6. Kunčice : Chlumec n. Cidlinou Ne 4.3. 15:50 3:2
"A" mužstvo - přípravné zápasy - zima 2007
1. FC HK dorost : Kunčice Ne 4.2. 12:00 UMT Malšovice 6:2
2. Kunčice : Černilov So 17.3. 14:30 Kunčice 2:3
4. Kunčice : Miletín So 31.3. 14:30 Kunčice 4:0
5. AFK Chrudim A (muži) : Kunčice Ne 21.1. 18:15 3:1
6. Kunčice : Kobylice Ne 25.2. 3:4

"A" mužstvo 31.3.2007, sobota | přátelské utkání

SK Bystřian Kunčice - Miletín   4:0 (0:0)

Stále ještě bez Michala Doležala ale už s Jirkou Benešem jsme v posledním přípravném zápase zdolali Miletín. První poločas tomu ale nenasvědčoval.Vázla kombinace a chyběl pobyb bez míče. Do druhého poločasu ale nastoupilo mužstvo tak jak bychom si představovali. Zlepšil se pohyb a byla vidět kombinace. V závěru mužstvo trochu polevilo ale soupeř nedovedl 2 příležitosti proměnit. Chtěl bych tým pochválit za hru ve druhém poločase ,ve kterém předvedl pěkný kombinační fotbal. Za týden už vše vypukne a zajíždíme do Trutnova k 1 mistrovskému zápasu.

Branky: Hornych 2, Vítek P. 2

Sestava: Šanda - Bárta R, Beneš, Kneifel, Kratochvíl - Trutnovský, Vítek P., Málek (74´ Podzimek), Hornych, Hruška

autor: Petr Hypius

"A" mužstvo 24.3.2007, sobota | přátelské utkání

SK Bystřian Kunčice - Probluz   3:2 (1:0)

V prvním poločase se odehrál vyrovnaný duel s minimem šancí na obou stranách.Soupeře jsme nepustili do žádné vážnější akce.Náš projev v ofenzivě by taktéž nulový. Ve druhém poločase po jednoduchých akcích jsme zvýšili na 3:0 a měli i další šance.Bohužel jsme opět zápas zdramatizovali a v 90 minutě soupeř snížil na 3:2.

Branky: 26´Vítek P. z penalty, 53´Novák, 55´Málek

Sestava: Šanda - Podzimek (46´Čáslavský), Kneifel, Bárta R. (Šulc R.),Kratochvíla - Novák, Vítek P., Málek, Turek - Bárta.L (46´Zeman), Hruška

"A" mužstvo 17.3.2007, sobota | přátelské utkání

SK Bystřian Kunčice - Černilov   2:3 (0:0)

Zpočátku utkání se odehrával vyrovnaný duel.Od půlky poločasu získavyli navrch hosté, kteří ale neproměnili pokutový kop, který dobře chytající O.Vítek vyrazil. O poločasu se nám rozpadla obranná řada a opět jsme se nevyvarovali chyb v obraně.Po důrazu ve vápně soupeře se prosadil Bárta.L. Naše radost však netrvala dlouho a z brejku soupeř vyrovnal. V 60 minutě jsme nepokryli v našem pokutovém uzémí soupeře a ten po trestném kopu šel do vedení. V 75 minutě kopali hosté rohový kop a Turek si hlavou dal vlastní gól. V závěru po rohu Hornycha se opět trefil Turek a snížil na konečný výsledek. V naší hře je ještě spousta nepřesností a o lepší výsledky se připravujeme hloupými brankami.Pevně věřím,že se zranění hráči dají brzy dohromady, abychom mohli nastoupit v nejsilnější sestavě. Do zahájení mistrovských utkání už mnoho času není.

Branky: 58´Bárta .L, 86´Turek

Sestava: Vítek.O (46´Šanda) - Čáslavský, Bárta.R (46´Podzimek), Kneifel (10´Šulc.R), Zeman (40´ Mihl) - Novák, Trutnovský (46´ Hornych), Vítek.P, Turek - Málek (63´Hrubý) - Bárta.L

"A" mužstvo 10.3.2007, sobota | 7. kolo turnaj - Chudonice

SK Bystřian Kunčice - Jaroměř   4:2 (2:1)

Již v první minutě byl faulován ve vápně P.Vítek a Doležal se z penalty nemýlil.V 8 minutě vypadl brankáři Šandovi lehký míč a po následném rohu Jaroměř vyrovnala ,když zcela volný hráč hlavičkoval .Dále se odehrával vyrovnaný duel ,kde navrch jsme měli spíše my.Nedokázali jsme ale vypracované šance proměnit.Až ve 40 minutě putoval míč po výkopu Šandy k Novákovi ten z první našel Doležala a ten se opět nemýlil.Do druhého poločasu nastoupili další hráči a duel jsme měli pod kontrolou.V 62´minutě nevyužil velkou příležitost Novák,naštěstí ho zastoupil Hornych a zvýšil vedení.V 73 minutě si vybral slabší chvilku Šanda a jaroměř z trestného kopu snížila.Drama ale ukončil Trutnovský po přihrávce Nováka a stanovil konečný výsledek.Jedinou hořkostí v tomto utkání je zranění Doležala.Jinak mužstvo podalo nejlepší výkon na tomto turnaji.

Branky: 2´Doležal z penalty, 40´Doležal, 62´Hornych, 83´Trutnovský

Sestava: Šanda - Čáslavský (46´ Šulc R.), Beneš, Kneifel, Zeman (74´Bárta.R)- Novák, Málek, Vítek P., Trutnovský (46´Turek) - Hruška (46´Hornych), Doležal (55´Trutnovský)

"A" mužstvo 8.3.2007, čtvrtek | 5. kolo turnaj - Chudonice

SK Bystřian Kunčice - Nový Bydžov dorost   1:3 (0:2)

Opět nás soupeř trestal po našich chybách v rozehrávce a nedůsledném bránění.Jinak se odehrával vyrovnaný zápas.Snížili jsme až před koncem Doležalem z trestného kopu.

Branky: 86´Doležal

Sestava:Šanda (46´Vítek o.) - čáslavský, Beneš, Mihl (46´Pechar), Zeman (72´Bárta R.) - Novák (46´Hruška), Málek, Šulc D. (60´Trutnovský), Trutnovský(46´Hrubý) - Doležal, Hornych (46´Bárta L.)

"A" mužstvo 4.3.2007, neděle | 6. kolo turnaj - Chudonice

SK Bystřian Kunčice - Chlumec n. Cidlinou   3:2 (3:0)

První poločas se hrála vyrovnaná partie do 35 minuty.Po pěkných jednoduchých akcích na kaonci poločasu jsme šli do 3 brankového vedení. Na začátku 2 poločasu soupeř snížil z penalty.Stále se hrálo před oběmi brankami.V 75 minutě jsme nedůsledně obsadili v malém vápně a soupeř sníži na rozdí 1 branky.Potom se snažil vyrovnat ale už jsme si vítězství pohlídali. V tomto utkání se nám vydařil 1 pločas ,kdejsem byl spokojen s obranou činností mužstva.Opět jsme ale udělali několik chyb kde nás soupeř ztrestal.Chtěl bych vyzvednout výkon P.Málka který hru usměrnil a přihrávkami zásobil útočníky.

Branky: 37´Hruška, 40´Doležal, 44´Hornych

Sestava: Vítek O. (46´Šanda) - Čáslavský, Šulc, Mihl, Zeman - Hruška,Málek (65´Vítek P.), Trutnovský, Turek - Hornych (46 Novák), Doležal (72´ Hornych)

"A" mužstvo 25.2.2007, neděle | přátelské utkání

SK Bystřian Kunčice - Spartak Kobylice  3:4 (1:3)

I přes upozornění jsme soupeře podcenili a už v 10. minutě prohrávali 2:0 po chybách ve středu hřiště.Sice jsme snížili ale po další hrubé chybě inkasovali z penalty.Po důrazné poločasové domluvě jsme druhý poločas hráli na jednu branku.I když jsme vyrovnali a další šance nevyužili soupeř v závěru po trestném kopu a našem nedůsledném bránění v šestnátce rozhodl o své výhře.

Branky: Hruška 2, Doležal

Sestava: 1. poločas: Šanda - Zeman, Kneifel, Mihl, Turek - Novák, Beneš,Trutnovský, Majer - Hruška, Doležal
2. poločas Vítek O. - Čáslavský, Beneš, Šulc, Zeman - Novák, Málek, Trutnovský,Turek - Doležal, Hornych

"A" mužstvo 18.2.2007, neděle | 4. kolo turnaj - Chudonice

SK Bystřian Kunčice - Hořice   3:2 (1:0)

I bez 4 hráčú základní sestavy jsme v 1 poločase byli lepším mužstvem a kromě branky ještě neproměnili několik příležitostí.Ve druhém poločase se hra vyrovnala a soupeř šel po 2 trestných kopech dokonce do vedení.Utkání ale rozhodl M.Doležal ,který vstřelil své první 2 branky v letošním roce. Sled branek:
40´po špatné rozehrávce soupeře Bárta l. nejprve sám před bránkářem do tyče,následně ale zaváhání napravuje 1:0
49´špatná rozehra Čáslavského soupeř je faulován před vápnem a z trestného kopu 1:1
63´stejná situace a opět z trestného kopu 1:2
70´Hornych vybojoval ztracený míč a Doležal vyrovnává na 2:2
72´Doležal z uctihodné vzdálenosti přehazuje brankáře a stanoví konečný výsledek 3:2
Musím mužstvo pochválit za první poločas. Ve druhém bylo spoustu individuálních chyb.Přesto jsme ale dokázali výsledek otočit. Přeji si aby se zranění a nemocní hráči brzy opět zapojili do přípravy.

Branky: 40´Bárta L., 70´Doležal, 72´Doležal

Sestava: Vítek O. (46´Šanda) - Turek, Kneifel, Mihl (46´Šulc), Čáslavský - Majer (46´Hruška), Málek (75´Mihl), Trutnovský, Novák - Doležal, Bárta L. (Hornych)

"A" mužstvo 11.2.2007, neděle | 3. kolo turnaj - Chudonice

SK Bystřian Kunčice - Spartak Kosičky   3:4 (3:0)

V prvním poločase jsme byli jasně lepším mužstvem a kromě 3 branek jsme další 3 vyložené příležitosti neproměnili. I začátek 2 poločasu se odehrával pod naší taktovkou. Soupeř snížil po zbytečné ztrátě míče Kneifela na půlící čáře v 70 minutě. Co se ale dělo na hřišti mezi 82 a 86 minutou tomu jen málo kdo uvěří. Celé mužstvo si vybralo oddechový čas a nechalo si vstřelit 3 branky.Soupeř nám procházel středem obrany jak chtěl. I v tomto utkání dostali příležitost všichni hráči. Nyní už budeme hledat základní sestavu a ne všichni dostanou tolik času,aby nás přesvědčili,že do základu patří.

Branky: 6´ Novák, 14´ Málek, 31´ Zeman z penalty

Sestava: Šanda (Vítek O.) - Zeman, Kneifel, Šulc R., Čáslavský - Novák, Trutnovský, Málek (72´Majer), Majer (46´Hrubý) - Doležal (Hruška), Bárta L. (Hornych)

"A" mužstvo 4.2.2007, neděle | přátelské utkání

FC Hradec Králové B MD - SK Bystřian Kunčice  6:2 (3:2)

V dalším přípravném utkání jsme se o přijatelnější výsledek připravili sami hrubými individuálními chybami.Zápas nevyšel ani jednomu brankáři a i obrana nepůsobila nejjistějším dojmem. Jediným kladem utkání bylo ,že jsme soupeři fyzicky stačili po celých 90 minut.
Sled :
5´nedorozumění Kneifel,Vítek , soupeř dává do prázdné branky 1 : 0
15´Čáslavský přihrává soupeři přímo do běhu 2 : 0
20´po centru Doležala snižuje Majer hlavou 2 : 1
22´zbytečný faul Majera penalta 3 : 1
45´Majer snižuje na 3 : 2
50´Hruška jde sám na brankáře ,střílí nad
55´Šanda neodhadl dopad míče a soupeř do prázdné brány zvyšuje na 4 : 2
60´Podzimek místo ukopnutí míče u brankové čáry váhá,soupeř ho obehraje 5 : 2
76´po rohovém kopu Šanda netrefí míč a soupeř pohodlně zvyšuje na 6 : 2

Branky: 22. a 45. Majer

Sestava: Vítek O. - Čáslavský, Šulc R., Kneifel, Podzimek - Majer (46. Hrubý), Beneš, Trutnovský, Hruška (70. Bárta L.) - Doležal, Bárta L. (46. Málek)

"A" mužstvo 27.1.2007, sobota | 2. kolo turnaj - Chudonice

Nový Bydžov - SK Bystřian Kunčice  8:2 (3:0)

V dalším utkání na UMT v Chudonicích jsme propadli ve všech herních činnostech. Šanci opět dostali hráči z širšího kádru, kteří mě ale svým přístupem k utkání zklamali. Opět jsme dostávali branky po hrubých chybách jednotlivých hráčů. Chyběl nám pohyb a bojovnost. Doufám, že se hráči ponaučí a k příštím utkáním již nastoupí plně koncentrovaní.

Branky: 65. Hruška, 66. Turek

Sestava: Šanda (46´ Vítek.O) - Zeman, Kneifel, Šulc.R, Čáslavský - Podzimek (46´ Beneš), Málek (46´ Trutnovský), Turek, Hrubý (46´ Doležal) - Hruška, Majer

"A" mužstvo 21.1.2007, neděle | přátelské utkání

AFK Chrudim A muži - SK Bystřian Kunčice  3:1 (1:0)

Po krátkém soustředění, které proběhlo v Kunčicích a bylo zaměřeno na fyzickou kondici, jsme sehráli v Ohrazenicích přípravné utkání s divizním AFK Chrudim. V prvním poločase se hrálo za mírné převahy divizního celku. Přesto jsme si vytvořili 2 golové příležitosti. Doležal ani Bárta.L však neuspěli.Soupeř si vypracoval jedinou, tu však také neproměnil. Když už se zdálo, že poločas skončí remizou přišel faul v šestnáctce a soupeř šel z penalty do vedení. Do druhého poločasu nastoupila skoro jiná sestava a než se rozkoukala po 2 chybách šel soupeř do 3 brankového vedení.Přesto se nám podařilo v 65 minutě snížit Hruškou na konečných 3:1.

Branky: 65. Hruška

Sestava: 1 poločas: Vítek O.- Zeman, Kneifel, Beneš, Čáslavský - Novák,Vítek P., Trutnovský, Podzimek - BártaL., Doležal
2 poločas: Šanda - Zeman, Šulc R., Beneš, Podzimek - Majer, Turek, Málek (58. Trutnovský), Hrubý - Hornych, Hruška

"A" mužstvo 13.1.2007, sobota | 1. kolo turnaj - Chudonice

Dvůr Králové B - SK Bystřian Kunčice  2:1 (2:1)

V Chudonicích jsme sehráli první utkání zimní ligy s B mužstvem Dvora Králové B. Od začátku utkání byl k vidění pohledný fotbal. Celý první poločas jsme byli jasně lepším mužstvem a vypracovali jsme si brankové příležitosti,které jsme ovšem neproměnili. Doležal neproměnil pokutový kop, následně trefil břevno a ve dvou vyložených pozicích nastřelil dvorského brankáře. Navíc tyč trefil i aktivně hrající L. Bárta. Dvůr šel do dvoubrankového vedení po dvou špatných přihrávkách Petra Vítka. Ten svoje zaváhání napravil snížením před koncem poločasu. Po prostřídání ve druhém poločasu se hra vyrovnala, přesto jsme i nadále byli aktivní. Pár minut před koncem trefil Hruška po pěkné kombinaci a centru opět břevno. Příprava splnila účel, příležitost dostali všichni hráči. Po čtyřech trénincích zaměřenych hlavně na fyzičku jsme byl spokojen s přístupem hráčů k utkání.

Branky: 41´ Vítek P.

Sestava: Šanda - Zeman, Kneifel, Beneš, Čáslavský - Novák, Vítek.P,Trutnovský, Turek - Doležal, Bárta.L

Střídali: Vítek O., Mihl, Málek, Hrubý, Majer, Hruška

"A" mužstvo 17.12.2006, neděle | zimní příprava

A celku začne od ledna zimní příprava na jarní část sezóny. Zúčastní se zimního turnaje v Chudonicích na umělé trávě. V termínu od soboty 20. ledna do úterý 23. ledna proběhne soustředění v Horní Branné. Odjezd je naplánován na 9 hodin. V březnu proběhne několik přípravných přátelských utkání, která budou blíže upřesněna později, a v sobotu 7. dubna od 16:30 zavítá celek k prvnímu mistrovskému utkání jarní části do Trutnova.

autor: Tomáš Nováček