1. Kunčice : Dohalice Ne 17.12. Stěžery 8:8
2. Kunčice : Slavia HK A Ne 7.1. Stěžery 5:7
3. Kunčice : Slavia HK B So 27.1. 17:00 Stěžery 13:7
4. Kunčice : Křičeň Ne 18.2. 14:25 Stěžery 12:3
5. Kunčice : Stěžery So 24.2. 17:00 Stěžery 10:7
6. Kunčice : Předměřice Pá 16.3. 14:25 Stěžery 7:8
1. Kunčice : RMSK Cidlina (starší žáci) So 10.3. 3:5
2. Kunčice : Černilov So 17.3. 12:30 0:1
3. Kunčice - dorost : Kunčice - muži B Ne 18.3. 14:30 2:6

Starší dorost 17.3.2007, sobota | přátelské utkání

SK Bystřian Kunčice - Černilov  0:1 (0:1)

Ve větrném počasí se nehrál nijak oslnivý fotbal. Soupeř rozhodl o svém vítězství již ve 3. minutě kdy zpětný centr do vápna zapadl až do brány. Na gólu si připsal asistenci silný vítr. Poté se hra trochu urovnala, ale naši hráči předváděli malý důraz a hlavně spoustu chyb. Oba týmy měli jěstě nějaké šance na vstřelení branky, ale nedokázali je využít. Utkání nám příliš nedalo, spíše naopak, když se zranil Jirka Pavlíček. Těžko lze tedy zápas hodnotit kladně. Pochvalu za solidní výkon si zaslouží Tomáš Novák.

Branky:

Sestava: Ryba(46. Syrůček) - Hruška, Novák, Vlasák, Novotný - Pavlíček, Koudelka, Šulc, Laštovička - Červenka, Kvasnička(46. Mareček)

autor: Pavel Švadlenka

Starší dorost 16.3.2007, pátek | zimní liga Stěžery

SK Bystřian Kunčice - Předměřice  7:8

Poslední zápas zimní ligy ve Stěžerách jsme jen těsně prohráli s týmem Předměřic. Slušnou střeleckou formu měl Honza Wild, kteerý dal většinu našich branek. Bohužel při střetu s jedním ze soupeřových hráču se vážně zranil Pepa Brixi a bude nám chybět zřejmě celé jaro, což je velmi špatná zpráva.

Branky:

Sestava: Červenka - Brixi, Pavlíček, Koudelka, Skalický, Wild, Vlasák, Hruška, Kvasnička

Starší dorost 11.3.2007, neděle | 7. kolo - turnaj Chudonice

SK Bystřian Kunčice - Nový Bydžov "C"  2:2 (1:1)

Zápas za umělého osvětlení začal velmi svižně a oba týmy předváděly hned od úvodu rychlý a velmi aktivní fotbal. V 10. minutě dostal Koudelka přihrávku za obranu a tváří v tvář brankáři se nemýlil a vymetl pravou šibenici jeho branky. Gól hru ještě více rozpohyboval a šance byly k vidění na obou stranách. Ve 25. minutě využil soupeř zaváhání brankáře Červenky a srovnal skóre. Poté mohli oba týmy převážit vedení na svou stranu, ale ani jeden ze střelců neuspěl. Po změně stran se obraz hry víceméně nezměnil, i když více šancí jsme přeci jen měli my. Práznou branku netrefil Bárta, Mejstřík trefil břevno a následný odražený balón nedokázal uklidit do sítě Šulc. V 75. minutě se Marek Šulc ocitl za obránci soupeře a přesnou střelou k tyči strhl vedení na naši stranu. V následných šancích neuspěl Wild ani Mejstřík a tak soupeř srovnal z poslední akce, kdy pohlednou akci dovedl až k zakončení do prázdné branky. Předvedený fotbal byl oboustraně velice dobrý a určitě by se divákům líbil pokud by nějací přišli. Nám velmi dobře fungovala organizace obrany v čele s Radimem Šulcem. Postupem hry si velice dobře rozuměli ve středu hrající Pražák a Wild. Aktivní byl během svého pobytu na hřišti i střelec prvního gólu Koudelka. Jeden ze svých nejlepších výkonů přípravy převedl Marek Šulc, který pracoval nejen směrem dopředu a to bylo velmi znát. Pochvalu ale zaslouží i další hráči, kteří se na předvedené hře podíleli.

Branky: Koudelka, Šulc M.

Sestava: Červenka - Mareček (46. Mejstřík), Šulc R., Pechar (46. Machač), Brixi - Pavlíček, Pražák, Wild, Novák (46. Skalický) - Bárta, Koudelka (46. Šulc M.)

Starší dorost 10.3.2007, sobota | přátelské utkání

SK Bystřian Kunčice - RMSK Cidlina (starší žáci)  3:5 (2:0)

Zápas jsme začali velmi dobře a v 5. minutě jsme se dostali do vedení po průniku Šulce. Poté se hra vyrovnala a soupeř několikrát zahrozil střelami z dálky. Ve 2é. minutě přidal druhý gól aktivní Vlasák. Poté stejný hráč trefil tyč. Soupeř však postupně čím dál více zaměstnával naší obranu, které se dopustila i několika chyb. Naštěstí je soupeř nedokázal potrestat. Druhá půle byla spíše v reřii soupeře, který nám celý druhý poločas zle zavářel. Asi v 5.minutě druhé půle snížil soupeř na rozdíl jedinného gólu. Poté se hra rychle přelévala na obě strany. V 60. minutě nevyšel soupeři do té doby perfektně fungující ofsajd systém a Koudelka zvýšil na 3:1. Po následném přeskupení řad se nám výrazně zhoršila organizace hry v defenzivě. A během zbývajícíh 20 minut jsme čtyřikrát inkasovali. Hra ve druhém poločase měla hodně daleko k mým přestavám a hlavně ukázala klesající fyzickou kondici, některých hráčů. Věřím, že se to zlepší.

Branky: Šulc, Vlasák, Koudelka

Sestava: Syrůček (Ryba) - Novotný, Pechar, Vlasák, Machač - Novák, Koudelka, Šulc, Skalický - Klazar (Vilimský), Hruška

Starší dorost 25.2.2007, neděle | 6. kolo - turnaj Chudonice

SK Bystřian Kunčice - Nový Bydžov MD  3:1 (1:0)

S domácím celkem jsme začali v sestavě s dvěma staršími dorostenci a měli jsme trochu více ze hry. Bohužel šance, do kterých jsme se dostali jsme nevyužili. Hra se pak vyrovanala a i soupeř několikrát zahrozil, přesto během první půle nemusel náš brankář likvidovat téměř žádnou nebezpečnou střelu míříci mezi tyče. Přibližně v 25. minutě se na hřiště dostali další tři starší dorostenci, ale příliš to nepohlo. Až v závěru poločasu prostrčil Šulc ideálně míč do běhu Wildovi a ten se konečně trefil. Po změně stran jsem přeskupil posty a domluvil některým hráčům. Výsledek byl znát, jelikož jsme soupeře začali jasně přehrávat ve středu pole. Z převahy zálohy jsme začali vytvářet tlak na soupeřovu obranu a vytvářet si množství šancí. Bohužel většinu jsme nedokázali využít a ve dvou případech skvěle zasáhl brankář soupeře. V 60. minutě jsme rozjeli rychlý protiútok a Vojta Špaček využil své rychlosti a prohnal se kolem obránců soupeře a k tomu přidal i přesné zakončení. Poté jsme si vybrali první slabší chvilku v obraně, ale soupeř trefil pouze břevno. V 70. minutě vsítil gól Pechar, ale bohužel z ofsajdu. O pět minut později vykřesal soupeř naději na zdramatizování utkání, kdy využil laciné ztráty míče naší obranou a rychlý kontr přesně zakončil. Deset minut před koncem uklidnil vzrůstající emoce opět Wild když sám před soupeřovým brankářem se tentokráte nemýlil. Týmu sice citelně v poslední době chybí Honza Špaček, který byl v předchozích zápasech pro tým velkou oporou. Přesto ho více než dobře nahradil na postu štítového hráče Tomáš Vlasák, který byl v tomto zápase naším nejlepším hráčem a poprávu jako jediný odehrál celý zápas. Věříme, že tým ještě doplníme alespoň jedním kvalitním hráčem, tak abychom zajistili dostatečnou konkurenci v týmu.

Branky: Wild 2x, Špaček Vojtěch

Sestava: Červenka - Machač, Pechar, Vlasák, Ježek, Hruška, Novák, Koudelka, Skalický, Wild, Šulc, Mareček, Špaček, Pavlíček, Syrůček

Přílohy: Fotogalerie

Starší dorost 24.2.2007, sobota | zimní liga Stěžery

SK Bystřian Kunčice - Stěžery  10:7 (7:4)

Další díl stěžerské zimní ligy jsme proti domácímu celku začali výborně, když jsme se během 5 minut dostali do vedení 3:0. Hra se pak vyrovnala a skóre se měnilo rovnoměrně na obou stranách. Soupeř se ale nepřibližit na méně než dvě branky. My jsme inkasovali často po nedobránění odražených míčů či střelách z dálky. Naši útočníci se dokázali prosadit rychlou střelbou, kombinací ale i často po standatních situacích. V závěru utkání, které jsme si vcelku s klidem pohlídali přišli bohužel i emoce a tak konec zápasu byl trochu vypjatý. Hráči si musí jasně uvědomit kdo o hře rozhoduje, a že oni by se měli soutředit pouze na svůj výkon.

Branky: Šulc 4x, Pavlíček 3x, Pokorný 2x, Novák

Sestava: Červenka - Laštovička, Pechar, Pokorný, Šulc - Novotný, Machač, Pavlíček, Novák

Starší dorost 18.2.2007, neděle | zimní liga Stěžery

SK Bystřian Kunčice - Křičeň  12:3 (9:2)

V dalším zápase Stěžerské zimní ligy jsme sice trochu zaspali začátek utkání a pustili soupeře do vedení, ale pak náš tým v nafukovací hale naprosto dominoval o čemž hovoří za své jasný výsledek 12:3. Soupeř na naši kombinační hru hlavně v první půli nestačil. V poločase druhém jsme již výsledek pouze kontrolovali. Lahůdkou byl gól Tomáše Vlasáka, který si pohrál se soupeřovým obráncem i bránkářem a z nemožného úhlu poslal balón těšně před branku, odkud se míč odrazil pomocí rotace do branky.

Branky: neuvedeno

Sestava: Červenka - Brixi, Machač, Pavlíček, Wild - Novotný, Pechar, Vlasák, Šulc

Starší dorost 17.2.2007, sobota | 5. kolo - turnaj Chudonice

SK Bystřian Kunčice - Chlumec n.C. "dorost"  4:2 (3:1)

Hned od začátku zápasu jsme soupeře začali výrazně přehrávat,a to hlavně v záloze. V 10.minutě se tefil Tomáš Němec, který nám vypomohl při nedostatku hráčů. Po dalších 2 minutách mohl stejný hráč zvýšit, ale tentokrát to nevyšlo. Po 15. minutách zápasu však Tomáš Němec střídal kvůli zdravotním problémům. Na hřiště se tak opět dostal trenér Švadlenka. Hra měla během první půle solidní řád a všichni hráči zodpovědně pracovali pro tým. V 25. minutě přidal druhý gól Vojta Špaček, když jeho střela z 30 metrů zapadla k pravé tyči. Poté jsme hru začali jasně kontrolovat, ale šance ve kterých se postupně objevili Skalický, Hruška, Švadlenka a několikrát Šulc jsme nedokázali využít. Střeleckou smůlu protrhl až Jakub Skalický, který zvýšil na 3:0. V závěru první půle jsme soupeři dali ještě šanci ke zvratu, když Jirka Pechar nešťasně usměrnil centr do vlastní branky. Po změně stran jsme nezachytili začátek druhého poločasu a soupeř se nám přiblížil na rozdíl jediného gólu. Pak jsme ale byli jasně lepším celkem a během druhého poločasu jsme zahodili kolem deseti vyložených šancí!!! V 70. minutě pojistil vedení opět Skalický, který nadvakrát překonal soupeřova brankáře. Pochvala míří ke všem hráčům, protože se snažili hrát týmově. Přesto je vidět, že týmu chybí srdcař, který dokáže tým táhnou jak dopředu tak i dozadu. Věřím, že se někdo z týmu do této role pasuje.

Branky: Skalický Jakub 2x, Němec Tomáš, Špaček Vojtěch

Sestava: Červenka - Brixi, Koudelka, Pechar, Machač - Skalický, Špaček V., Němec (15. Švadlenka), Hruška - Šulc, Pavlíček

Starší dorost 10.2.2007, sobota | 4. kolo - turnaj Chudonice

SK Bystřian Kunčice - Sloveč (muži)  1:4 (1:2)

Za krásného počasí nebyla k vidění nijak pěkná fotbalová podívaná, ale rozhodně se nejednalo o nezajímavý zápas. Náš tým se opět trápil fotbalově a mnoho hráčů zatím marně hledá alespoň nějakou formu. Naší hře chybí myšlenka i kolektivní pojetí a v neposlední řadě obsahuje spousty hrubých individuálních chyb, z kterých velice často inkasujeme. Hráči si musí jasně uvědomit, že při zápase se musí na 100% koncentrovat na svůj výkon na hrišti a nekomentovat dění mimo něj. Hodně na sobě musí zapracovat i opory týmu, jejichž výkon byl hodně za očekáváním. Právě tito hráči musí tým zvednout, a to nejen výkonem ale i přístupem ke hře samotné. Musí ostatní na hřišti vést, ale to nám v této fázi citelně chybí. Samotný zápas začal náporem soupeře, kterému jsme darovali první branku lacinou ztrátou míče před pokutovým územím. Poté se hra vyrovnala a Pepa Brixi srovnal i skóre. V závěru poločasu jsme opět hrubě chybovali a soupeř bezmilosti trestal druhým gólem. Postupem času se hra odvíjela hlavně ve středu pole a začala se až příliš přitvrďovat. Několik ostrých zákroků mělo za následek 4 červené karty (2:2). Nervozní utkání v tuto dobu nezvádali jak hráči tak ani rozhodčí. Soupeř své vedení zvýšil opět po naší chybě v rozehrávce a poslední gól přidal z přímého kopu. My jsme měli ještě možnost snížit, ale Wild trefil pouze tyč. Zápas byl pro mne velkým zklamáním, a to jak po herní stránce tak i po stránce psychické odolnosti hráčů. Budeme muset na obojím ještě tvrdě pracovat. Perličkou byl asi deseti minutový start trenéra, který vyzkoušel hned dvě role, a to hráče a brankáře (poté co byl brankář vyloučen).

Branky: Brixi Josef

Sestava: Syrůček - Hruška, Mareček, Špaček J., Špaček V., Vlasák, Wild, Skalický, Laštovička, Šulc, Pechar, Ježek, Brixi, Pavlíček, Machač, Zikl, Švadlenka

Starší dorost 4.2.2007, neděle | 3. kolo - turnaj Chudonice

SK Bystřian Kunčice - Ohnišťany (muži)  2:6 (0:4)

Vzhledem k 50% absenci zaviněné hlavně nemocemi jsme nastoupili pouze v jedenácti a to v dosti poslepované sestavě. První půle nebyla z našeho pohledu nijak oslnivá a proti zkušeným hráčům jsme se téměř neprosadili. Stav 0:4 plně odpovídal rozložení sil na hřišti. Do druhého poločasu jsme trochu přeskupili řady a byli jsme soupeři důstojnějším soupeřem. Několik gólů jsme opět soupeři téměř věnovali vlastními chybami, což mě velmi mrzí. Hra kterou jsme předváděli byla chvílemi velmi špatná a chyběla kombinace, kterou by se dal soupeř přehrát. Kombinaci přeci jen trochu zvedlo ve druhé půli přesunutí Jirky Pechara do středu zálohy. Doufám, že na příští zápas se většina z absentujících dostaví a budeme schopini sehrát kvalitnější utkání proti silnému Starému Bydžovu.

Branky: Špaček Vojtěch 2x (1x z penalty)

Sestava: Syrůček - Mareček, Špaček J., Brixi, Ježek - Pavlíček, Pechar, Špaček V., Laštovička - Šulc, Červenka

Starší dorost 27.1.2007, sobota | zimní liga Stěžery

SK Bystřian Kunčice - Slavia HK "B"  13:7 (5:4)

Ihned po utkání v Chudonicích se část týmu přesunula do Stěžer, kde nás čekal další díl místní zimní ligy, a to proti týmu Slávie HK "B". Opět jsme přijeli s devíti hráči, tak abychom mohli točit dvě čtveřice. Úvod nám vyšel na jedničku a během deseti minut jsme se ujali vedení 4:0. Poté však soupeř několika povedenými kombinacemi snížil a poločas skončil stavem 5:4 v náš prospěch. Během druhé půle jsme si udržovali jednobrankové vedení. Až v závěru se opět ukázala velmi dobrá fyzická připravenost našich hráčů, kdy v posledních 15 minutách zápasu soupeře jasně přehráli a dovedli zápas do vítězného stavu 13:7. Velký podíl na tomto stavu mají oba brankáři, kteří se prezentovali několika skvělými zákroky a nebýt jich tak je skóre na obou stranách mnohem vyšší. Střelecky se velmi dařilo Mírovi Koudelkovi, který se trefil pětkrát.

Branky: 5x Koudelka Miroslav, 3x Špaček Vojtěch, 2x Wild Jan, 1x Vlasák Tomáš, Špaček Jan a Brixi Josef

Sestava: Červenka - Brixi, Skalický, Vlasák, Koudelka - Novotný, Špaček J., Špaček V., Wild

Starší dorost 27.1.2007, sobota | 2. kolo - turnaj Chudonice

SK Bystřian Kunčice - Dvůr Králové n.L. MD  1:2 (0:1)

V sychravém počasí jsme sehráli druhé utkání zimního turnaje v Chudonicích proti silnému soupeři ze Dvora Králové n.L.. Soupeř začal aktivněji a ujal se vedení v 8.minutě, kdy dalekonosná střela z dobrých 25m změnila v silném větru směr a skončila za zády brankáře Červenky. Poté se hra vyrovnala a začala se odvíjet hlavně ve středu pole, kde se bojovalo a každou píď hrací plochy. Nárůst bojovnosti byl na úkor fotbalového umění, a tak se diváci během první půle nedočkali téměř žádné další šance. Po změně stran se opět do náporu dostal soupeř, ale nedokázal využít dvou chyb při odkopech od branky. S přibývajícím časem se stupňovalo i naše tempo, což bylo k právě prodělanému soustředění trochu překvapení. Pět minut před koncem unikl po pravé straně Jan Špaček a z jeho centru se pěknou hlavou trefil do vlastní branky hostující obránce. Soupeř však dokázal minutu před koncem strhnout vítězství na svou stranu, když využil nedůslednosti v obraně a nadvakrát uklidil míč za Syrůčkova záda. Sehráli jsme velmi těžké utkání, v němž jsme se silným soupeřem rozhodně nepropadli. Opět zaujal velice aktivní Jan Špaček. Dobré výkony předvedli ve druhé půli i oba krajní beci Hruška a Ježek. Trochu více jsme si slibovali od návratu Tomáše Vlasáka do sestavy, který není po nemoci ještě rozehrán.

Branky: vlastní (poslední dotyk Špaček Jan)

Sestava: Červenka, Syrůček - Ježek, Hruška, Pokorný, Machač, Pavlíček, Mareček, Koudelka, Vlasák, Šulc, Pechar, Špaček V., Špaček J., Laštovička

Starší dorost 23.-27.1.2007 | soustředění - Horní Branná

Od středy 23. do soboty 27.ledna jsme absolvovali krátké zimní soustředění v Horní Branné u Vrchlabí, kde jsme měli k dispozici dostatek cest k těžkým výběhům, středně velkou venkovní umělku a také halu. Dále jsme též využili i sauny. Soustředění se zúčastnilo celkem 17 hráčů, které měli na starost tři členové realizačního týmu ve složení Pechar Jiří st., Šulc Zděněk a Švadlenka Pavel.
Hráči kteří se zúčastnili: Ježek Přemysl, Hruška Vítězslav, Wild Jan, Špaček Jan, Mareček Jiří, Pavlíček Jiří, Machač Radek, Brixi Josef, Koudelka Miroslav, Dvořák Pavel, Pechar Jiří ml., Šulc Marek, Laštovička Jindřich, Červenka Pavel, Syrůček Luděk, Vlasák Tomáš a Skalický Jakub.
První den jsme naplánovali odpolední výběh o délce 7km a 120minut dlouhý trénink na venkovní umělce, kde jsme pracovali s míčem a došlo poté i na fotbálek. Po večeři jsme pokračovali dalším "nočním" výběhem o délce 8km.
Druhý den ihned po snídani jsme využili halu k rychlostně koordinačním cvičením. Po přestrojení následoval ještě během dopoledne 3km výběh se třemi dvousetmetrovými sprinty do prudkého kopce. Odpoledne jsme strávili celé na venkovní umělé ploše, kde jsme pokračovali v práci s míček. Na večer byla naplánována regenerace s možností využití sauny.
Třetí den jsme celé dopoledne strávili v hale, kde jsme dále pracovali na rychlosti a koordinaci a přidali jsme k tomu i fotbálek s dvěmi velikostmi míče, a to velikostí 1 a 5. Ihned po obědě jsme vyrazili do nedalekého Benecka, kde jsme si udělali přibližně desetikilometrový výběh na běžkách. Po návratu jsme si konec soustředění zpříjemnili posezením v místní restauraci a sledováním fotbalového utkání mezi Dortmundem a Bayernem.
V sobotu jsme se sbalili a hned po obědě vyrazili na přípravné utkání s dorostenci ze Dvora Králové n.L. do Chudonic.
Celkově lze soustředění hodnotit velmi kladně, a to hlavně z důvodů absence vážnějších zdravotních komplikací. Během těchto málo dnů se tým příkladně stmelil ve velice dobrou partu, která má velkou chuť na sobě dále pracovat a odvést maximum během přípravy i jarní části soutěže. Věřím, že bude toto soustředění odrazovým můstkem k nabrání dostatečné fyzické kondice pro těžké zápasy jarní části soutěže.

Přílohy: Fotogalerie, Videa

Starší dorost 20.1.2007, sobota | 1. kolo - turnaj Chudonice

SK Bystřian Kunčice - Lužec (muži)  5:5 (2:3)

První zápas na novém umělém trávníku v Chudonicích nám proti mužstvu dospělých z Lužce, kteří ale hráli pouze v deseti příliš nevyšel. Kolem 15. minuty jsme využili dva rychlé protiútoky Jirky Pavlíčka a dostali se dvoubrakového vedení. Poté se ale naše hra výrazně zhoršila. Soupeř lacinými góly během deseti minut skóre otočil a naši hráči se z toho dlouho nemohli zpamatovat. Do druhé půle jsme nastoupili v pozměněné sestavě a soupeře jsme zatlačili do defenzívy. Dlouho jsme se ale nemohli gólově prosadit. To se povedlo až Wildovi pěknou střelou z dálky. Premiérový gól Dvořáka v našem týmu nebyl uznán pro udajný faul. Poté jsme opět dvakrát chybovali v rozehrávce v obraně a soupeř nám opět utekl na rozdíl dvou branek. Pak se ale individuální akcí mezi třemi soupěři prosadil Koudelka a výstavní šibenicí snížil. Snaha hráčů o vyrovnání byla jasná, a tak přicházeli i šance. V postupně sílícím protivětru, ale většina střel ze střední vzdálenosti nebyla nebezpečná. Pět minut před koncem se probudil nadějný Šulc a po jeho prokličkování v pokutovém´území se z jeho přihrávky prosadil opět Wild. V poslední minutě dal další gól Koudelka, ale správně mu byl odmáván (vlastním trenérem) ofsajd. Hned z protiútoku mohl dát gól soupeř, ale výborně zasáhl golman Syrůček. Hra našeho týmu měla svá pozitiva i negativa, kterým bylo přeci jenom více. Zásadní chyby byly v nedůslednosti bránění a neplnění základních fotbalových návyků. Přesto se opět někteří hráči ukázali, že z nich rostou tahouni mužstva. Dobrým příkladem je Vojta Špaček, který začíná chápat roli vůdce mužstva jako prodlouženou ruku trénérů. Výkonem potěšil i Pavlíček s Koudelkou. Solidní výkon podal i Ryba, který se ale bohužel zranil. Doufáme, že to nebude vážné. Potěšil i návrat golmana Syrůčka.

Branky: Koudelka 2, Wild 2, Pavlíček

Sestava: Červenka, Syrůček - Mareček, Hruška, Špaček J., Špaček V., Koudelka, Wild, Pavlíček, Ryba, Ježek, Brixi, Pokorný, Šulc, Pechar, Dvořák

Přílohy: Fotografie týmu

Mladší dorost 13.1.2007, sobota | přátelské utkání

Třebeš - SK Bystřian Kunčice  1:0 (0:0)

Přátelské utkání s výkonnostně stejně silným soupeřem pro nás bylo zkouškou výkonosti jednotlivých hráčů na různých postech. Přes několik absencí v sestavě a několika zraněním hráčů základní sestavy během první půle jsme odehráli se soupeřem naprosto vyrovanou partii, bohužel se štastnějším koncem pro soupeře, který využil jednu zmála šancí. Utkání ukázalo během prvních minut, že se naši hráči spíše na nových postech hledají, ale během několika minut se hra urovnala a po většinu první půle jsme byli nebezpečnějším týmem. Několik pěkných šancí jsme nevyužili, když nejblíže k brance měl Dvořák, který trefil břevno. Soupeř v první půli na naší branku vystřelil pouze sporadicky a jeho střely nebyly nijak nebezpečné. Naše hra byla nebezpěčnější, ale soupeřova hra vypadala kompakteji a fotbalověji. Druhou půli začal lépe soupeř a po deseti minutách vstřelil vítěznou branku, když se jeho útočník prosadil z bezprostřední blízkosti hlavou. Náš tým se poté vrhl do ofenzívy, ale gól nedokázal vstřelit, i když šance Dvořáka, Hrušky a Šulce po něm doslova volali. Výkon nebyl takový jaký bychom si představovali, a to vzhledem k matným výkonům některých jednotlivců, zraněním dalších hráčů a také prohře. Na druhou stranu mě potěšil výkon několika hráčů. Stabilně kvalitní výkony podává Jan Špaček, který se opět popral o každý balón a u konce neunavně táhnul naše útoky. Milým překvapením pro mě byl výkon Přemka Ježka a Fandy Kubišty. Solidně se uvedl i Pavel Dvořák.

Branky:

Sestava: Červenka - Hruška, Ryba, Novák, Ježek, Machač, Koudelka, Špaček, Laštovička, Šulc, Pechar, Dvořák, Brixi, Vilimský, Kubišta

Mladší dorost 6.1.2007, sobota | turnaj ve Dvoře Králové nad Labem

V sobotu 6.1.2007 se výběr našich mladších dorostenců zúčastnil silně obsazeného halového turnaje ve Dvoře Králové n.L. a obsadil na něm výborné 2.místo.

Soupiska výběru: Ryba Vojtěch, Špaček Jan, Machač Radek, Koudelka Miroslav, Vlasák Tomáš, Pechar Jiří, Šulc Marek, Pokorný Ondřej a Laštovička Jindřich

Přehled utkání:
Kunčice : Nový Hradec Králové 4:1 (Pokorný, Šulc, Vlasák, Laštovička)
Kunčice : Nový Bydžov 2:2 (Koudelka, Vlasák)
Kunčice : Dvůr Králové n.L. 91 3:2 (Šulc 2, Koudelka)
Kunčice : Bílá Třemešná 5:1 (Pokorný, Šulc, Machač, Špaček, Pechar)
Kunčice : Dvůr Králové n.L. 90 0:4
Kunčice : Hostinné 3:1 (Koudelka, Pechar, Ryba)