SK Bystřian Kunčice

"A" mužstvo 19.2.2006, neděle

Poslední zápas turnaje byl jednoznačnou záležitostí našeho mužstva,které si s chutí zastřílelo. Nutno říci že utkání odehrálo "B" mužstvo Ždírce. Konečnou tabulku zimního turnaje si můžete prohlédnout níže.

"A" mužstvo 12.2.2006, neděle

Začátek zápasu jsme zaspali a od 10.min. jsme prohrávali 0:1. Poté jsme zvýšili aktivitu a po několika šancích /Hruška,Doležal,Jaroš/ vyrovnal L.Vítek.V druhé půli jsme byli lepším mužstvem a třemi brankami jsme otočili na 1:4 .Hradiště snížilo na konečných 2:4 v 86.min. Tabulka po 6.kole: 1.FK AS Pardubice/lig.dor./ 16bodů,2.Živanice 11bodů 3.Ždírec n.D. 10 bodů,4.Kunčice 10bodů,5.St.Hradiště 9bodů,6.Stolany6bodů, 7.Morašice 6.bodů , 8.AFK Chrudim 1 bod.

Branky: L.Vítek, vlastní, L.Bárta, Doležal

Sestava: Šanda /46.O.Vítek/ - Šulc/46.R.Bárta/ ,Beneš,Čáslavský,Rychtera/46.Kincl/- Klapka/35.Trutnovský/,P.Vítek,Doležal,L.Vítek- Jaroš/46.L.Bárta/,Hruška

"A" mužstvo 5.2.2006, neděle

Za silného mrazu odehrálo naše mužstvo kvalitní zápas , dařila se kombinace a jen díky nepřesné koncovce jsme neskórovali již v první půli.V 70.min. po ukázkové akci vymetl Lukáš Vítek šibenici a šli jsme do vedení.Poté nás soupeř zatlačil,ale díky nepřesné koncovce neskóroval,naopak v závěru mohl zvýšit naše vedení Jaroš,ale z malého vápna míč do branky nedotlačil.Za předvedenou hru zaslouží pochvalu celé mužstvo včetně dorostenců,kteří dostali příležitost a rozhodně nezklamali.

Branky: Vítek L.

Sestava: Šanda /46.O.Vítek/ - Šulc /46.Bárta/, Trutnovský, Beneš, Čáslavský - Klapka /75.Šulc/, P.Vítek, Doležal, L.Vítek - Jaroš, Hruška

"A" mužstvo 29.1.2006, neděle

Ve čtvrtém zápase zimního poháru se střetnul náš A tým s celkem Stolan z pardubického Krajského přeboru. V prvním poločase měl soupeř jasně navrch a do přestávky vedl k překvapení všech pouze o jednu branku. Po změně stran se ovšem naši borci více koncentrovali na hru a během dvaceti minut otočili utkání třemi brankami ve svůj prospěch. Po úspěšných zásazích Hornycha, Doležala a Hrušky byl konečný stav 3:2 (0:1) pro Bystřian.

Branky: Hornych, Doležal, Hruška

Sestava: Šanda /46.O.Vítek/ - Zeman, Čáslavský /70.Trutnovský/, Beneš, Rychtera /35.Klapka/ - Hruška, L.Vítek, P.Vítek, Trutnovský /46.Hornych/ - Doležal, Jaroš

"A" mužstvo 21.1.2006, sobota

A mužstvo se v dalším zápase zimní přípravy utkalo s celkem z I.A třídy Pardubického kraje. Za mrazivého počasí jsme tomuto soupeři podlehli 3:1(2:1), když jsme inkasovali v začátku utkání, před koncem poločasu a ve druhém poločase z pokutového kopu. Naší jedinou branku na 1:1 vstřelil záložník Petr Vítek, když dorážel přímý volný kop Doležala.

Branky: Vítek P.

Sestava: Šanda - Rychtera, Čáslavský, Beneš, Hruška - Pražák, Brett, Trutnovský, P.Vítek - Doležal, Jaroš

"A" mužstvo 14.1.2006, sobota

Ve druhém kole zimního poháru se utkal Bystřian s mladým a běhavým dorosteneckým týmem FK AS Pardubice. V začátku utkání jsem třikrát inkasovali a až před koncem první půle se dostali do hry. Ve druhé půli jsme vsítili další dvě branky a měli několik gólových příležitostí - Brett nastřelil břevno a Beneš zamířil střelu z malého vápna do soupeře. Nakonec jsme podlehli celku FK Pardubice 4:3 (4:1).

Branky: Doležal 2, Vítek P.

Sestava: Šanda /46.O.Vítek/ - Rychtera, Čáslavský, Beneš, Hruška /46.Šulc/ - Pražák, Brett, Trutnovský, P.Vítek - Doležal, Jaroš

"A" mužstvo 7.1.2006, sobota

A mužstvo SK Bystřianu Kunčice se po zimní přestávce utkalo v zimním turnaji s prvním soupeřem, kterým byly Živanice. Utkání skončilo smírně 2:2, když za zelenobílé skóroval pouze Doležal.

Branky: Doležal 2

Sestava: Šanda- Zeman, Čáslavský, Beneš, Rychtera - Vítek P./ Pražák/, Brett, Málek /Míča/, Hruška - Doležal, Jaroš

"A" mužstvo 30.11.2005, středa

A mužstvo čeká v zimní přípravě několik akcí, které budou sloužit k rozšiřování aktivit a fyzické kondice před jarní částí sezóny. A celek bude absolvovat v lednu a únoru turnaj na umělé trávě v Ohrazenicích, který pořádá tým FK Pardubice. V neděli 15. ledna se pro A tým pořádá halový turnaj v Chlumci nad Cidlinou.

Soustředění oddílu SK Bystřianu Kunčice se bude konat jako posledních několik let v Horní Branné spolu s dorostenci. Odjezd je ve čtvrtek 23.2. v 17 hodin a návrat v neděli 26.2. v odpoledních hodinách.

V březnu jsou naplánovány přípravné venkovní zápasy dle rozpisu, které se budou konat jak doma tak venku.

Pravidelné návštěvy tělocvičny ve Všestarech se konají od 11.1. do 15.2. každou středu. Dorostenci začínají od 17 hodin a muži následně po nich od 18:30.