Klub 24.6.2007, neděle

Starší žáčci podlehli soupeři z Černilova 1:2. Mladší žáčci jednoznačně rozstříleli své soupeře ze Stěžer 6:0. B mužstvo prohrálo s Libřicemi 2:3.

Klub 17.6.2007, neděle

Mladší dorostenci zvitězili nad hosty z Nového Města n.M 7:0. Starší dorostenci prohrali 2:1. A tým v Jičíně prohrál s vedoucím celkem tabulky 3:0.

Klub 10.6.2007, neděle

Naše béčko rozstřílelo v derby soupeře z Kobylic jednoznačně 5:0, když se hetrikem blýsknul Málek. Mladší žáčci zvítězili nad Spartakem Kosičky 5:3.

Klub 9.6.2007, sobota

Tuto sobotu se náš A celek střetnul s týmem z Nového Hradce Králové a utrpěl porážku 1:4. Oba dorostenecké celky zdolaly své soky z týmu Náchod-Babí, kteří jsou beznadějně poslední v tabulce. Starší žáčci suvereně přehráli Kosičky 8:0.

Klub 8.6.2007, pátek

Od tohoto víkendu do konce září přebírá správu stránek fotbalového klubu SK Bystřian Kunčice hráč mladšího dorostu Vítězslav Hruška. V případě potřeby jej kontaktujte na emailové adrese hruskavita@seznam.cz nebo na telefonním čísle ...

Klub 6.6.2007, středa

Dorostenecké celky odjížděly k mistrovskému utkání do Dvora Králové n. Labem, oba tamní celky jsou na špici tabulky. Dvojice zápasů skončila debaklem pro oba kunčické týmy.

Klub 3.6.2007, neděle

A tým podlehl na půdě Červeného Kostelce, který bude postupovat do Krajského přeboru, 2:0. Muži B zremizovali s rezervou Předmic 2:2, když inkasovali minutu před koncem střetnutí. Starší žáci porazili Stěžery 3:0.

Klub 2.6.2007, sobota

Starší dorostenci ztratili výhru v závěru zápasu, když z vedení 0:3 zremizovali 3:3. Mladší dorostenci podlehli soupeři z Rychnova n. Kněžnou 2:0. Starší žáčci zdolali soupeře ze Stěžer 3:0 a mladší vyhráli na Novém Hradci 0:1.

Klub 27.5.2007, neděle

Kunčické béčko mužů porazilo Skřivany 3:1 a mladší žáčci zdolali stejného soupeře rozdílem skóre 3:2.

Klub 26.5.2007, sobota

A tým ztratil po šestizápasové šňůře všechny tři body, když inkasoval v nastavení druhého poločasu. Oba dorostenecké celky suverénně zvítězili. Starší žáčcí deklasovali 9:0 soupeře z Kobylic.