8.6.2019, So | 29. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:1 Broumov
(0:0)

Remizu s Broumovem bereme,hosté šli v 60min. po rohu do vedení a nám se podařilo vyrovnat až v 90min. naším nejlepším hráčem Jindrou Laštovičkou.Penalty nám jako obvykle nevyšly.

Branky: Laštovička

Sestava - domácí: Gall - Koza,Laštovička,Sýkora,Dudek- Faltus,Gazdík,Rohlíček,Šulc - Mrázek,Denk střídali:Hantsch,Hrubý

Sestava - hosté:

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 9.6.2019, 15:22:06 Autor: Zdeněk Šulc

2.6.2019, Ne | 28. kolo | A - mužstvo

Týniště 3:2 SK Bystřian Kunčice
(1:1)

V Týništi jsme odehráli slušný zápas,škoda neproměněných šancí výborně zachytal Marek Gall.

Branky: Mrázek,Hantsch

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Gall- Koza,Laštovička,Sýkora,Dudek- Šulc,Gazdík,Denk,Rohlíček,Hantsch-Mrázek

Přidáno: 2.6.2019, 21:14:03 Autor: Zdeněk Šulc

25.5.2019, So | 27. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:2 Olympia HK/Kratonohy B
(1:2)

Po delší době jsme nastoupili v kompletní sestavě,ale úvod zápasu nám vůbec nevyšel a prohrávali jsme 0:2. Ještě před přestávkou snížil Hantsch na 1:2.V druhé půli jsme otočili vývoj zápasu a brankami Kuby Mrázka a Marka Šulce jsme šli do vedení. Naše vedení jsme mohli ještě zvýšit ale vypracováné šance jsme neproměnili.Hosté po nezaviněném zranění Nuna dohrávali o deseti/měli již vystřídáno/ .Martinovi přejeme brzké uzdravení.

Branky: Hantsch,Mrázek,Šulc

Sestava - domácí: Gall- Koza,Matějka,Sýkora,Rohlíček-Faltus,Šulc,Laštovička,Hantsch-Denk,Mrázek střídali:Gazdík,Pechar,Hrubý

Přidáno: 26.5.2019, 08:28:20 Autor: Zdeněk Šulc

18.5.2019, So | 26. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:5 Nové Město n.M.
(0:2)

Než jsme se rozkoukali prohrávali jsme dva nula.Poté jsme začali hrát,ale ani jednu šanci jsme do poločasu neproměnili a to byli minimálně čtyři.Hned v úvodu druhé půle jsme snížili a po čtvrt hodině vyrovnali.Za stavu 2:2 jsme trestuhodně zahodili šance a opět platilo nedáš dostaneš.Při snaze o vyrovnání jsme vzadu chybovali a hosté dali čtvrtou branku a bylo rozhodnuto.

Branky: Denk,Faltus

Sestava - domácí: Gall- Koza,Sýkora,Pechar,Hrubý/46.Zákravský/-Rohlíček,Gazdík/60.Kuta/,Šulc,Hantsch/75.Dudek/- Denk,Faltus

Přidáno: 19.5.2019, 15:32:02 Autor: Zdeněk Šulc

12.5.2019, Ne | 25. kolo | A - mužstvo

Police n. M. 6:2 SK Bystřian Kunčice
(2:1)

Ač to podle výsledku nevypadá odehráli jsme v Polici vyrovnané utkání ,rozhodujícím momentem za stavu 2:2 bylo zranění Jardy Matějky ,který utržil ránu loktem do obličeje a musel odjet do nemocnice na vyšetření s podezřením na zlomeninu.Faul ani penalta se nekonala a tak naopak domácí šli do vedení 3:2.I poté jsme ještě mohli skórovat, ale tutovku nedal Hantsch a z protiútoku jsme dostali čtvrtou branku a bylo rozhodnuto , v nastaveném čase jsme ještě dvakrát inkasovali.

Branky: Faltus 2

Sestava - hosté: Soldán - Koza,Sýkora,Matějka/61.Bareš/,Hrubý- Dudek,Šulc,Rohlíček,Hantsch- Denk,Faltus

Přidáno: 12.5.2019, 22:22:42 Autor: Zdeněk Šulc

8.5.2019, St | 16. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:1 Kobylice
(0:0)

Derby před početnou návštěvou jsme rozhodli až v poslední minutě zápasu. K vidění byl bojovný zápas my jsme si vytvořili více šancí ale trestuhodně jsme je zahazovali.Naše vítězství považuji za štastné ale zasloužené.

Branky: Šulc 2

Sestava - domácí: Soldán- Koza,Sýkora,Matějka,Hrubý- Dudek,Rohlíček,Šulc,Hantsch/74.Zákravský/- Denk,Faltus

Přidáno: 9.5.2019, 06:24:52 Autor: Zdeněk Šulc

4.5.2019, So | 24. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:2 Trutnov B
(1:0)

Dnešní výhry si hodně ceníme, poděkování patří všem hráčům ,zápas odmakali a po třech prohrách získali důležité tři body.

Branky: Faltus 2 , Hantsch

Sestava - domácí: Soldán - Koza,Sýkora,Šolc,Hrubý- Dudek,Šulc,Laštovička,Hantsch- Denk,Faltus střídali:Zákravský,Feko,Jirka,Dintr

Přidáno: 5.5.2019, 09:58:14 Autor: Zdeněk Šulc

1.5.2019, St | 17. kolo | A - mužstvo

Roudnice A 1:0 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Derby zkončilo těsnou asi zaslouženou výhrou domácích.Škoda našich neproměněných šancí v druhé půli.Oproti minulému utkání jsme tentokrát hráli zodpovědně a až do konce.

Branky:

Sestava - hosté: Gall- Koza,Sýkora,Matějka,Pechar- ,Charvát,Laštovička,Gazdík /25.Dudek/Denk,Hantsch/77.Šulc/- Faltus

Přidáno: 1.5.2019, 19:54:35 Autor: Zdeněk Šulc

28.4.2019, Ne | 23. kolo | A - mužstvo

Česká Skalice 7:2 SK Bystřian Kunčice
(1:3)

Zasloužené vítězství domácích,náš výkon nestojí  za komentář...

Branky: Sýkora,Hantsch

Sestava - hosté: Gall- Koza,Sýkora,Pechar/46.Matějka/,Dudek- Faltus,Rohlíček,Charvát,Laštovička,Denk- Hantsch

Přidáno: 29.4.2019, 17:29:19 Autor: Zdeněk Šulc

20.4.2019, So | 22. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 0:5 Černilov A
(0:3)

Černilov se u nás představil ve výborném světle a svým pohybem a důrazem nám nedal šanci.My jsme museli řešit absenci Matějky,Kozy a Gazdíka a za celý zápas jsme si vytvořili pouze dvě gólové šance -přímák Davida Hrubého a hlavičku Kuby Mrázka Tošovský zneškodnil a tak jsme vyšli střelecky naprázdno.Pokud bude Černilov pokračovat v takovýchto výkonech bude hrát o postupové příčky do přeboru.

Branky:

Sestava - domácí: Gall- Pechar,Hantsch,Sýkora,Dudek- Faltus,Laštovička,Charvát,Rohlíček,Denk- Mrázek střídali: Feko,Hrubý,Jirka

Přidáno: 22.4.2019, 11:37:50 Autor: Zdeněk Šulc

13.4.2019, So | 21. kolo | A - mužstvo

Nový HK A 1:3 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

Na hřišti posledního celku jsme rozhodli o naší výhře v poslední desetiminutovce.Gólově se prosadil Kuba Mrázek,který vstřelil všechny naše góly! Naše výhra je zasloužená ,vytvořili jsme si spoustu příležitostí ,ale s proměnováním jsme byli na štíru. Poděkování patří celému týmu,výborně zahrál Kuba Mrázek.

Branky:

Sestava - hosté: Gall-Pechar,Matějka,Sýkora,Koza-Faltus,Gazdík,Laštovička,Rohlíček,Hantsch-Mrázek střídali:Denk,Dudek,Feko

Přidáno: 14.4.2019, 11:44:36 Autor: Zdeněk Šulc

6.4.2019, So | 20. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 5:0 Náchod B
(1:0)

Proti lídrovi soutěže jsme odehráli velmi dobrý zápas a dali tak zapomenout na nepovedený zápas s Lokomotivou. Mimo úvodních dvaceti minut jsme byli lepším mužstvem a dařilo se nám i v koncovce a tak si vedoucí celek A třídy odvezl pět branek. Chválím celé mužstvo ,výkon je potřeba potvrdit za týden na Novém Hradci.

Branky: Mrázek,Rohlíček,Laštovička,Faltus,Hantsch

Sestava - domácí: Gall-Koza,Matějka,Sýkora,Pechar-Hantsch,Laštovička,Gazdík,Rohlíček,Faltus-Mrázek střídali:Charvát,Dudek,Denk

Přidáno: 7.4.2019, 13:58:24 Autor: Zdeněk Šulc

31.3.2019, Ne | 19. kolo | A - mužstvo

Velké Poříčí 3:3 SK Bystřian Kunčice
(1:2)

Vydařil se nám vstup do utkání,již v 5min. se prosadil Kuba Mrázek s pomocí domácího obránce nás poslal do vedení.Poté jsme však zahazovali šance a místo abychom vedli o tři branky ,domácí do šatny vyrovnali.V druhé půli jsme šli do dvoubrankového vedení,opět jsme zahodili šance a domácí po našich chybách srovnali.Penalty rozhodla šestá série kdy Honza Charvát mířil nad branku

Branky: Mrázek2,Matějka pk

Sestava - hosté: Gall- Koza,Pechar,Matějka,Sýkora- Faltus,Laštovička,Rohlíček,Gazdík,Hantsch - Mrázek střídali:Charvát,Holý,Denk

Přidáno: 1.4.2019, 12:41:49 Autor: Zdeněk Šulc

23.3.2019, So | 18. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:8 Lokomotiva HK
(1:4)

Jarní premiéra se nám vůbec nevydařila,výsledek hovoří za vše...

Sestava - domácí: Gall- Hrubý,Soukal,Gazdík,Koza- Faltus,Charvát,Laštovička,Rohlíček- Mrázek,Hantsch střídali: Holý,Pechar,Pilous,

Přidáno: 24.3.2019, 12:35:31 Autor: Zdeněk Šulc

11.11.2018, Ne | 14. kolo | A - mužstvo

Broumov 1:0 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

V Broumově jsme odehráli celkově slušný zápas,obě  mužstva měla  hodně šancí.ale oba brankaři toho spoustu pochytali,a když byl gólman domácích překonán zastoupil ho na brankové čáře obránce nebo mu pomohla tyč.Na druhé straně domácí netrefili několikrát ve vyložené pozici branku.Chtěl bych poděkovat Petru Soukalovi,který nám zaskočil  na stoperu a odehrál výborný zápas.

Branky:

Sestava - hosté: Gall-Faltus,Soukal,Pechar, Dudek-Šulc,Rohlíček,Koza,Hantsch/23.Bareš/, Denk-Mrázek

Přidáno: 12.11.2018, 12:24:51 Autor: Zdeněk Šulc

3.11.2018, So | 13. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:2 Týniště
(2:0)

Již ve 3min. jsme šli po chybě hostující obrany do vedení Kubou Mrázkem.Hosté byli v útočné fázi nebezpeční,ale v obraně měli okénka.Ještě do poločasu jsme přidali druhou branku.Po přestávce hosté snížili a po naší vlastní brance Jardy Matějky bylo srovnáno.Hned po vyrovnání jsme dali třetí branku a jak se ukázalo vítěznou.

Branky: Mrázek 2,Hantsch

Sestava - domácí: Gall- Matějka,Pechar,Šolc-Šulc/70.Dudek/,Rohlíček,Charvát,Koza,Denk- Mrázek/78.Faltus/,Hantsch/90.Hrubý/

ŽK:   ČK:   Diváci: 105  Rozhodčí:

Přidáno: 4.11.2018, 10:01:10 Autor: Zdeněk Šulc

7.10.2018, Ne | 9. kolo | A - mužstvo

Trutnov B 0:3 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Po úvodní zahřívací čtvrhodince jsme převzali iniciativu,ale bez gólového efektu.Po přestávce jsme šli do dvoubrankového vedení během tří minut se trefil Kuba Mrázek.Domácí poté přidali,ale skorovat se jim nepodařilo,navíc po dvou žlutých uviděl domácí stoper červenou a deset minut před koncem za kritiku rozhodčího dostali domácí druhou červenou a bylo rozhodnuto,v závěru jsme přidali  ještě třetí branku a odvezli  si tak tři body po zodpovědném výkonu celého týmu.

Sestava - hosté: Gall-Koza,Matějka,Pechar,Zákravský- Dudek/75.Šolc/,Šulc,Rohlíček,Hantsch- Denk,Mrázek

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí: Šedivý

Přidáno: 9.10.2018, 16:04:25 Autor: Zdeněk Šulc

29.9.2018, So | 8. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 6:0 Česká Skalice
(4:0)

Dnešní zápas se nám vydařil,konečně se střelecky prosadili útočníci, Kuba Mrázek byl u třech gólů jeden dal,přihrál Denkovi a zařídil penaltu.V brance nás podržel výborný Mára Gall a tak hosté přestože hráli sympatický fotbal,vytvořili si šance tentokrát jim nebylo přáno a tak odjeli s šestigólovou nadílkou.Naši fanouškové viděli pohledný zápas a pěkné branky takže děkovačka po zápase byla zasloužená.

Branky: Mrázek,Denk,Matějka 2/1PK/,Hantsch,vlastní

Sestava - domácí: Gall- Zákravský,Pechar,Koza- Šulc,Rohlíček,Laštovička,Hantsch- Denk,Mrázek střídali:Hrubý,Charvát,Šolc,Dudek

ŽK:   ČK:   Diváci: 150  Rozhodčí:

Přidáno: 30.9.2018, 11:13:36 Autor: Zdeněk Šulc

15.9.2018, So | 6. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 4:2 Nový HK A
(3:1)

Než jsme se rozkoukali prohrávali jsme 1:0, Chvíli trvalo než jsme se probudili ,ale ještě do poločasu jsme dali tři branky a další šance neproměnili.Za zmínku stojí parádní trefa Jardy Matějky.Hned od začátku druhé půle jsme si vytvořili velkou převahu a hosty zachránila čtyřikrát tyč a naše neproměnování šancí.Poté hosté snížili na 3:2 a definitivu pro naši výhru znamenala čtvrtá branka Jindry Laštovičky.Naše vítězství je naprosto zasloužené,omlazený celek hostí musí být s výší prohry spokojen.

Branky: Laštovička 2,Mrázek,Matějka

Sestava - domácí: Gall-Koza,Matějka,Šolc,Zákravský- Hantsch,Rohlíček,Laštovička,Šulc- Mrázek,Denk střídali:Dudek,Charvát,Gábor

ŽK: 1  ČK: 0  Diváci: 102  Rozhodčí: franěk

Přidáno: 16.9.2018, 14:26:18 Autor: Zdeněk Šulc