"A" mužstvo 23.6.2007, sobota | 15. kolo

SK Bystřian Kunčice - Malšovice  3:3 (2:3)


Do utkání jsme nastoupili aktivně a v 10minutě jsme vedli 2 : 0 když se trefil z trestného kopu Doležal a pote se po důrazu Hrušky prosadil P.Vítek.Potom naše hra upadla do podprůměru.Hráči si mysleli ,že je rozhodnuto a začali hrát každý na sebe.Toho soupeř využil a 3 rychlými brejky ,kdy jsme se divili výroku rozhodčího nebo že jsme si nevyhověli v přihrávce,otočil výsledek. Po domluvě v kabině mužstvo chtělo otočit v 2 poločase výsledek.Získali jsme převahu a soupeř se pouze bránil a občas zahrozil brejkem.Zřejmě jsme ale urazili fotbalového boha a dokázali jenom vyrovnat.To se prosadil ve vápně Doležal.Další šance jsme již nevyužili.Neproměnili jsme ani penaltu.Přesto patří mužstvu moje poděkování za 2 poločas a snahu po vítězství. Všem hráčům přeji pěknou dovolenou a těším se na setkání do letní přípravy 17.července.


Branky: 5´Doležal 10´Vítek P. 65´Doležal

Sestava: Vítek O. - Zeman, Bárta R., Šulc R.(55´Hornych), Podzimek - Vítek P., Kratochvíla, Majer, Pražák (Šulc M.) - Doležal, Hruška

autor: Petr Hypius

"A" mužstvo 16.6.2007, sobota | 26. kolo

Jičín - SK Bystřian Kunčice   3:0 (1:0)


S vedoucím celkem tabulky jsme odehráli vyrovnaný 1 poločas.Od 20´minuty jsme prohrávali brankou po standartní situaci ,kdy jsme nedokázali pokrýt hlavičkujícího domácího hráče na malém vápně.I 2 poločas jsme v defenzivě odvedli poctivou práci.Škoda je ,že náš útok prakticky neexistoval.Nedokázali jsme udržet v útočné fázi míč a pohyb útočníků byl minimální..Chtěl bych poděkovat P.Majerovi ,který nastoupil se sebezapřením a odehrál víc jak poločas.Premiéru měli i 2 mladší dorostenci a svým výkonem předčili některé hráče, kteří už nastupují za dospělé 1 sezonu.


Branky:

Sestava: Šanda - Šulc R.,Kneifel,Bárta R.,Podzimek - Pražák,Kratochvíla,Trutnovský, Majer(50´Šulc M.)- Hruška,Hornych(75´Ryba)

autor: Petr Hypius

"A" mužstvo 9.6.2007, sobota | 25. kolo

SK Bystřian Kunčice - Nový HK   1:4 (0:3)Branky:

Sestava:

autor: Petr Hypius

"A" mužstvo 3.6.2007, neděle | 24. kolo

Červený Kostelec - SK Bystřian Kunčice  2:0 (1:0)


I když tomu výsledek nenapovídá, nesehráli jsme špatné utkání. V 1 poločase jsme měli 2 čisté brankové příležitosti ,bohužel jsme to byli my kdo inkasoval.Po podklouznutí 3 hráčů nedal domácí hráč ze strany jinak opět vynikajícímu našemu brankáři šanci. Ve 2 poločasu jsme podnikali rychlé protiútoky chyběla nám jenom finální část zakončení. I ve 2 poločasu jsme měli 4 brankové příležitosti.Navíc domácím rozhodčí odpustil pokutový kop.Druhá branka padla po přečíslení, kdy O.Vítek vyrazil střelu z blízka a dobíhájící Zeman již nestihl míč před čarou. Na bodové hodnocení jsme jasně zvítězili .Na to se fotbal ale nehraje a tak zvítězil štastnější domácí celek, který si tím pojistil postup do oblastního přeboru.


Branky:

Sestava: Vítek O. - Zeman, Šulc R., Bárta R., Podzimek - Pražák (70´Turek), Kratochvíla, Novák, Vítek P., Hornych, Doležal (46´Hruška)

autor: Petr Hypius

"A" mužstvo 26.5.2007, sobota | 23. kolo

SK Bystřian Kunčice - Chlumec n. Cidlinou  0:1 (0:0)


Do utkání jsme vstoupili pasivně a celý první poločas byl soubojem chlumeckých hráčů s vynikajícím naším gólmanem. Ten zlikvidoval jenom za 1 poločas 5 brankových příležitostí hostí. Do již slátané sestavy přišlo zranění Turka a v 2 poločasu P.Vítka. Přesto jsme ve 2 poločasu hru vyrovnali a se závěrem zápasu bylo jasné ,že kdo dá gól vyhraje. Tentokrát jsme to byli my.Bohužel v 92 minutě soupeř skoroval. Pokud to vemu sportovně musím přiznat ,že hosté zvítězili zcela zaslouženě. O vítězství už mohli rozhodnout v 1. poločase.Nám opět chyběli hráči základní sestavy (Zeman,Majer,Hruška,Novák).Hráči kteřín je nahradili nepropadli. Chyběl nám střed pole, u všech odražených míčů jsme byli pozdě. Každá serie jednou končí a my jsme ji bohužel ukončili před domácím publikem.


Branky:

Sestava: Vítek O.- Čáslavský, Bárta R., Mihl, Podzimek - Pražák (75´Šulc), Kratochvíla, Beneš, Turek (25´Hornych) - Doležal, Vítek P.(55´Hrubý)

autor: Petr Hypius

"A" mužstvo 19.5.2007, sobota | 22. kolo

Dvůr Králové n. Labem - SK Bystřian Kunčice  3:3 (2:2)


V prvním poločase se hrál z obou stran pohledný fotbal. V 7 minutě Doležal kolmou přihrávkou našel Hrušku a ten umístil podle vybíhajícího brankáře. Z vedení jsme se ale neradovali dlouho. Stopeři se špatně zajistili a domácí vyrovnali v 9 minutě. V 26 minutě odpískal rozhodčí penaltu po faulu na Hornycha , kterou Zeman neproměnil. To samé se opakovalo v 32 minutě na druhé straně .domácí byli ale úspěšní. V 34 minutě se k míči dostal Podzimek a střelou z dálky nachytal domácího brankáře. V 2 poločase upadla hra do průměru.O vzruch se staral pouze hlavní rozhodčí Tryzna svými oboustranně nepřesnými výroky.Přesto šli domácí do vedení po rohovém kopu v 78 minutě kdy vznikl závar před cnaší brankou a domácí dopravili míč do sítě. O 2 minuty nato opět Hruška vyrovnal. O chvíli později mohl Hruška rozhodnout kdy šel sám na branku ale místo střely hledal obsazeného spoluhráče. Přes absenci několika hráčů jsme sehráli dobré utkání a odvezli si za spravedlivou remízu bod.


Branky: 7´Hruška, 34´Podzimek, 80´Hruška

Sestava: Šanda - Zeman, Kratochvíla, Šulc R., Podzimek - Pražák (73´Mihl,Vítek P., Doležal, Novák - Hruška (88´Vítek O.), Hornych (50´Čáslavský)

autor: Petr Hypius

"A" mužstvo 12.5.2007, sobota | 21. kolo

SK Bystřian Kunčice - Vrchlabí  1:0 (0:0)


V dalším utkání se představilo v Kunčicích mužstvo, které mělo o 2 body více než my. Soupeř dobře kombinoval ale pouze v dostatečné vzdálenosti od naší branky. Do 30 minuty jsme i my hráli dobře kombinačně. Z toho vyústila i velká příležitost Hrušky, který po přituknutí Doležala se ocitl před prázdnou brankou ale mířil vedle. Soupeř zahrozil pouze z dlouhého výkopu brankáře, kdy šel útočník taky sám ale také neproměnil v jasné příležitosti.Druhý poločas jsme se snažili rozhodnout, ale 2 příležitosti Hrušky zneškodnil hośtující brankář a Zeman trefil břevno. V 75 minutě po autovém vhazování zatáhl míč Kratochvíla,našel přesnou přihrávkou Doležala a ten pravou nohou rozhodl o výsledku utkání. I když se nám hra nedařila jako v úterý v Roudnici,podali jsme zodpovědný výkon a zvítězili zaslouženě. Poděkování zaslouží opět celé mužstvo.


Branky: 75´Doležal

Sestava: Šanda - Zeman, Mihl, Beneš, Podzimek (52´Turek) - Vítek P.,Kratochvíla, Majer (80´Hornych), Pražák (55´Novák) - Doležal, Hruška

autor: Petr Hypius

"A" mužstvo 8.5.2007, úterý | 14. kolo

Roudnice - SK Bystřian Kunčice  0:1 (0:1)


V kvalitním sousedském derby jsme byli od začátku fotbalovější. Nechyběla bojovnost a tvrdost v osobních soubojích a výsledek se dostavil. Kromě branky Hrušky ve 40 minutě jsme další 2 gólové situace nevyužili. I druhý poločas byl z obou stran fotbalový, ale výsledek se už neměnil a tak jsme zaslouženě zvítězili a připsali si další 3 body. Chtěl bych pochválit celé mužstvo za kvalitní hru a nasazení v celém utkání.


Branky: 40´ Hruška

Sestava: Vítek O. - Zeman, Beneš, Mihl, Podzimek - Vítek P., Kratochvíla,Majer, Turek (65´Pražák), Doležal, Hruška (84´Hornych)

autor: Petr Hypius

"A" mužstvo 5.5.2007, sobota | 20. kolo

Rudník - SK Bystřian Kunčice  0:0 (0:0)


Opět na nerovném terénu po opatrném začátku jsme měli více ze hry ale soupeř trefil v prvním poločase břevno a v golové situaci sám útočník před naším brankářem zklamal domácí příznivce. Do druhého poločasu jsme hned zkraje zahrozili z rozehrání, ale nedokázali jsme zakončit. O chvíli později domácí faulovali v pokutovém území ale tentokrát Doležala vychytal velmi dobrý domácí brankář. Přesto jsme ještě měli do 30 minuty druhého poločasu mírnou fotbalovou převahu ovšem bez vyloženější šance. Potom nás domácí začali přehrávat nakopávánými míči s čím si však obrana dokázala poradit. Výsledek je asi spravedlivý. Tentokrát nám chybělo kousíček štěstí ale každý bod ze hřiště soupeře je cenný.V úterý hrajeme sousedské derby v Roudnici.


Branky: 0

Sestava: Vítek O. - Zeman, Bárta (70´Hruška), Beneš, Turek - Vítek P.,Kratochvíla, Majer, Novák - Doležal, Hornych (90´Šulc.R.)

autor: Petr Hypius

"A" mužstvo 28.4.2007, sobota | 19. kolo

SK Bystřian Kunčice - Lázně Bělohrad  2:1 (0:0)


V prvním poločase si obě mužstva vypracovala 2 brankové příležitosti. Hosté je měli vážnější, ale skvěle zasáhl brankář Šanda. Ve druhém poločasu se po přihrávce Hornycha ocitl ve střelecké pozici Majer, přihrál ještě lépe postavenému Doležalovi a pro něho nebyl problém zasunout do prázdné branky. O chvíli později šla hlavička Radka Bárty těsně vedle. V této fázi jsme herně měli navrch, hosté však hrozili z rychlých protiutoků. V 84 minutě si Doležal narazil o hostujícího brankáře a druhou střelou zvýšil na 2:0. Poté hosté vše vrhli do útoku, ale podařilo se jim pouze snížit z trestného kopu z 20ti metrů. Opět jsme předvedli bojovný výkon, hráči jezdili po zadku a bojovnost nám přinesla důležité tři body.


Branky: 63. a 84. Doležal

Sestava: Šanda - Zeman, Šulc R., Bárta R., Podzimek - Vítek P., Kratochvíl, Majer, Novák - Doležal, Hornych

autor: Petr Hypius

"A" mužstvo 21.4.2007, sobota | 18. kolo

Žacléř - SK Bystřian Kunčice  0:2 (0:0)


K utkání jara jsme podřídili zisku bodů taktiku. Na velice nerovném terénu nešel hrát fotbal a tak se odvíjel spíše boj. V prvním poločase se hrálo za mírné převahy domácích, kteří se ale do koncovky vůbec nedostali. Pouze jednou zahrozili centrem, který prolétl naším malým vápnem. My jsme zahrozili dvakrát. Po centru Beneše se ocitl ve vápně sám Kratochvíl, ale přestřelil. Průnik Hornycha, který šel sám na brankáře skončil nastřelením domácího gólmana. Ve druhém poločasu domácí odpadli fyzicky. Najednou jsme měli více času. Bohužel kombinaci vadil terén. Přesto jsme se trpělivostí dočkali a Doležal křížnou střelou z úhlu nedal brankáři šanci. Domácí vrhli vše do útoku a dvakrát se vyznamenal brankář Šanda. Uklidnění přinesl Petr Vítek, který dalekonosnou střelou zvýšil na 2:0. Od této chvíle se už domácí na nic nezmohli. Chtěl bych poděkovat celému mužstvu za splněnou taktiku a zisk velice důležitých bodů.Zápasem žila i lavička!


Branky: 68´ Doležal, 79´ Vítek Petr

Sestava: Šanda - Zeman, Beneš, Bárta R., Kratochvíla - Novák, Vítek P.,Majer (85´ Trutnovský), Podzimek - Doležal, Hornych (90´ Šulc)

Přílohy: Fotogalerie

autor: Petr Hypius

"A" mužstvo 14.4.2007, sobota | 17. kolo

SK Bystřian Kunčice - Police n. Metují  1:1 (0:1)


Do utkání jsme nastupovali s odhodláním zvítězit. Na hráče ale zřejmě dolehl předešlý výsledek. Chybělo nám nasazení, nedokázali jsme si nahrát. První poločas se odehrával bez brankových příležitostí.Po sérii našich rohových kopů nám soupeř ukázal jak se tato standartní situace zahrává a ve 43 minutě prudký rohový kop si usměrnil špatně stojící Turek do vlastní branky. Druhý poločas byl opět nevýrazný.S přibývajícím časem se na naše kopačky vloudila nervozita. V závěru jsme si vytvořili mírný tlak, ale soupeř podnikal nebezpečné protiútoky ve kterých mohl 2x skórovat. Až v nastavení pozapoměla obrana na Doležala ,který vyrovnal na konečných 1:1.


Branky: 90 + 2 Doležal

Sestava: Vítek O - Zeman, Kneifel, Bárta R., Kratochvíla - Novák (74´Hruška), Vítek P., Trutnovský (63´Podzimek), Turek - Doležal, Bárta L.(46´Hornych)

autor: Petr Hypius

"A" mužstvo 8.4.2007, neděle | 16. kolo

Trutnov B - SK Bystřian Kunčice  5:0 (1:0)


Těžko se mi hodnotí toto utkání. Celý první poločas jsme byli lepším mužstvem. Vypracované pološance jsme ale nedokázali proměnit. Domácí šli do vedení po zbytečném faulu Kneifela. Do druhého poločasu jsme chtěli výsledek otočit, ale vše se nám rozsypalo během 1 minuty kde 2 hrubé chyby stanovily vývoj utkání. Celkově řečeno soupeři jsme darovali vysokou výhru, kdy jsme mu umožnili nebo i nahráli na branku. V sobotu hostíme Polici a doufám, že se hráči budou snažit odčinit debakl z prvního utkání.


Branky: 0

Sestava: Vítek O. - Bárta R. (76´ Doležal), Beneš, Kneifel, Kratochvíl -Trutnovský (58´ Podzimek), Vítek P., Málek´ (53´ Novák), Turek - Hruška, Hornych

autor: Petr Hypius

"A" mužstvo 28.10.2006, sobota | 13. kolo

SK Bystřian Kunčice - Jičín  2:4 (0:1)


Hned od úvodu bylo vidět, že k nám zavítalo velice zkušené mužstvo. Poločas jsme odehráli vcelku solidně. Branku jsme inkasovali ze standardní situace. Hosté zahrávali přímý kop ze strany a naši obránci nezachytili náběh soupeře a ten zavěsil hlavou - 0:1. Po přestávce nastoupil po dlouhé době Michal Doležal a hned ve 3. min. skóroval z přímého kopu - 1:1. Vzápětí byl falvován Hruška v pokutovém území a penaltu s přehledem proměnil Doležal. Ovšem za další minutu byl vyloučen Melounek po druhé žluté kartě. To byl asi klíčový okamžik utkání.Hrál se fotbal nahoru dolu. Bohužel s kvapícím časem hosté vyrovnali hru a naše obrana začala být přetížená. To se projevilo 36. min, kdy si hostující útočník prohodil našeho obránce a po jeho zákroku byl nařízen pokutový kop. Bylo vyrovnáno - 2:2. To nás totálně rozhodilo, ale kalich hořkosti jsme museli dopít až do konce. Hosté ještě skórovali dvakrát. Na tomto utkání se jasně projevilo jak našim mladým hráčům scházejí zkušenosti.


Branky: Doležal 2

Sestava: Šanda - Čáslavský, Kneifel, Bárta, Novák - Jiruška, Vítek P., Beneš, Hruška - Hornych, Melounek

autor: Miloš Kneifel

"A" mužstvo 21.10.2006, sobota | 12. kolo

Nový Hradec Králové - SK Bystřian Kunčice  1:0 (0:0)


Ke dvanáctému mistrovské zápasu letošní sezóny zajížděl A celek na hřiště Novohradeckého týmu, který zaujímá 6. příčku v tabulce. Naši borci vstupovali do zápasu s odhodláním urvat alespoň nějaký bod. V prvním poločase se hrálo pouze mezi "šestnáctkami" a oba týmy si vytvořily pouze symbolické příležitosti. Z kraje druhého poločasu provedli trenéři dvě změny v sestavě s vidinou oživení hry a hlavně prolomení špatné střelecké úspěšnosti posledních zápasů, ale hráči se opět nedokázali prosadit až ke skórování. Osudový moment zápasu přišel okolo 70. minuty zápasu. Po závaru před naší bránou odpískal hlavní arbitr po běžné hře tělem obránce Bárty R. v pokutovém území penaltu, kterou domácí Jedlička proměnil - 1:0. Po zbývající čas zápasu se kunčickému týmu vyrovnat nepodařilo. K vidění byl průměrný remízový zápas, který však opět získal na svou stranu soupeř za notného přispění hlavního sudího, jehož výkon byl více než diskutabilní. Nelze ovšem upřít našim hráčům snahu bodovat. Někdy jim však chybí zkušenosti a také štěstí. V příštím kole přivítáme doma Jíčín a přejme si, aby výkon našich borců byl odměněn bodovým přídělem.


Branky: 0

Sestava: Šanda - Čáslavský, Kneifel V., Bárta R. Novák - Podzimek, Beneš, Vítek P., Hrubý (50. Majer) - Melounek, Bárta L. (57. Hornych)

autor: Tomáš Nováček

"A" mužstvo 14.10.2006, sobota | 11. kolo

SK Bystřian Kunčice - Červený Kostelec  0:2 (0:0)


V 11. kole I.A třídy přivítal A tým Bystřianu na domácí půdě celek z Červeného Kostelce, který je na prvním místě a v letošní sezóně podlehl pouze v Lázních Bělohrad. Domácí nepředváděli v prvním poločase špatnou hru, ale postrádali větší razanci v zakončení. Stejně tak se soupeř nedokázal střelecky prosadit, a proto odcházely oba týmy v poločase do kabin za bezbrankového stavu. Domácí fanoušci doufali, že se bude zelenobílím ve druhé půli ofenzivě víc dařit. Opak byl však pravdou. Po špatně zahraném autovém vhazování na polovině soupeře v 53. minutě se hosté dostali do brejkové situace, kterou chladnokrevně proměnili - 0:1. Snaha našich borců se nevytratila, ale pořád jsme se nemohli prosadit v zakončení. Jenom to potvrzuje, jak znatelná je absence kanonýra Michala Doležala, který nebude již do zimní přestávky trenérům k dispozici. Skvělou šanci na vyrovnání měl v 85. minutě záložník Turek, ale z malého vápna přestřelil soupeřovu bránu. V minutě 91. potvrdili kostelečtí své vítězství. Kunčická obrana zachybovala. Střelu hostujícího útočníka nejprve brankář Vítek vyrazil, ale na zakončení druhého forvarda již nestačil - 0:2. Příští sobotu míří A tým na Nový Hradec Králové, kde by bylo velmi dobré zabodovat.


Branky: 0

Sestava: Vítek O. - Čáslavský, Bárta R., Beneš, Zeman - Podzimek, Turek, Vítek P., Melounek - Hornych (75. Majer), Bárta L. (60. Hruška)

autor: Tomáš Nováček

"A" mužstvo 7.10.2006, sobota | 10. kolo

Chlumec nad Cidlinou - SK Bystřian Kunčice  6:1 (2:1)


K utkání 10. kola zajížděl A tým k derby do Chlumce nad Cidlinou, který byl v tabulce o dva body za Bystřianem. Začátek zápasu vůbec nenaznačoval, že odjedeme s takovým debaklem. Domácí se ujali vedení po krásně zahraném přímém kopu. Druhý gól jsme inkasovali po teči hlavního sudího a vykulení míče před soupeře za naší zónou. Pomezní nemával tak to bylo 2:0. V podstatě z protiútoku skóroval Petr Vítek po zaváhání soupeřovi obrany, ale to bylo vše v prvním poločase. V druhém poločase asi 57. minutě jsme zahrávali přímý kop na soupeřovu bránu, ale protože jsme nezachytili odražený balón domácí podnikli rychlý protiútok a podle všeho finální přihrávka mířila do postavení mimo hru, ale rozhodčí nechal pokračovat hru a domácí se ujali vedení 3:1. Tato branka nás totálně rozhodila a vyvedla z koncetrace. Prostě jsme "zkolabovali" a domácí si otevřeli střelnici. Opět se povrdilo to, že rozhodují maličkosti ale také morálka a herní sebekázeň. Je nutné rychle zapomenout a co nejlépe se připravit na další zápas v domácím prostředí s Červeným Kostelcem, který je první v tabulce I.A třídy.


Branky: Koliáš 4, Hanuš 2 x Vítek P.

Sestava: Vítek O. - Čáslavský, Beneš, Kneifel, Novák - Podzimek, Turek (70. Bárta R.), Melounek, Vítek P. - Hornych, Majer(75´ Bárta L.)

autor: Miloš Kneifel

"A" mužstvo 30.9.2006, sobota | 9. kolo

SK Bystřian Kunčice - Dvůr Králové B  2:1 (2:0)


V 9. kole se hlavní mužstvo kunčického Bystřianu střetnulo za krásného podzimního počasí s rezervou Dvora Králové. Naši borci nastoupili do utkání za bohaté divácké podpory opět bez zraněného kanonýra Doležala. Jeho role se ovšem dobře zhostil jiný kunčický forvard. Zápas začal ve svižném tempu a první se z úspěšného zásahu radovali zelenobílí. Útočník Zdeněk Hornych obešel v 18. minutě na pravé straně hostujícího obránce a křižnou střelou k zadní tyči překonal brankáře Dvora - 1:0. V minutě 30. vypálil zpoza hranice šestnáctky Melounek. Jeho střelu dvorský brakař pouze vyrazil a k míči se dostal opět Hornych a podruhé úspěšně rozvlnil soupeřovu síť - 2:0. Po přestávce nastupoval celek opět ve stejném složení a s odhodláním získat tři body. Dvacet minut po změně stran se podařilo soupeři snížit rozdíl skóre, když se v závaru před kunčickou bránou nejlépe zorientoval Otradovský M. a překonal brankáře Šandu - 2:1. Po snížení se soupeř snažil o vyrovnání a hráčům v zelenobílém se otevíral prostor pro brejky. Nejslibnější příležitost měl střídající Hruška, ale jeho šanci hostující brankař tři minuty před koncem normální hrací doby chytil. Kunčičtí fanoušci prožívali napětí o vítězství až do posledního okamžiku utkání a dočkali se. A tým zvítězil 2:1 a v tabulce má 13 bodů. V příštím kole zajíždí k derby do Chlumce n. Cidlinou.


Branky: 18. a 30. Hornych x 65. Otradovský M.

Sestava: Šanda - Časlavský, Kneifel V., Beneš, Novák - Podzimek, Melounek, Vítek P., Turek (60. Trutnovský) - Hornych (88. Majer), Bárta L. (78. Hruška)

autor: Tomáš Nováček

"A" mužstvo 24.9.2006, neděle | 8. kolo

Vrchlabí - SK Bystřian Kunčice   1:0 (0:0)


K zápasu 8. kola I.A třídy zavítalo naše A mužstvo do vzdáleného Vrchlabí. Do utkání jsme vstupovali bez našeho nejlepšího hráče Michala Doležala, který má po minulém zápase poraněný kotník. Absence kunčického kanonýra byla velmi znatelná a slabá ofenzivní činnost byla jenom potvrzením, jak podstatný je tento hráč pro zelonobílý celek. Za celý zápas si nevytvořil ani jeden z týmů výraznější převahu a vypadalo to, že zápas spěje k dělbě bodů. Opak byl však pravdou a střetnutí skončilo smolně pro svěřence trenéra Hypiuse. V 92. minutě vsítili hráči Vrchlabí jedinou branku zápasu a zvítězili 1:0. Příští sobotu přivítáme doma rezervu ze Dvora Králové nad Labem, která je druhá v tabulce.


Branky: 0

Sestava: Šanda - Časlavský (46. Novák), Kneifel V., Beneš, Bárta R - Trutnovský, Turek, Vítek P., Podzimek - Bárta L. (55.Hornych), Hruška (91. Melounek)

autor: Tomáš Nováček

"A" mužstvo 16.9.2006, sobota | 7. kolo

SK Bystřian Kunčice - Rudník   1:4 (0:1)


V 7. kole I.A třídy se A tým střetnul s Rudníkem. Celek nastoupil do utkání bez potrestaného Beneše a s několika změnami v základní sestavě. Utkání začalo ve svižném tempu. První vážnější kunčickou šanci přerušil hlavní sudí, když neponechal výhodu Doležalovi, který by šel prakticky sám na bránu. V minutě 25. zahrál nebezpečně vysokou nohou v pokutovém uzemí Podzimek a rozhodčí ukázal na značku pokutového kopu. Rudnický hráč střelou k pravé tyči proměnil - 0:1. Po přestávce přišly dvě změny v sestavě a v rozestavení týmu. Pět minut po pauze přišlo ale další zklamání. Střela z přímého kopu skončila na břevně a naši obránci nedokázali dostatečně pokrýt dorážejícího hráče - 0:2. V 63. minutě svitla naděje pro Bystřian. Z levé strany přihrál Novák do prostoru Doležalovi a ten parádně křižnou střelou překonal rudnického brankáře - 1:2. S blížícím se koncem utkáním stoupala snaha našich borců na vyrovnání. Nejblíže byl střídající Hruška, který z centrované přihrávky pálil nad bránu a pokusy Doležala, který dohrával s nakopnutým kotníkem. V 89. minutě se šance alespoň na bod rozplynuly. Rudník po chybě obrany zvýšil na 1:3 a ve druhé minutě nastavení, když už naši hráči zápas vypustili, přidal čtvrtý gól - 1:4. A tým podal nejslabší výkon v této sezóně, ale od zisku bodu nebyl příliš daleko. Nutno podotknout, že hlavní arbitr v mnoha momentech rozhodoval velmi rozpačitě až chybně a hostujícímu týmu akceptoval nesportovní chování (zdržování, simulaci). Příští neděli zajíždíme do Vrchlabí.


Branky: Doležal

Sestava: Šanda - Zeman (66. Hruška), Kneifel, Turek, Podzimek - Trutnovský, Vítek, Melounek T. (46. Bárta R.), Hrubý (46. Novák) - Hornych, Doležal

autor: Tomáš Nováček

"A" mužstvo 10.9.2006, neděle | 6. kolo

Lázně Bělohrad - SK Bystřian Kunčice   4:3 (2:2)


K zápasu 6. kola I.A třídy zajíždělo A mužstvo do Lázní Bělohrad. Soupeř má v této sezóně velmi nevyrovnané výsledky a patřila mu 9. příčka. Utkání začalo velmi svižně. Hned ve 2. minutě vytahoval brankář Šanda velmi nepříjemnou střelu na roh. Skóre se poprvé měnilo v 9. minutě. Za domácí se trefil kapitán Loner M.. Naši borci včas zareagovali, když po přihrávce Trutnovského překonal domácího gólmana útočník Hornych, 1:1. O šest minut podržel zelenobíle zlikvidováním brejku brankář Šanda. V minutě 23. ho ovšem již překonal po pěkné kombinaci Jezbera J., 2:1. V zápětí byla na druhé straně vyrovnávací příležitost, ale Hornych po Doležalově přihrávce z malého vápna přestřelil bránu. Ještě do poločasového hvizdu se ale fanoušci Bystřianu dočkali. Po rohovém kopu Melounka pohotově hlavou skóroval Vítek P. a bylo srovnáno na 2:2. V první pětačtyřicetiminutovce měli ještě samostatné příležitosti oba kunčičtí útočníci Hornych a Doležal, ale obě šance skončily u domácího brankáře. Do druhého poločasu nastoupili domácí místo šedých v červených dresech pro lepší diferenci a hned při první příležitosti se mohli radovat z branky na 3:2. Po rohovém kopu z levé strany hlavičkoval k bližší tyči, kterou dostatečně nepokryl Trutnovský, Jezbera L.. V 65. minutě jsme opět vyrovnali skóre. Hornych zatáhl míč na levé straně a naservíroval paradní přihrávku zcela volnému Doležalovi před bránu a ten se před gólmanem nemýlil, 3:3. Vytvořili jsme si ještě několik brankových příležitostí, ale žádná nevedla k vedení v utkání. Naopak pět minut před koncem přišla tvrdá rána. Vpředu jsme lacino ztratili balón a za soupeře z brejkové situace prostřelil výborně chytajícího Šandu Loner J., 4:3. O tři minuty později sáhnul Beneš po útočícím hráči a dostal ihned červenou kartu. Dohrávali jsme proto v deseti a čtvrté vyrovnání se již nekonalo. Výkon hlavního sudího Tryzny byl velmi rozpačitý. Velmi často pouštěl soupeři tvrdé ataky, které byly evidentně za hranicí pravidel. Po třech vstřelených brankách na hřišti soupeře jsme přesto prohráli, ale předvedli hlavně v útočné fázi velmi dobrý výkon. V příštím kole nás čeká na domácí půdě Rudník.


Branky: Hornych, Vítek P., Doležal

Sestava: Šanda - Zeman (87. Bárta L.), Beneš, Bárta R., Podzimek - Novák (65. Hrubý), Melounek T. (55. Hruška), Vítek P., Trutnovský - Hornych, Doležal

autor: Tomáš Nováček

"A" mužstvo 2.9.2006, sobota | 5. kolo

SK Bystřian Kunčice - Žacléř   3:1 (0:0)


Sobotní podvečer kunčického kanonýra Michala Doležala! Kanonýr poslední dekády vsítil soupeři čistý hetrik, který nasměroval Bystřian k zisku tří mistrovských bodů a třetí výhře v sezóně. Od 17 hodin nastoupili zelenobílí proti soupeři ze Žacléře, který je beznadějně poslední v tabulce a nezískal prozatím ani jeden mistrovský bod. V prvním poločase byl k vidění velmi vlahý fotbal plný nepřesností na obou stranách. Za zmínku stojí pouze pokus Doležala ze 37. minuty, který vyprášil brankáři hostí rukavice svoji dělovkou z uctivé vzdálenosti. Do kabin odcházela mužstva ze hřiště za bezbrankového stavu. Do druhé 45-ti minutovky jsme vstoupili gólově. Již ve 46. minutě se mohli diváci poprvé radovat. Střelec Doležal překonal z trestného kopu žacléřského brankáře střelou k tyči, 1:0. O pět minut později přišla druhá změna skóre, opět v náš prospěch a skóroval kdo jiný než bombarďák Doležal. Melounkovu přihrávku z pravé strany tečoval patou do brankářova protipohybu, 2:0. V minutě 58. přišel smutnější moment utkání. Na polovině hřiště se hlavou střetli kunčický Vítek a žacléřský Baše. Hostující hráč byl otřesen a s krvavou ránou na hlavě odnesen ze hřiště a byla přivolána záchraná služba. V 70. minutě se ozvali také hráči hostí, když jeden z útočníků orazítkoval břevno naší brány. O deset minut později přišlo zbytečné zaváhání naší obrany a forvard Žacléře Janata pohodlně snížil na 2:1. Avšak hned za dvě minuty zaúřadovala do třetice kunčická hvězda "Doli". Ze vzdálenosti 30 metrů se opřel z nepřímého tresného kopu do míče. Hostující brankář jeho dělovku tečoval a gól tak musel být uznán, 3:1. Za hru ve druhém poločase jsme zaslouženě zvítězili a v mistrovské tabulce máme po pěti kolech 10 mistrovských bodů. Příští neděli zavítáme do Lázní Bělohrad k zápasu 6. kola.


Branky: Doležal 3

Sestava: Šanda - Bárta R., Beneš, Kneifel V., Zeman - Trutnovský (60. Hrubý), Melounek T., Vítek P., Novák (87. Klapka) - Hornych (72. Hruška), Doležal

autor: Tomáš Nováček

"A" mužstvo 27.8.2006, neděle | 4. kolo

Police n. Metují - SK Bystřian Kunčice   1:0 (1:0)


K zápasu 4. kola zamířil náš A tým do Police nad Metují, se kterou jsme v posledním kole minulé sezóny remízovali 1:1 a soupeř tak nepostoupil do Krajského přeboru. Do utkání jsme nastoupili již s novou posilou pětadvacetiletým Tomášem Melounkem na středu zálohy. Zápas nebyl z naší strany přiliš plný gólových příležitostí, aktivnější byli spíše domácí. Ve 45. minutě přišel rozhodující moment zápasu. Stopér Beneš špatně odkopl míč levou nohou přímo na hráče Police, ten zatáhl balon na střed hřiště a lobem překonal povyběhnutého kunčického brankáře Šandu. Gólem do "kabin" jsme prohráli první poločas a jak se později ukázalo také celý duel. Ve druhém poločase se náznaky šancí z naší strany objevovaly, ale žádná nevedla ke kýženému vyrovnání. Zápas skončil výhrou domácí Police 1:0 (1:0) a pro A tým to znamená první ztrátu všech mistrovských bodů v sezóně. V sobotu čeká celek mistrovské utkáni na domácí půdě s Žacléřem.


Branky: 0

Sestava: Šanda - Zeman, Beneš (45. Bárta R.), Kneifel V., Podzimek (80. Majer) - Trutnovský, Melounek Tomáš, Vítek P., Klapka (55. Novák) - Hornych, Doležal

autor: Tomáš Nováček

"A" mužstvo 24.8.2006, čtvrtek | přípravné utkání s celkem Al Aruba Dubaj ze S.A. Emirátů

SK Bystřian Kunčice - Al Aruba Dubaj ze S.A. Emirátů   0:4 (0:2)


Ve čtvrtek od 18 hodin zavítal na hřiště Bystřianu exotický tým Al Aruba Dubaj ze Spojených Arabyských Emirátů, který hraje tamná druhou ligu. Maloasijský celek vynikal hlavně svojí bojovností, dynamikou a rychlou prací s balonem. Na hřiště se za zelenobílé dostali prakticky všichni hráči obou mužských týmů. V prvním poločase jsme prohrávali 0:2. Po změně stran viděli diváci, který se přišlo podívat velké množství, další dvě branky. Bystřianu se nepodařilo jedenkrát skórovat. Nejblíže k tomu měl kanonýr Doležal, který neproměnil penaltu. Zápas skončil prohrou Kunčic 0:4 (0:2). Po utkání rozhodl výkoný výbor klubu a angažování středního záložníka Tomáše Melounka, který do Kunčic přichází na hostování z FC Hradec Králové. Věřme, že bude posilou pro naše řady a bude se mu v zelenobílém dresu dařit.


Branky: 0

Sestava: Na hřiště se dostali všichni hráči mužských týmů Bystřianu.

autor: Tomáš Nováček

"A" mužstvo 19.8.2006, sobota | 3. kolo

SK Bystřian Kunčice - Trutnov B   3:0 (0:0)


Vítězství! V zápase 3. kola se naše A mužstvo střenulo s novým týmem I.A třídy Trutnovem B. Za krásneho letního počasí a početné divácké návštěvy byl k vidění podprůměrný první poločas, ve kterém si ani jeden z celků nevytvořil vážnější příležitost, a zápas se zdál být velmi nezáživný. Opak byl však pravdou. Krátce po začátku druhé půle ve 47. minutě oslabil hosty po druhé žluté kartě za tvrdý střet Záplata a byl poslán sudím předčasně do sprch. Nejprve se zdálo, že naši borci nedokážou této příležitosti využít, ale v 57. minutě zaúřadoval kanonýr Doležal. Po hrubé chybě hostujícího stopéra se ocitl sám před brankářem Kamitzem a tvrdou střelou do protipohybu se nemýlil, 1:0. O sedm minut později měl pěknou příležitost Hornych, který podal bojovný výkon, ale skóre se neměnilo. V minutě 82. po centru Doležala z levé strany rozvlnil síť pohotovým "volejem" z malého vápna záložník Trutnovský, 2:0. Čtyři minuty před koncem normální hrací doby přišla fotbalová paráda. Trutnovský brankář chybně vykopával, k míči se dostal "šuter" Doležal a excelentním lobem ze 40 metrů, který se otřel o břevno, vsítil poslední třetí branku zápasu. Po bojovném druhém poločase jsme zvítězili pěkným výsledkem 3:0 (0:0). Ve čtvrtek 24. srpna od 18 hodin sehraje tým mezistátní přátelské utkání s celkem Al Aruba Dubaj ze Spojených Arabských Emirátů.


Branky: 57. a 86. Doležal, 82.Trutnovský

Sestava: Šanda - Bárta R. (60. Turek), Beneš, Kneifel V., Zeman - Podzimek, Trutnovský, Novák, Hrubý (73. Klapka) - Hornych (86. Majer), Doležal

autor: Tomáš Nováček

"A" mužstvo 12.8.2006, sobota | 2. kolo

Malšovice - SK Bystřian Kunčice   0:0


Ve druhém kole I.A třídy zavítalo naše A mužstvo do Malšovic, které do této soutěže postoupil z I.B třídy. Do zápasu jsme vstoupili trochu ospale a soupeř nás zaskočili svojí bojovností. Celý první poločas byly domácí aktivnější a vytvářeli si herní převahu, která však končila na hranici šestnáctky. Gólovou příležitost ale diváci neviděli. Ve druhé půli jsme se osmělili a přišlo herní zlepšení. Vytvořili jsme si náznaky šancí. Nejzajímavější bylo Benešovo projití "šestnáctkou", ale zakončoval vysoko nad bránu. Po bojovném střetnutí, které nebylo příliš přesvědčivě dirigováno hlavním sudím, jsme si z Malšovic odvezli jeden bod za bezbrankovou remízu 0:0. Příští sobotu přijede na kunčický pažit "béčko" z Trutnova.


Branky: 0

Sestava: Šanda - Bárta R., Beneš, Kneifel V., Zeman - Podzimek, Trutnovský, Vítek P., Hrubý (88. Klapka) - Doležal (77. Majer), Hornych (50.Novák)

autor: Tomáš Nováček

"A" mužstvo 5.8.2006, sobota | 1. kolo

SK Bystřian Kunčice - Roudnice   5:1 (3:0)


V prvním kole nové sezóny 2006/2007 se naše A mužstvo utkalo v derby s Roudnicí. Za deštivého počasí, připomínajícím poslední kola podzimní části sezóny, jsme odcházeli do kabin za překvapivého výsledku 3:0. Do druhé části jsme vstoupili stejně odhodlaně, a přestože soupeř jednou skóroval, podařilo se našim borcům přidat ještě dvě branky a zvítězili jsme přesvědčivě 5:1 (3:0). Za zelenobílé se třikrát trefili exdorostenci Hornych a Bárta. Další dva zásahy přidali kanonýr Doležal a Hrubý. V mistrovské tabulce jsem rázem na druhém místě. V příštím kole zavítáme do Malšovic.


Branky: Doležal, Bárta L., Hrubý, Hornych 2

Sestava: Šanda - Zeman, Beneš, Kneifel V., Bárta R. - Podzimek, Trutnovský (75. Málek), Vítek P., Hrubý(85. Klapka) - Doležal, Bárta L. (60.Hornych)

autor: Tomáš Nováček