SK Bystřian Kunčice

"A" mužstvo 11.3.2006, neděle | 26. kolo

V závěrečném zápasu této sezóny se utkalo naše A mužstvo s týmem Police nad Metují, která bojovala o postup do Krajského přeboru. Do zápasu, kterému přálo krásné letní počasí a přihlíželo početné publikum, nastoupili naši borci omladěni o dva dorostence v základní sestavě. První poločas přinesl pěkné příležitosti na obou stranách, ale změna v gólovém zápisu se nekonala. Po výměně stran pokračovalo střetnutí v bojovném duchu. V minutě 53. přišlo rozesmutnění pro naše fanoušky, protože po přihrávce z pravé strany rozvlnil síť z hranice malého vápna útočník hostí a využil tak zaváhání naší obrány, 0:1. Naši borci se však nevzdávali a hrozili z protiútoků. V 65. minutě přišel úspěšný zásah na 1:1. Po ose Hruška - Beneš - Doležal - Klapka zakončoval přes vyběhnutého brankáře poslední jmenovaný. Pro dorostence Romana Klapku to byl premiérový gól v dresu A týmu, a právě v takto vypjatém zápase. Tlak soupeře se postupně stupňoval, protože pro postup potřeboval zvítězit. Zelenobílí se úpěnlivě bránili a hrozili z brejků. Sudí ukázal v 85. minutě po sporném faulu brankáře Šandy na značku pokutového kopu. Poličský exekutor ovšem selhal. Jeho přízemní střelu do levé poloviny brány náš gólman vyrazil. Do konce normální hrací doby s nastavením zbývalo přibližně pět minut, ale hlavní arbitr držel naděje soupeře při životě, protože nastavil přes osm minut nad normální hrací čas. Gól však již nepadnul. Za bojovný výkon je třeba pochválit celý tým a vyzvednout hru dorostenců Klapky a Hornycha. Konečná pozice A týmu po letošní sezóně v I.A třídě je pěkné 9. místo.

Branky: Klapka R.

Sestava: Šanda - Zeman, Míča, Bárta, Čáslavský (22. Šulc) - Hruška, Vítek P., Beneš, Klapka R. - Hornych (88. Rychtera), Doležal

"A" mužstvo 4.3.2006, sobota | 25. kolo

Záchrana v I.A třídě!!! V předposledním kole této sezóny zajížděl náš A tým k zápasu "pravdy" do Černíkovic, které jsou poslední v tabulce. Za chladného počasí nastoupili naši borci v kompletní sestavě a k úspěchu byli hnáni skalními fanoušky, kteří je přijeli podpořit. Soupeř vstoupil do zápasu o něco aktivněji. Ve 20. minutě vyhlavičkovával míč po závaru v našem velkém vápně na brankové čáře Míča. Podzimek si poranil rameno a byl vystřídán dorostencem Klapkou. Po půl hodině hry přišla první radost do našich řad. Po pravé straně zatáhnul míč Hruška. Ve velkém vápně přihrál Jarošovi, který posun balón na volného Doležala a ten se z prostoru penalty pravou nohou nemýlil, 0:1. Hned za tři minuty přišel další zásah pro soupeře. Jaroš vzal odpovědnost na sebe a svojí slabší pravou nohou poslal balon k pravé tyči branky domácích, 0:2. Před koncem poločasu měl krásnou individuální akci Vítek. Přešel přes dva beky i brankáře, ale mezi tři tyče již nezamíříl, protože mu míč utekl do zámezí. Do kabin jsme odcházeli spokojení, ale čekala nás ještě dramatická druhá polovina utkání. V 52. minutě přišel šok pro naše barvy. Po rohovém kopu z levé strany se hlavou prosadil domácí Hrouda, 1:2. Naši hráči se dostali do útlumu, přestávali stačit soupeři a příšlo druhé zklamání. Po jednom z mnoha nebezpečných závarů před naší bránou se v 57. minutě dostal k míči domácí Treitnar a vyrovnal na 2:2. Nastala jasná převaha domácích s občasnými snahami našich borců. V minutě 75. přišel perfektní zvrat. Po pravé straně potáhl míč Zeman a posadil Doležalovi na hlavu krásný centr. Náš špílmachr se namýlil, 2:3. Dostali jsme se zpět do hry. Malé zklamání přišlo o pět minut později, kdy střídajícímu dorostenci Hornychovi nebyl uznán gól pro ofsajd. Sedm minut před koncem normální hrací doby přišlo definitivní uklidnění do našich řad. Útočník Hornych přešel přes tří hráče, neunáhlil se a přihrál na penaltu záložníkovi Vítkovi, který s jistotou zamířil mezi tři tyče, 2:4. V minutě 89. ukázal sudí na značku pokutového kopu po velmi sporném zákroku obránce Míči. Střelec Treitnar zacílil přesně k levé tyči, 3:4. Na další zvrat již soupeř neměl dostatek času, protože sudí zápas krátce po penaltě ukončil. Tým ukázal kompaktního bojovného ducha a zaslouženě zvítezil 3:4 (0:2). Znamená to, že další sezónu bude opět účastníkem I.A třídy. V posledním kole přijede na naše hřiště Police n. Metují, která má snahu o postup.

Branky: Doležal 2, Vítek P., Jaroš

Sestava: Šanda - Zeman, Míča, Bárta R., Čáslavský - Hruška, Vítek P., Beneš, Podzimek (20. Klapka R., 75. Hornych) - Doležal, Jaroš (87. Šulc)

"A" mužstvo 27.5.2006, sobota | 24. kolo

Tři body! A tým v klíčovém zápase o udržení v I.A třídě ukázal týmového ducha a po kolektivním výkonu zdolal soupeře z Hořic, jednoho z adeptů na sestup. Do utkání jsme nastoupili v kompletní sestavě opět s dorostencem Šulcem na místě stopéra. Nejdůležitější moment prvního poločasu přišel dvě minuty před jeho koncem. Michal Doležal vybídnul k zakončení záložníka Petra Vítka a ten svojí střelou po zemi k tyči rozvlnil síť, 1:0. Po změně stran pokračovalo utkání v napjaté atmosféře, protože oba celky potřebovaly získat body. Druhé rozradostnění pro domácí příznivce přinesla 60. minuta. Špílmachr Doležal rozehrával rohový kop. Narazil si s obráncem Zemanem a z rohu velkého vápna se opřel do míče. Jeho dělovku lehce hlavou tečoval hostující stopér a míč skončil v brance, 2:0. Za pět minut přišlo uklidnění do našich řad, když dostal opět kanonýr Doležal přihrávku od druhého útočníka Jaroše a nemýlil se v koncovce, 3:0. Po bojovném a týmovém výkonu jsme zvítězili 3:0 (1:0) a připsali si tak velmi důležité body do mistrovské tabulky. Příští neděli 4.6. zajíždíme do Černíkovic, které jsou vážným adeptem na sestup do I.B třídy.

Branky: Vítek P., Doležal 2

Sestava: Šanda - Zeman, Bárta R., Šulc, Čáslavký (69. Turek) - Hruška (88. Klapka R.), Vítek P., Beneš, Podzimek - Doležal, Jaroš

"A" mužstvo 21.5.2006, neděle | 23. kolo

Čtyři kola před koncem sezóny se náš A tým střetnul s Červeným Kostelcem, který je v tabulce I.A třídy na 4. místě a může mít ambice na postup do vyšší soutěže. Náš tým potřebuje bodovat, ale s utkání dnešního kola se nepočítalo jako s tříbodovým. O přestávce jsme šli do kabin za stavu 2:0 pro domácí, když skórovali Liška a Janko. Po změně stran přidal třetí zásah Fiala a o vítězovi nebylo pochyb. Domácímu Červenému Kostelci jsme podlehli 3:0 (2:0) a v příštím kole nás čeká životní zápas o udržení v první I.A třídě s Hořicemi.

Branky: 0

Sestava: Šanda - Zeman, Bárta R., Čáslavský, Míča - Vítek P., Doležal, Beneš, Podzimek - Hruška, Jaroš

"A" mužstvo 13.5.2006, sobota | 22. kolo

Prohra. A mužstvo Bystřianu se dnes od 17 hodin střetlo s jedním z adeptů na sestup FC Vrchlabí. Celý zápas se hrál v napjatém duchu, protože ani jeden ze soupeřů nechtěl ztratit body. Hosté si svou důslednou hrou vzadu a překvapivými brejky v útočné fázi vybudovali brankovou situaci ve 38. minutě, kdy prostřelil našeho brankáře Kraus P., 0:1. Po změně stran byli naši borci více aktivní na soupeřově polovině a pramenil z toho vyrovnávací gól na 1:1 z 57. minuty. Na Doležalův centr z levé strany si naběhl Podzimek a hlavou poslal míč do pravého horního růžku. Od tohoto momentu měli zelenobílí větší tlak, ale jejich snažení končilo na hranici soupeřovy "šestnáctky". Deset minut po vyrovnání utekl z vlastní půle opět vrchlabský útočník Kraus, přešel dva naše obránce a přízemní střelou k zadní tyči zvýšil na 1:2 pro svůj tým. Náš celek tato situace poměrně zlomila, ale snaha o vyrovnání byla značná. Paradoxem byly nebezpečné soupeřovi brejky. Jeden z nich zlikvidoval výborným zákrokem brankář Šanda v 81. minutě, kdy vytlačil soupeřuv pokus z 8 metrů nad branku. Soupeř byl však ještě jedenkrát střelecky úspěšný. V 90. minutě vstřelilo Vrchlabí třetí branku a bylo definitivně rozhodnuto, 1:3. Příští neděli zavítáme do Červeného Kostelce, který je v mistrovské tabulce na 3. místě, ale v neděli jej čeká zápas s prvním Černilovem.

Branky: Podzimek

Sestava: Šanda - Zeman (58. Klapka R.), Bárta R. (46. Čáslavský), Šulc, Míča - Vítek P., Doležal, Beneš, Podzimek - Hruška (72. Hornych Z.), Jaroš

"A" mužstvo 8.5.2006, pondělí | 16. kolo

Vítězství! V dohrávce 16. kola jsme se střetnuli s Chlumcem nad Cidlinou. Derby se hrálo za krásného počasí a početného obecenstva. Na zápas se přišlo podívat více než 400 platících diváku. Naš tým nastoupil do utkání se třemi dorostenci v základu a další dva střídali. Od první minuty se hrál aktivní fotbal plný příležitostí na obou stranách. V první půli se změna skóre nekonala, ale diváci se nenudili. Důležitý moment pro zelenobílé přišel v 58. minutě. Kanonýr Doležal se z dálky opřel do balonu, chlumecký gólman stačil pouze vyrazit míč před sebe, kde ovšem dobíhal forvard Hruška a pohotově zamířil k pravé tyči, 1:0. Od této chvíle nabralo utkání na obrátkách. V minutě 77. si vytvořil soupeř jednu ze svých několika brejkových situací, ale zakončení se pouze otřelo o pravou tyč Šandovy brány. Vzápětí se řítil na bránu hostí střelec Doležal stíhán chlumeckým stopérem a jeho koncovka šla těšně mimo levého horního růžku branky. Hra se neustále přelévala, ale soupeř přes velkou snahu neskóroval. Druhou minutu nastaveného času vystřelil z hranice pokutového kopu střídající Bárta, ale zazvonila pouze tyč. Následně Doležal "rybičkou" otřel pouze postraní síť. Z dalšího útoku přišlo konečně zklidnění do našich řad. Špílmachr Doležal v útočné fázi převzal zodpovědnost na sebe, prosmýknul se mezi dvěma obránci a svou skvělou levačkou propálil chlumeckého brankáče, 2:0. Za dnešní výkon je třeba pochválit celé mužstvo včetně střídajících. Za zdůraznění stojí hra dorostence Radima Šulce, který nastoupil poprvé na místě stopéra od začatku zápasu a počínal si velmi zkušeně. V sobotu 13.5. přivítáme tým z Vrchlabí, který je jeden z mnoha bojovníků o udržení.

Branky: Hruška, Doležal

Sestava: Šanda - Zeman, Bárta R., Šulc, Čáslavský - Klapka R. (75. Novák), Vítek P. (73. Majer), Doležal, Trutnovský - Hruška, Jaroš (84. Bárta L.)

"A" mužstvo 6.5.2006, sobota | 21. kolo

Dnes od 17 hodin jsme se utkali s Novým Hradcem Králové. V bodově důležitém utkání jsme byli aktivní po celý zápas, ale štěstí měl na svých kopačkách soupeř. Branky vstřelil vždy na koncích poločasů. První změna skóre přišla ve 44. minutě, kdy jsme obdrželi klasický gól do "šatny". Úspěšně zamířil Franc. Konečnou druhou branku jsme obdrželi v minutě 89. a bylo rozhodnuto. Nebyli jsme však ustrašeným mužstvem. Kanonýr Doležal nastřelil břevno a střídající Klapka R. z malého vápna zamířil míč pouze do domácího brankáře. Fotbalové štěstí nám dnes nepřálo, tak snad se přikloní na naši stranu v pondělní dohrávce s Chlumcem nad Cidlinou.

Branky: 0

Sestava: Šanda - Zeman, Bárta R., Míča, Čáslavský - Podzimek (60. Klapka R.), Vítek P., Doležal, Majer (46. Trutnovský) - Hruška, Jaroš

"A" mužstvo 4.5.2006, čtvrtek | 17. kolo

V dohrávce 17. kola se utkalo A mužstvo s Dvorem Králové "B". Soupeřovo "béčko" bylo převážně tvořeno z hráču divizního A týmu, čemuž odpovídalo konečné skóre. Soupeř se dostal do vedení 1:0, ale náš střelec Doležal kontroval. V 15. minutě předčasně odešel pod sprchy stopér Beneš pro zranění kotníku a sezóna pro něho pravděpodobně skončila. Od momentu vyrovnání přidávali branky pouze domácí ale za to hojně. Poločasový stav 6:1 byl zdrcující. Do konce hrací doby jsme obdrželi ještě pět branek a prohráli tak dvouciferným rozdílem 11:1 (6:1).

Branky: Doležal

Sestava: Šanda (46. Vítek) - Bárta R., Čáslavský, Beneš (15. Klapka A.), Míča - Podzimek (46. Klapka R.), Vítek P., Doležal, Zeman - Hruška, Jaroš

"A" mužstvo 1.5.2006, pondělí | 15. kolo

K dohrávanému 15. kolu zajížděl náš A tým do v tabulce druhého Broumova. Dnešní soupeř zelenobílých je nejlépe střílejícím celkem I.A třídy a prokázal to také v dnešním utkání. Po prvních 45 minutách byl stav ještě pozitivní, protože naši borci odcházeli do kabin za stavu 1:1. Za Kunčice skóroval z pokutového kopu kanonýr Doležal a branku Broumova zařídil Louda. Ve druhém poločase ovšem soupeř ještě dvakrát úspěšně udeřil a za přispění Hanzlíka a Havlíčka rozhodl utkání ve svůj prospěch. Již ve čtvrtek sehraje Bystřian další utkání. Zajíždí do Dvora Králové, kde se střetne s tamním "béčkem", které je poslední v tabulce. Zisk bodů bude velmi důležitý.

Sestava: Šanda - Bárta R., Čáslavský, Beneš, Míča - Podzimek, Vítek P., Doležal, Zeman - Hruška, Jaroš

"A" mužstvo 29.4.2006, sobota | 20. kolo

Ve 20.kole I.A třídy zavítal na kunčický pažit Žacléř, který byl o dvě místa v tabulce za naším celkem. Oba celky hrály o důležité body. V prvním poločase jsme byli lepším celkem, ale z několika gólových příležitostí se nám nepodařilo žádnou proměnit. Deset minut po změně stran se udál rozhodující moment celého utkání. Bystřian zakombinoval směrem dopředu a zpoza pokutového území se do balonu opřel kanonýr Doležal a pěknou střelou falší k tyči nedal hostujícímu gólmanovi šanci, 1:0. Soupeř snášel nepřiznivé skóre velmi špatně a asi čtvrthodiny před koncem utkání dohrával v oslabení, když byl jeden z hostí vyloučen za řeči. Vypjaté utkání řízené trojicí mladých sudí skončilo úspěšným ziskem tři bodů pro naše barvy. Následující "anglický" týden sehraje A mužstvo tři mistrovská utkání. První zápas týdne se koná v pondělí a zajíždíme do Broumova k dohrávce 15.kola.

Sestava: Šanda - Bárta R., Čáslavský, Beneš, Míča - Trutnovský (85. Klapka R.), Vítek P., Doležal, Zeman - Hruška (88. Šulc), Jaroš

Webmaster 28.4.2006, pátek

Na internetových stránkách vznikla nová sekce "O klubu", kde naleznete informace o Vedení klubu, Historii klubu a nově také Fanklub s prezentačními prvky klubu.

"A" mužstvo 22.4.2006, sobota | 19. kolo

K dalšímu kolu I.A třídy zavítalo naše A mužstvo k derby do blízké Roudnice. Mistrovské utkaní proběhlo za krásného počasí a pěkné divácké podpory. První poločas odevzdali naši borci slušný výkon s několika vyloženými šancemi, ale odcházeli do kabin za nerozhodného stavu 0:0. Po změně stran se ovšem výraz naší hry značně změnil a po vyložených chybách jsme čtyřikrát inkasovali bez jakékoliv gólové odpovědi! Týmový výkon byl podprůměrný, pouze se dájí vytknout výkony Míči, Beneše a Zemana v prvním poločase. Příští sobotu 29. dubna zajíždí Bystřian k dalšímu kolu do Žacléře.

Branky: 0

Sestava: Šanda - Míča (46. Podzimek), Beneš, Čáslavský, Bárta R. - Zeman (80. Rychtera), Doležal, Vítek P., Trutnovský (65. KLapka R.) - Hruška, Bárta L.

"A" mužstvo 15.4.2006, sobota | 18. kolo

Za krásného jarního počasí přivítalo naše A mužstvo od 16:30 celek z Lázní Bělohrad. Po třech odložených kolech pro nezpůsobilost terénu to bylo první mistrovské utkání v jarní části a právě na domácí půdě. Do střelecké listiny se jako první zapsal Bystřian, když v 18. minutě skóroval dlouhodobě nejzkušenější kanonýr Michal Doležal, 1:0. Do poločasové pauzy se hra přelévala, ale velmi početné publikum se branky nedočkalo. Ve druhém poločase se aktivita hráčů zvýšila a černobílí útočníci Bělohradu vytvořili chvílemi nebezpečný tlak na domácí obranu. V minutě 68. však udeřili zelenobílí borci. Na pravé straně se uvolnil Doležal a dlouhým centrem našel útočníka Hrušku, který hlavou přeloboval hostujícího brankáře, 2:0. O deset minut později ukázal sudí na značku pokutového kopu za ruku Míči v pokutovém území a kapitán Bělohradu Loner M. se nemýlil, 2:1. Přes dramatický závěr se již skóre neměnilo a v souboji týmů ze spodní části tabulky zvítězili zelenobílí 2:1 (1:0). Příští sobotu 22.4. zavítá A tým na derby do Roudnice.

Branky: Doležal, Hruška

Sestava: Šanda - Podzimek ( 52. Rychtera ), Beneš, Míča, Bárta - Vítek P., Doležal, Čáslavský, Trutnovský - Hruška ( 85. Klapka ), Jaroš

Sekretariát 23.1.2006, pondělí

Výroční klubové zasedání se bude konat v sobotu 11. března od 17:30 v hostinci U Havrana. Všichni členové a příznivci SK Bystřian Kunčice jsou tímto zváni.

"A" mužstvo 5.11.2005, sobota | 14. kolo

Za velmi nepříznivého počasí přivítali dnes naši borci od 14 hodin soupeře z Černilova, který doposud nepoznal hořkost porážky a suverenně vede I.A třídu. Do utkání jsme vstoupili senzačně, když v 5. minutě prostřelil z přímého kopu ze vzdálanosti 25ti metrů kanonýr Doležal zeď a hostující brankař neměl šanci, 1:0. V 19. min. srovnal černilovský Hrubý P. na 1:1, protože naše obrana nabyla schopna míč v závaru před bránou odkopnout. Po půlhodině hry měli zelenobílí dvě velmi dobré šance, když Brett a Doležal jen těsně minuli branku střelami po zemi. Dvě minuty před přestávkou ovšem soupeř opět udeřil a z podobné situace jako při prvním jeho gólu zakončoval mezi tři tyče Zeman, 1:2. Nejspornější moment zápasu přišel 5 minut po změně stran, když byl tešně v "šestnáctce" faulován útočník Jaroš. Rozhodčí posoudili zákrok sice za hranicí pravidel, ale míč byl rozehráván zpoza pokutového území. O deset minut později prověřil výborně chytajícího brankáře Černilova podařenou střelou Doležal, ale gólman byl připraven. Srovnání skóre se dočkala početná skupina domácích fanoušku v 66. minutě, když si střelu Doležala srazil do vlastní sítě obránce hostí Roubal, 2:2. O dvě minuty později však Černilov kontroval a z protiútoku zasadil Bystřianu třetí zásah, úspěšným střelcem byl Zumr. V 75. minutě prověřil opět připraveného brankáře pěknou střelou z první Petr Vítek. Poslední velkou šanci zelenobílích měl v 80. minutě z přímého kopu Doležal, ale jeho střela skončila pouze ve zdi. Našim borcům se již vyrovnávací branku vstřelit nepodařilo a podlehli jsme tak Černilovu po velmi kvalitním výkonu v jarní předehrávce 2:3 (1:2).

Branky: Doležal 2

Sestava: Šanda - Zeman, Beneš, Čáslavský, Vítek L. - Vítek P., Brett, Málek , Málek, Jelen (62. Hornych) - Doležal, Jaroš

"A" mužstvo 29.10.2005, sobota | 13. kolo

V posledním podzimním kole sezóny 2005/6 přivítal náš A celek soupeře z Černíkovic, který na Bystřian ztrácel tři body. Naši borci si chtěli připsat před zimní přestávkou vítězství a vstupovat tak do jarní části s 20 body, ale soupeř vstoupil do utkání lépe a podařilo se mu vsítit dvě branky. Poté přišly šance zelenobílích, ale skončili neúspěchem a soupeř vstřelil do poločasové pauzy ještě třetí branku z pokutového kopu. Po celý druhý poločas jsme byli lepším týmem, ale gólově se ujala až šance kanonýra Doležala ze 69. minuty, 1:3. Kunčický nápor se stupňoval, ale soupeř překvapil brejkovým gólem na 1:4. V minutě 85. uzavřel na konečných 2:4 (0:3) z pokutového kopu opět Doležal. Další snahy o dohnání soupeřova náskoku skončili neúspěšně. V sobotu 5.11. přivítáme doma v jarní předehrávce suverénního lídra I.A třídy Černilov.

Sestava: Šanda - Vítek L. (70. Šulc), Beneš, Čáslavský, Zeman - Vítek P., Brett, Málek (46. Jelen), Pražák (65. Trutnovský) - Hruška, Doležal

"A" mužstvo 23.10.2005, neděle | 12. kolo

A tým vycestoval s vítězným naladěním k dalšímu mistrovskému utkání I.A třídy do Hořic. První změna skóre se udála v minutě 25., když rozvlnili naši síť domácí, 1:0. O pět minut později se objevil v gólové šanci Hruška, ale hlavičku z malého vápna zamířil pouze do náruče domácího brankáře. Ve druhém poločase jsme zkvalitnili hru, ale změnu skóre to nepřineslo. Rozhodující moment utkání přišel v 85. minutě, když sudí neodmával jednoznačný ofsajd a domácí se trefili po druhé. O čtyři minuty později přidali Hořice ještě třetí branku. Po vítězné šňůře jsme za značného přispění rozporuplného výkonu rozhodčích podlehli Hořicím 3:0 a v příštím kole přivítáme doma Černíkovice.

Branky: 0

Sestava: Šanda - Zeman, Beneš (90. Šulc), Čáslavský, Vítek L. - Vítek P., Brett, Málek (65. Trutnovský), Hruška - Jelen, Doležal

"A" mužstvo 15.10.2005, sobota | 11. kolo

Další vítězství! A tým přivítal na domácí půdě celek z Červeného Kostelce, který byl na 3. příčce tabulky. Za bohaté divácké kulisy a pěkného podzimního počasí bylo k vidění pěkné a na branky bohaté utkání. Již v 15. minutě rozvlnil soupeřovu síť parádním lobem pravačkou kanonýr Michal Doležal, 1:0. Pět minut před koncem prvního poločasu se nejlépe zorientoval v pokutovém území opět Doležal a překonal brankáře střelou do protipohybu, 2:0. Fanoušci již pomalu začínali slavit další výhru. Soupeř se ovšem nechtěl vzdát lacino a deset minut po poločase snížil na 2:1. Náskok zelenobílích zvýšil v 75.min. z trestného kopu záložník Brett, 3:1. V minutě 84. ovšem soupeř znovu udeřil, když se po rohovém kopu prosadil hlavou, 3:2. Posledních deset minut utkání jsme se ještě obávali o výsledek, ale skóre se již neměnilo a naši borci získali čtvrtou výhru v řadě! V příštím kole zavítáme do Hořic.

Branky: Doležal 2, Brett

Sestava: Šanda - Zeman, Beneš, Čáslavský, Špidlen (14. Jelen) - Vítek P., Brett, Málek, Vítek L. - Hruška (90. Pražák), Doležal

"A" mužstvo 9.10.2005, neděle | 10. kolo

Dnes vycestovalo naše A mužstvo k zápasu 10. kola I.A třídy do vzdáleného Vrchlabí, které bylo v tabulce o pouhý bod před námi. Za krásného počasí jsme do utkání nastoupili v plné sestavě. V prvním poločase viděli diváci aktivní fotbal, ovšem bez změny skóre na obouch stranách. Po přestávce nastoupilo naše mužstvo ve stejném složení a v 72. minutě přišel rozhodující moment utkání. Po závaru před bránou střílel mezi tři tyče záložník Málek, ale jeho střelu vyrazil rukou domácí obránce. Sudí vytáhl pouze žlutou kartu a nařídil pokutový kop, který kanonýr Doležal střelou k pravé tyči proměnil, 0:1. Pět minut po změně skóre se vydal na dlouhé sólo střídající Jelen a z hranice penalty přestřelil. Stejně skončila i střela Doležala z 85. minuty. Nakonec jsme dotáhli zápas do vítězného konce a získali tak třetí vítězství v řadě. V příštím kole přivítáme doma Červený Kostelec.

Branky: Doležal (PK)

Sestava: Šanda - Zeman, Beneš, Čáslavský, Špidlen - Vítek P., Brett, Málek (90. Rychtera), Vítek L. (68. Jelen) - Hruška (85. Pražák), Doležal

"A" mužstvo 1.10.2005, sobota | 9. kolo

A mužstvo přivítalo na domácím "pažitu" celek z Nového Hradce Králové, který do I.A třídy sestoupil z Krajského přeboru. Zápas rozhodla situace z 20. minuty, kdy byl v pokutovém území Nového Hradce faulován náš útočník Hruška a sudí nařídil pokutový kop, který kanonýr Doležal s přehledem proměnil, 1:0. Do kabin se šlo za stejného stavu, přestože jsme si vytvořili několik slibných příležitostí. Z důvodu pouze jednobrankového náskoku, který jsme nebyli, i přes šance, schopni navýšit, byla atmosféra v hledišti dosti napjatá a prohloubil jí rozhodčí, když podle hostujících fanoušku ukončil utkání o chvíli dříve. Došlo po zápase k incidentu mezi fanoušky Nového Hradce a kunčickými pořadateli, který však byl rychle zažehnán. Náš A tým po slušném výkonu získal, také díky zlepšené obraně, vítezství 1:0 a připisuje si další tři body do mistrovské tabulky. V dalším kole zavítá mužstvo do Vrchlabí.

Sestava: Šanda - Zeman, Beneš, Čáslavský, Špidlen - Vítek P., Brett (70. Rychtera), Málek, Vítek L. (25. Pražák) - Hruška (80. Jelen), Doležal

"A" mužstvo 24.9.2005, sobota | 8. kolo

K dalšímu kolu zavítalo naše A mužstvo do Žacléře, který se nacházel na 10. místě mistrovské tabulky s náskokem pouhých 2 bodů. V prvním poločase se za naše barvy prosadil kanonýr Doležal, ale také domácí a po 45 minutách hry byl stav utkání 1:1. Po změně stran již skóroval pouze kunčický střelec Michal Doležal a dvěma góly tak rozhodl utkání ve prospěch Bystřianu, který si odváží první vítězství ze zápasu "venku" a posouvá se v tabulce na 10. příčku. V sobotu 1.10. přivítá náš celek soupeře z Nového Hradce Králové.

Sestava: Šanda - Zeman, Beneš, Čáslavský, Špidlen - Vítek P. (45. Pražák), Brett (58. Rychtera), Jelen (46. Málek), Vítek L., Málek - Hruška, Doležal

"A" mužstvo 17.9.2005, sobota | 7. kolo

V dnešním mistrovském utkání I.A třídy se střetnul náš A celek v derby s výběrem Roudnice. Utkaly se mužstva, která jsou v tabulce na posledních dvou sestupových místech. Obě mužstva předváděla průměrnou hru bez velkých šancí a rozešla se proto bezbrankovou remízou 0:0. Příští sobotu zavítá celek do Žacléře, který se nachází ve druhé polovině tabulky I.A třídy.

Branky: 0

Sestava: Šanda - Zeman, Beneš, Čáslavský, Špidlen - Vítek P., Brett, D, Vítek L., Málek - Hruška (51. Jelen), Doležal

"A" mužstvo 11.9.2005, neděle | 6. kolo

A celek zajížděl k šestému mistrovskému zápasu sezóny do Lázní Bělohrad, které se nacházejí také poblíž dna tabulky. Překvapivě jsme se ujali v 10. minutě vedení, když zamířil přesně Špidlen, 0:1. Soupeř srovnal o deset minut později, 1:1. Střelec první branky tým ve 42. minutě oslabil, když se nechal po druhé žluté kartě vyloučit a Bystřian dohrával polovinu zápasu v deseti. Po změně stran nepředváděl Bystřian špatnou hru, ale nedokázal se prosadit před brankou domácích. Bělohrad dvakrát udeřil. Nejprve již v 50. minutě a poté po konci normální hrací doby. Soupeři jsem podlehli 3:1 (1:1) a v příštím utkání přivítáme doma Roudnici.

Branky: Špidlen

Sestava: Šanda - Zeman, Beneš, Čáslavský (60. Málek), Špidlen - Vítek P., Brett, Doležal, Vítek L. - Hruška, Jelen (53. Pražák)

"A" mužstvo 3.9.2005, sobota | 5. kolo

Dnes od 17 hodin se naše A mužstvo střetlo s "béčkem" Dvora Králové n. Labem. Zápas, které sledovalo početné publikum, byl dramatický již od první chvíle. Do šaten se šlo za nerozhodného stavu 2:2, když obě branky vsítil Brett. Jedinou branku druhé půle, která zápas rozhodla, vsítil zelenobílý obránce Zeman a připsali jsme si tak letošním nejlepším výkonem první tři body v sezóně. K příštímu zápasu zajíždí A celek do Lázní Bělohrad.

Branky: Brett 2, Zeman

Sestava: Šanda - Zeman, Beneš, Čáslavský, Rychtera (46. Špidlen) - Vítek P., Brett, Málek (60.Jelen), Vítek L. - Hruška (88. Pražák), Doležal

"A" mužstvo 27.8.2005, sobota | 4. kolo

K zápasu 4. kola I.A třídy vycestoval A tým do Chlumce nad Cidlinou s vidinou zisku prvních bodů v sezóně. Střetnutí jsme nezačali špatně. V 10. minutě nastřelil kanonýr Doležal břevno a měli jsme i další šance na skórování, ale žádná branku nepřinesla. První gól zápasu se zrodil v minutě 32., kdy útočníka Hrušku vysunul pasem Málek a první jmenovaný se štěstím proměnil, 0:1. Po změně stran v 53 min. přehlédl nepochopitelně sudí jednoznačnou ruku domácího hráče v pokutovém území a neodpískal tak penaltu, o které nebylo pochyb. Hra ve druhém poločase postrádala pohlednost, ale početná skupinka kunčických fanoušků doufala v zisk prvních tří bodů, ale soupeř udeřil jedinou pohlednou akcí zápasu, když po centru z pravé strany z první skóroval Jerie, 1:1. Utkání skončilo smírně a o plný zisk bodů jsme přišli těsně před koncem zápasu, ve kterém rozdal rozhodčí velký počet žlutých karet. Příští zápas sehraje A mužstvo doma s Dvorem Králové "B".

Branky: Hruška

Sestava: Šanda - Zeman, Beneš, Čáslavský, Špidlen - Pražák (45. Jelen), Vítek L., Málek (75. Majer), Vítek P. - Hruška, Doležal

"A" mužstvo 25.8.2005, čtvrtek

Dnes vycestoval A tým k přátelskému utkání do Myštěvse. Soupeře jsme přehráli v poměru 5:1 (1:0).

"A" mužstvo 20.8.2005, sobota | 3. kolo

A mužstvo sehrálo první utkání nové sezóny na domácí půdě. Soupeřem mu ve 3. kole byl celek z Broumova. Již po patnácti minutách prohráváme 3:0, ale ještě do poločasu snížíme na 3:2. V druhé půli se týmů podařilo dvákrát dotáhnout soupeřovo vedení na rozdíl jedinné branky, ovšem po fatálních chybách celé obrany končí zápas naším debaklem, 8:4 (3:2). A tým stále čeká na první body v letošním ročníku I.A třídy, snad se je podaří získat v sobotu 27.8. v Chlumci nad Cidlinou.

Branky: Zeman, Hruška, Doležal 2

Sestava: Šejbl - Vítek L., Kincl (73. Pražák), Beneš, Rychtera (17.Zeman) - Málek (66.Jelen), Špidlen, Brett, Vítek P. - Hruška, Doležal

"A" mužstvo 14.8.2005, neděle | 2. kolo

K zápasu 2. kola I.A třídy zajíždělo naše A mužstvo do Polica nad Metují. Domácí potvrdili roli favorita a zaslouženě zvítězili. Nutno dodat,že jsme ji to naší špatnou defenzivní hrou značně ulehčili. Herní projev se zlepšil až v druhé půli, kdy jsme alespoň dvěma brankami zmírnili soupeřův náskok.

Branky: Vítek P., Hruška

Sestava: Šejbl - Rychtera, Kincl, Špidlen, Vítek L. - Málek (46.Pražák),Beneš, Majer, Vítek P. - Doležal, Hruška

"A" mužstvo 7.8.2005, neděle | 1. kolo

A tým zavítal k prvnímu mistrovskému utkání nové sezóny 2005/6 na hřiště Černilova, který postoupil z I.B třídy. Na hřišti ambiciózního nováčka jsme drželi čisté konto do 84.min., kdy domácí rozhodli utkání ve svůj prospěch, když se po rohovém kopu trefil do "černého" hlavou Svatoň.

Branky: 0

Sestava: Šejbl - Rychtera, Čáslavský, Beneš, Zeman - Vítek P., Brett,Vítek L. (72.Hylský) - Doležal, Jelen (52.Bárta)