Starší žáci 26.6.2007, sobota | 15. kolo

SK Bystřian Kunčice - Černilov   1:2 (1:1)

Soupeř z Černilova měl od počátku více ze hry,přehrával nás hlavně v záloze,ale naše obrana stačila všechny pokusy o dosažení branky včas zlikvidovat.Naopak v 15.min. poslal svým pasem Málek do úniku Slánského a ten se nemýlil. Když už jsme si mýslely , že výsledek 1:0 udržíme do poločasu,přišlo ve 32.min. mírné zaváhání v obraně a soupeř nás nekompromisně potrestal. Vstup do druhého poločasu se nám příliš nevyvedl, neboť už po pěti minutách hry soupeř zvýšil na 1:2.Naši hráči potom udělali maximum pro to , aby alespoň vyrovnaly , ale dobře hrající soupeř dovedl utkání, kterému by slušela remíza ,do vítězného konce.

Branky: Slánský

Sestava: Chmelař - Menyhárt, (55.Bednář), Valášek, Málek, Kloz(45.Drobek)- Kašprišin (36.Brádle), Kubišta, Pechar(36.Michálek), Peml - Vilímský, Slánský.

autor: Josef Michálek

Starší žáci 16.6.2007, sobota | 26. kolo

SK Bystřian Kunčice - Malšovice   2:1 (0:1)

Vedoucí celek tabulky- Malšovice, přijel na hřiště do Boharyně s kompaktním, sebevědomím mužstvem,ovšem iniciativa byla od počátku na našich kopačkách.Několik slibných akcí však zlikvidoval dobře chytající brankář hostů. V 15.min. odkopával Málek míč od naší branky a trefil útočníka hostů do hlavy tak nešťastně, že ten se odrazil za záda překvapeného brankaře Chmelaře a tak šli hosté do vedení, které uhájili až do konce poločasu. I ve druhém poločase jsme měli více ze hry, ovšem vyrovnání přinesla až 55. mimuta, když centr Vilímského srazil obránse hostí rukou, a nařízenou penaltu s jistotou proměnil Málek. Naši hráči se však nesmířili jen s remízou a i nadále hráli útočně a zejména dvojice našich útočníků Vilímský se Slánským neustále zaměstnávala soupeřovu obranu. Pět minut před koncem propukla naše radost naplno, když svůj únik proměnil ve vitěznou branku Slánský.

Branky: Málek,Slánský

Sestava: Chmelař - Menyhárt, Valášek, Málek,Farka(70.Brádle) - Kašprišin (36.Pechar), Kubišta F., Kloz(50.Bednář), Peml - Vilímský, Slánský.

Starší žáci 10.6.2007, neděle | 25. kolo

Kosičky - SK Bystřian Kunčice  0:8 (0:4)

Za úmorného vedra se nehrál příliš pohledný fotbal. Domácí měli ze začátku mírnou převahu,ale po dvou úspěšně zakončených únicích Slánského jsme převzali režii zápasu my.Do konce poločasu se ještě trefili Pechar a opět Slánský. Začátek druhého poločasu jsme mírně podcenili a nechali jsme soupeře několikrát ohrozit naši branku. Naštěstí byl náš brankář Chmelař pozorný a tak jsme to byli opět my kdo střílel branky, když dvakrát skorovali Slánský aVilímský.

Branky: Slánský 5,Vilímský 2, Pechar

Sestava: Chmelař - Menyhárt,Valášek,Michálek,Farka - Kašprišin(36. Bednář),Kubišta F,Kloz,Pechar - Vilímský, Slánský.

Starší žáci 3.6.2007, neděle | 24. kolo

SK Bystřian Kunčice - Stěžery  3:0 (1:0)

Utkání dvou sousedů v tabulce začalo ve svižném tempu. My jsme měli mírnou převahu, ze které vzešly i dvě velké šance. Nejprve se ve slibné pozici špatně zorientoval Vilímský a poté střelu Slánského zastavila tyč soupeřovy branky. V 17.min. se opět do výhodné pozice dostal Vilímský, a tentokrát se nemýlil. Ve druhém poločase začal soupeř mohutným náporem, který se nám však dařilo eliminovat a pomalu jsme se začali osmělovat k rychlým protiůtokům. Jeden z nich v 53.min. bezchybně zakončil Slánský a zvýšil na 2:0. Když si v 60.min. dezorientovaný obránce hostů srazil centr Menyhárta do vlastní branky bylo o výsledku utkání rozhodnuto. Stínem utkání bylo vyloučení soupeřova hráče ,který neunesl tíhu porážky a nakopl našeho hráče bez míče.

Branky: Slánský, Vilímský, Menyhárt

Sestava: Kašprišin (36.Chmelař) - Menyhárt, Valášek, Málek, Farka - Kloz (36.Brádle,63.Bednář), Kubišta F., Michálek (50.Pechar), Peml - Vilímský, Slánský

Starší žáci 26.5.2007, sobota | 23. kolo

Kobylice - SK Bystřian Kunčice  0:9 (0:6)

Do Kobylic,které se nacházejí na konci tabulky jsme jeli s jediným cílem - zvítězit. Průběh zápasu jasně ukázal , jaký je výkonostní rozdíl mezi čelem a koncem tabulky a tak jsme v pohodovém tempu nastříleli soupeři devět branek.

Branky: Vilímský 4, Kubišta F. 2, Slánský 2, Peml

Sestava: Kašprišin (36.Drobek) - Menyhárt, Valášek, Málek, Farka - Kloz (36.Kašprišin), Kubišta F., Michálek, Peml - Vilímský, Slánský (36.Pechar)

Starší žáci 19.5.2007, sobota | 22. kolo

FC Slavia HK "B" - SK Bystřian Kunčice  3:2 (0:1)

Na hřiště soupeře z popředí tabulky jsme bohužel přijeli pouze s jedenácti hráči, navíc v improvizované sestavě, zaviněné zraněními a nmocí.Soupeř začal aktivně, ale naše obrana stačila všechny jeho útoky včas zlikvidovat.V 15.min. se na půlící čáře šikovně uvolnil Slánský a svoje sólo proměnil ve vedoucí branku. Poté nás soupeř zatlačil před naši šestnáctku, a tak jsme byli rádi , když skončil poločas a my udrželi čisté konto. Druhý poločas začal soupeř mohutným tlakem a my jsme mu svým nedůrazem dovolili během sedmi ninut dvakrát skorovat.Navíc se Kubištovi obnovily bolesti zad a Brádle dohraával s naraženou ptou, takže to s námi nevypadalo nijak dobře . Přesto kluci dělali maximum pro to, aby nepříznivý výsledek zvrátili.To se povedlo v 55. min., když průnik Slánského zastavil až faul a nařízenou penaltu Málek s přehledem proměnil. Remízu se nám však nepodařilo uhrát, neboť soupeř 5 min. před koncem se štěstím dotlačil míč do naší sítě potřetí.

Branky: Slánský, Málek

Sestava: Kašprišin - Menyhárt, Valášek, Málek, Farka - Michálek, Kubišta F., Kloz, Brádle - Slánský, Pechar

Starší žáci 12.5.2007, sobota | 21. kolo

SK Bystřian Kunčice - Skřivany  2:0 (1:0)

Utkání začalo z obou stran opatrně,obě mužszva vycházela ze zajištěné obrany, a tak se téměř vše odehrávalo ve středu hřiště.Až po čtvrthodině hry se začali osmělovat naši střelci,když nejprve střela Michálka z dvaceti metrů jen těsně minula cíl. O chvíli později pronikl do pokutového území Slánský, ale jeho přízemní střelu zlikvidoval brankář hostí.Nevyužito zůstalo i zakončení Menyhárta po narážečce se Slánským.Až pět minut před koncem poločasu pronikl do pokutového území Vilímský a nekompromisně zakončil. Ve druhém poločase začali hosté aktivněji a na chvíli nás zatlačili před naši šestnáctku, z čehož však vytěžili jen jedinou šanci, kterou bravůrně zlikvidoval brankář Chmelař.Potom se hra opět vyrovnala, a my jsme si vypracovali několik slibných příležitostí.Prúnik Vilímského a následnou kličku zlikvidoval brankář hostí , kterého nepřekvapila ani pěkná střala Bednáře.Až únik Slánského z 63.minuty znamenal zvýšení na konečných 2:0.

Branky: Vilímský,Slánský

Sestava: Chmelař - Menyhárt, Valášek, Málek, Pechar - Kašprišin(36.Kubišta J.), Michálek (55.Bednář), Kubišta F., Peml - Vilímský, Slánský

Starší žáci 5.5.2007, sobota | 20. kolo

Rasošky - SK Bystřian Kunčice  0:3 (0:2)

Na značně nerovném terénu a za silného větru se hrál fotbal plný nepřesností.Přesto jsme měli mírnou převahu a v 15.minutě svoji první šanci proměnil Slánský.I nadále se všechno odehrávalo převážně ve středu hřiště a ojedinělé útoky stačily zlikvidovat obě obrany. Až v 25.minutě se podařilo Slánskému prostřelit brankaře domácích po přihrávce Kubišty. Ani v 2. poločase se obraz hry nezměnil,pouze domácí střední útočník,podpořen silným větrem, podnikl několik rychlých průniků,avšak vždy zkončil na důrazně hrajícím Valáškovi. V 65.minutě se na hranici pokutového území uvolnil Brádle a nekompromisně zvýšil na konečných 3:0.

Branky: Slánský 2, Brádle

Sestava: Chmelař - Kloz,(10.Rejmánek), Valášek, Málek, Menyhárt - Kašprišin (36.Brádle), Kubišta F., Michálek (50.Pechar), Peml - Vilímský (60.Bednář), Slánský

Starší žáci 28.4.2007, sobota | 19. kolo

SK Bystřian Kunčice - Dohalice  8:2 (5:0)

Od počátku utkání jsme hráli aktivní a pohledný fotbal. V 8.minutě otevřel skore dalekonosnou střelou Michálek.O pět minut později zakončil úspěšně narážečku se Slánským F.Kubišta, a za chvíli si oba aktéři role vyměnily. Ve 27.Minutě si do prostoru levého křídla naběhl krajní obránce Farka a střelou pod břevno zvýšil na 4:0. Skore prvního poločasu uzavřel křížnou střelou z levé strany Pechar. Poločasových 5:0 nám opět dovolilo poslat do boje hráče z řad mladších žáků. Ve 45. minutě se po centru z pravé strany trefil Slánský a o deset minut později osvědčil svůj důraz ve schrumáži Menyhárt a zvýšil na 7:0. Po této brance jsme značně polevili, přestali jsme hrát kolektivně s mnořstvím přihrávek a soupeř toho okamžitě využil a vstřelil nám dvě branky. V závěru utkání zakončil průnik do vápna z levé strany Vilímský a upravil na konečných 8:2.

Branky: Slánský 2, Michálek, Kubišta F, Farka, Pechar, Menyhárt, Vilímský

Sestava: Chmelař - Menyhárt, Valášek, Málek, Farka (55.Rejmánek) - Kloz (36.Drobek), Michálek, Kubišta F, Pechar (36.Kubišta J.) - Vilímský, Slánský (50.Bednář)

Starší žáci 21.4.2007, sobota | 18. kolo

Malšova Lhota - SK Bystřian Kunčice  0:9 (0:7)

Hned od počátku utkání jsme pěknou kombinační hrou zatlačili soupeře na vlastní polovinu, a už v páté minutě otevřel skore F.Kubišta střelou z dvaceti metrů. V patnácté minutě úspěšně zakénčil sólo od poloviny hřiště stoper Málek a odstartoval tak naši silnou desetiminutovku, když v 17.,19.,23.a26. minutě postupně skorovali Vilímský,Brádle,znovu Vilímský a Slánský.Ve třicáté minutě se opět prosadil Slánský. Ve druhém poločase se se trochu projevily provedené změny v sestavě a už se nám tolik nedařilo kombinačně. Přesto v padesáté minutě zakončil střelou k tyči svůj únik Slánský a pět minut před koncem upravil na konečných 9:0 střelou z voleje Peml.

Branky: Slánský 3,Vilímský 2, Málek, Brádle, Peml

Sestava: Chmelař - Menyhárt,Valášek, Málek, Farka - Brádle (36.Drobek),Pechar(36.Bednář), Kubišta F, Peml (36.Kašprišin) - Vilímský( 45.Kubišta J),Slánský

Starší žáci 14.4.2007, sobota | 17. kolo

SK Bystřian Kunčice - Hlušice  6:1 (4:1)

Soupeř z Hlušic přijel na hřiště do Boharyně s cílem uhrát co nejlepší výsledek a proto zahustil vlastní polovinu hřiště. Nám se však podařilo už v páté minutě vstřelit branku,když se z výhodné pozice nemýlil Pechar. Přestože soupeř urputně bránil,dokázali jsme si vypracovat spoustu šancí, z kterých se nám však podařilo skorovat pouze třikrát.Naopak soupeř po ojedinělém rohovém kopu snížil na 4:1. I ve druhém poločase jsme obtížně zdolávali soupeřovu defenzivní hru, přesto se nám podařilo ještě dvě branky přidat a upravit skore na konečných 6:1.

Branky: Slánský 2, Pechar, Vilímský, Drobek, Peml

Sestava: Chmelař - Menyhárt, Valášek, Málek, Kašpryšin - Brádle (50 Kubišta J.),Pechar, Drobek (36 Bednář), Peml - Vilímský, Slánský

Starší žáci 7.4.2007, sobota | 16. kolo

AFK Probluz - SK Bystřian Kunčice  1:4 (1:3)

V prvním jarním kole starší žáci doplněni mladšími (Chmelař, Pechar, Drobek, Bednář, Kubišta) odehráli velmi dobře utkání na Probluzi. Po celý zápas měli převahu a kombinačními akcemi přehrávali obranu domácích, která byla fyzicky silnější. První branka padla po kombinaci Valáška a Pechara, který uvolnil na levé straně Slánského a ten sám před brankářem levou nohou střílí k tyči 0:1. O chvíli později po pěkné akci Vilimského na pravé straně může Slánský střílet do prázdné branky, je faulován, ale rozhodčí překvapivě nepíská. Druhá branka padla po velmi krásné akci, kdy si ve středu hřiště vyměnili míč Valášek s Pecharem, ten do leva přihrává Slánskému, který pouští za sebe na Drobka a ten z levé strany podél brankáře s přehledem na 0:2. Ještě do přestávky střílí Drobek další branku po průniku Vilimského po pravé straně a zpětné přihrávce - 0:3. Dvě minuty před přestávkou domácí snížili na 1:3, když se prosadili po individuálním průniku středem obrany. Druhý poločas byl vyrovnanější, ale domácí s výjimkou rohového kopu a jedné akce po naší levé straně, kterou zlikvidoval včasným pádem pod nohy útočníka Chmelař, vyložené šance neměli. Uklidňující branka padla opět po pěkné křídelní akci a po následném závaru střílel střídající Kubišta z pěti metrů do prázdné branky. Výsledek je odpovídající průběhu hry. Mrzí pouze několik situací, kdy jsme namísto střely ještě zbytečně kombinovali. Naopak pochvalu zaslouží desítky útočných akcí tažených po obou stranách hřiště, kterým předcházely rychlé kombinace ve středu hřiště. I všechny branky padly po pěkných akcích. V příštím kole starší žáci přivítají na hřišti v Boharyni celek Čechie Hlušice. Zveme všechny příznivce.

Branky: Slánský Jakub, Drobek Michal 2x, Kubišta Jan

Sestava: Chmelař Lukáš - Menyhart Ondřej, Kubišta František, Málek Patrik, Farka Tomáš - Kašprišin Jan (Bednář Lukáš), Valášek Milan, Pechar Pavel, Drobek Michal (Kubišta Jan) - Vilimský Roman, Slánský Jakub

autor: Jiří Pechar

Starší žáci 5.11.2006, neděle | 14. kolo

Lovčice - SK Bystřian Kunčice  0:5 (0:2)

Od začátku utkání jsme měli více ze hry a už ve druhé minutě neproměnil slibnou šanci Slánský.Ve dvanácté minutě se na pravé straně uvolnil Vilímský a nekompromisně otevřel skore.O deset ninut později se vyplatil důraz Farkovi, který zvýšil na 2:0. Druhý poločas proti silnému větru jsme byli lepším mužstvem a po brankách Pemla ,Vilímského a Málka zaslouženě zvítězili 5:0.

Branky: Vilímský 2, Farka, Málek, Peml

Sestava: Kašprišin - Rejmánek,Michálek, Málek, Žahourek - Kloz(36 Kubišta J),Pechar, Kubišta F,Farka - Vilímský, Slánský (36 Peml)

Starší žáci 28.10.2006, sobota | 13. kolo

Malšovice - SK Bystřian Kunčice  5:0 (3:0)

Malšovice začali velice aktivně a od počátku měli více ze hry. Naše obrana však odolávala náporu a útočníci hrozili ojedinělými , ale nebezpečnými protiútoky. Ve dvacáté minutě však udělal náš brankář hrubou chybu, která poslala soupeře do vedení 1:0. Hned po rozehrávce a následném nedorozumění naší obrany zvýšíl soupeř na 2:0, což nás úplně položilo, a tak jsme do poločasu obdrželi ještě třetí branku. Ve druhém poločase se naše hra trochu zlepšila, ale několik slibných príležitostí jsme nedokázali proměnit.Naopak soupeř z jednoho úniku zvýšil na 4:0 a v závěru utkání upravil z pokutového kopu na konečných 5:0.

Branky: 0

Sestava: Kašprišin - Rejmánek, Michálek, Málek, Farka - Bednář (36. Kubišta J ), Pechar, Kubišta F, Kloz - Vilímský, Slánský

Starší žáci 21.10.2006, sobota | 12. kolo

SK Bystřian Kunčice - Spartak Kosičky  2:3 (1:0)

V zápase plném nepřesností jsme šli v 1. poločase do vedení brankou Pechara.Ani v 2.poločase se nám hra nedařila,přesto se Slánskému z ojedinělého útoku podařilo zvýšit na 2:0. Soupeř však záhy snížil přímo z rohového kopu na 2:1 a v zápětí z nařízeného pokutového kopu vyrovnal na 2:2. My jsme potom neproměnili několik slibných příležitostí, naopak sólo soupeřova hráče přes třičtvrtě hřiště znamenalo vítězný gól soupeře.

Branky: Pechar, Slánský

Sestava: Kašprišin - Rejmánek, Michálek, Málek, Farka - Brádle (36. Kubišta J.), Kloz, Pechar, Peml - Slánský, Vilímský

Starší žáci 14.10.2006, sobota | 11. kolo

Stěžery - SK Bystřian Kunčice  1:2 (0:1)

Domácí mužstvo, s větrem v zádech, začalo náporem,ale všechny jejich akce končily na dobře fugující obraně nebo v rukách brankáře.V 15.minutě se ve vápně soupeře uvolnil Vilímský a otevřel skore na 0:1. Poté se hra vyrovnala a tak výsledek 0:1 vydržel až do poločasu. Druhý poločas jsme začali nešťastně, neboť jsme už v páté minutě obdrželi branku a tři minuty nato kopal soupeř pokutový kop, který naštěstí Kašprišin kryl. Od té doby jsme byli pod neustálým tlakem , ale hrozili jsme ojedinělými brejky. Jeden z těchto útoků byl zastaven faulem na Vilímského a nařízenou penaltu s jistotou proměnil Málek. V závěru utkání měl soupeř drtivou převahu, ale naše defenzíva obstála a tak tři body putují do Kunčic.

Branky: Vilímský, Málek pen.

Sestava: Kašprišin - Rejmánek, Michálek, Málek, Farka - Brádle (32. Drobek), Pechar, Kloz, Peml (36. Kubišta J.) - Vilímský, Slánský

Starší žáci 7.10.2006, sobota | 10. kolo

SK Bystřian Kunčice - Spartak Kobylice  7:1 (3:0)

Naše mužstvo, ač začalo o deseti hráčích, mělo od začátku více ze hry a do poločasu vstřelilo tři branky. Soupeřovu jedinou příležitost v prvním poločase,což byla penalta, kryl úspěšně brankář Kašprišin. Ve druhém poločase pokračoval náš tlak a skore narůstalo až na konečných 7:1, když soupeř se trefil až v závěru utkání z trestného kopu. V tomto utkání se zapsal do listiny střelců i brankář Kašprišin, když proměnil pokutový kop.

Branky: Slánský 2, Vilímský 2, Kloz, Peml, Kašprišin

Sestava: Kašprišin - Rejmánek, Michálek, Kubišta, Farka - Kloz, Málek, Pechar, Peml (55. Bednář) - Vilímský, Slánský

Starší žáci 30.9.2006, sobota | 9. kolo

SK Bystřian Kunčice - Slavia Hradec Kralové B  3:3 (1:2)

Po čtvrthodině vyrovnaného utkání jsme šli do vedení brankou Slánského.Naše radost však netrvala dlouho, neboť soupeř vyrovnal z pokutového kopu po zbytečném faulu našeho brankáře a pět minut nato šel dokonce do vedení 2:1.Ve druhém poločase měl soupeř mírnou převahu, ale nám se po ojedinělém brejku podařilo vyrovnat Vilímským a o několik minut později nás Slánský poslal do vedení 3:2. Soupeřův tlak narůstal a našim deseti hráčům ubývaly síly ,což se projevilo pět minut před koncem, kdy soupeřův průnik zastavil až faul a proměněná penalta znamenala vyrovnání na konečných 3:3.

Branky: Slánský 2, Vilímský

Sestava: Kašprišin - Rejmánek, Michálek, Kubišta, Peml- Kloz, Málek, Farka - Vilímský, Slánský

Starší žáci 26.9.2006, úterý | 2. kolo

Černilov - SK Bystřian Kunčice   5:0 (4:0)

Kvalitní soupeř nás zaskočil už v páté a deváté minutě vstřelenými brankami. I potom měl soupeř více ze hry a v závěru poločasu využil nedůrazu naší obrany a zvýšil na 4:0.Ve drhém poločase naše mužstvo marně usilovalo alespoň o čestný úspěch , ale byl to nakonec opět soupeř ,který zvýšil na konečných 5:0.

Branky: 0

Sestava: Kašpryšin - Rejmánek (36. Menyhárt), Michálek, Kubišta, Farka (45. Peml) - Vilimský, Kloz (36. Žahourek), Pechar, Málek - Valášek (50. Brádle), Slánský

Starší žáci 23.9.2006, sobota | 8. kolo

Skřivany - SK Bystřian Kunčice   0:1 (0:0)

Soupeř,podporován v prvním poločase silným větrem ,začal velkým náporem, ale naše defenzíva, často i s notnou dávkou štěstí, uhájila poločasové skore 0:0. Naopak už v páté minutě druhého poločasu využil Slánský zaváhání soupeřovy obrany a poslal nás do vedení 1:0, které se nám podařilo uhájit až do konce utkání.

Sestava: Kašpryšin - Rejmánek, Michálek, Kubišta, Farka - Brádle, Málek, Kloz, Peml - Slánský, Vilímský

Starší žáci 16.9.2006, sobota | 7. kolo

SK Bystřian Kunčice - Rasošky   1:2 (1:1)

Utkání mělo od samého začátku dobrou úroveň. Našemu mužstvu se dařila kombinační hra a tak si vytvořilo mírnou převahu. Ovšem soupeř nás zaskočil, když skoroval přímo z rohového kopu.Ještě do poločasu jsme však dokázali vyrovnat, když se pěkným volejem trafil Pechar.I ve druhém poločase jsme předváděli líbivou kopanou, ovšem soroval opět soupeř. V závěru utkání jsme vystupňovali tlak, ale bohužel vyrovnání nepřinesly ani pěkně kopnuté trestné kopy Michálka a Málka.

Branky: Pechar

Sestava: Kašpryšin - Rejmánek (50. Drobek), Michálek, Kubišta, Žahourek - Brádle (36. Peml), Pechar, Kloz, Farka - Slánský, Málek

Starší žáci 12.9.2006, úterý | 1. kolo

SK Bystřian Kunčice - Lovčice   4:0 (2:0)

Naše mužstvo mělo celý zápas drtivou převahu, ale opět postrádalo důraz a rozvahu v koncovce. Přesto nastřílelo soupeři z Lovčic v dohrávaném 1. kole 4 branky a jednoznačně zvítězilo.

Branky: Slánský 2, Valášek, Michálek

Sestava: Kašpryšin - Menyhárt, Michálek, Kubišta, Farka - Vilímský, Málek, Kloz, Pechar - Valášek, Slánský

Střídali: Žahourek, Rejmánek, Brádle

Starší žáci 10.9.2006, neděle | 6. kolo

Dohalice - SK Bystřian Kunčice   3:4 (2:1)

Naše mužstvo mělo od začáku převahu, a už v 10 min. vedlo 1:0 po brance Slánského. Náš tlak pokračoval i nadále avšak množství slibných příležitostí zůstalo nevyužito. Naopak soupeř v závěru poločasu otočil skore na 2:1.Nepovedl se nám ani nástap do druhého poločasu ,neboť soupeř zvýšil na 3:1. Naše mužstvo ,ač se mu herně nedařilo , bojovalo až do konce zápasu a po brance Málka z penalty a dvou trefách Michálka otočilo skore opět v náš prospěch.

Branky: Michálek 2, Slánský, Málek

Sestava: Kašpryšin - Menyhárt, Michálek, Kubišta, Žahourek (36. Pechar) -Vilímský, Málek, Kloz, Farka - Valášek (45. Brádle), Slánský (55. Bednář)

Starší žáci 2.9.2006, sobota | 5. kolo

SK Bystřian Kunčice - Malšova Lhota   5:1 (1:1)

Domácí měli od samého začátku převahu, ale výborného brankáře hostů se nám podařilo překonat v prvním poločase pouze jednou. Navíc se hostům z ojedinělého protiůtoku podařilo vyrovnat. Ve druhém poločase domácí vystupňovali převahu a čtyřmi brankami rozhodli o výsledku utkání.

Branky: Slánský 2, Kloz, Valášek, Málek

Sestava: Kašprišin - Rejmánek, Michálek, Kubišta, Menyhárt - Vilímský, Málek, Kloz, Farka - Valášek (60. Matoušek), Slánský

Starší žáci 26.8.2006, sobota | 4. kolo

Hlušice - SK Bystřian Kunčice   2:9 (0:5)

Po utrápené čtvrthodině hry začalo naše mužstvo vyzrávat na ofsaidovou past soupeře a okamžitě začalo narůstat skóre. Ve 2.poločase soupeř snížil po dvou hrubých chybách zadních řad, ale naš tým se po čtyřech úspěšných únicích opět dostal do hry a s přehledem zvítězil. Příští sobotu přivítáme na hřišti v Boharyni Malšovu Lhotu.

Branky: Farka 3, Málek 2, Slánský 2, Pechar, Kubišta J.

Sestava: Kašpryšin - Rejmánek, Michálek, Kubišta F., Žahourek - Bednář (36. Kubišta J.), Málek, Kloz, Farka - Pechar, Slánský

Starší žáci 19.8.2006, sobota | 3. kolo

SK Bystřian Kunčice - Probluz   2:0 (1:0)

V prvním zápase sezóny 2006/2007, kterým bylo 3. kolo, se starší žáci střetnuli s týmem Probluze a zdolali jej pěkným výsledkem 2:0. V dalším utkáním zavítají příští sobotu do Hlušic.

Branky: Valášek, Slánský

Sestava: Kašpryšin - Rejmánek, Michálek, Kubišta, Žahourek - Farka, Málek, Kloz, Pechar - Valášek, Slánský

Střídali: Menyhart,Bednář,Kubišta J.