SK Bystřian Kunčice

"B" mužstvo 10.6.2006, sobota | 25. kolo

Poslední utkání sezóny sehralo naše B mužstvo netypicky v sobotu, protože zápasy I.A třídy byly přesunuty do jednoho dne pro co největší regulérnost postupu do Krajského přeboru. Naším soupeřem byly beznadějně poslední Ohnišťany, které budou sestupovat do IV. třídy. Výkon zelenobílých byl však dost slabý. V prvním poločase byl soupeř aktivnější a výsledkem byla branka ze 30. minuty, na kterou ještě Bystřian dokázal odpovědět. Ve 35. minutě za naše barvy skóroval Málek, a proto odcházely celky do kabin za nerozhodného stavu 1:1. Ve druhé půli přidaly Ohnišťany ještě dva úspěšné zásahy z 53. a 68. minuty a zaslouženě tak zvítězily, protože naši hráči nepodaly v posledním zápase na rozloučení se sezónou dobrý výkon. Konečné umístění týmu je velmi pěkné 4. místo se 42 mistrovskými body.

Branky: Málek

Sestava: Šejbl - J. Matoušek, Mihl, Rychtera, M. Matoušek (60. Trutnovský) - Pechánek, Turek, Málek, Hrubý - Pultar, Vítek (60. Bárta L.)

"B" mužstvo 3.6.2006, sobota | 24. kolo

B tým zajížděl k předposlednímu mistrovskému utkání této sezóny do Nového Města. V utkání, kdy soupeřům již o nic nešlo, se v první půli hrál průměrný fotbal po dvou šancích na obouch stranách. Ve druhém poločase si domácí vytvořili trvalý tlak, který zúročili v 75. minutě, když fauloval v pokutovém území Pechánek. Po proměněné penaltě šli domácí do vedení 1:0. Náš tým ale utkání nevypustil, což se vyplatilo. V 81. minutě neudržel míč domácí brankář po střele Turka a Hrubý pohotově dorazil do odkryté branky, 1:1. Když už se zdálo, že zápas skončí remízou, zachytil Mihl v 86. minutě chybnou rozehrávku domácích, postrčil si míč a střelou z 30 metrů překvapil domácího brankáře i všechny přítomné diváky, 1:2. Zvítězili jsme rozdílem jedné branky a v posledním utkání sezóny se střetneme za týden v neděli s Ohnišťany.

Branky: Mihl, Hrubý

Sestava: Šejbl - J. Matoušek, Kvasnička, Mihl, M. Matoušek - Pechánek, Málek, Rychtera - Hrubý, Pultar, Turek

"B" mužstvo 28.5.2006, neděle | 23. kolo

Dnes od 17 hodin se náš B tým střetnul s béčkem Lhoty pod Libčany. Zápas byl prakticky celých 90 minut v naší režii, protože soupeř byl často "bezzubý" v útočné fázi. Po půlhodině hry jsme měli sérii šanci v "šestnáctce" soupeře, ale ani Turek ani Novák nedokázali úspěšně zakončit. O chvíli později se z dálky opřel do balonu stoper Kvasnička a překvapil brankáře hostí i publikum, když jeho střela skončila v levém horním růžku branky, 1:0. Po změně stran měli naši hráči opět převahu. Vyústěním byla branka Hrubého z 52. minuty. Z pravé strany přihrával Novák, míč minul Málek a dostal se až k záložníkovi Hrubému, který z místa pokutového kopu prostřelil svoji slabší pravou nohou hostujícího brankáře Tluku. Zvítězili jsme zaslouženě 2:0 (1:0) a v příštím kole zajíždíme do Nového Města.

Branky: Kvasnička, Hrubý

Sestava: Šejbl - Matoušek J., Kvasnička, Mihl, Pechánek - Turek, Málek, Kneifel, Hrubý - Majer (15. Novák), Vítek O. (70. Hruška)

"B" mužstvo 20.5.2006, sobota | 22. kolo

V zápase 22. kola III. třídy se naše "bečko" utkalo s tradičním soupeřem z Malšovy Lhoty. K zápasu jsme odjížděli s cílem udržet 4. místo, protože soupeř měl na 5. místě o 2 body méně. Naši hráči předvedli nejhorší výkon v jarní části. Hra domácích nebyla také nijak oslnivá, a proto se jednalo o podprůměrný zápas. Nakonec si tři mistrovské body odnesli domácí, když jedinou rozhodující branku vstřelil v 70. minutě po rychle rozehraném trestném kopu nikým nehlídaný domácí útočník Kutnar. Příští neděli se střetneme v derby s B týmem Lhoty pod Libčany.

Branky: 0

Sestava: Šejbl - Matoušek, Kvasnička, Mihl, Hrubý - Pechánek, Málek, Klapka - Pultar (76. Vítek), Bárta (65. Novák), Turek

"B" mužstvo 14.5.2006, neděle | 21. kolo

Dnes od 17 hodin se naše "béčko" střetnulo s mužstvem Skřivan. Zápas byl gólově bohatý, ale na jeho konci se z většího množství vstřelených branek a zisku tří bodů radovali hosté. Skřivany vstoupily do utkání lépe a v 18. minutě se ujaly vedení brankou Daniela, 0:1. Domácí stihli do poločasu skore otočit,když se nejdříve ve 29. min. po akci Majera s Kneiflem přesně k tyči z 18 metrů trefil Mihl. Ve minutě 44. byl v pokutovém území faulován Hornych a penaltu s přehledem proměnil kapitán Kneifel, 2:1. Hned po přestávce ve 48.minutě našel Turek přihrávkou před velkým vápnem Málka, který nastoupil poprvé na jaře po zranění, a ten se parádně trefil, 3:1. V další desetiminutovce nezužitkovali jasné gólovky Pultar a Majer. Soupeř však utkání nevzdal a v 64. minutě po rychlém brejku snížil Gorel na 3:2. V minutě 75. dokonce hosté z trestného kopu vyrovnali na 3:3. Úspěšným střelcem byl Skalický. Dílo zkázy pro domácí dokonaly Skřivany v 81. minutě, když opět z rychlého protiútoku poslal Gorel svůj tým do vedení, 3:4. Naši hráči již nedokázali odpovědět a tak utrpěli první porážku před domácím publikem v této sezóně. Příští sobotu 20. května zajíždí B tým do Malšovy Lhoty.

Branky: Mihl, Kneifel z pen., Málek

Sestava: Šejbl - J. Matoušek, Kvasnička, Mihl, Pechánek - Novák (46. Málek), Kneifel, Turek, Hrubý(63. Klapka) - Majer, Hornych (46. Pultar) - Bárta, Vítek

"B" mužstvo 6.5.2006, sobota | 20. kolo

K zápasu 20. kola zajížděl B tým do Starého Bydžova. Naš celek nastoupil do utkáni v inprovizované sestavě a třemi dorostenci, kteří měli za sebou zápas ve Vrchlabí. Po herně vyrovnané první půli, kdy nejdříve v 5. minutě domácí trefili břevno a ve 12.min. chytil tutovku Šejbl se osmělilo i naše mužstvo, ale šance Nováka a Pultara zůstaly nevyužity. Když už se zdálo, že se půjde do kabin za bezbrankového stavu, se ve 41. minutě po centru z pravé strany prosadil nikým nekrytý Ondráček a otevřel skóre, 1:0. Čtyři minuty po změně stran domácí zvýšili na 2:0 Svěceným a i nadále měli herní převahu. Naše radost přišla v 57.minutě, kdy se na půlící čáře zmocnil míče Pultar, zbavil se dvou obránců a podél golmana snížil na 2:1. Domácí ale neponechali nic náhodě a v 64.minutě se z trestného kopu před velkým vápnem trefil Trejbal. I přes další šance domácích,kdy se projevila jejich lepší fyzická kondice, se skóre již nemněnilo. Příští neděli přivítáme na domácí půdě v tabulce deváté Skřivany.

Branky: Pultar

Sestava: Šejbl - Matoušek, Kvasnička, Mihl, J. Rychtera (66. L. Rychtera) - Novák, Pultar, Kneifel, Hrubý - Bárta, Vítek

"B" mužstvo 1.5.2006, pondělí | 26. kolo

V předehrávaném 26. kole III.třídy se střetnuli naši borci s Hořiněvsí. Po pětizápasové vítězné šńůře příšlo zklamání v podobě jednoznačné prohry 4:0 (1:0). V první půli jsme prohrávali pouze rozdílem jedné branky, ale v další pětačtyřicetiminutovce soupeř přidal další tři branky a vidina dalších bodů se roplynula. Kunčický útočník Turek pro vyloučení nedohrál celé utkání. Za soupeře skóroval třikrát Hajtman a jednou Pejcha. V příštím 20. kole se v sobotu 6.5. střetne "B" tým s druhým Starým Bydžovem.

Branky: 0

Sestava: Šejbl - J. Matoušek, Kvasnička, Mihl, M. Matoušek - Pechánek, Hrubý, Kneifel - Marek, Bárta, Turek

"B" mužstvo 30.4.2006, neděle | 19. kolo

V dnešním "čarodějnicovém" podvečeru se v utkání 19. kola III. třídy střetnula naše záloha v derby s "béčkem" Kobylic. Hosté se do utkání, které sledovalo početné publikum, pustili aktivněji ale bez gólového efektu. Ve 22. minutě se mezi tři tyče trefil poprvé Mihl po přihrávce Turka, 1:0. Od tohoto gólu převzali iniciativu zelenobílí a začali si vytvářet šance. V minutě 33.rozehrál trestný kop z pravé strany Mihl a s pomocí teče hostujícího obránce skončil míč v síti, 2:0. Hned o tři minuty později přihrál Majer na hranici velkého vápna, kam si naběhl Mihl a ranou k tyči zvýšil na 3:0. Zaznamenal tak čistý hetrik během čtvrthodiny hry. Do konce prvního poločasu měli šance ještě Hrubý, Majer a Bárta, ale branka již nepadla. Do druhé půle nastoupilo naše mužstvo vlažněji s vidinou třígólového náskoku, čehož soupeř využil. V 66. minutě po rychle sehrané akci zakončoval Veselý, 3:1. Dvě minuty před koncem normální hrací doby snížil po rohu Khol na rozdíl jediné branky. Klid do našich řad přinesl úspěšným zásahem v 90. minutě Hrubý, kdy zakončil odražený míč mezi tři tyče. B tým prodloužil sérii vítězství na pět v řadě a je momentálně na pěkném 3. místě. V předehrávaném 26. kole se utkáme hned zítra s Hořiněvsí.

Branky: Mihl 3, Hrubý

Sestava: Šejbl - J. Matoušek, Kvasnička, Mihl, M. Matoušek - Pechánek (68. Němec), Kneifel (73. Šulc), Turek, Hrubý - Majer, Bárta L. (46. Pultar)

"B" mužstvo 27.4.2006, čtvrtek | 14. kolo

V dohrávaném 14.kole se utkal B tým s Červeněvsí. V prvním poločase byl soupeř lepším týmem a vytvořil si několik brankových příležitostí, ale pouze jediná z 19. minuty přinesla změnu skóre, 0:1. Po změně stran a vystřídání se hra našich barev zkvalitnila. V 52. minutě měl být vyloučen stopér hostů za stažení útočníka Hornycha, který by pokračoval sám na brankáře, ale obdržel pouze žlutou kartu. V minutě 65. ještě vyrovnávací branka po velkém závaru před brankou Červeněvse nepadla, ale již o dvě minuty později se hostující síť zavlnila. Pechánek pěkně nacentroval na dorostence Nováka, který si balon pohotově zpracoval, a zakončil přes ležícího brankáře, 1:1. Celý souboj se hrál ve vypjaté atmosféře a odpovídal tomu i počet žlutých karet, které hlavní sudí rozdal. Šokem pro soupeře Bystřianu byl vítězný gól z 85. minuty. Po centru z pravé strany se mezi hostujícími beky objevil záložník Hrubý a hlavou přeloboval bezmocného brankáře Červeněvse a bylo rozhodnuto. Bystřian zvítězil 2:1 (0:1) a podařil se mu perfektní obrat utkání. V neděli se střetne B tým v derby s Kobylicemi.

Branky: Novák Radek, Hrubý David

Sestava: Šejbl - J. Matoušek, Kvasnička, Mihl, M. Matoušek - Rychtera (46. Klapka), Kneifel (46. Hornych, 56. Novák), Hrubý, Pechánek - Majer, Turek

"B" mužstvo 23.4.2006, neděle | 18. kolo

B mužstvo zajíždělo dnes na 10:15 k derby na Probluz. S tamním B týmem sehrálo mistrovské utkání 18. kola. Hráči v zelenobílých dresech byli dnes střelecky při "chuti". Rozvlnili soupeřovu síť hned čtyřikrát, domácí se mezi tři tyče trefili pouze jedenkrát. V první půli po mírné převaze šel kunčický tým do vedení v 17. min., kdy se trefil Majer. V 25. minutě po samostatném úniku zvýšil Pultar na 2:0. Domácí pět minut před koncem poločasu snížili na 1:2. Ve druhém poločase domácí převzali iniciativu, ale branku se jim vstřelit již nepodařilo, naopak v 78. min. z rychlého protiútoku na 3:1 zvýšil Rychtera. Brankový účet završil v 89. min. po faulu na Majera z pokutového kopu brankář Šejbl. Ve čtvrtek se naše "béčko" utká v dohrávce 14. kola s Červeněvsí.

Branky: Majer, Pultar, Rychtera, Šejbl (PK)

Sestava: Šejbl - J. Matoušek, Kvasnička, Mihl, M. Matoušek - Rychtera,Turek, Kneifel, Hrubý (70. Pechánek) - Majer, Pultar

"B" mužstvo 16.4.2006, neděle | 17. kolo

Dnes od 16:30 přivítal B tým celek z Dobřenic. První poločas jsme vyhráli 1:0, když se ve 40. minutě úspěšně trefil po centru Hrubého Hornych. Deset minut po změně stran soupeř srovnal po krásné střele z dálky Tomáška, 1:1. V 60. minutě se ujal Bystřian vedení po pohledné kombinaci Hrubého a Bárty, skóroval druhý jmenovaný, 2:1. Za dalších deset minut nastřelil Majer hostujícího brankáře a Hornych dorážel do prázdné brány, 3:1. Naši borci zaslouženě zvítězili 3:1 a v příštím kole zavítají na Probluz.

Branky: Hornych 2, Bárta

Sestava: Šejbl - J. Matoušek, Kvasnička, Mihl, M. Matoušek - Rychtera (62. Klapka), Majer, Turek, Hrubý - Hornych (73. Pultar), Bárta

"B" mužstvo 12.4.2006, středa | 15. kolo

B tým se v dohrávce 15. kola střetl s vedoucím týmem tabulky Černilovem "B". V prvním poločase šli zelenobílí do rychlého vedení, když se ve 4. minutě prosadil Bárta. Stejný hráč přidal v minutě 25. druhou branku, 2:0. Ve 2. poločase hosté přidali na aktivitě a v 53. minutě jim to přineslo snížení na 2:1, ale více jim už domácí obrana nedovolila a mistrovské 3 body tak zůstaly v Kunčicích. V neděli 16.4. přivítá B tým na domácí půdě od 16:30 Dobřenice.

Branky: Bárta 2

Sestava: Šejbl - J. Matoušek, Kvasnička, Mihl, M. Matoušek - R. Klapka (21' A. Klapka), Kneifel, Turek, Pechánek - Bárta (65' Hornych), Hrubý (83' Rychtera)

"B" mužstvo 8.4.2006, sobota | 16. kolo

V prvním utkání v roce 2006 se utkalo naše B mužstvo s celkem Libřic. Soupeř rozhodl utkání brankami Kotlanda, Macháta a Dana již v prvním poločase, ve kterém nastřílel zelenobílím tři branky. Podle slov trenéra Rychtery byla premiéra velmi nepovedená a hlavním z důvodů byla špatná účast při zimní přípravě některých hráčů.

Branky: 0

Sestava: Šejbl - M. Matoušek, Rychtera (65.Turek), Mihl, J. Matoušek - Pechánek (56. Trutnovský), Majer, Podzimek - Bárta (46. Hornych), Hrubý, Pultar

"B" mužstvo 30.10.2005, neděle | 13. kolo

V posledním zápase podzimní části sezóny přivítalo B mužstvo na domácí půdě celek z Hořiněvse. Hosté šli již ve 4. minutě do vedení zásluhou Pejchy. Naši borci ovšem nepříznivý stav do přestávky brankami Hrušky, Pražáka a Mihla zvrátili. Za zmínku stojí kuriózní branka záložníka Pražáka přímo z rohového kopu. Po změně stran jsme si vypracovali několik brankových příležitostí, ale žádná změnu skóre nepřinesla. Naopak hosté 15 minut před koncem utkání skórovali a zelenobílí se museli obávat o vítězství. Soupeř si již příležitost na srovnání nevypracoval a tři body před zimní přestávkou zůstaly v Kunčicích.

Branky: Hruška, Pražák, Mihl (PK)

Sestava: Šejbl - J. Matoušek, Mihl, Šulc (56. Trutnovský), M. Matoušek - Pechánek, Majer, Pražák (56. Vítek) - Hruška (46. Hornych), Jaroš, Pultar

"B" mužstvo 22.10.2005, sobota | 12. kolo

B mužstvo se od 15:30 střetnulo s celkem Ohnišťan. Domácí byli v dněšním střetnutí jednoznačně lepším týmem. Po prvním poločase vedl soupeř 1:0. Do druhé části nastoupili naši borci s větším nasazením, ale branku se jim vsítit nepodařilo. Naopak soupeř využíval chyb v obraně a rozstřílel B tým rozdílem třídy 6:0, když se čtyřikrát trefil Šoltys a po jedné brance přidali Šulc a Picek. Příští neděli přivítá B tým doma Hořiněves.

Branky: 0

Sestava: Šanda - Matoušek, Kincl, Mihl, Pechánek - Beneš, Kneifel (68.Tomášek), Novotný - Majer, Jaroš, Pultar

"B" mužstvo 16.10.2005, neděle | 11. kolo

Fotbalový víkend v Kunčicích uzavíralo svým mistrovským utkáním B mužstvo s celkem Nového Města. Střetnutí se hrálo za chladného počasí a sledovali jej pouze skalní fanoušci, kteří však v prvním poločase branku neviděli. Tři minuty po změně stran se za zelenobílé trefil hlavou Pechánek, 1:0. V minutě 65. po pěkné kombinaci na jeden dotek s Majerem se trefil Pražák, 2:0. Za pět minut hosté snížili na rozdíl jedné branky, ale další se jim již vsítit nepodařilo. B tým tak získal další tři body a příští sobotu zajíždí do Ohnišťan.

Branky: Pechánek, Pražák

Sestava: Vítek O. - J. Matoušek, Rychtera, Mihl, M. Matoušek - Pražák, Kneifel, Majer, Pechánek (75. Klíma) - Hornych (45. Šulc), Pultar

"B" mužstvo 9.10.2005, neděle | 10. kolo

B tým zajížděl k dalšímu mistrovskému zápasu do Lhoty pod Libčany, která potřebovala vyhrát, čemuž podřídila taktiku a doplnila sestavu hráči z "A" mužstva. Naše mužstvo mělo navíc v základu tři dorostence, kteří již měli v nohách zápas. První branku zápasu vstřelila ve 35. minutě právě posila z "áčka" Bednář. Po výměně stran byla Lhota lepším týmem a výsledkem byl další gól ze 62. minuty na 2:0, který vstřelila další posila Palina. V 85. minutě dostal za faul druhou žlutou kartu obránce Matoušek a z trestného kopu potřetí rozvlnil síť Švarc, poslední zapůjčený hráč. Domácím se tah s vylepšením celku vydařil do puntíku a naše "béčko" prohrálo 3:0. V příštím kole přivítá doma Nové Město.

Branky: 0

Sestava: Šejbl - J. Matoušek, Trutnovský, Šulc, Pechánek - Klapka (75. Klíma), Novotný, Majer, Hrubý - Pultar (80. Tomášek), Jaroš

"B" mužstvo 2.10.2005, neděle | 9. kolo

Dnes se utkalo naše B mužstvo s tradičním celkem z Malšovy Lhoty. Za chladného počasí a skromné divácké účasti byl k vidění průměrný fotbal. Po prvním poločase šly mužstva do kabin za nerozhodného skóre 0:0. Hned dvě minuty po začátku druhé půle se trefil po pěkné kombinaci s Pultarem střídající Bárta, 1:0. V 75. minutě dostal červenou kartu za podivný čin Mihl, když podle sudího udeřil soupeře. Osm minut před koncem utkání potvrdil vítězství druhým zásahem mezi tři tyče Pražák a bylo rozhodnuto. V příštím kole zavítá B tým k derby do Lhoty pod Libčany.

Branky: Bárta, Pražák

Sestava: Šejbl - J. Matoušek, Mihl, Rychtera, M. Matoušek - Hrubý, Kneifel, Majer, Hrubý - Pultar, Hornych (45. Bárta, 65. Šulc)

"B" mužstvo 24.9.2005, sobota | 8. kolo

B tým zavítal k mistrovskému utkání na hřiště tradičního soupeře ze Skřivan. Zápas nebyl divácky příliš zajímavý, protože nepadla jedinná branka a příležitostí bylo také velmi málo. Obě mužstva se rozešli smírně 0:0. V neděli 2.10. od 16 hodin se B mužstvo utká s týmem z Malšovy Lhoty.

Branky: 0

Sestava: Šejbl - J. Matoušek, Mihl, Kneifel, M. Matoušek - Hrubý, Pechánek, Novotný - Majer, Pultar, Kotek

"B" mužstvo 18.9.2005, neděle | 7. kolo

Dnes od 16:30 se utkalo naše B mužstvo s prvním týmem tabulky III. třídy Starým Bydžovem. První poločas skončil úspěšně pro zelenobílé barvy, protože po brankách Pultara a poté Kneifela z pokutového kopu jsme šli do kabin s dvoubrankovým náskokem. Ve druhé půli zlepšili hosté hru a podařilo se jim také skórovat, ale tříbodový "skalp" po vítězství 2:1 (2:0) zůstal našim borcům. V příštím kole zavítá mužstvo do Skřivan.

Branky: Pultar, Kneifel (PK)

Sestava: Šejbl - J. Matoušek, Mihl, Rychtera, M. Matoušek - Pražák, Majer, Kneifel (80. Trutnovský), Hrubý (71.Pechánek) - Hornych (46. Bárta), Pultar

"B" mužstvo 11.9.2005, neděle | 6. kolo

Naše "béčko" zajíždělo k derby do Kobylic. V úvodu jsme prohrávali již 2:0, ale poté snížili Matoušek M. a Majer. Soupeř sice svůj náskok před přestávkou potvrdil jednou brankou na 3:2, ale po změn stran začali být zelenobílí lepším mužstvem a po brankách Pultara, který vyrovnal, a poté Kneifela z pokutového kopu, zaslouženě zvítězili 4:3. Příští zápas sehraje B tým doma se Starým Bydžovem.

Branky: Matoušek M., Majer, Pultar, Kneifel (PK)

Sestava: Šejbl - J. Matoušek, Kincl, Mihl, M. Matoušek - Pechánek (74. Novotný), Kneifel, Majer - Hrubý, Nosek, Pultar (86. Kotek)

"B" mužstvo 4.9.2005, neděle | 5. kolo

V 5. kole III. třídy se naše B mužstvo střetnulo s týmem z Probluze. Za pěkného počasí a slušné divácké návštěvy se střetnuli vyrovnaná mužstva. Hosté se trefili mezi tři tyče z jediné jejich šance prvního poločasu a po půlhodině hry vedli 0:1. Do druhé půle nastoupili naši borci s vidinou zvrátit zápas ve svůj prospěch. Přes mírný tlak po celý zbytek zápasu se zelenobílím podařilo pouze srovnat po brance Bárty ze 65. minuty, když se trefil hlavou po rohu Hornycha. Příští utkání sehraje B mužstvo v Kobylicích.

Branky: Bárta

Sestava: Šejbl - J. Matoušek, Mihl, Rychtera, M. Matoušek - Pechánek (55. Trutnovský), Majer, Pražák, Hrubý (86. Šulc) - Bárta, Pultar (46. Hornych)

"B" mužstvo 27.8.2005, sobota | 4. kolo

B mužstvo zajíždělo k zápasu 4. kola III. třídy do Dobřenic. Tým byl značně oslaben, protože A mužstvo a také dorostenci měli mistrovské utkání ve stejnou dobu. V první dvacetiminutovce se domácí dvakrát prosadili, když skóroval Klempíř jednou ze hry a podruhé z pokutového kopu. V minutě 38. snižoval z penalty za Kunčice Hrubý, 2:1. Po změně stran uzavřel účet zápasu dobřenický Tomášek na konečných 3:1 (2:1). Příští zápas přivítá B mužstvo doma celek z Probluze.

Branky: Hrubý PK

Sestava: Šejbl - J.Matoušek, Ryba, Mihl, M. Matoušek - Pechánek, Hlaváček, Hrubý - Nosek, Kotek, Pultar

"B" mužstvo 21.8.2005, neděle | 3. kolo

V prvním domácím utkání sezóny přivítalo B mužstvo tým z Libřic. Po prvním poločase vedlo naše mužstvo 2:1 a ve druhé půli přidalo ještě jednu branku a po solidním výkonu si zaslouženě připsalo vítězstvím 3:1 (2:1) první tříbodový příděl. V sobotu 27.8. zajíždí k dalšímu zápasu do Dobřenic.

Branky: Bárta 2, Hrubý

Sestava: Šanda - J. Matoušek, Kvasnička, Mihl, M. Matoušek - Pražák,Čáslavský, Kneifel, Hrubý - Bárta (65.Pechánek), Hornych (65.Rychtera)

"B" mužstvo 14.8.2005, neděle | 2. kolo

B tým zajížděl k zápasu 2. kola do Černilova. První poločas skončil vítězstvím našeho celku v poměru 1:0. Po změně stran zlepšili domácí hru, vstřelili dvě branky, na které naši borci nedokázali odpovědět a utrpěli tak první porážku v této sezóně. Černilov zvítězil 2:1 (0:1). Příští neděli se B mužstvo utká od 17 hodin doma s Libřicemi.

Branky: Jaroš

Sestava: Šanda - J. Matoušek, Kvasnička, M. Matoušek, Mihl - Pechánek, Nosek, Novotný, Hrubý - Zeman, Jaroš

"B" mužstvo 6.8.2005, sobota | 1. kolo

K prvnímu mistrovskému utkání sezóny 2005/6 zajíždělo naše B mužstvo do Červeněvse. Náš tým podal kvalitní výkon předvedenou hrou a o tři body přišel až v závěru zápasu při velkém náporu domácích. Utkání skončilo smírně 2:2.

Branky: Trutnovský, Jaroš

Sestava: Šanda - J. Matoušek, Kvasnička, Mihl, M. Matoušek - Trutnovský, Kneifel, Pražák (73. Pechánek), Hrubý - Bárta (81.Hornych), Jaroš