo Šijan

6.5.2019, Po | 17. kolo | Mladší žáci

Nový HK B 5:2 SK Bystřian Kunčice
(2:1)

Branky:

Sestava - hosté: Pomezný - Nešpor, Hach M., Zvěřina - Adlaf, Jíra, Pilař - Sirotek ( Pomezný, Skřivan, Hach J., Liška )

ŽK: 53´Hach M.  ČK:   Diváci: 10  Rozhodčí: Trojan Jan

Přidáno: 10.5.2019, 09:13:55 Autor: Ivo Šijan

4.5.2019, So | 16. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 4:1 Předměřice
(1:1)

Branky: 2x Sirotek, 1x Pomezný, 1x Hach M.

Sestava - domácí: Bittner - Nešpor, Hach M., Zvěřina - Adlaf, Jíra, Pilař ( Pomezný ) - Sirotek ( Skřivan, Liška, Hach J. )

ŽK:   ČK:   Diváci: 50  Rozhodčí: Šijan Ivo

Přidáno: 5.5.2019, 11:45:17 Autor: Ivo Šijan

20.4.2019, So | 14. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 4:2 Lhota p. L.
(2:0)

Branky: 1´, 30´Sirotek, 39´Pilař, 50´Hach M.

Sestava - domácí: Bittner - Adlaf, Hach M., Zvěřina - Pomezný, Jíra, Pilař - Sirotek ( Skřivan, Hach J., Kvasnička )

ŽK:   ČK:   Diváci: 75  Rozhodčí: Šijan Ivo

Přidáno: 21.4.2019, 14:51:26 Autor: Ivo Šijan

16.4.2019, Út | 13. kolo | Mladší žáci

Vysoká n. L. A 0:1 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

Branky: 29´Pomezný

Sestava - hosté: Bittner - Nešpor, Hach M., Zvěřina - Pomezný, Jíra, Pilař - Sirotek(Hach J., Skřivan )

ŽK:   ČK:   Diváci: 45  Rozhodčí: Koza Vladimír

Přidáno: 21.4.2019, 14:45:39 Autor: Ivo Šijan

14.4.2019, Ne | 12. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 2:0 Prasek
(0:0)

Tak nám to opět začalo. Jarní část sezony 2018/2019 a první mistrovský zápas na, který dorazil do našeho svatostánku soupeř z Prasku. Čekání bylo u konce, hráči, trenéři i diváci, kteří na první zápas dorazili ve slušném počtu se, tak mohli těšit na první hvizd rozhodčího.

Od prvních minut bylo jasné, že se žádná kanonáda ani z jedné strany konat nebude, v sázce byli tři body a za nimi se šlo postupně a opatrně. První poločas, tak přinášel obrázek, jak je který tým připravený a co si vše může dovolit. Šance, ale rozhodně byli, z naší strany o něco více, jen scházelo přesnější zakončení, hosté měli pouze jednu, která stojí za zmínku, kdy po naší drobné chybičce musel zasahovat dobrým zákrokem náš gólman a tak se šlo po půli do kabin za nerozhodného stavu 0:0.

Po pauze se hra celkově zrychlila a přibývalo šancí, hlavně na naší straně a to i těch vyložených, jen bohužel bez gólového efektu. To se, ale změnilo v polovině druhé půle kdy ostrou křižnou ranou zakončoval Jíra a poslal náš tým do vedení. Hosté pak, sice více přitvrdili, ale zároveň otevřeli svoji hru a tím nám dovolovali častější možnost k zakončení. Hostům pak nezbývalo, než zastavovat naše útočné snažení, jen za cenu faulů, kdy jeden takový byl pár minut před koncem oceněn pro naše barvy pokutovým kopem, toho se ujal sám poškozený Sirotek a k naší radosti, bezpečně proměnil. O naší první výhře bylo rozhodnuto.

Vítězství, ale nebylo nijak jednoduché. I když víme o drobných chybičkách, tak celému týmu patří pochvala a díky za předvedený výkon, od obou gólmanů počínaje, kteří sice neměli tolik střel na svoje svatyně, ale o to důležitější zákroky, kterými podrželi svůj tým, přes velmi dobře fungující obranu, podporou záložníků, až po všechny útočníky.

Branky: 43´Jíra, 56´Sirotek pen.

Sestava - domácí: Pomezný ( Bittner ) - Nešpor, Hach M., Zvěřina - Adlaf ( Hach J. ), Jíra, Pilař - Sirotek ( Skřivan, Liška )

Přidáno: 15.4.2019, 09:35:55 Autor: Ivo Šijan

4.11.2018, Ne | 11. kolo | Mladší žáci

Prasek 2:7 SK Bystřian Kunčice
(2:3)

Branky: 14´, 38´Hach M., 22´, 25´Pilař, 33´, 57´Sirotek, 59´Pomezný

Sestava - hosté: Bittner - Nešpor, Hach M., Zvěřina - Pomezný, Jíra, Pilař - Sirotek(Hach J., Kvasnička)

ŽK:   ČK:   Diváci: 35  Rozhodčí: Vízek Stanislav

Přidáno: 4.11.2018, 18:20:39 Autor: Ivo Šijan

24.10.2018, St | 10. kolo | Mladší žáci

Třebeš dívky 1:9 SK Bystřian Kunčice
(1:5)

Branky: 12´,28´Sirotek, 44´,57´Skřivan, 46´,51´Pomezný, 4´Zvěřina, 6´Hach J., 30´Pilař

Sestava - hosté: Bittner - Soukalová, Hach M., Nešpor - Pilař, Jíra, Zvěřina(Pomezný) - Sirotek(Skřivan, Hach J.)

ŽK:   ČK:   Diváci: 10  Rozhodčí: Doubrava Miloslav

Přidáno: 25.10.2018, 17:30:06 Autor: Ivo Šijan

20.10.2018, So | 9. kolo | Mladší žáci

Dohalice 2:2 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Branky: 37´Kvasnička Filip, 45´ Sirotek Matěj

Sestava - hosté: Bittner - Soukalová, Hach M., Nešpor - Zvěřina, Pilař, Sirotek - Hach J. (Kvasnička)

ŽK:   ČK:   Diváci: 30  Rozhodčí: Grossman Martin

Přidáno: 20.10.2018, 13:37:22 Autor: Ivo Šijan

14.10.2018, Ne | 8. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 2:2 Stěžery A
(1:2)

Branky: 4´,46´ Zvěřina Radek

Sestava - domácí: Bittner - Soukalová, Hach M., Nešpor - Pilař, Jíra, Zvěřina(Pomezný) - Sirotek(Skřivan, Hach J.)

ŽK:   ČK:   Diváci: 50  Rozhodčí: Soukal Petr

Přidáno: 14.10.2018, 15:33:00 Autor: Ivo Šijan

7.10.2018, Ne | 7. kolo | Mladší žáci

FC HK žákyně 0:4 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

Branky: 20´Pilař, 33´Sirotek, 46´Hach M., 56´Jíra

Sestava - hosté: Bittner - Soukalová, Hach M., Nešpor - Pilař, Jíra, Zvěřina - Sirotek(Skřivan, Hach J.)

ŽK:   ČK:   Diváci: 20  Rozhodčí: Doubrava Miloslav

Přidáno: 7.10.2018, 12:02:31 Autor: Ivo Šijan

30.9.2018, Ne | 6. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 2:3 Nový HK A
(1:0)

Za krásného fotbalového počasí jsme na domácím trávníku přivítali mužstvo Nového Hradce, které zatím bez ztráty bodu okupuje první místo v tabulce. Bylo vidět, že soupeř nastoupil v nejlepším složení, které má, všichni hráči byli ročník 2006. Od první minuty měli hosté převahu, ale naši hráči hráli zodpovědně a nepouštěli mužstvo z Nového Hradce do žádných příležitostí jak ohrozit branku. I na naší straně byli příležitosti ke vstřelení branky. Jedna z nich po spolupráci Dana Pilaře a Zdendy Jíry vyústila v první branku utkání, kdy druhý jmenovaný krásnou střelou ze střední vzdálenosti nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci. Vedení jsme udrželi i do druhé půle. Tlak soupeře ovšem narůstal a šancí přibývalo. Nakonec se podařilo hostům vyrovnat. Naše mužstvo se ovšem nepoložilo, přidalo na tempu, vyrovnalo hru a Zdenda Jíra, který hrál výborný zápas, po chybě hostujícího brankáře nás posunul do vedení. Na hřišti byl k vidění vyrovnaný a kvalitní fotbal z obou stran. Soupeři se podařilo vyrovnat. Naši hráči měli v rozmezí pěti minut opět několik vyložených šancí jak přehoupnout vedení na naši stranu. Nakonec těsně před koncem hosté ze standartní situace, která byla bohužel rozehrána v rozporu z pravidly, dali branku, a ta byla nakonec vítězná. Favorita naší soutěže jsme potrápili a minimálně si za svůj výkon remízu zasloužili. I takový je fotbal, příští zápas zabereme a body přivezeme.

Branky: 11´, 49´ Jíra Zdeněk

ŽK:   ČK:   Diváci: 40  Rozhodčí: Hanuš Jindřich

Přidáno: 2.10.2018, 20:05:05 Autor: Ivo Šijan

26.9.2018, St | 4. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 0:0 Skřivany
(0:0)

Doma jsme přivítali mužstvo Skřivan, které do té doby mělo na kontě pouze jeden bod. Čekal se jednoznačný průběch utkání, ve kterém jsme chtěli pokračovat na vítězné vlně z předchozích utkání. Ovšem soupeř, který poprvé nastoupil v kompletním složení, předváděl výborný fotbal. Je nutno říci, že nás svým výkonem zaskočil. Celý zápas probíhal ve vysokém tempu, byla k vidění řada krásných fotbalových akcí na obou stranách. Vypracovali jsme si více brankových příležitostí, dokonce jsme dali branku, která ovšem nebyla pro ofsajd správně uznána. Díky výborným výkonům brankářů obou týmů branka v tomto utkání nepadla a rozešli jsme se remízou. Ztratili jsme první body, ale soupeř si za svůj výkon remízu zasloužil. Naši hráči předvedli krásný fotbal, jen chyběl větší klid při zakončení některých šancí.

Branky:

Sestava - domácí: Bittner - Soukalová, Hach M., Nešpor - Pilař, Jíra, Zvěřina - Sirotek ( Havlík, Skřivan, Pomezný )

Přidáno: 2.10.2018, 20:01:08 Autor: Ivo Šijan

20.9.2018, Čt | 5. kolo | Mladší žáci

Předměřice 1:10 SK Bystřian Kunčice
(0:5)

Mistrovské utkání na hřišti v Předměřicích mělo být soubojem s fotbalově vyspělým mužstvem, které hraje o čelo tabulky. Bohužel soupeři chybělo několik hráčů základní sestavy a výsledek zápasu o tom vypovídá. Hráči Předměřic začali dobře, první minuty nás přehrávali. Několikrát ohrozili branku z velké vzdálenosti, ale se všemi střelami si náš brankář poradil. Od páté minuty naše mužstvo převzalo iniciativu. Střelecky se blýskl útočník Matěj Sirotek, který v rychlém sledu zatížil konto soupeře třemi brankami a dá se říci, že bylo rozhodnuto. Soupeř nedokázal reagovat, soustředil se pouze na obranu a naši hráči si na hřišti v Předměřicích otevřeli střelnici. Kdyby proměnili většinu šancí, byl by počet branek dvojnásobný. Přesto, že soupeř nebyl v plné síle je potřeba ocenit, že naši hráči hráli s plným nasazením a zápas nevypustili.

Branky: 6´,17´,23´,35´,49´ Sirotek, 22´Jíra, 30´Hach M.,36´Zvěřina, 52´Hach J., 60´Soukalová (vlastní)

Sestava - hosté: Bittner(Havlík) - Soukalová, Hach M., Zvěřina - Adlaf, Jíra, Pilař(Pomezný) - Sirotek(Skřivan, Hach J.)

ŽK:   ČK:   Diváci: 20  Rozhodčí: Gernát Lukáš

Přidáno: 2.10.2018, 19:32:03 Autor: Ivo Šijan

16.9.2018, Ne | 3. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 7:2 Kratonohy
(5:1)

Domácí zápas proti mužstvu z Kratonoh jsme začali trvalým tlakem na bránu soupeře a do poločasu jsme nastříleli pět branek. Zápas byl po první třicetiminutovce rozhodnutý a bylo jen otázkou, na jakém čísle se zastaví konečné skóre. Nakonec to bylo sedm branek a to jsme spoustu šancí neproměnili. Naši hráči dodržovali taktiku, kterou jsme stanovili před zápasem a jejich hra musela přítomné diváky potěšit. Jsem rád, že se prezentujeme pohledným fotbalem, který baví nejen hráče, ale i diváky. Víme, že přijdou těžší soupeři, ale myslím, že jsme dobře připraveni. Prověrkou kvality našeho mužstva bude již následující zápas v Předměřicích. Držte palce, ať se nám podaří uspět.

Branky: 4´,10´,28´,35´ Sirotek Matěj, 30´,49´ Jíra Zdeněk, 14´ Skřivan Jakub

Sestava - domácí: Bittner(Havlík) - Soukalová, Hach M., Nešpor - Pilař, Jíra, Zvěřina(Pomezný) - Sirotek(Skřivan, Hach J.)

ŽK:   ČK:   Diváci: 30  Rozhodčí: Kincl Václav

Přidáno: 17.9.2018, 21:51:04 Autor: Ivo Šijan

8.9.2018, So | 2. kolo | Mladší žáci

Lhota p. L. 1:8 SK Bystřian Kunčice
(0:3)

Druhé mistrovské utkání jsme odehráli na hřišti ve Lhotě pod Libčany. Domácí mužstvo jsme od první minuty přehrávali kombinační hrou a vytvářeli si šance, které jsme postupem času proměňovali. Nepustili jsme soupeře do hry a utěšeně jsme navyšovali skóre. Všichni hráči přistoupili k zápasu poctivě a na hře to bylo znát. Konečný výsledek odpovídá rozložení sil na hřišti. Hráčům je potřeba poděkovat za předvedený výkon a těšit se na další soupeře.

Branky: 9´,34´,58´Hach Matěj, 36´,49´Jíra Zdeněk, 3´Zvěřina Radek, 17´Skřivan Jakub, 39´Sirotek Matěj

Sestava - hosté: Bittner(Havlík) - Soukalová, Hach M., Nešpor - Pilař, Jíra, Zvěřina(Pomezný) - Sirotek(Skřivan, Hach J.)

ŽK:   ČK:   Diváci: 40  Rozhodčí: Halberštát Petr

Přidáno: 17.9.2018, 21:41:25 Autor: Ivo Šijan

2.9.2018, Ne | 1. kolo | Mladší žáci

SK Bystřian Kunčice 3:2 Vysoká n. L. A
(1:1)

K prvnímu mistrovskému zápasu aktuální sezóny jsme nastoupili plni očekávání, zda zúročíme poctivou přípravu. První minuty utkání byli opatrné z obou stran. Bylo znatelné, že náš tým lépe kombinuje a má míč častěji na kopačkách. Bohužel po drobném zaváhání ve středu hřiště se za naší obranu dostal urostlý střední záložník soupeře a přesnou střelou k tyči nedal golmanovi šanci. Naši hráči se nenechali brzkým gólem vyvézt z míry a nadále hráli kombinační fotbal. Bezpečně ovládali celé hřiště a bylo jen otázkou času, kdy svoji převahu vyjádří gólově. Pět minut před poločasem jsme konečně skórovali, kdy velmi dobrou kolmou přihrávku za obranu využil ke vstřelení branky nejmladší hráč našeho týmu Jirka Hach. Do druhé půle jsme nastupili ve stejném tempu jako poločas první a soupeře jsme přehrávali na všech postech. V 35 minutě jsme se ujali vedení po úniku Matěje Sirotka. Za deset minut jsme navýšili své vedení po perfektně zahrané standartní situaci, kdy se prosadil Radek Zvěřina. Právě na tyto signály jsme se zaměřili v poslední fázi přípravy. Soupeř minutu před koncem dokázal snížit na rozdíl jedné branky, ale naši hráči již utkání s přehledem dovedli do vítězného konce. Vstup do nové sezóny se nám před početnou domácí návštěvou vydařil a věřím, že tato výhra nebyla naší poslední.

Branky: 25´Hach Jiří, 35´Sirotek Matěj, 46´Zvěřina Radek

Sestava - domácí: Bittner(Havlík) - Soukalová(Nešpor), Hach M., Zvěřina - Adlaf(Pomezný), Jíra, Pilař - Sirotek(Skřivan, Hach J.)

ŽK: 1  ČK:   Diváci: 40  Rozhodčí: Halberštát Petr

Přidáno: 9.9.2018, 22:21:19 Autor: Ivo Šijan