16.6.2018, So | 30. kolo | A - mužstvo

Police n. M. 5:2 SK Bystřian Kunčice
(3:1)

K utkání jsme přistoupili laxně.Zřejmě jsme byli duší už na rozlučce v Kunčicích.Rozhodli naše chyby v obraně a neschopnost proměnovat šance.Přesto patří poděkování všem kdo fotbal v Kunčicích dělají za skončenou sezonu a udržení soutěže pro příští ročník.

Branky: Kuta,Hantsch

Sestava - domácí:

Sestava - hosté: Gall - Koza (88´Gábor), Šolc, Matějka, Hanuš - Hantsch ,Pechar, Pánek, Šulc (42´Dudek) - Faltus (53´Denk), Kuta

ŽK:   ČK:   Diváci: 0  Rozhodčí:

Přidáno: 18.6.2018, 15:00:37 Autor: Petr Hypius

9.6.2018, So | 29. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:1 Úpice
(0:1)

V prvním poločase byli hosté lepší a zaslouženě vedli.Po přestávce jsme se zlepšili a 10 minut před koncem vyrovnali.Poté jsme ještě měli 2 vyložené šance ,které jsme ale neproměnili.V penaltách jsme tentokrát úspěšní nebyli.

Branky: Matějka

Sestava - domácí: Gall - Dudek (90´Král), Pechar J., Matějka, Hanuš - Hantsch, Pánek, Charvát, Šulc - Denk, Kuta

Sestava - hosté:

Přidáno: 13.6.2018, 10:14:04 Autor: Petr Hypius

3.6.2018, Ne | 28. kolo | A - mužstvo

Náchod B 2:2 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

První poločas se hrál svižný fotbal,když domácí měli míč více na svých kopačkách a my se spoléhali na rychlé protiútoky.Zrodilo se mnoho šancí na obou stranách.Domácí jednu proměnili a poločas vyhráli.Hned v úvodu druhé půle jsme inkasovali podruhé a nevypadalo to na dobrý výsledek.Podařilo se nám však vstřelit kontaktní branku a velkou bojovností celého mužstva výsledek vyrovnat.I to nemuselo být konečné ale další šance jsme neproměnili.Na penalty jsme opět byli úspěšnější a odvážíme si z Náchoda 2 body.

Branky: Hantsch,Hanuš

Sestava - hosté: Gall - Koza, Pechar (46´Denk), Matějka, Hanuš - Hantsch (70´Dudek), Pánek, Šolc, Šulc - Faltus , Kuta

Přidáno: 4.6.2018, 11:49:24 Autor: Petr Hypius

26.5.2018, So | 27. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:0 Hostinné
(2:0)

Zasloužené vítězství proti zatím nejslabšími soupeři.Výsledek mohl být vyšší ale neproměňovali jsme hlavně v druhém poločase vyložené šance.Přesto zavládla spokojenost se záchranou soutěže 3 kola před jejím skončením.

Branky: Denk, Pánek, Koza

Sestava - domácí: Gall - Koza, Matějka, Šolc, Hanuš - Dudek, Charvát, Pánek, Šulc (46 Kůta) - Denk(55 Jantsch), Faltus (80 Gábor)

Přidáno: 26.5.2018, 23:21:02 Autor: Petr Hypius

23.5.2018, St | 18. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:1 Broumov
(1:1)

Po vydatném dešti a odstranění vody se začalo se zpožděním.Od začátku se hrálo vyrovnané utkání.Do vedení jsme šli po centru Hantsche kdy se prosadil ve vápně Faltus.Z vedení jsme se radovali pár minut kdy po ztrátě na půlící čáře unikájícího soupeře zastavil až ve vápně Pánek a z penalty soupeř vyrovnal.Ve druhém poločase bylo postupem času jasné že rozhodne jedna branka.Nezlomila nás ani neproměněná penalta za hraní rukou a v 75´se nadvakrát prosadil Dudek.Závěr zápasu jsme si tentokrát již pohlídali a zaslouženě si připsali další 3 body.Hráči zaslouží zejména za druhý poločas pochvalu za nasazení a bojovnost.

Branky: Faltus, Dudek

Sestava - domácí: Gall - Koza, Pánek, Šolc, Hanuš - Hantsch (89´Vítek M.),Charvát (90´Pechar), Šulc, Dudek, Faltus, Denk (84´Holý)

Přidáno: 24.5.2018, 09:20:45 Autor: Petr Hypius

19.5.2018, So | 26. kolo | A - mužstvo

Kratonohy B 6:1 SK Bystřian Kunčice
(2:0)

Inkasovali jsme již ve 20 sekundě zápasu.Poté jsme až do 40 minuty drželi nadějný výsledek.Před pauzou jsme opět inkasovali.Druhý poločas byl až do 80 minuty vyrovnaný ale poté jsme 3 x inkasovali a pokazili náš celkem dobrý výkon na hřišti favorita.

Branky: Denk

Sestava - hosté: Gall - Koza, Pánek, Šolc, Hanuš - Feko (77´Vítek M.), Charvát, Šulc Hantsch (68´Vlášek) - Denk (85´Gábor) , Faltus

Přidáno: 24.5.2018, 08:58:17 Autor: Petr Hypius

12.5.2018, So | 25. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:2 Kobylice
(1:1)

Chtěli jsme soupeře překvapit rozestavením ale první poločas si naši útočníci spíše překáželi.Do vedení jsme šli po úniku Denka.Soupeř vyrovnal po naší zbytečné ztrátě míče.Druhý poločas již byl o něčem jiném.Dostali jsme soupeře pod tlak ale šance jsme bohužel neproměnili.Přesto jsme šli do vedení když se prosadil Faltus.V závěru jsme opět chybovali a soupeř v poslední minutě vyrovnal.Díky všem proměněným penaltám máme zaslouženě bod navíc.

Branky: Denk, Faltus

Sestava - domácí: Gall - Koza, Matějka, Hanuš - Hantsch, Pánek, Charvát, Šulc - Denk, Kuta (74´Rohlíček), Faltus

Přidáno: 15.5.2018, 10:55:41 Autor: Petr Hypius

5.5.2018, So | 24. kolo | A - mužstvo

Bílá Třemešná 0:1 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

Splnili jsme pouze povinné 3 body.Na nerovném povrchu se nám vůbec nedařilo a o to jsou body cennější.Utkání rozhodl před přestávkou Denk.Věříme ,že v derby s Kobylicemi předvedeme mnohem lepší výkon.

Sestava - hosté: Gall - Koza, Pánek, Matějka, Hanuš - Dudek, Rohlíček (74´Holý), Charvát, Feko - Denk , Kuta

Přidáno: 7.5.2018, 11:10:42 Autor: Petr Hypius

1.5.2018, Út | 16. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:0 Nový HK A
(2:0)

Zasloužené vítězství se zrodilo po velmi bojovném a kolektivním výkonu celého mužstva.V utkání jsme do poločasu získali vedení zásluhou dvou branek Denka.V nástupu do druhého poločasu navýšil vedení Faltus.Poté byl ale vyloučen a skoro celý druhý poločas jsme hráli o deseti.Naše obrana soupeře nepustila do vážnější šance a tak máme důležité 3 body ,které potřebujeme potvrdit v sobotu v B.Třemešné.

Branky: Denk 2, Faltus

Sestava - domácí: Gall - Koza, Pechar J.(62´Feko), Matějka, Hanuš - Dudek (84´Šolc), Pánek, Charvát, Šulc - Denk (89´Rohlíček), Faltus

Přidáno: 2.5.2018, 08:55:50 Autor: Petr Hypius

28.4.2018, So | 23. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 6:1 Trutnov B
(4:0)

První poločas probíhal za naší stálé převahy.Vsítili jsme 4 branky a další minimálně 4 vyložené příležitosti neproměnili.Druhý poločas jsme polevili přesto jsme ho v pohodě dohráli a získali 3 dúležité body.V úterý nás čeká další důležité utkání s Novým Hradcem.

Branky: Faltus 3, Pánek 2, Matějka

Sestava - domácí: Gall - Koza, Pechar J., Matějka, Hanuš - Dudek, Pánek, Rohlíček (69´Charvát), Šulc - Denk, Faltus (76´Pechar P.)

Přidáno: 30.4.2018, 15:15:11 Autor: Petr Hypius

22.4.2018, Ne | 22. kolo | A - mužstvo

Roudnice A 3:1 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

První poločas jsme byli fotbalovější ,nedokázali jsme se ale dostat do zakončení.Popřestávce jsme pokračovali aktivně a po rohovém kopu se ujali vedení.To jsme drželi až do 80 minuty kdy soupeř vyrovnal.V závěru jsme poté ještě inkasovali dvakrát a odjeli z derby s prázdnou.

Branky: 57´Matějka

Sestava - hosté: Soldán - Koza, Matějka, Pechar, Hanuš - Dudek, Rohlíček, Denk, Šulc - Faltus, Pánek

Přidáno: 23.4.2018, 13:08:03 Autor: Petr Hypius

14.4.2018, So | 21. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:4 Černilov A
(1:3)

Za stavu 0 :2 jsme neproměnili penaltu a poté inkasovali 3 branku.Před poločasem jsme snížili a po přestávce z penalty dokonce na rozdíl 1 branky.Vzápětí jsme opět inkasovali a na obrat již neměli síly.

Branky: Pánek 2

Sestava - domácí: Gall - Koza, Pechar, Matějka,Charvát - Hanuš, Pánek,Rohlíček, Denk, Zákravský - Faltus

Přidáno: 22.4.2018, 14:27:14 Autor: Petr Hypius

7.4.2018, So | 20. kolo | A - mužstvo

Dobruška 6:0 SK Bystřian Kunčice
(3:0)

Pěkné počasí, 2 perfektní travnaté polochy a hrálo se na umělce.V páté minutě bylo po utkání ,kdy byl vyloučen Kuta.To už jsme prohrávali.I v 10 jsme měli šance ale nedokázali jsme je proměnit.Soupeř  ještě do poločasu dvakrát skoroval.Skoro celý druhý poločas jsme hráli i v 10 vyrovnaný zápas.Pokazili jsme dobrý dojem až v posledních 12 minutách kdy jsme 3 x inkasovali.

Branky:

Sestava - hosté: Gall - Koza, Pechar, Matějka, Hanuš - Hantsch (71´Šolc), Pánek, Denk (72´Charvát), Šulc (56´Dudek) - Faltus , Kuta

Přidáno: 9.4.2018, 12:05:16 Autor: Petr Hypius

31.3.2018, So | 19. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:0 Týniště
(0:0)

První poločas jsme se nemohli prosadit proti větru,když nakopávané míče končili na hlavách soupeře.Ani hosté toho moc nevynysleli tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.Druhý poločas jsme již měli herně navrch a v 53´šli do vedení,když se po centru Denka prosadil ve vápně Faltus.Hosté otevřeli hru ale do vyložené šance jsme je nepouštěli.Otevřený prostor jsme využili k brejkům,chyběla nám však finální přihrávka.Tak pojistku přidal až v 82´po samostatném úniku Kuta.Naše obrana až do konce utkání pracovala stoprocentně a hosty k vážnější šanci nepustila.

Za výkon hlavně v 2 poločase je naše vítězství  zasloužené.

Branky: 53´Faltus, 82´Kuta

Sestava - domácí: Gall - Koza, Pechar, Matějka, Hanuš - Hantsch(88´Dudek), Pánek, Denk, Šulc - Kuta (90´Šolc), Faltus

Přidáno: 1.4.2018, 13:48:22 Autor: Petr Hypius

18.3.2018, Ne | 17. kolo | A - mužstvo

Sobotka 4:1 SK Bystřian Kunčice
(1:1)

V sibiřských podmínkách byl 1 poločas vyrovnaný.Šli jsme do vedení v 10 minutě kdy Denk dorazil do sítě míč z trestného kopu.Byli jsme aktivní ale nedokázali jsme brejkové situace dotáhnout do zakončení.Domácí vyrovnali  z penalty,když si na odkop Pechara naběhl domácí hráč a upadl.Poté jsme na chvíli vypadli z rytmu a přenechali iniciativu domácím.V závěru jsme se opět zvedli ale ke golu jsme se nedopracovali.V největší šanci byl Pánek, který byl faulován v pokutovém území,rozhodčí ale 100% penaltu nepískl.

Druhý poločas se nám vůbec nevydařil.Po našem rohovém kopu šel soupeř do úniku a svoji šanci využil.Soupeř ožil a ještě dvakrát překonal naší obrau.Druhý poločas byl jasně lepším mužstvem a zaslouženě zvítězil.

Branky: 10´Denk

Sestava - hosté: Gall - Koza, Pechar, Matějka, Charvát - Hantsch, Pánek, Denk, Šulc - Faltus (32´Hanuš), Kuta

Přidáno: 19.3.2018, 09:31:18 Autor: Petr Hypius

25.11.2017, So | 9. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 5:2 Bílá Třemešná
(3:1)

Trochu jsme měli z tohoto utkání obavu,jelikož nám chyběli někteří hráči a poté z nevyzpytatelného terénu.Žádná z těchto obav se ale nenaplnila.Hráči kteří nastoupili tak splnili očekávání a terén na toto roční období byl po celé utkání v perfektním stavu.Od 1´jsme soupeře zatlačili a nepřibrzdilo nás ani obnovené zranění Faltuse.V 9´jsme vedli 2 : 0 zásluhou Kuty a Denka.Poté jsme opět začali neproměnovat vyložené šance a soupeř s přispěním naší teče snížil.Na chvíli jsme vypadli z rytmu a dovolili soupeři vyrovnat hru.Do přestávky nám dvougolové vedení vrátil Denk, který přešel sám přez půl hřiště .Do 2 poločasu jsme nastoupili co možná nejdříve rozhodnout utkání ale minelou bránkáře v 62 jsme umožnili soupeři snížit.Naštěstí pro nás o 4´později proměnil Kuta únik ve 4 branku a od tohoto stavu jsme již měli utkání pod kontrolou.V závěru pečetil výsledek Hanuš.

V závěru soutěže jsme smazali bodovou propast a uchovali si naději pro jarní část o zachování soutěže v Kunčicích.

Branky: Kuta 2, Denk 2, Hanuš

Sestava - domácí: Holý - Koza, Pechar, Hanuš (85´Král), Zákravský - Dudek (89´Gábor), Pánek, Denk (86´Soukal), Hantsch (89´Bareš) - Kuta, Faltus (2´Zounar)

Přidáno: 26.11.2017, 09:25:41 Autor: Petr Hypius

18.11.2017, So | 15. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 6:3 Police n. M.
(3:1)

Na velmi dobře připraveném terénu jsme dobře začali, ale stále se potýkáme s proměnováním šancí.Sice jsme se ujali vedení, ale soupeř po rozehrání trestného kopu vyrovnal.V závěru poločasu hosté z protiútoku nevyužili 100%šanci a z našeho protiútoku inkasovali.V nastavení jsme ještě přidali 3 branku.Druhý poločas se změnil v přestřelku naštěstí v náš prospěch.Sice jsme nedokázali uhlídat nejlepšího hráče hostí Jandíka,který nás hodně trápil svým fotbalovým umem, ale 3 body jsou nakonec doma.

Branky: Kuta 3, Faltus 2, Hantsch

Sestava - domácí: Holý - Koza (70´Hanuš), Pechar, Rohlíček, Zákravský - Šulc, Pánek, Denk, Hantsch - Kuta, Faltus (80´Dudek)

Přidáno: 18.11.2017, 17:08:33 Autor: Petr Hypius

11.11.2017, So | 14. kolo | A - mužstvo

Úpice 7:1 SK Bystřian Kunčice
(3:0)

Hanebný výkon celého mužstva.Do Úpice jsme si přijeli zahrát fotbal.Domácí nás porazili bojovností.Naši hráči zřejmě ještě nepochopili že hrajeme o záchranu soutěže.takto se o ni rozhodně nehraje.

Branky: Rohlíček z penalty

Sestava - hosté: Holý - Koza, Hamák, Rohlíček, Hanuš - Šulc, Pánek, Denk, Hantsch - Zákravský, Kuta

Přidáno: 12.11.2017, 09:30:33 Autor: Petr Hypius

4.11.2017, So | 13. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 3:0 Náchod B
(1:0)

Celé utkání jsme měli převahu a jenom naší nemohoucností proměnovat šance skončilo utkání jenom 3 : 0.Sice máme ve hře ještě nedostatky, ale mužstvo zápas odjezdilo a po zásluze jsme brali 3 body.

Branky: Faltus 3

Sestava - domácí: Holý - Koza, Hamák, Rohlíček, Zákravský - Šulc, Pánek (69´Žahourek), Denk, Hantsch (85´Šolc) - Kuta, Faltus (75´Hanuš)

Přidáno: 5.11.2017, 08:24:29 Autor: Petr Hypius

28.10.2017, So | 12. kolo | A - mužstvo

Hostinné 1:1 SK Bystřian Kunčice
(0:1)

Utkání se hrálo na oraništi ,když domácí nechali na hřišti odehrát ještě 2 předzápasy a tak na Velké pardubické  oraniště je oproti hřišti rovina.Fotbalu bylo k vidění pramálo.První poločas byl vyrovnaný a po našem napadání jsme šli do vedení brankou Pánka.Druhý poločas jsme nepohlídali rohový kop a soupeř ve 47´vyrovnal.Poté lépe nakopával míče a vytvořil si několik šancí které nevyužil.Nám byl v 70´vyloučen Pechar ,kterému úmyslně přišlápl nohu domácí hráč a ten ho odstrčil.Vyloučen byl ale pouze náš hráč.Za zmínku stojí i jasný penaltový zákrok na Kutu a tyč kterou nastřeli stejný hráč.Další šance byly zastaveny pomezním rozhodčím.V závěru domácí neproměnili vyloženou šanci a když jsme šli v 89´sami na branku ukončil rozhodčí zápas.V penaltách jsme prvními 2 pokusy dali vyniknout domácímu brankáři a tak druhý bod asi po zásluze zůstal v Hostinném.

Branky:

Sestava - hosté: Holý - Koza, Pechar, Rohlíček, Zákravský - Šulc, Šolc, Denk, Hanuš - Pánek, Kuta (82´Dudek)

Přidáno: 30.10.2017, 10:09:22 Autor: Petr Hypius

21.10.2017, So | 11. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:3 Kratonohy B
(1:0)

V prvním poločase jsme drželi se soupeřem krok a šli do vedení po střele Šulce.Druhý poločas nám docházelii síly a po 2 standartních situacích hosté otočili výsledek.Když přidali po kombinaci 3 branku bylo o výsledku rozhodnuto.Mužstvo se snažilo, bojovalo ale soupeř byl tentokrát nad naše síly.

Branky: Šulc

Sestava - domácí: Holý - Koza, Pechar, Rohlíček, Zákravský - Źahourek (78´Dudek), Šulc, Denk, Hantsch (70´Pánek) - Kuta, Faltus (68´Hanuš)

Přidáno: 22.10.2017, 18:15:30 Autor: Petr Hypius

14.10.2017, So | 10. kolo | A - mužstvo

Kobylice 1:0 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Remízové utkání rozhodla jediná trefa kanonýra Dítěte, který zápas zlomil hlavičkou v 85.minutě. Nám už nezbyl čas na srovnání, ač jsme měli během utkání několik vyložených šancí, samostatné nájezdy a závary ve vápně.Na měkkém terénu nám vázla kombinace, museli jsme se uchylovat podobně jako domácí pouze k nakopávaným míčům a více než fotbalu se utkání podobalo krosu. Pro nás by bylo lepší hrát na umělé trávě, bojovnější domácí využili povrchu a bojovnosti a strhli vítězství na svoji stranu.Naše hráče musím přesto pochválit, utkání kromě střílení branek zvládli takticky i herně dobře.

Branky:

Sestava - hosté: Holý - Hanuš,Pechar J., Hamák, Šulc-Denk (69.Zákravský),Koza,Charvát,Hantsch(46.Žahourek)-Faltus (46.Kuta),Pánek

ŽK: 0:6  ČK: 0:0  Diváci: 300  Rozhodčí: Hron

Přidáno: 15.10.2017, 11:30:20 Autor:

1.10.2017, Ne | 8. kolo | A - mužstvo

Trutnov B 3:0 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Dnešní utkání skončilo bohužel dle našich předpokladů porážkou-terén nevhodný pro kombinaci, důrazný soupeř s velkým fyzickým potenciálem, chabá kondice a nasazení většiny našich hráčů a neschopnost zabojovat a poprat se o výsledek.Svoji troškou do mlýna jsme přispěli i chybným poločasovým střídáním a přípravou na utkání. Podtrženo,sečteno, krásný výlet do prosluněných Krkonoš pokažený naším vystoupením na hřišti.Všichni víme, proč jsme prohráli, teď je jen otázkou, co uděláme pro to, aby se to už nestalo....

Branky:

Sestava - hosté: Holý - Zákravský, Charvát(46.Pechar J.), Rohlíček, Šulc, Denk (73.Dudek)), Koza, Pánek, Žahourek(65.Hantsch), Faltus Hamák

ŽK: 3:1  ČK: 0:0  Diváci: 50  Rozhodčí: Bečvář

Přidáno: 1.10.2017, 21:14:36 Autor:

23.9.2017, So | 7. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:1 Roudnice A
(1:1)

Spokojenost s výsledkem , nespokojenost s předvedenou hrou, tak by se dal jednoduše charakterizovat dnešní zápas. Hosté se v první čtvrthodině lépe pohybovali, byli přesnější při práci s míčem a zaslouženě se ujali vedení, které mohli i navýšit po bombě do břevna.paradoxně jsme však branku po závaru ve vápně hostí vstřelili my a zápas převzali do svých rukou, do poločasu jsme mohli skore navýšit, ale nebyli jsme dostatečně klidní a přesní v zakončení. Po obrátce jsme ihned skorovali na 2:1 a zápas kontrolovali, po prostřídání jsme se soustředili už jen na bránění výsledku, což se nám až na malá zaváhání povedlo.Hráče mohu pochválit za nasazení i bojovnost až na herní výpadek v prvních a posledních 15-ti minutách, musíme hodně pracovat na kombinačních cvičeních a zejména na individuální přípravě hráčů, jež nemohou trénovat v týdnu.

Branky: Faltus 2

Sestava - domácí: Holý- Šulc,Charvát,Rohlíček,Zákravský (67.Šolc)-Denk,Hanuš,Koza,Žahourek (46.Pánek)- Faltus (69.Pechar J.), Kuta

ŽK: 2:2  ČK: 0:0  Diváci: 100  Rozhodčí: Dujsík

Přidáno: 24.9.2017, 11:33:49 Autor:

17.9.2017, Ne | 6. kolo | A - mužstvo

Černilov A 0:3 SK Bystřian Kunčice
(0:0)

Dnešní utkání nám konečně vyšlo herně i výsledkově, i když chybičky na kráse bychom určitě našli.Vrátili jsme se k poctivé obraně, bojovnosti a přálo nám i štěstí při šancích domácích.Ti měli míč více na svých kopačkách, dobře kombinovali a byli nebezpeční v koncovce, ale tentokrát nám výborně fungovala obranná činnost v čele s brankářem.Naše branky padly po dobře rozehraném trestném kopu, jasném pokutovém kopu a dobře sehrané brejkové situaci.Pochvalu zaslouží i trojice rozhodčích, která v nepřátelském prostředí vytvořeném domácím diváctvem zápas odřídila s přehledem. Nyní musíme zvládnout domácí derby s Roudnicí a odpíchnout se od úplného dna

Branky: Žahourek,Pánek,Faltus

Sestava - hosté: Holý - Zákravský, Charvát, Hamák, Šulc, Denk (73.Hanuš), Laštovička, Pánek (86.Dudek), Žahourek, Kuta, Faltus (80.Koza)

ŽK: 4:4  ČK: 0  Diváci: 98  Rozhodčí: Franěk ml.

Přidáno: 17.9.2017, 21:13:31 Autor:

9.9.2017, So | 5. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 1:2 Dobruška
(1:0)

Další zmařená šance na odpoutání se ode dna, v prvním poločase jsme sice měli územní převahu, ale využili jsme ji jen ke vstřelení jediné branky z PK, zbytek šancí jsme zahodili nebo je nedotáhli.Chyběl nám klid, vázla kombinace,katastrofální byl pohyb bez míče a nabídka do volných prostorů,první hezkou akci jsme předvedli ve 43. minutě, kdy Žahourek trefil tyč a Laštovička obránce na brankové čáře.

Po obrátce jsme nepochopitelně polevili, hostující tým zlepšil pohyb, změnil rozestavení a v rozmezí 10 minut zápas otočil, kdy se dvakrát prosadil hostující kanonýr Kořínek,na kterého jsme před utkáním několikrát upozorňovali.Poté už to byla z naší strany křeč, kdy většina hrála hluboce pod své možnosti, chyběla odvaha, chuť se zápasem něco udělat a vůle po změně.Trefili jsme sice břevno a měli i další šance, ale nakládáme s nimi trestuhodně a pro zvrat jsme toho udělali velmi málo.Na střídačce se v takové chvíli trenér cítí úplně bezmocný a u mě už tato situace trvá třetí zápas.Proto v týdnu provedu pohovory s hráči a dle výsledku se k celé situaci postavím.

Branky: Pánek z PK

Sestava - domácí: Holý- Žahourek(70.Šolc),Rohlíček,Svatoš,Šulc-Denk,Laštovička,Charvát(60.Dudek),Hanuš-Pánek,Hamák

ŽK:   ČK:   Diváci: 80  Rozhodčí: Buchta

Přidáno: 10.9.2017, 13:11:48 Autor:

3.9.2017, Ne | 4. kolo | A - mužstvo

Týniště 4:0 SK Bystřian Kunčice
(1:0)

Domácí celek byl ve všech směrech lepší a zvítězil zaslouženě-měl více šancí, byl rychlejší, důraznější, pracoval dobře s míčem a šel tvrdě za vítězstvím.My jsme sice mohli ze svých šancí korigovat, ale potácíme se v herní i výsledkové krizi,nedaří se nám střelecky, máme díky zraněním a vyloučením okleštěnou sestavu a navíc si nás nepochopitelně vychutnávají rozhodčí.Musíme začít opět poctivě pracovat v tréninku, vypustit výmluvy,nevšímat si rozhodčích a hlavně začít dělat body.Připadá mi, že postupové ambice mám jen já, o opaku mne mohou přesvědčit všichni v dalších kolech...

Branky:

Sestava - hosté: Soldán - Koza, Hanuš, Šulc, Pechar ( 71. Hantsch ) - Denk, Pánek, Faltus ( 81. Král ), Rohlíček - Laštovička, Šolc ( 48. Zounar )

ŽK: 0:4  ČK: 0:0  Diváci: 220  Rozhodčí:

Přidáno: 3.9.2017, 21:49:26 Autor:

27.8.2017, Ne | 3. kolo | A - mužstvo

Broumov 5:1 SK Bystřian Kunčice
(2:1)

Tak budeme odpočítávat-dostali jsme 5 branek, 4 hodiny jsme strávili na cestě, kopali se na nás 3 penalty, 2 naši hráči byli vyloučeni, dali jsme jen 1 branku a na kontě máme 0 bodů...

Dlouho jsem nezažil tak tendenčně a nepřesně řízené utkání,rozhodčí jsem minulou sezonu jen chválil, ale to, co museli dnes snášet naši hráči, bohužel nemohlo skončit dobře.Disciplinovanost je bezpochyby naše slabá stránka, ale pokud vás přivítá nepřátelská atmosféra už v prvních minutách utkání, probíhá po celý zápas jak ze strany diváků, tak i arbitrů,mohu mít pro výbuchy zlosti i trochu pochopení. Přesto tvrdím, že i takové zápasy nás ještě čekají a musíme se naučit zvládat i tyto situace.Pokud od 1.minuty vedeme, musíme si v utkání počínat jinak.

Pokud si tedy chcete pokazit neděli, rozhodně jeďte na fotbal do Broumova. Vezměte si však s sebou večeři,protože klobásy jsou jen pro domácí hráče a rozhodčí (slova obsluhy kiosku), špunty do uší (dozvíte se o sobě věci, které nejsou publikovatelné, dokonce i od pořadatelů) a hlavně nůši trpělivosti.Velmi rád si přečtu hodnocení delegáta utkání a velmi lituji, že nebylo z tohoto utkání pořízeno video.

Branky:

Sestava - hosté: Holý - Zákravský, Hamák, Koza, Pechar - Hanuš (64. Dudek), Šulc, Žahourek, Kuta - Faltus (32. Soldán), Charvát (46. Svatoš)

ŽK: 1:3  ČK: 1:2(Holý,Kuta)  Diváci: 215  Rozhodčí: Beránek

Přidáno: 28.8.2017, 08:24:03 Autor:

19.8.2017, So | 2. kolo | A - mužstvo

SK Bystřian Kunčice 2:3 Sobotka
(2:2)

Kdo nebyl minulý týden na našem utkání v Novém Hradci, ten mohl sledovat jeho reprízu dnes na domácím hřišti.Opět dotahujeme rychlé vedení soupeře(tentokrát dvakrát),do polořasu se nám daří vyrovnat, znovu nakládáme s brankovými šancemi jako s bezceným brakem a soupeř nás potrestá ve druhém poločase z ojedinělé akce.Závěr dohráváme v křeči a přicházíme opět o všechny body.

Velkým problémem je naše obranná činnost, jsme nedúrazní a složité situace, kde se i slovutnější týmy uchylují k odkopům, řešíme zbytečně fotbalově(viz 1 a 3 branka).Zde musíme hru zjednodušit a asi i změnit sestavu,s ohledem na 2 venkovní utkání dostanou přednost hráči svědomitější a třeba i méně konstruktivní.Začneme od jednoduchých věcí jako je příprava na utkání, koncentrace a zodpovědnost na všech postech a musíme nepříznivé výsledky zlomit.Herně nás všichni včetně soupeřů chválí, ale na kontě získaných bodů máme nulu a hrozivých 6 obdržených branek!!!

Branky: Hanuš,Faltus

Sestava - domácí: Holý- Koza/84.Dudek/, Hamák, J.Pechar/46.Denk/, Zákravský - Žahourek, Šulc, Pánek/75.Charvát/, Hanuš - Kuta, Faltus

ŽK: 2:2  ČK: 0:0  Diváci: 110  Rozhodčí: Bečvář

Přidáno: 20.8.2017, 11:55:46 Autor:

12.8.2017, So | 1. kolo | A - mužstvo

Nový HK A 3:1 SK Bystřian Kunčice
(1:1)

V prvním mistrovském utkání jsme chtěli navázat na výborný výkon v pohárovém zápase s Hořicemi, což se nám herně dařilo jen v prvním poločase a výsledkově bohužel vůbec.Domácí se představili jako organizovaný a svým trenérem dobře vedený tým, bojovali a hlavně proměnili svoje brankové šance.My jsme po tutovkách v prvním poločase (3 x Hanuš,Pánek,Faltus) inkasovali z jediného brejku, na to jsme ještě stihli zareagovat vyrovnáním do poločasu Faltusem, ale ve druhé půli jsme nepochopitelně vypadli z rytmu, hádali se s rozhodčím a upustili od kombinační hry.Opět jsme nedali svoje šance , domácí po brejku skorovali z penalty po faulu Pechara na 2:1 a závěr dohráli všemi povolenými prostředky.V poslední desetiminutovce spálil 2x tutovku Svatoš a po jedné Hanuš, Faltus a Zákravský,V nastavení při hře vabank dali domácí ještě pojistku na 3:1.

Richard Vlášek:Doufám, že jsme si střeleckou smůlu vybrali na celou sezonu, protože takové nakládání s brankovými příležitostmi dlouho nepamatuji.Domácí 3 body ubojovali, my se musíme poučit z chyb, zklidnit se v koncovce i v komunikaci s rozhodčími, rychle zapomenout na to špatné a vzít si do dalších utkání podzimu to pozitivní.

Branky: Faltus

Sestava - hosté: Holý- Koza, J.Pechar,Hamák, Zákravský - Šulc/80.Dudek/, Laštovička, Pánek, Denk/65.Svatoš/- Faltus, Hanuš

ŽK: 4:4  ČK: 0:0  Diváci: 50  Rozhodčí: Franěk ml.

Přidáno: 13.8.2017, 14:07:54 Autor: