SK Bystřian Kunčice

Mladší žáci 25.4.2006, úterý | 21. kolo

Za ideálního fotbalového počasí jsme v dohrávce přivítali FC Nový Hradec a od začátku utkání jsme se snažili napravit špatný výkon z Kobylic. Ve 3.m měl šanci Slánský, ale vystřelil vedle. V 5.m se opět Slánský dostal k míči na malém vápně v situaci, kdy brankář ležel na zemi, ale vystřelil nepochopitelně vedle. V 8.m se prosadil Kloz, když před hranicí velkého vápna dostal míč a z otočky vystřelil pod břevno -1:0. Ve 14 m. to bylo již 2:0, když po narážečce Slánský střílí z 10 metrů k pravé tyči. Poté hra upadla na několik minut do průměru, ale měli jsme stále převahu. Ve 22.m zahráváme rohový kop z levé strany, obrana hostí nedokázala na několik pokusů míč odkopnout a tak Šafařík doráží ze 3 metrů - 3:0. Ve 24.m vypadává brankáři hostí prudká střela z vápna a dobíhající Brádle stanovuje skóre 1. poločasu na 4:0 do poloprázdné branky. Hosté za celý poločas pouze jednou vystřelili na branku. Druhý poločas začal změnami v sestavě a dvěma stroprocentními šancemi Slánského, ale bez využití. Ve 35.m Slánský je v souboji o vysoký míč se stoperem a brankářem hostí, míč se odráží ke Krejčímu, který s rozvahou ze 12 metrů obloučkem přehazuje brankáře a stojící obránce - 5:0. Za tohoto stavu celé mužstvo citelně polevilo a pustilo tak hosty do hry. Ti po nedůrazné hře uprostřed hřiště se dostávají k odraženému míči a útočník nedává Chmelařovi šanci střelou ze 12 metrů ve 40. m - 5:1. Na konečných 5:2 upravují hosté ve 47. m, kdy se po pravé straně probijí až k našemu velkému vápnu a po narážečce se dostávají ke střele z 12 metrů. Výkon v 1. poločase byl vynikající,ve 2. poločase již hosté hru vyrovnali a hra byla pouze průměrná. První branku v kategorii mladších žáků vstřelil Péťa Krejčí (ročník 1998), který tak korunoval svůj dobrý výkon z utkání elévů v Třebši. O prodlouženém víkende nás čekají zápasy v neděli doma se Stěžerami a v pondělí v Urbanicích s DFC Slavia HK.

Branky: Kloz David, Slánský Jakub, Šafařík Dan, Brádle Daniel, Krejčí Petr

Sestava: Chmelař Lukáš - Bednář Lukáš, Kubišta Jan, Farka Tomáš, Kalenský Luboš (Šolc Dominik)- Brádle Daniel, Kloz David, Šafařík Dan, Trýzna Tomáš (Beneš Vojta) - Mrázek Kryštof (Krejčí Petr), Slánský Jakub

Mladší žáci 23.4.2006, neděle | 20. kolo

Úvod derby střetnutí se našim hráčům povedl a v prvních deseti minutách jsme měli tři vyložené šance, které však Slánský neproměnil. Poté se hra vyrovnala, z obou stran byla velmi neurovnaná. Utkání bylo ovlivněno silným větrem. Opět jsme měli dvě velmi dobré šance, ale Kuba Slánský nedal. V poslední minutě 1. poločasu na dlouhý míč vyběhl dobře Chmelař, byl u míče dříve než útočník domácích, ale bohužel jej při odkopu nastřelil a odražený míč se odrazil před prázdnou branku a domácí pohodlně doklepli do sítě -1:0. Druhý poločas začal naší snahou o vyrovnání, několik slibných protiútoků do otevřené obrany jsme neproměnili a tak domácí po rohovém kopu lehce skórovali na 2:0. Za tohoto stavu byl Slánský sražen zezadu v pokutovém území, ale velmi nepřesný rozhodčí Ryšavý nepískal. Posledních 10 minut se vysunul Farka, který ve spolupráci se Slánským a Šafaříkem měli několik nadějných situací do přečíslení, ale asi nám nebylo souzeno vstřelit v tomto utkání branku. Vojta Beneš nastřelil břevno od kterého se míč odrazil několik centimetrů před čáru a tak utkání skončilo naší porážkou. V utkání nám opět chyběli zkušení hráči Brádle a Rejmánek. Dobrý výkon podali Kloz a Kalenský. Kuba Slánský, který sám měl tolik příležitostí na gól se více než jejich proměnění věnoval nepřesnému rozhodčímu. Je pravdou, že hlavní sudí nám nepřál, nepískal útočné fauly domácího Mrázka ani zákroky stoperské dvojice, ale měli jsme tolik vyložených šancí, že za 15 minut jsme měli vést o tři čtyři góly a střetnutí bylo rozhodnuté. Celkový dojem je, že za předvedený výkon je porážka zasloužená, i když domácí žádné jiné šance za celý zápas neměli.

Branky: 0

Sestava: Chmelař - Bednář, Kubišta, Farka, Kalenský - Šolc (31 Beneš), Kloz, Šafařík, Tryzna (31 Pavlíček) - Slánský, Mrázek (50 Šafařík)

Mladší žáci 18.4.2006, úterý | 17. kolo

Utkání s posledním týmem tabulky přineslo pouze průměrný výkon našeho týmu. Nedokázali jsme se prosadit proti bránícím hostům, neboť jsme většinu přihrávek směřovali do prostřed hřiště a nikoliv ke krajům, kde bylo dostatek místa. Přesto jsme hosty za celý zápas nepustili do vážnější akce. Je škoda, že jsme utkání nevyužili ke zlepšení skóre a zvednutí sebevědomí před dalšími těžkými zápasy. Pozitivem byl fakt, že si zahráli všichni hráči z kádru, elévové tak mohli být šetřeni na další zápasy. Vzhledem k dohrávkám odložených zápasů stihnou naši hráči kategorie elévů, kteří nastupují i za mladší žáky taky 6 zápasů ze 9 dní. Takto nabitý program mají až do víkendu 14.5.06. S úsměvem pak musíme brát informace profesionálních ligových fotbalistů o \"nabitém\" programu, když musí kromě víkendu někdy nastoupit k mistrovskému či pohárovému utkání i ve středu.

Branky: Kloz David 2x, Šafařík Dan, Brádle Daniel

Sestava: Chmelař Lukáš - Rejmánek Tomáš, Kubišta Jan, Farka Tomáš, Kalenský Luboš - Bednář Lukáš, Kloz David, Šafařík Tomáš, Tryzna Tomáš - Slásnký Jakub, Mrázek Kryštof, střídali Pavlíček Jaroslav, Brádle Daniel, Beneš Vojtěch, Šolc Dominik

Mladší žáci 16.4.2006, neděle | 19. kolo

K derby utkání s AFK Probluz jsme nastoupili v téměř kompletní sestavě, ale výkon byl velmi průměrný. Nedokázali jsme si nahrát, hráli bez pohybu. To by se dalo pochopit u elévů, kteří den předtím odehráli v 8 lidech dvojzápas s Olympiií HK \"B\", ale již těžko u mladších žáků. V úvodu utkání jsme měli několik příležitostí, ale Slánský pouze 2x nastřelil tyč. Vedení se ujali hosté v 15. m, kdy po naší nedůslednosti v pokutovém území stříleli z 5 metrů do prázdné branky - 0:1. Domácím se podařilo vyrovnat, když se prosadil ve 20.m Slánský přes dva obránce hostí a s přehledem skóroval podél brankáře - 1:1. Ještě do přestávky opět Slánský prošel středem obrany a vsítil rozhodující branku - 2:1. Druhý poločas přinesl naši mírnou převahu, Slánský se dostal celkem 6x!! před hostujícího brankáře Pražáka, ale ani z několika kroků uklidňující branku nevstřelil. Až do konce utkání tedy domácí příznivci trnuli, zda se z nějaké náhodné akce nepodaří hostům vyrovnat. Ve druhém poločase několikrát výborně vyběhl brankář Chmelař a daleko za pokutovým územím včas řešil možný útok hostí. Jediným pozitivem tohoto utkání tedy byl fakt, že po sérii neúspěšných výsledků se mladší žáci radovali z vítězství a 3 bodů. Pro informaci uvádíme, že ve čtvrtek se s AFK Probluz utkají elévové a v pátek opět mladší žáci v pohárovém utkání.

Branky: Slánský Jakub 2x

Sestava: Chmelař Lukáš - Rejmánek Tomáš, Kubišta Jan, Farka Tomáš, Tryzna Tomáš - Šolc Dominik, Kloz David, Bednář Lukáš, Šafařík Dan -Slánský Jakub, Mrázek Kryštof, střídali: Beneš Vojta, Kalenský Luboš, Havran Robin, Pavlíček Jaroslav

Mladší žáci 12.4.2006, středa | 16. kolo

Po Malšovicích nás čekal další tým z nejlepší trojice tabulky a opět jsme hráli oslabeni o tři hráče. Výsledek zápasu vcelku odpovídá fotbalové síle obou týmů. Je škoda, že několik branek jsme dostali po našich hrubých chybách, kdy jsme měli míč pod kontrolou. Zápas jsme dohrávali se zraněným brankářem Šafaříkem. Nebýt jeho zranění, tak jsme se pravděpodobně ubránili dvojcifernému výsledku. Z výsledku a průběhu utkání není nutné však dělat vědu, soutěž pro nás začíná v neděli, kdy hostíme tým Probluzi. Věříme, že nastoupíme již v kompletnější sestavě, tedy zejména s brankářem Chmelařem a předvedeme domácím divákům lepší podívanou.

Branky: 0

Sestava: Šafařík Dan - Rejmánek Tomáš, Kubišta Jan, Farka Tomáš (C), Pavlíček Jaroslav - Šolc Dominik, Kloz David, Trýzna Tomáš, Kalenský Luboš - Mrázek Kryštof, Slánský Jakub, hokejově střídal Krejčí Petr

Mladší žáci 9.4.2006, neděle | 18. kolo

Na úvod sezóny nás čekají první dvě mužstva podzimní tabulky a to Malšovice a ve středu FC HK. K utkání do Malšovic jsme odjeli oslabeni o Chmelaře, Bednáře a Brádla. Před utkáním jsme se báli, abychom nedostali "desítku" či dokonce více gólů, ale průběh nebyl až tak špatný. V úvodu jsme měli několik dobrých příležitostí, kdy se do šancí prodral Slánský, ale bohužel ani jeden z jeho samostatných průniků až před brankáře neskončil brankou. Domácí, jejichž kádr byl tvořen výhradně hráči ročníku 1993 a pouze na střídačce čekal jeden hráč 94 a jeden 95 se začali prosazovat herní kvalitou a zejména fyzickou silou od 10 minuty, kdy vstřelili během 8 minut tři branky. Nutno dodat, že ke dvoum jsme jim pomohli zbytečnými chybami v pokutovém území. V závěru poločasu jsme se opět dostali k ohrožení branky soupeře, ale opět Slánský neprostřelil brankáře. Skórovali jsme z RK, který zahrával Kubišta a David Kloz hlavou upravil konečné skóre 1. poločasu. Ve druhém poločase se již naplno projevila fyzická převaha domácích, kteří postupně zvyšovali až na konečných 7:1. Pochvalu zaslouží všichni hráči, kteří těžký úvodní mistrovský zápas zvládli velmi dobře. Výkonem čněli kapitán Farka, který výborně dirigoval obranu a poziční hrou zastavoval útoky domácích, dále Slánský, který ač osamocen na hrotu se dokázal rychlými průniky dostat do šancí a výborně hrál v obraně také důrazný Rejmánek. K příštímu utkání zajíždíme ve středu 12.4. na půdu dalšího adepta na prvenství FC HK (hřiště Bavlna) a v neděli přivítáme v sousedním derby mužstvo AFK Probluz, což bude již hratelný soupeř.

Branky: Kloz David 25´

Sestava: Šafařík Dan - Rejmánek Tomáš, Kubišta Jan, Farka Tomáš (C), Trýzna Tomáš - Šolc Dominik, Kloz David, Pavlíček Jaroslav, Kalenský Luboš - Mrázek Kryštof, Slánský Jakub

Mladší žáci 2.10.2005, neděle | 11. kolo

Od začátku utkání naši hráči v obraně a v záloze nebyli schopni pokrýt dva útočníky hostí a středové hráče. Hra v obraně byla velmi chaotická a hráči hostů v pohodě stříleli branky. Do druhého poločasu jsme nastoupili o poznání lépe soustředěni na hru a hráli již s prvním týmem tabulky vyrovnanější fotbal. Několikrát se prosadil Kuba Slánský a výsledkem byly dvě branky, které vstřelil po samostatných únicích. Při druhé brance dokonce obešel brankáře. Z výsledku není třeba dělat velké závěry, neboť soupeř byl o třídu fotbalovější. V dalším kole nás čeká Lhota p.Libčany a věříme, že naši hráči předvedou kvalitnější fotbal, zejména pokud nastoupíme v plné sestavě (chyběli Trýzna a Šafařík). Paradoxem je, že první branku soupeře vstřelil Jura Žahourek, který společně s Pavlem Pecharem přijeli na utkání přímo z Chlumce n.C., kde hráli utkání KP MŽ. Za Cidlinu odehráli první poločas a rozhodně naše hráče nešetřili.

Branky: Slánský Jakub 2

Sestava: Chmelař Lukáš - Rejmánek Tomáš, Kubišta Jan, Farka Tomáš, Bednář Lukáš - Kašprišin Radim, Kloz David, Slánský Jakub, Pavlíček Jaroslav (Šolc Dominik) - Beneš Vojtěch (Kalenský Luboš), Mrázek Kryštof

Mladší žáci 27.9.2005, úterý | 10. kolo

V tomto utkání jsme překonali rekord, když mezi třinácti hráči bylo 8 elévů a znich dokonce 4 z kategorie mladších elévů. Premiéru mezi žáky si tak odbyli Luboš Kalenský a "Pietro" Málek, kterému je pouhých 6 let. Utkání bylo prvních deset minut neurovnané, oeba týmy nebyly schopny vyprodukovat dvě přesné nahrávky za sebou. Přibližně od 10. minuty se však naši žáci začli koncentroval na hru, zpřesnili jsme nahrávky a výsledkem byl tlak a šance. První branku vstřelil nadvakrát z dorážky Kašprišin po pěkné akci Slánského po levé straně 1:0. Brzy unikl Slánský po straně pravé, perfektně našel v pokutovém území rozběhnutého Bednáře, který v běhu střelou levačkou z voleje prostřelil brankáře hostí 2:0. Ve 20.m prošel Slánský středem hřiště a s přehledem upravil již na 3:0. Konečné skóre 1. poločasu uzavřel Kašprišin, který po rohovém kopu a závaru přd brankou se důrazem prosadil a z 8 metrů prudkou střelou k tyči upravil na 4:0. Druhý poločas opět začal nevýraznou hrou, osmělili se i hosté, kteří hrozili zejména po levé straně naší obrany. Na 5:0 zvyšoval Kuba Slánský, který tak korunoval svůj velmi dobrý výkon v tomto utkání. Za zmínku mimo množství šancí stojí ještě akce, kdy si Kašprišin a Slánský dvakrát narazili míč středem hřiště až se Kašprišin dostal sám před brankáře, který jeho střelu však vyrazil a zlikvidoval ještě i dorážku. V nastaveném čase unikl naší obraně útočník hostí, byl sražen a hosté z nařízené penalty upravili na konečných 5:1. I když místy byla naše hra nevýrazná, tak jsme přibližně ve 20 minutách předvedli divákům, že naše naděje jsou schopny předvádět pěkný fotbal. Zmínit musíme kvalitní výkon Kuby Slánského, který ke své dravosti a rychlosti ve hře dopředu přidává v této sezóně i přehled a krásné přihrávky spoluhráčům. V dalším utkání přivítáme v neděli tým RMSK "C". Vzhledem k tomu, že tým RMSK "B" hraje o dvě hodiny dříve v Chlumci s Olympií HK je možný příjezd našich hostujících hráčů Pavla Pechara a Jury Žahourka alespoň na část prestižního utkání.

Branky: Kašprišin Radim 2, Slánský Jakub 2, Bednář Lukáš

Sestava: Chmelař Lukáš - Rejmánek Tomáš, Kubišta Jan, Farka Tomáš, Trýzna Tomáš - Beneš Vojtěch (Kalenský Luboš), Kloz David, Kašprišin Radim, Bednář Lukáš - Mrázek Kryštof (Málek Petr), Slánský Jakub

Mladší žáci 24.9.2005, sobota | 9. kolo

Vzhledem k neomluvené absenci Kubišty začal na místě předstopera elév Lukáš Bednář. Domácí od začátku utkání vyvinuli drtivý tlak, který brzy korunovali dvěma góly. Za stavu 2:0 provedl trenér hostí změny v sestavě, na předstopera se posunul Kašprišin, Bednář začal hrál v záloze. Postupně jsme vyrovnávali hru, ale fyzicky vyspělí domácí se dostávali do šancí, které likvidoval Chmelař nebo je sami zahazovali domácí útočníci. Podařilo se nám snížit na 2:1, když přihrával Slánský Vojtovi Benešovi a ten vstřelil kontaktní gól. Domácí měli poté i další šance, ale nakonec po dvou průnicích Slánského jsme mohli ještě vyrovnat, ale bohužel akce nesončili brankou. Je však nutno dodat, že remíza by po průběhu utkání byla pro domácí velmi krutá, neboť na jasné šance zvítělili tak 8:3. Prohra o branku je vždy krutá, ale vzhledem k sestavě, když jsme nastoupili opět s útokem mladších elévů byl předvedený výkon maximem našeho mužstva. Za bojovnost a snahu o vyrovnání však všichni zaslouží pochvalu, zejména Lukáš Chmelař v brance, Farka, Kašprišin v obraně a neúnavný Slánský ve hře dopředu.

Branky: Beneš Vojtěch

Sestava: Chmelař Lukáš - Rejmánek Lukáš, Bednář Lukáš, Farka Tomáš, Trýzna Tomáš - Šafařík Dan, Kloz David, Slánský Jakub, Kašprišin Radim - Beneš Vojtěch, Mrázek Kryštof

Mladší žáci 18.9.2005, neděle | 8. kolo

Vzhledem k neomluvené absenci hráčů základní sestavy jsme nastoupili k utkání opět s útočnou dvojicí mladších elévů Beneš, Mrázek, kteří jsou velkým příslibem do budoucnosti našeho fotbalu. Utkání dvou přibližně vyrovnaných týmů se odehrávalo převážně uprostřed hřiště. Hosté měli vyrovnaný kádr, domácí těžili z výkonu individualit. První branku vstřelil Slánský, který se dobře orientoval ve skrumáži před branku hostí v 15. minutě. Po této brance jsme se dostali do tlaku, který korunoval opět Slánský po samostatném průniku od poloviny hřiště 2:0. Až do konce poločasu jsme hosty nepustili do vážnější akce a odcházeli do kabin se zaslouženým výsledkem. Druhý poločas začal tlakem hostí, kterému jsme pomohli několika chybami v rozehrávce. Po ztrátě míče dvojice Trázna, Farka hosté zahrávali rohový kop, který prošel podél brankové čáry až na zadní tyč a hosté z jednoho metru snížili na 2:1 ve 37. minutě. Hned v min. 39 následoval faul po ztrátě míče na levé straně a hosté z trestného kopu z 25 metrů přehodili našeho brankáře 2:2. Následujících 5 minut jsme se dostali pod tlak, naše hra uprostřed hřiště byla velmi chaotická a vypadalo to velmi špatně. Ve 42. a 45. minutě byl Slánský nedovoleně sražen ve dvou samostatných nájezdech na brankáře a vždy pouze za cenu žluté karty pro bránce hostí. Mezitím Kašprišin po úniku z pravé strany nastřelil brankáře hostí a z dorážky trefil pravou tyč. V minutě 53. po závaru před brankou hosté zahráli rukou a z nařízené penalty s přehledem Kašprišin upravil na 3:2. Uklidnění přinesla individuální akce Slánského, který v 56. minutě obešel tři hráče hostí a s přehledem upravil na konečných 4:2. V oslabené sestavě naši hráči odehráli velmi dobře první poločas. Ve druhém poločase místo pojistky přišly chyby v obraně při rozehrávce a hosté po zásluze vyrovnali. V této době nám nepracovala dobře ani středová řada. V posledních 20 minutách však opět naši hráči předvedli zlepšený výkon a po zásluze dovedli utkání do vítězného konce. Až na 15 minutový výpadek v úvodu 2. poločasu zaslouží pochvalu všichni hráči. Utkání rozhodl vynikajícím výkonem Slánský, kterého dobrou hrou podporovali Kubišta, Farka a Kašprišin.

Branky: Slánský Jakub 3x, Kašprišin Radim (PK)

Sestava: Šafařík Dan - Rejmánek Tomáš, Kubišta Jan, Farka Tomáš, Trýzna Tomáš - Bednář Lukáš, Kloz David, Slánský Jakub, Kašprišin Radim - Beneš Vojta (Šolc Dominik), Mrázek Kryštof (Pavlíček Jaroslav)

Mladší žáci 13.9.2005, úterý | 7. kolo

Vzhledem k absenci hráčů, kteří pobývali týden v Orlických horách jsme k utkání dorazili pouze s 11 hráči, z nichž bylo 6 elévů. Od začátku utkání jsme však předváděli pěkný kombinační fotbal. Hráli jsme moderně po křídlech, s rychlým přenesením hry a častou střelbou. V obraně svůj vysoký standard odvedl Farka, ale i oba krajní obránci Bednář a Lukáš stihli nejen bránit, ale i pdporovat ofenzivu. V záloze odvedl velký kus práce Kašprišin, střelecky se dařilo Chmelařovi. V útoku zářil Slánský, který nejenže vstřelil tři branky, ale připravil i velké množství šancí pro spoluhráče, zejména pak pro neúnavného Kašprišina, který však měl dlouho smůlu a z množství šancí proměnil až tu poslední, kdy upravil na konečných 0:8. Nelze zapomenout na Beneše a Mrázka, kteří ač věkem ještě mladší elévové, plně zapadli do kvalitního rámce zápasu a se zkušenějšími spoluhráči si velmi rozuměli a hlavně předváděli kvalitní fotbal. Naši mladší žáci předvedli, že i v oslabené sestavě jsou schopni předvádět kvalitní fotbal a jsou velkým příslibem do budoucnosti.

Branky: Slánský Jakub 3x, Chmelař Lukáš 2x, Kubišta Jan 1x, Kašprišin Radim 1x, vlastní (Beneš Vojta) 1x

Sestava: Šafařík Dan - Bednář Lukáš, Kubišta Jan, Farka Tomáš, Trýzna Tomáš - Beneš Vojtěch, Otradovský Radek, Kašprišin Radim, Chmelař Lukáš - Slánský Jakub, Mrázek Kryštof

Mladší žáci 11.9.2005, neděle | 6. kolo

K utkání jsme přijeli bez nemocných Drobka,Šafaříka, Mrázka a Pavlíčka pouze s jedním náhradníkem, ale předváděná hra našeho týmu od začátku utkání byla pastvou pro oči. Hned v prvních třech minutách jsme zahrávali 5 rohových kopů. Ty velmi dobře kopal Slánský a naši hráči z nich nastřelili Kubištou bližší tyč, Kašprišin hlavičkoval do břevna. Udeřilo až z 5. rohového kopu, kdy odražený míč nekompromisně zavěsil do branky Bednář - 0:1. I nadále jsme se tlačili do útoku a výsledkem byla druhá branka, kdy středem vyvezl míč Kloz, našel Slánského mezi domácími stopery a ten střelou ze 13 metrů zvyšuje na 0:2 v 9.minutě. Výbornou hru v poli i v útoku jsme zakončili další brankou v 15. minutě, kdy po přihrávce Slánského se prosadil Kloz a po průniku z levé strany přetlačil stopera domácích a levačkou podél brankáře zvyšuje na 0:3. Do konce poločasu naši žáci předvádějí vynikající fotbal, hrají po křídlech a domácí nepouštějí vůbec k ohrožení naší branky. Další dobré příležitosti však již zůstávají nevyužity. Ve druhém poločase se úvodních 7 minut hraje vyrovnaný fotbal, i domácí se již dostávají k naší brance. Od 10. minuty však již přebíráme režii hry a vypracováváme si několik dobrých příležitostí po pěkných fotbalových šancích, několikrát nám chybí kousek štěstíčka, jako při střele Kašprišina do tyče, dorážce Beneše po překrásné přihrávce Slánského či několika šancích Kašprišina a Slánského. Skóre utkání jsme zakončili po akci po pravé straně, kdy Chmelař našel Slánského na rohu pokutového území, ten centruje a Kašprišin do poloprázdné branky střílí - 0:4. V tomto utkání předvedli žáci nejlepší fotbal v podzimní části, ale mnozí z nich asi i nejlepší fotbal ve své dosavadní krátké karieře. Chválit nebudeme jednotlivce, ale všechny hráče, kteří hráli výborně individuálně, ale i jako tým. Proto odcházeli do kabin za zaslouženého potlesku diváků.

Branky: Bednář Lukáš, Slánský Jakub, Kloz David, Kašprišin Radim

Sestava: Košťál - Rejmánek Tomáš, Kubišta Jan, Farka Tomáš, Trýzna Tomáš - Chmelař Lukáš, Kloz David, Slánský Jakub, Bednář Lukáš - Kašprišin Radim, Šolc Dominik (Beneš Vojtěch)

Mladší žáci 6.9.2005, úterý | 5. kolo

Utkání v Myštěvsi proti zatím nejslabšímu týmu soutěže se odehrávalo po celou dobu na půlce soupeře. Naši hráči však proti bránícímu se týmu nebyli schopni si přesně přihrát. Většina hrála na sebe, namísto aby rychlými přihrávkami využívali volných prostorů. Více jak dvacet minut domácí díky štěstí a nemohoucnosti našich ofenzivních hráčů odolávali a drželi čisté konto. Výčet šancí by dal na půl stránky. První branku vstřelil po přihrávce Kašprišina Slánský ve 23. minutě 1:0. Ještě do přestávky po pěkné akci celé levé strany upravil Šafařík na 2:0, když prošel od lajny až před brankáře a nekompromisní střelou pod břevno ukončil skóre 1. poločasu. Ve druhém poločase opět více jak 15 minut naše hra byla velmi špatná. Nebyli jsme schopni si přihrát, všichni hráli ve středu a míč končil ve skrumážích. Po průniku Šafaříka jsme zahrávali v 50. minutě pokutový kop. Kašprišin nastřelil levou tyč a z dorážky Kubišta upravil na 3:0. Konečné skóre upravil Šolc, který po pěkné akci malých elévů Beneše a Mrázka na pravé straně střelou z voleje překonal dobře chytajícího brankáře domácích 4:0. V tomto utkání jsme si i přes špatnou hru vypracovali šancí na několik zápasů, ale proměňování bylo velmi žalostné. Naši ofenzivní hráči měli každý šancí na 5 - 10 branek. Pochvalu zaslouží Tomáš Farka, který dobře dirigoval hru obrany a tradičně již Tomáš Rejmánek, který vyrůstá ve velice kvalitního defenzivního hráče. Z ofenzivních hráčů se utkání nepovedlo příliš Slánskému a Kašprišinovi. Dobře zahrál Dan Šafařík, který byl u prvních třech gólů utkání.

Branky: Slánský, Šafařík, Kubišta, Šolc

Sestava: Chmelař Lukáš - Rejmánek Tomáš, Farka Tomáš, Kubišta Jan, Trýzna Tomáš - Drobek Michal (Beneš Vojtěch), Slánský Jakub (Šolc Dominik), Kloz David, Bednář Lukáš (Pavlíček Jaroslav) - Kašprišin Radim, Šadařík Dan

Mladší žáci 4.9.2005, neděle | 4. kolo

V derby utkání jsme měli od začátku převahu a soupeře zatlačili k jeho brance. První branka padla v 10. minutě po samostatné akci Hůlky. Dobré příležitosti neproměnili Kašprišin a Slánský. Na 2:0 zvyšoval Kašprišin v 15. minutě. Hosté zahrozili pouze několika náznaky rychlých protiútoků, které však domácí obrana spolehlivě vyřešila. Druhý poločas se již odehrával plě pod taktovkou domácích, kteří z množství šancí využili tři. Na 3:0 zvyšoval ve 33. minutě Slánský, který se trefil i ve 39. minutě 4:0. Poslední branku vstřelil Drobek po průniku po pravé straně ve 40. minutě 5:0. Po této brance se již hra víceméně vyrovnala a hosté v 58. minutě z trestného kopu upravili na 5:1. Za dobrou hru zaslouží pochvalu celé mužstvo. Dobře zvládla utkání obrana, která nepustila hosty do žádných šancí.

Branky: Slánský 2x,Hůlka, Kašprišin, Drobek

Sestava: Chmelař Lukáš - Rejmánek Tomáš, Hůlka Ondřej, Kubišta Jan, Farka Tomáš - Drobek Michal (Beneš Vojtěch), Kloz David, Slánský Jakub, Trýzna Tomáš (Mrázek Kryštof) - Kašprišin Radim, Šafařík Dan

Mladší žáci 30.8.2005, úterý | 3. kolo

Utkání vloženého kola zahájili naši mladší žáci ofenzivní hrou, také soupeř podnikal rychlé protiútoky a tak diváci viděli v první půli vynikající fotbal. První branku vstřelil Dan Šafařík, který z levé strany pronikl do pokutového území prosadil se v souboji přes obránce hostí se a vedle brankáře k tyči umístil svou střelu 1:0. Stále jsme tlačili, měli několik nadějných útoků, kdy jsme šli jeden na jednoho či dva na dva, ale jak oba útočníci, tak i Kuba Slánský řešili situace individuálně a většinou ztráceli míče v soubojích namísto přihrávky na volné spoluhráče. Ke konci poločasu naše levá strana nebyl schopná odolávat útokům soupeře a výsledkem byl centr do pokutového území, ruka Lukáše Bednáře a z následného pokutového kopu 1:1. Ještě do přestávky byl v průniku faulován Šafařík a Vilimský z trestného kopu upravil krásnou střelou na 2:1 ve 29 minutě. Druhý poločas hosté zahájili tlakem, měli několik příležitostí, které zmařil dobrými zákroky domácí brankář, neebo šly střely těsně vedle. Zasloužené vyrovnání se zrodilo v 52. minutě, kdy domácí obrana prohrála několik soubojů na levé straně pokutového území a volný hráč hostí z 10 metrů skóroval přesně k tyči. V momentě, kdy již utkání vypadalo remízově, tak ve 3. minutě nastaveného času po autovém vhazování na levé straně se útočník hostí probil po velkém vápně do výhodné pozice do středu a křižnou střelou překonal domácího brankáře 2:3. Vzhledem k průběhu utkání by byla remíza zasloužená. Domácí měli několik dobrých příležitostí v 1. poločase, hosté zase ve druhém, ale štěstí se přiklonilo na stranu hostů. Utkání se hrálo za slunečního počasí, pochvalu zaslouží celý tým. Příliš se nedařilo ofenzivním hráčům, kteří by měli být oporami. V neděli přivítáme v derby utkání Spartak Kobylice.

Branky: Šafařík Dan, Vilimský Dan

Sestava: Chmelař Lukáš - Rejmánek Tomáš, Vilimský Dan, Hůlka Ondřej, Kubišta Jan - Bednář Lukáš, Farka Tomáš, Slánský Jakub, Kloz David - Kašprišin Radim, Šafařík Dan

Mladší žáci 23.8.2005, úterý | 2. kolo

K utkání konanému v úterý 23.8. odjeli naši žáci pouze v 11 hráčích. Vedle Tomáš Farky, který byl na dovolené chyběl ještě Kubišta Jan a tak od začátku nastoupil na stoperu Radim Kašprišin a těžký úkol dirigovat obranu zvládl velmi dobře. Hrálo se vyrovnané utkání s drobnou převahou hostí, ale domácí hrozili průniky svého kapitána a dobrou hrou své levé strany. Do přestávky žádná branka nepadla a vyrovnaný stav odpovídal průběhu hry. Začátek druhého poločasu byl pro hosty šokem, když hned ve 31. minutě po nedůrazné hře obrany hráli domácí rohový kop a z opakované dorážky domácí 1:0. Za následující dvě minuty se utkání zdálo rozhodnuté, když domácí opět potrestali nedůraznou hru ve středu pole a bylo to 2:0. Naši žáci však utkání nevzdali, místa si prohodili Kašprišin a Drobek, do útoku se vysunul Slánský. Výsledkem převahy byla branka z RK, kterou vstřelil Kloz ve 45 minutě. V době našeho tlaku s domácím povedl rychlý protiútok a samostatný únik kapitána domácích od půlky hřiště zastavil dobře vyběhnuvší Chmelař, který střelu vyrazil na rohový kop. V 50. minutě měl vyloženou šanci Slánský, který však místo střely do prázdné branky z 8 metrů trefil našeho útočníka do zad. V 55. minutě po pěkné kombinaci a průniku Slánského jsme vyrovnali na 2:2. Rozhodující branku vstřelil v 59. minutě opět Slánský po narážečce s Kašprišinem. Závěr utkání jsme již odehráli takticky a připsali si tak do tabulky první 3 body. Pochvalu zaslouží celé mužstvo za bojovnost a snahu po zvrácení výsledku. Dobrý zápas odehráli Rejmánek, Kašprišin, Slánský a Mrázek, kterému je pouhých 7 let.

Branky: Slánský Jakub 2x, Kloz David

Sestava: Chmelař Lukáš - Rejmánek Tomáš, Kašprišin Radim, Bednář Lukáš, Trýzna Tomáš - Kloz David, Drobek Michal, Slánský Jakub, Šafařík Dan - Šolc Dominik, Mrázek Kryštof

Mladší žáci 21.8.2005, neděle | 1. kolo

Do prvního soutěžního zápasu nové sezóny vstoupili domácí mladší žáci úspěšně a výsledkem jejich převahy byla branka Slánského v 10. minutě. Poté se hrál vyrovnaný zápas až do 20. minuty. Bohužel v následující pětiminutovce jsme obdrželi 3 branky, které byly velmi zbytečné. První po nedorozumění na půlce hřiště mezi Kubištou a Slánským, z čehož se zrodil samostatný únik útočníka soupeře. Na 1:2 upravili hosté po dvojmetrovém signalizovaném, ale bohužel nepískaném ofsajdu. Rozhodující třetí branku jsme inkasovali, když brankář neudržel lehký míč, který mu vypadl a obrana na několikrát nedokázala odkopnout do bezpečí. Poté jsme měli do přestávky dvě nedotažené akce Slánského a Kašprišina, bohužel bez zakončení. Do druhého poločasu vstoupili domácí se snahou minimálně vyrovnat a mnoho nechybělo, aby se tak skutečně stalo. Hosté se nedostávali k naší brance a vyvrcholením tlaku byla branka na 2:3 ve 45 minutě, kterou vstřelil hlavou po rohovém kopu Dan Šafařík. Poté jsme měli několik velmi dobrých šancí, ale bohužel neproměněných. Vyrovnat mohl minutu před koncem Kašprišin, který po vyražené střele z trestného kopu byl sám na malém vápně, ale do prázdné branky nedorazil a zbrkle přestřelil branku. Utkání tak skončilo šťastným vítězstvím hostujících Malšovic. Domácí nehráli špatně, ale výpadek 5 minut ke konci 1. poločasu se ukázal jako rozhodující. Z hráčů nikdo výkonem nevyčníval, ale mile překvapili oba krajní obránci Rejmánek a Trýzna.

Branky: Slánský Jakub, Šafařík Dan

Sestava: Chmelař Lukáš - Rejmánek Tomáš, Vilimský Dan, Kubišta Jan, Trýzna Tomáš - Bednář Lukáš, Kašprišin Radim, Slánský Jakub, Šafařík Dan - Mrázek Kryštof, Kloz David