4. Chlumec nad Cidlinou : Kunčice So 16.2. 15:45 4:3
6. Kunčice : Nový Bydžov jun. Ne 16.3. 16:45 2:2
7. Kunčice : Dvůr Králové n. L. St 15.3. 18:00 5:5
9. Kunčice : Předměřice St 12.3. 18:00 1:4
"A" mužstvo - přátelské přípravné zápasy
Soupeři Datum Čas Hřiště Výsledek
1. Kunčice : Probluz So 23.3. 15:00 Kunčice

"A" mužstvo 16.3.2008, neděle | 6. kolo turnaj - Chudonice

Nový Bydžov junioři - SK Bystřian Kunčice  2:2 (1:2)

Kdo přišel déle tak neviděl 2 branky ,které padly hned v úvodu utkání na každé straně.Nejprve nedal Hornych šanci brankáři Gallovi,po přihrávce Hrušky.Potom si vybrala oddechový čas naše obrana a na centr zprava si naskočil zcela voný hráč a srovnal na 1 : 1.Potom se hrálo vyrovnané utkání ,kde jsme měli mírnou převahu.Těsně před poločasem se po přihrávce od Hrušky prosadil opět Hornych a poslal nás do vedení. Do 2 poločasu nastoupila úplně jiná mužstva.Domácí nás zatlačili do defenzívy a vypracovávali si jednu šanci za druhou.Obzvlášt se prosazovali po naší levé straně.Bud svou nepřesností a díky výbornému O.Vítkovi se jim podařilo pouze vyrovnat v 80 minutě.V závěrečné minutě měl ještě vyloženou šanci Hornych ,kdy po přesné kombinaci sám před brankařem netrefil. Výsledek je spravedlivý,protože jsme nezvládli 2 poločas.

Branky: 3´a 42´Hornych

Sestava: šanda (46´Vítek O.) - Zeman, Kratochvíla, Jankaj, Šulc R. -Pavlíček (46´Machač), Vítek.p, Trutnovský, Majer- Hornych, Hruška (46´Doležal)

autor: Petr Hypius

"A" mužstvo 12.3.2008, středa | 9. kolo turnaj - Chudonice

Předměřice - SK Bystřian Kunčice  1:4 (0:2)

V tomto utkání jsme byli lepším mužstvem a zaslouženě zvítězili.Kromě 4 branek jsme ještě několik příležitostí neproměnili.Vzhledem k začátku utkání dostali příležitost dorostenci,kteří nezklamali. Domácí vsítili branku až v závěru střelou ze střední vzdálenosti.

Branky: 29´a 71´Hornych, 30´Machač, 50´Doležal

Sestava: Šanda (46´Gall)- Zeman,Jankaj,Kneifel,Podzimek - Machač(46´Novák),Kratochvíla,Šulc M(46´Majer),Hrubý-Hornych,Doležal

"A" mužstvo 9.3.2008, neděle | 8. kolo turnaj - Chudonice

Převyšov - SK Bystřian Kunčice  3:0 (2:0)

Na trávníku v Převýšově jsme hned v úvodu inkasovali po rozehraném signálu po rohovém kopu branku.I další minuty byli soubojem naší obrany a hlavně stopera Jankaje a výborným naším brankářem Vítkem s mužstvem Převýšova.Pro soupeře to byla generálka na mistrovské utkání a hráli prvních 20 minut velmi dobře.Po této době jsme se i my osmělili ale brejkové situace jsme kromě jedné střely Doležalem nedokázali dotáhnout do brankové příležitosti. I do 2 poločasu vstoupili domácí brankou a zvýšili už na 3 : 0.Nadále byli aktivnější i když už jejich převaha nebyla tak drtivá.Nás opět zachránil od několika jasných branek brankář Vítek.

Branky: 15´a 28´Majer, 56´a 62´Doležal, 86´Hornych

Sestava: Vítek O.- Šulc R.,Jankaj,Turek - Novák,Kratochvíla,Vítek P.,Trutnovský(46´Hruška),Majer -Doležal,Hornych

"A" mužstvo .3.2008, | 7. kolo turnaj - Chudonice

SK Bystřian Kunčice - Dvůr Králové nad Labem  5:5 (1:3)

Proti diviznímu soupeři jsme odehráli zatím nejlepší utkání v zimním turnaji.Do 15 minuty jsme měli 3 jasné brankové příležitosti.Vedení jsme se ujali po rohovém kopu hlavou Majera.Soupeř do poločasu skore otočil ve svůj prospěch. Po poločase jsme opět převzali iniciativu a dobrým napadáním a tlakem na míč nejdříve 2 brankami Doležala vyrovnali a v 28 minutě 2 poločasu po přihrávce Hornycha šli Majerem opět do vedení.Soupeř ale opět utkání otočil.V 86´na konečnou remisu upravil v tomto zápase velmi dobře hrající Hornych. Remisa je spravedlivá.Stále však dostáváme hodně branek.Do začátku soutěže musíme zlepšit obrannou činnost aby nám fungovala stějně jak na podzim.

Sestava: Gall - Turek, Jankaj, Kneifel, Podzimek - Novák (46´Šulc M.),Beneš, Kratochvíla, Majer(80´Novák)- Doležal, Hornych

"A" mužstvo 23.2.2008, sobota | 5. kolo turnaj - Chudonice

Týniště - SK Bystřian Kunčice  7:1 (0:0)

O přijatelný výsledek nás připravil výpadek mezi 70 a 80 minutou kdy jsme 5x inkasovali. Jinak jsme odehráli velmi dobrý 1 poločas,kdy jsme byli diviznímu celku rovnoceným soupeřem. Ve druhém poločasu již byl soupeř lepší přesto si myslím ,že jsme měli uhrát lepší výsledek.Musíme zapracovat na výpadkách ve hře ,kdy inkasujeme v krátkém rozmezí hodně branek a celé utkání pak hodnotíme jako nepovedené.

Branky: 65´Doležal

Sestava: Vítek O. - Zeman, Jankaj, Šulc R., Turek(46´Podzimek) - Novák(46´Trutnovský), Kratochvíla, Beneš, Vítek P. - Doležal, Hornych

"A" mužstvo 16.2.2008, sobota | 4. kolo turnaj - Chudonice

Chlumec nad Cidlinou - SK Bystřian Kunčice  4:3 (2:1)

V prvním poločase byli chlumečtí lepším mužstvem a několik dalších příležitostí neproměnili.Nám se těsně před utkáním rozpadla obranná čtveřice,když Podzimka při rozcvičení začalo píchat v kotníku a Jankaj odstoupil po 12 minutách. Tak zbyl ze stoperů pouze R.Šulc. Vázla nám i souhra záložní řady s útokem. Do 2 poločasu nastoupili další hráči a hra se vyrovnala.Na obou stranách bylo několik příležitostí. My jsme dokázali vyrovnat na 2 : 2 a těsně před koncem na 3 : 3. Nedůslednost v obraně ovšem využili chlumečtí v 44´a vsítili vítězou branku. V tomto utkání dostali příležitost všichni trénující hráči. Nyní se už budeme zaměřovat na sehrání jednotlivých řad a hráči, kteří se nevejdou do nominace na utkání nás budou muset přesvědčit při trénincích.

Branky: 41´Doležal, 63´ Hornych, 70´Pultar

Sestava: Vítek O.- Čáslavský, Šulc R., Jankaj (12´ Turek), Zeman - Novák (46´Majer), Vítek P.(46´Hornych), Trutnovský (46´Hrubý), Kratochvíla - Doležal,Hruška (46´ Pultar)

"A" mužstvo 9.2.2008, sobota | 3. kolo turnaj - Chudonice

SK Bystřian Kunčice - Jaroměř  2:6 (2:1)

I když tomu výsledek nenapovídá tak se až do 75 minuty hrála absolutně vyrovnaná partie. V prvním poločase jsme měli mírně navrch a šli už v 2´do vedení Hornychem.Jaroměř vyrovnala po rohovém kopu.Vedení nám vrátil Doležal ,který ještě v 1 poločase trefil z trestného kopu tyč.Další šance jsme nevyužili. V druhém poločase jsme až do 70´vedli.Závěr jsme ale vůbec nezvládli a soupeř nás po hrubých chybách jednotlivců potrestal 5 brankami.

Branky: 2´Hornych, 15´Doležal

Sestava: 1 pol.Vítek O.- Zeman,Beneš,Šulc R.,Čáslavský - Pavlíček,Kratochvíla,Trutnovský,Hrubý - Doležal,Hornyc
2.pol.Šanda - Zeman,Mihl,Kratochvíla,Pechar - Novák,Majer,Doležal,Turek - Hornych,Hruška

"A" mužstvo 2.2.2008, sobota | 2. kolo turnaj - Chudonice

SK Bystřian Kunčice - Trutnov  3:2 (3:1)

S rezervou Trutnova jsme sice zvítězili ale s fotbalem to moc společného nemělo.Kromě 5 našich šancí z kterých jsme dali 3 branky jsme předvedli spoustu nepřesných přihrávek málo pohybu a spoustu zbytečného držení míče o který jsme většinou přišli. V prvním poločase se hrálo převážně na trutnovskou brankuV 12´šel sám na brankáře Hornych ale mířil vedle.v 19´přesně před braku centroval Novák a Majer nás poslal do vedení.Za chvíli v 22´to bylo 2 : 0.Hruška centroval a trefil se Hornych.V 37´z rohu velkého vápna vysřelil Hruška a zvýšil na 3 : 0.Do poločasu po nedůrazném osobním soubojí ve středu hřiště trutnovští zacentrovali do vápna a snížili na 3 : 1. Druhý poločas začal velkou šancí Hrušky,který šel sám na brankáře ale ten jeho střelu vyrazil.Hned z protiútoku se měnil stav znovu.Turek špatně vystoupil proti hráči ten nakopl míč do našeho vápna,kde nikdo nezajistil skákajícího Kratochvílu a míč se odrazil k nepokrytému hráči pro kterého nebylo problémem z hranice penalty skorovat.Od této chvíle jsme úplně vypadli z tempa a až do konce utkání jsme se bránili náporu Trutnova který byl v druhém poločasu lepším mužstvem.

Branky: 19´Majer, 22´Hornych, 37´Hruška

Sestava: Šanda ( 46´Vítek O.) - Čáslavský, Jankaj (46´Kratochvíla), Mihl(46´Pechar), Podzimek - Novák, Trutnovský, Vítek P., Majer (46´Turek)- Hornych, Hruška (55´Mihl)

"A" mužstvo 26.1.2008, sobota | 1. kolo turnaj - Chudonice

Nový Bydžov - SK Bystřian Kunčice  2:1 (0:1)

K 1.utkání bydžovského turnaje jsme nastoupili proti kombinovanému domácímu celku mužů a dorostu.V prvním poločase byla hra vyrovnaná.Domácí nás pouze vystrašili střelou z 30 m, kterou Vítek O. vyrazil na rohový kop.V 30 minutě jsme šli do vedení z penalty po předchozím faulu brankáře na Vítka P.Ten už před tím nevyužil předešlou šanci,kdy šel sám na branku.Další kombinační akce jsme nedotáhli k brankové příležitosti. Po prostřídání jsme druhý poločas vůbec nezvládli a domácí nás jasně přehráli.Vyrovnání přišlo po hrubé chybě P.Vítka,který místo přihrávky na velkém vápně přišel o míč a domácí hráč sám před naším brankářem nezaváhal.Vítězný gól padl v 88´křížnou střelou a vyvrcholil tak tlak domácích. I v tomto utkání dostali příležitost všichni trénující hráči.Někteří však se asi nechtějí poprat o místo v A mužstvu.Své v tomto utkání sehrál i prudký vítr a tréninkové dávky , které jsme absolvovali.

Branky: 30´Zeman z pokutového kopu

Sestava: 1 pol. Vítek O.- Zeman,Jankaj,Mihl,Bárta - Novák,Vítek P.,Trutnovský,Kratochvíla - Hornych,Doleža
2 pol. Vítek O.- Zeman,Jankaj,Bárta,Šulc R.- Turek,Vítek P.,Šulc M.,Hrubý - Doležal,Majer

"A" mužstvo leden 2008 | přátelské utkání

Stěžery - Kunčice  4:0 (1:0)

Utkání se hrálo převážně na stěžerskou bránu. V poločase jsme nevyužili několik vyložených šancí.Stěžerští nevyužili také v každém poločase po jedné příležitosti,kdy se vyznamenali naši brankáři. Ve druhém poločasu již Stěžery odpadly a kromě 3 branek jsme ještě některé příležitosti neproměnili. Po ostrém začátku do přípravy to bylo dobré zpestření před zimním turnajem.

Branky: 45´a 67´Hornych, 56´Vítek P., 60´Trutnovský

Sestava: 1 pol. Šanda - Zeman,Jankaj,Beneš,Podzimek - Vítek P.,Kratochvíla,Šulc M.,Hrubý - Majer,Hornyc
2.pol. Vítek O.- Šulc R.,Mihl,Bárta R.,Kratochvíla - Vítek P.,Trutnovský,Beneš,Hrubý - Hornych,Podzimek (55´Šulc M)

"A" mužstvo 17.12.2007, neděle | zimní příprava

A celku začne od ledna zimní příprava na jarní část sezóny. Zúčastní se zimního turnaje v Chudonicích na umělé trávě. V termínu od čtvrtka 17. ledna do neděle 20. ledna proběhne soustředění ve Zdobnici v Orlických horách. Ubytování je zajištěno na chatě Vyhlídka. V sobotu 29. března přivítá celek na domácí půdě v prvním mistrovskému utkání jara Nový Hradec Králové.

Přílohy: Fotogalerie

autor: Tomáš Nováček