<< Novější novinky

Klub 20.5.2007, neděle

Naše béčko mužů zvítězilo v Dolanech 1:4, když jeho řady doplnili matadoři Doležal a Beneš z A celku. Mladší žáčci zremizovali 2:2 s C týmem Hradce Králové.

Klub 19.5.2007, sobota

A celek vybojoval cenný bod na hřišti Dvora Králové, když s tamním béčkem zremizoval vysoko 3:3. Starší dorostenci utržili porážku rozdílem třídy, ale mladší stejného soka přehráli 2:5. Starší žáčci podlehli na Slavii těsně 3:2. Starší přípravka získala ve dvojzápase proti Slavií Hradec Králové "B" čtyři mistrovské body za remízu 2:2 a výhru 1:0.

Klub 13.5.2007, neděle

Za krásného počasí byly dnes na zeleném kunčickém pažitu k vidění pouze remízy. B tým zremizoval 2:2 s rezervou Lhoty pod Libčany a mladší žáčci 1:1 s C týmem RMSK Cidlina.

Klub 12.5.2007, sobota

Zápas A týmu skončil opět úspěšně pro náš celek! Poraženým byli tentokrát soupeři z Vrchlabí. Jedinným gólem rozhodl kanonýr Doležal. Starší dorostenci senzačně zvítězili nad celkem z Hořic a připsali si tak druhé vítězství v sezóně! Mladší se stejným soupeřem remizovali 1:1. Starší žáci přehráli Skřivany 2:0.

Klub 8.5.2007, úterý

Tři mistrovské body ze hřiště Roudnice! Utkání rozhodl jedinou brankou Hruška a A tým tak vybojoval vítězství nad třetím mužstvem tabulky a je na 10. místě tabulky I.A třídy. Starší dorostenci opět podlehli a mladší vydřeli bod za remízu s RSCM Rozkoš.

Klub 6.5.2007, neděle

Mladší žáčci nestačili na svého soupeře v Třebši a podlehli vysoko 6:0.

Klub 5.5.2007, sobota

A tým si přivezl bod za bezbrankovou remízu z dalekého Rudníku. B tým poprvé v sezóně výrazněji klopýtnul a prohrál v Malšově Lhotě 3:0. Starší dorost prohrál v Třebši těsně 4:3. Mladší dorostenci zdolali stejného soupeře 4:2 a hetrikem se blýsknul Koudelka. Starší žáčci zvítězili hladce 3:0 v Rasoškách. Starší přípravka prohrála oba zápasy se soupeři ze Stěžer.

Klub 1.5.2007, úterý

Ve sváteční dohrávce podzimního kola porazili mladší žáci soky z Myštěvse 3:0.

Klub 29.4.2007, neděle

B tým si připsal další tři mistrovské body za vysokou výhru 7:1 nad Novým Městem. Mladší žáčci porazili ještě větším skórem 9:0 soupeře z Prasku. Starší přípravka v zápase s Olympií Hradec Králové jeden zápas prohráli a druhý vyhráli. Poslední dubnový víkend byl výsledkově pro náš klub velmi úspěšný.

Klub 28.4.2007, sobota

Hráči A týmu opět zvítězili! Na domácím hřišti překonali 2:1 soupeře z Lázní Bělohrad, který je momentálně na 7. místě tabulky. Starší dorostenci podlehli soupeři z Vrchlabí vysoko 0:5. Stejným skóre rozstříleli mladší téhož soupeře a získali další tři mistrovské body. Starší žáčci rozstříleli soupeře z Dohalic 8:2.

Webmaster 28.4.2007, sobota

Soupiska mladších dorostenců byla doplněna o další detaily hráčů. Stejná inovace se objevila také na soupisce starších dorostenců.

Klub 21.4.2007, sobota

A celek zvítězil na hřišti Žacléře, který je v tabulce I.A třídy poslední, a připsal si tak veledůležité tři body za výhru 2:0. U tohoto zápasu naleznete i fotogalerii. Béčko zvítězilo 4:1 v Dobřenicích. Starší dorostenci prohráli 4:1 v Broumově, mladší stejným rozdílem zvítězili. Starší žáčci rozstříleli jednoznačně Malšovu Lhotu 9:0. Utkání mladších žáků rozhodla jediná branka, kterou vstřelil soupeř.

Webmaster 17.4.2007, úterý

Na internetových stránkách klubu se objevuje další novinka. Ve spolupráci s trenérem dorostu Pavlem Švadlenkou se budou v sekci Mladší dorost - Soupiska postupně objevovat detaily hráčů, jejich fotografie, rozhovory s trenérem a také slovo trenéra. Věříme, že to povede k dalšímu obohacení prezentace klubu.

Klub 15.4.2007, neděle

B tým překonal jednoznačně 3:0 rezervu Černilova a setrvává na druhém místě tabulky III. třídy.

Klub 14.4.2007, sobota

Za krásného jarního počasí vybojovali hráči A týmu bod za remízu 1:1 s týmem z Police nad Metují. Starší dorostenci podlehli soupeři z Nového Bydžova 2:5. Mladší překonali stejného soupeře rozdílem 3:0. U obou zápasu dorostu naleznete fotogalerii. Starší žáčci rozstříleli soupeře z Hlušic 6:1. Ve středu začala jarní část sezóny našim nejmladším fotbalistům, kteří na hřišti v Chlumci nad Cidlinou získali dva body za dvě remízy.

Klub 8.4.2007, neděle

A celek prohrál v úvodním utkání jarní části na hřišti v Trutnově jednoznačně 5:0. Mladší dorostenci urvali v Týništi cenné tři body za výhru 2:1. Starší na své soky nestačili a podlehli těšně 1:2.

Klub 7.4.2007, sobota

B tým začal jarní část sezóny prohrou v Červeněvsi 1:2. Starší žáčci zdolali celek AFK Probluz na jeho hřišti 4:1.

Webmaster 6.4.2007, pátek

K dvěma posledním zápasům kunčických dorostenců byly přidány fotogalerie ze zápasů. Ke shlédnutí je také fotogalerie z výroční schůze fotbalu. Více v sekci Galerie - Fotografie.

Klub 4.4.2007, středa

Mladší žáčci zahájili jarní část sezóny těsným vítězstvím nad dívkami z DFC Hradec Králové. Více v sekci mladší žáci.

Klub 31.3.2007, sobota

Valné hromady se zůčastnilo na 90 členů a příznivců našeho klubu, v referátu předsedy klubu K.Kvasničky zaznělo: rok 2007 - sportovní cíle: zachovat I.A třídu mužů, "B" mužstvo hrát o špici tabulky s možností postupu do okresního přeboru, u mládežnických mužstev zachovat stávající strukturu mužstev , nutná spolupráce s okolními kluby/ Boharyně,Roudnice,Libčany případně další/ tak abychom mohli obsadit všechny mládežnické kategorie. Sportovní areál: na treninkovém hřišti osazeny kryté střídačky- vyrobila firma BET Nechanice, na hlavním provedena výměna stávajících střídaček z makrolonu - dodala fitma RYKOV .Oběma firmám patří velké poděkování. V lonském roce byla dále provedena díky obci Kunčice příjezdová komunikace na hřiště . V letošním roce je v plánu provézt v našem sportovním areálu hřiště pro nejmenší a provést opravu stávajícího sociálního zařízení ,které je již nevyhovující. Po této zprávě byla vyhlášeni nejlepší kanonýři jednotlivých mužstev: muži -Doležal M. ,st.dorost- Hornych Z., ml.dorost- Šulc M., st.žáci- Slánský J. , ml.žáci - Žahourek J. , přípravka - Lukáš V. Dále byla vyhlášena jedenáctka roku 2006 : Beneš J.,Vítek P., Ryba V.,Koudelka M. , Vilimský R. ,Kubišta F. , Pechar P.,Šolc D.,Mrázek ,Kalenský L.Bednář L.Poté byly vyhlášeny další ocenění: trenér roku -M.Kneifel,špílmachr roku - Vojta Beneš /přípravka/, srdcař týmu - Petr Krejčí /přípravka+ ml.žáci/, benjamínek roku - Petr Málek , Theodor Lukáš a fanoušek roku se stal opět kořistí p.Josefa Vilimského. /fotky z vyhlašování má Pavel Švadlenka/. Po ukončení schůze následovala volná zábava a diskotéka BT,valná hromada tak byla zakončena v pozdních ranních hodinách.

Přílohy: Fotogalerie, Cena pro nějvěrnějšího fanouška Josefa Vilimského (*.avi; 4,7 MB)

autor: Zdeněk Šulc

Klub 31.3.2007, sobota

Dorostenci sehráli další mistrovská utkání v jarní části. Mladší zdolali soupeře jedinou brankou Miroslava Koudelky. Starší na své soky z Dobrušky nestačili a podlehli tříbrankovým rozdílem. A tým sehrál přátelské utkání s Miletínem a zvítězil 4:0.

Webmaster 29.3.2007, čtvrtek

Rozpisy všech týmů jsou připraveny na jarní část sezóny 2006/2007. Nezbývá než popřát celkům úspěšný start a průběh druhé poloviny sezóny.

Klub 24.3.2007, sobota

Oběma dorosteneckým celkům začala dnes sezóna utkáním se suverénem soutěže Olympií Hradec Králové. Zápasy skončily jednoznačným vítězstvím soupeře. A celek se utkal v přátelském zápase s Probluzí. Více v jednotlivých sekcích týmů.

Klub 17.3.2007, sobota

Kunčické týmy se střetnuly v přípravných zápasech s celky Černilova. Oba podlehly rozdílem jediné branky. A tým prohrál rozdílem 2:3 a utkání dorostenců rozhodla jedna jediná trefa z kraje zápasu. Více v jednotlivých sekcích týmů.

Klub 16.3.2007, pátek

V posledním zápase zimní ligy ve Stěžerách podlehli naši dorostenci celku Předměřic 7:8.

Klub 11.3.2007, neděle

V 7. kole turnaje v Chudonicích zremizovali naši dorostenci s týmem Nového Bydžova C 2:2, když za zelenobílé skórovali Koudelka a Šulc M..

Klub 10.3.2007, sobota

V závěrečném utkání turnaje v Chudonicích zdolal A tým celek z Jaroměře v poměru 4:2 a dorostenci nestačili na celek starších žáků z RMSK Cidlina (3:5).

Klub 8.3.2007, čtvrtek

A celek podlehl v dohrávaném 5. kole chudonického turnaje staršímu dorostu Nového Bydžova 1:3.

Klub 4.3.2007, neděle

A tým sehrál o víkendu turnajový zápas, ve kterém zdolal Chlumec nad Cidlinou. Více v sekci A - mužstvo.

Klub 27.2.2007, úterý

Datum konání valné hromady klubu v hostinci U havrana v Kunčicích byl změněn na 31. března od 17:30.

Klub 25.2.2007, neděle

Nedělní zápas A mužstva na turnaji v Chudonicích se starším dorostem Nového Bydžova byl odložen na čtvrtek 8.3. od 18 hodin. Dorostenci zaznamenali úspěšný víkend, když zvítězili v obou utkáních. V sobotu i neděli se jim podařilo zdolat celky pořádájící turnaje. U nedělního zápasu naleznete fotogalerii. Více v sekci Starší dorost.

Klub 19.2.2007, pondělí

Dne 17. března 2007 od 17:30 se koná v kunčické hospodě U havrana valná hromada fotbalového klubu SK Bystřian Kunčice. Tímto zveme všechny členy a příznivce k návštěvě. Po skončení hromady bude od 20 hodin diskotéka.

Klub 18.2.2007, neděle

Kunčický A tým poprvé zvítězil na turnaji v Chudonicích, když porazil 3:2 celek z Hořic. Také dorostenci zaznamenali první vítězství na stejném turnaji. V sobotu zvítězili 4:2 nad dorostenci z Chlumce. U jejich aktuality naleznete opět fotogalerii. Druhý zápas tohoto víkendu sehráli dorostenci dnes ve Stěžerách, kde deklasovali soupeře z Křičně 12:3.

Klub 11.2.2007, neděle

A tým ztratil výborně rozehrané utkání a podlehl v malém "debry" soupeři z Kosiček ve 3. kole turnaje v Chudonicích. Dorostenci prohráli v sobotu také na turnaji v Chudonicích s mužským týmem ze Sloveče 1:4. K tomuto zápasu je opět ke shlédnutí fotogalerie.

Klub 4.2.2007, neděle

A celek podlehl v přátelském utkání na umělé trávě Všesportovního stadionu v Malšovicích dorost FC Hradce Králové 2:6. Dorostenci se ve třetím kole turnaje v Chudonicích utkali s mužským týme z Ohnišťan a podlehli mu také 2:6. U aktuality dorostu naleznete fotogalerii.

Webmaster 30.1.2007, úterý

V pravém menu byla změněna položka Fotogalerie na Galerie, protože byla do této sekce přidáná také záložka s galeriemi videí. Nabídka internetových stránek klubu se tak opět rozšířila. Doufáme, že budete spokojeni. Případné připomínky zasílejte prostřednictvím emailu.

Klub 29.1.2007, pondělí

V sekci Starší dorost naleznete bohatý informační servis ze soustředění dorostenců v Horní Branné a dvou utkání, která sehráli dorostenci v sobotu. Ke shlédnutí jsou také přiložené fotografie a videa, které na soustředění a zápasech zaznamenal trenér Pavel Švadlenka. Pod následujícími odkazy naleznete videa, která nebyla na stránkách umístěna z důvodu kapacity serveru: link1, link2, link3.

Klub 27.1.2007, sobota

A celek podlehl dnes ve druhém kole zimního turnaje v Chudonicích týmu FK Nový Bydžov vysoko 8:2. Podrobnější informace a komentář trenéra nalezente v sekci A - mužstvo.

Webmaster 22.1.2007, pondělí

Upozorňuji návštěvníky stránek, že v sekci Aktuální info jsou trenéry a realizačním týmem klubu zveřejňovány informace, které nemusí být vždy podrobněji rozebrány pod sekcemi jednotlivých týmů. Jedná se o krátké velmi aktuální zprávy o dění v klubu a jeho týmech.

Klub 21.1.2007, neděle

V sekci A týmu naleznete aktualitu z přátelského utkání s AFK Chrudim, kdy A celek podlehl 3:1. Starší dorostenci sehráli v sobotu první utkání zimního turnaje v Chudonicích, kde s mužským týmem Lužce remízovali 5:5. K dispozici je u aktuality k nahlédnutí i fotografie týmu.

Webmaster 16.1.2007, úterý

Dnešní den byla překonána hranice 20 000 návštěv na našich stránkách za dobu necelých dva a půl roku. Děkuji tímto všem návštěvníkům i spolupracovníkům a doufám, že budete spokojeni s kvalitami přinášených informací i nadále.

Klub 15.1.2007, pondělí

V sekci A - mužstvo naleznete aktualitu k prvnímu zápasu našeho celku na zimním turnaji v Chudonicích, ve kterém jsme podlehli soupeři ze Dvora Králové nad Labem 1:2.

Klub 14.1.2007, neděle

Mladší dorostenci sehráli přátelské utkání na umělém trávníku všesportovního stadionu v Hradci Králové. Soupeři podlehli jednogólovým rozdílem. Podrobný komentář naleznete v části Starší dorost - zimní příprava, kde je nově přidán rozpis zápasů na halový turnaj ve Stěžerách, kterého se dorostenci zúčastní.

Klub 10.1.2007, středa

V rozpisu dorostenců na zimní turnaj v Chudonicích se opět objevily změny. Můžete si je prohlédnout v části Starší dorost - Zimní příprava.

Klub 8.1.2007, pondělí

Ke zprávě z turnaje ve Dvoře Králové nad Labem, kde skončili mladší dorostenci druzí, byla přidána fotogalerie a poprvé také krátké video. Více v sekci Starší dorost - zimní příprava.

Klub 7.1.2007, neděle

Mladší dorostenci sehráli včera ve Dvoře Králové nad Labem halový turnaj, na kterém se umístili i přes poměrně silnou konkurenci na velmi pěkném 2. místě. Podrobnou zprávu o utkání nalezente v sekci Starší dorost - Zimní příprava, protože se jedná o akci přípravy na jarní část sezóny.

Klub 6.1.2006, sobota

V sekci Starší dorost byla zkompletována a upravena zimní příprava týmu. Hlavní náplní je zimní turnaj na umělé trávě v Chudonicích a soustředění v Horní Branné.

Klub 22.12.2006, pátek

Fotbalový klub SK Bystřian Kunčice přeje všem svým členům a příznivcům krásné prožití svátků vánočních, zdraví, štěstí a pohodu v nadcházejícím roce 2007.

Webmaster 19.12.2006, úterý

Ve spolupráci s trenérem mladších dorostenců Pavlem Švadlenkou přinášíme další vylepšení prezentace klubu. U aktualit k zápasům mladšího dorostu se budou někdy objevovat i fotografie ze zápasu. První dvě jsou ke shlédnutí v sekci "Starší dorost - Zimní příprava" u zprávy z přátelského utkání s týmem Třebše.

Webmaster 17.12.2006, neděle

Do sekce "A - mužstvo" a "Starší dorost" byly přidány záložky věnující se zimní přípravě těchto týmů. Sekce "Aktuální info" byla pozměněna. Stále slouží trenérům a vedoucímu mužstva pro zveřejňování speciálních aktualit.

Klub 16.12.2006, sobota

Dorostenci se střetnuli v přátelském utkání s celkem Třebše. Soupeři jsme podlehnuli 4:1. Na hřiště se dostali všichni přítomní hráči. Zprávu naleznete v sekci "Starší dorost - Zimní příprava".

Klub 10.12.2006, neděle

Starší přípravka a mladší žáčkové získali na halových turnajích velmi pěkná druhá místa. Podrobnější informace naleznete v sekci "Aktuální info" a na stránkách OFS Hradce Králové.

Klub 26.11.2006, neděle

Prezentace oddílu na prvním setkání spolků proběhla podle ohlasů návštěvníků úspěšně. Byla k vidění historie klubu, několik získaných pohárů, současné fotografie týmů a další. Perličkou byla trojice mladších žáčků oblečených v klubových dresech. Všem organizátorům je třeba poděkovat za realizaci tohoto zajímavého projektů. Několik fotografií z této akce naleznete v sekci Fotogalerie.

Klub 23.11.2006, čtvrtek

V Kulturním domě v Nechanicích se od pátku 24. do neděle 26. listopadu uskuteční "1. společenské setkání a prezentace zájmových spolků, klubů a občanských združení mikroregionu". Bližší informace naleznete na tomto oficiálním letáku. Náš fotbalový klub SK Bystřian Kunčice se této akce také účastní, a proto Vás všechny zveme k návštěvě. Po skončení setkání zveřejníme bližší informace.

Klub 12.11.2006, neděle

Na závěr předčasně ukončené sezóny sehráli hráči A i B týmu exhibiční utkání na domácím hřišti. Nastoupili proti sobě "starší" versus "mladší". Mladší porazili zkušenější starší 5:3.

Klub 11.11.2006, sobota

Všechny zápasy okresních soutěží byly zrušeny. Tímto skončila sezóna všech celků Bystřianu. Věřme, že se v jarní části sezóny bude lépe dařit A týmu a dorosteneckým celkům. B týmu a žákovským týmům přejme úspěšné pokračování v dobře rozehraných sezónách. Bližší informace o zimních přípravách přineseme později.

Klub 5.11.2006, neděle

Neuvěřitelná série neporazitelnosti pokračuje! Za "dušičkového" počasí remízoval B tým v derby se Spartakem Kosičky. Starší žáci rozdrtili jednoznačně Lovčice.

Klub 4.11.2006, sobota

Z důvodu náhlé nepřízně počasí zrušil Krajský fotbalový svaz zápasy všech kategorií krajských soutěží. Oficiální zprávu naleznete zde. Utkání mladších žáčků bylo pro nezpůsobilost terénu odloženo.

Klub 29.10.2006, neděle

Z B týmu Bystřianu se stává suverén III. třídy! Stále je neporažen! V dnešním třináctém zápase sezóny deklasoval soupeře z Hořiněvse 5:0 a hetrikem se blýsknul Miroslav Hruška.

Klub 28.10.2006, sobota

Sváteční sobota byla pro týmy Bystřianu neuspěšná. A celek podlehl Jičínu rozdílem dvou branek. Oba dorostenecké týmy na své soupeře z Rychnova nad Kněžnou nestačily. Malšovice deklasovaly starší žáky. Jediným úspěšným týmem byli mladší žáčci, kteří porazili 2:1 béčko hradecké Slávie.

Klub 22.10.2006, neděle

Mužská rezerva Bystřianu stále neporažena! V derby zdolala Kobylice. Oba dorostenecké celky nestačily na své soky z Nového Hradce Králové.

Klub 21.10.2006, sobota

Zápas kunčického áčka s Novým Hradcem Králové rozhodl jediný gól, který však vsítil soupeř. Starší žáci těsně podlehli soupeři z Kosiček. Mladší žáčci jako jediní zachovali čest kunčického klubu, když rozstříleli Spartak Kosičky.

Klub 15.10.2006, neděle

Kunčické "béčko" udrželo i v 11. kole svou neporazitelnost a poradilo si s B týmem Předměřic. Mladší žáčci zdolali soupeře z Nového Hradce Králové.

Klub 14.10.2006, sobota

A tým nestačil na první celek v tabulce Červený Kostelec. Soupeř z Úpy deklasoval vysoko starší dorostence. Mladší dorost opět bodoval, získal bod za remízu. Starší žáci nezklamali a urvali všechny body ve Stěžerách.

Webmaster 10.10.2006, úterý

Aktuality jednotlivých týmů byly doplněny o jména jejich autorů pro zvýraznění spolupráce na aktuálnosti prezentace fotbalového klubu SK Bystřian Kunčice. V případě špatného zobrazení aktualizujte okno prohlížeče klávesou F5.

Klub 8.10.2006, neděle

Oba dorostenecké celky nestačily v zápase 10. kola na své soupeře z Hořic a podlehly jednoznačnými rozdíly branek.

Klub 7.10.2006, sobota

A celek nezvládl derby-zápas ve Chlumci nad Cidlinou a podlehl vysokým rozdílem. Kunčické béčko veze bod ze Skřivan a stále tak nepoznalo hořkost porážky. Starší žáci jednoznačně zdolali v derby Kobylice na hřišti v Boharyni a mladší žáčci odvážejí bod ze Skřivan.

Klub 5.10.2006, čtvrtek

Upozornění. Zápas A mužstva tuto sobotu ve Chlumci nad Cidlinou začíná již v 15:00 a odjezd je naplánován na 13:30.

Klub 1.10.2006, neděle

Rezerva Bystřianu rozstřílela Dolany jednoznačně 4:0. Hetrikem se blýsknul útočník Hruška. Starší žáci zremizovali s hradeckou Slavií. Starší přípravka ve třetím kole zvítězila v obou zápasech nad Kobylicemi.

Klub 30.9.2006, sobota

Kunčický A celek si připsal tři mistrovské body za výhru nad Dvorem Králové B. Vítězně si počínali také mladší dorostenci, ale starší opět bez bodu. Mladší žáci prohráli s FC Hradec Králové C vysoko 1:6.

Klub 28.9.2006, čtvrtek

Mladší dorostenci urvali tři body v předehrávaném 17. kole s týmem RSCM Rozkoš jednogólovým vítězstvím. Starší dorostenci na vítězství opět nedosáhli.

Klub 26.9.2006, úterý

Starší žáci podlehli v dohrávaném 2. kole v Černilově jednoznačným výsledkem 5:0.

Klub 24.9.2006, neděle

A tým ztratil v 8. kole všechny body ve Vrchlabí, když zápas rozhodla jediná branka soupeře, která padla až ve druhé minutě nastavení.

Klub 23.9.2006, sobota

Kunčická rezerva zvítězila v derby se Lhotou pod Libčany. Starší dorost obdržel debakl ve Vrchlabí, ale mladší z téhož města přiváží bod za remízu. Oba žákovské týmy zvítězili v tomto kole na hřištích soupeře.

Klub 21.9.2006, čtvrtek

Nejmladší kunčičtí fotbalisté získali ve dvouzápase jediný bod za remízu. Ve druhém utkání rozdílem braky soupeři z Probluze podlehli.

Webmaster 19.9.2006, úterý

Aktuality jednotlivých týmů byly pro větší přehlednost a orientaci doplněny o popisku soupeřů a konečného (poločasového) skóre. Případné připomínky zasílejte prostřednictvím emailu.

Klub 17.9.2006, neděle

V nedělním zápase porazila naše rezerva Malšovu Lhotu a mladší žáčci famózně zvrátili zápas ve druhém poločase a vítězili nad Třebší "B".

Klub 16.9.2006, sobota

A tým ztratil všechny tři body v domácím zápase s Rudníkem. Starší dorostenci vydřeli bod s Broumovem, ale mladší s tímtéž soupeřem prohráli. Starší žáci nestačili v Boharyni na Rasošky.

Klub 12.9.2006, úterý

Starší žáci zdolali v dohrávaném prvním kole soupeře z Lovčic čtyřmi brankami a starší přípravka ve své letošní premiéře získala ve dvouzápase jeden bod. A tým zremízoval v přátelském utkání s Kobylicemi 1:1.

Klub 10.9.2006, neděle

A celek vstřelil v Lázních Bělohrad tři branky, ale přesto prohrál. Béčko opět přiváží bod z cizího hřiště a starší žáci zdolali soupeře rozdílem jediné branky.

Klub 9.9.2006, sobota

Mladší dorost urval tři body v Novém Bydžově a mladší žáci deklasovali soupeře v Prasku. Starší dorost opět bez zisku bodů. Více pod jednotlivými týmy.

Klub 7.9.2006, čtvrtek

Zápas mladších žáčků, kterým v úterý k dohrávanému prvnímu kolu soupeř nedorazil, byl kontumován výsledkem 3:0 pro Kunčice.

Klub 3.9.2006, neděle

Kunčické Béčko opět pouze remizovalo. Tentokrát si z našeho hřiště odváželo bod Nové Město. V sekci "A-mužstvo - Soupiska" naleznete dodatečně fotografii A celku.

Klub 2.9.2006, sobota

A mužstvo po Doležalově kanonádě porazilo Žacléř. Tříbodový zápas sehrály také oba žákovské týmy. Dorostenci opět svým soupeřům podlehli. Více pod jednotlivými mužstvy.

Webmaster 30.8.2006, středa

Byla doplněna sekce "Starší přípravka", kde naleznete rozpis našich nejmenších fotbalistů a později také fotografii týmu a aktuální informace. V sekci "O klubu - Soubory ke stažení" naleznete systém hry Starších přípravek.

Klub 27.8.2006, pondělí

Přinášíme výsledky z nedělních zápasů. A tým těsně podlehl v Polici nad Metují, oba dorostenecké celky také ztratil všechny body. B tým po penaltové trefě s plným ziskem v Černilově a starší žáci v sobotu rozdrtili Hlušice.

Klub 24.8.2006, čtvrtek

A tým podlehl v přátelském utkání exotickému celku ze Spojených Arabských Emirátu. Více v aktualitách A týmu.

Webmaster 21.8.2006, pondělí

Aktuální informace ze zápasů následujících kol budou zveřejněny až se zpožděním z důvodu dovolené. Děkuji za pochopení.

Klub 20.8.2006, neděle

B mužstvo opět remizovalo a mladší žáčci v prvním zápase sezóny podlehli dívkám. V tradičním pouťovém utkání zvítězila Důla nad Hůrou. Více naleznete zde.

Webmaster 20.8.2006, neděle

V průběhu tohoto víkendu se u všech týmu objeví aktuální soupiska a společná fotografie. Vyjímkou je A tým, který nebyl zcela kompletní, a elévové, kterým začíná soutěž později.

Klub 19.8.2006, sobota

Sobotní zápasy přinesly: vítězství A mužstva, prohry obou dorosteneckých týmů, které se střetnuli s favoritem soutěže, a starší žáci vstoupili do nové sezóny dvoubrankovým vítězstvím.

Webmaster 18.8.2006, pátek

Na horním logu stránek byly provedeny drobné změny. Pro správné zobrazení refrešnětě zobrazovaný obsah prohlížeče klávesou F5. Případné připomínky zasílejte emailem. Děkuji.

Klub 16.8.2006, středa

Dorostenecké týmy svým soupeřům z Nového Města nad Metují podlehly, více informací naleznete pod jednotlivými týmy. Na kunčickém pažitu budou o víkednu k vidění všechny týmy Bystřianu a exhibiční utkání Hůra vs. Důla.

Webmaster 15.8.2006, úterý

V pravém menu byla přidána sekce "Odkazy", kde naleznete širokou řadu odkazů na stránky věnující se fotbalovému tématu. V případě, že byste chtěli přidat nějaký kvalitní link, zašlete mi jej emailem.

Klub 12.8.2006, sobota

Fotbalová sobota přinesla tři remízy a jednu prohru. A tým vybojoval bod v Malšovicích, B tým v Libřicích a mladší dorost v Úpici. Starší dorostenci na soupeře nestačili. Více se dozvíte v týmových sekcích.

Klub 9.8.2006, středa

Oba dorostenecké týmy zdolaly jednoznačně soupeře z Babí a připsaly si první mistrovské body v sezóně.

Klub 6.8.2006, neděle

Kunčický A tým vstoupil do sezóny krásným výsledkem v derby s Roudnicí, kterou poměrně jednoznačně porazil. Dorosteneckým týmům se v úvodním zápase příliš nedařilo a na soupeře nestačili. B tým v neděli remízoval. Více v jednotlivých sekcích týmů.

Webmaster 3.8.2006, čtvrtek

Byly doplněny informace k rozpisům mistrovských zápasů jednotlivých celků. Fotografie týmů a sestavy mužstev se objeví v nejbližší době. Dále byla přeskupena sekce "O klubu", kde naleznete nově kontakty na jednotlivé osoby v klubu, a Soubory ke stažení, kde jsou k nahlédnutí soubory spojené s fotbalem.

Aktuality ze zápasů prvních kol možná budou dostupné se zpoždění z důvodu dovolené, děkuji za pochopení.

Sezóna 2006/2007 může vypuknout! Věřme, že bude pro týmy Bystřianu úspěšná.

Klub 2.8.2006, středa

V sekci A - mužstvo naleznete aktualizované výsledky přípravných zápasů našeho hlavního celku, kterému se již podařilo dvakrát zvítězit po sérii proher.

Webmaster 23.7.2006, neděle

Byla zprovozněna sekce Stará garda, kde lze nalézt prozatím zápas starších pánů: Hůra vs. Důla 2004. Další informace v této části se objeví až po utkání "Horňáků" proti "Doleňákům", které se bude konat v neděli 20. srpna 2006 od 13:30 na domácím hřišti.

Klub 22.7.2006, sobota

Se zpožděním zveřejňuji fotografie na tablo starších dorostenců. Pro většinu z nich byla sezóna 2005/2006 poslední v dorosteneckém týmu a v nadcházející sezóně budu podporovat mužské celky. Jedná se o silný ročník, který postoupil historicky do Krajského přeboru a získal v něm úspěšné 5. místo. Fotografie na jejich rozlučkové tablo najdete v sekci Fotogalerie.

Klub 17.7.2006, pondělí

V sekci Fotogalerie naleznete nové snímky sportovního areálu SK Bystřianu Kunčice a jeho okolí: hlavní a tréninkové hřiště, volejbalové hřiště, fotbalové kabiny a hospodu.

Klub 7.7.2006, pátek

První informace o začátku sezóny našeho A mužstva naleznete v sekci "A - mužstvo". Další informace budou postupně doplňovány.

Webmaster 4.7.2006, úterý

Internetové stránky fotbalového klubu SK Bystřian Kunčice byly upraveny a připravují se na novou sezónu 2006/2007. Případné připomínky zasílejte prostřednictvím emailu. Děkujeme.

<< Novější novinky