Sestava: O. Vítek - Matoušek, Kneifel, Mihl, Hrubý - Fiala, P. Vítek, Novák, Pultar - Bárta, Hornych (21. Hruška)

SK Bystřian Kunčice - Probluz  1:1 (1:1)

Sestava: O. Vítek - Kneifel, Kvasnička, Šulc, Hruška - Čáslavský (46. Novák), Trutnovský, Majer, Hrubý - Bárta (60. Pavlíček), Pultar

"B" mužstvo 29.3.2008, sobota | 26. kolo

Myštěves - SK Bystřian Kunčice  1:1 (1:1)

Branky: Hruška

Sestava: Šanda - Kneifel, Kvasnička, Mihl, Turek - Pultar, Vítek, Čáslavský - Trutnovský, Hruška (55. Vítek), Bárta (71. Fiala)

"B" mužstvo 4.11.2007, neděle | 14. kolo

Chlumec nad Cidlinou B - SK Bystřian Kunčice  4:2 (2:2)

V posledním podzimním utkání na hřišti v Klamoši s reservou Chlumce začal náš tým aktivně a po zásluze se ujal vedení v 9'min., kdy byl ve vápně faulován P.Vítek a Mihl penaltu s jistotou promněnil.Naše vedení navýšil v 21'min.Hornych, když z poza šestnáctky přehodil vyběhnuvšího dom. golmana 0-2.V posledních deseti minutách první půle ale domácí po chybách naší obrany stačili vyrovnat a tak se ve druhém poločase začínalo znovu.Hned po osmi minutách pobytu na hřišti otočili výsledek domácí,když se prosadili po dlouhém autovém vhazování 3-2.Od této chvíle si Chlumečtí hráči vytvořili trvalejší tlak,který korunovali v 68'min. další brankou v naší síti 4-2. V poslední čtvrthodince se i naše barvy dostali do slibných šancí, leč je nevyužili a tak si z Klamoše naše reserva po dobře rozehraném utkání veze prohru,ale zaslouženou,protože totálně vyhořela v obraně.

Branky: 9. Mihl z pen., 21. Hornych

Sestava: O. Vítek - Kneifel, Kvasnička, Mihl, Šulc - Pražák, Málek, P. Vítek, Hornych - Majer, Hrubý (70. Novák)

Komentář soupeře

"B" mužstvo 28.10.2007, neděle | 13. kolo

SK Bystřian Kunčice - Myštěves  3:2 (1:1)

V posledním utkání podzimu na domácím hřišti naše "B" mužstvo začalo převahou,ale dvě jasné šance v 16' a 17'min. Jaroš neproměnil. Ve 27'min. po zaváhání dom. stoperů poslal do vedení hosty vlastní brankou Kneifel.Svoji chybu napravil hned o dvě min. později, kdy centrem z pravé strany krásně našel ve vápně Jaroše,který hlavou vyrovnal. Po zmněně stran začali lépe hosté, ale svoji herní převahu nedokázali zužitkovat a tak se prosadili naše barvy. V 68'min se na levé straně uvolnil Jaroš, ve vápně centrem našel nabíhajícího Pražáka, který s přehledem poslal náš tým do vedení 2-1.Hosté se poté snažili o vyrovnání,ale v 74¨min. Hruška utekl host.obraně a nekompromisně zakončil 3-1. Soupeř zkorigoval výsledek v nastaveném čase Vobořilem, ale to již nic nemněnilo na výhře domácí reservy,která i přes nepřesvědčivý výkon svojí bojovností dotáhla zápas do vítězného konce.

Branky: 29' Jaroš, 68' Pražák, 74' Hruška

Sestava: O. Vítek - Kneifel, Kvasnička, Mihl, Šulc - Pražák, Málek, P. Vítek, Trutnovský (46. Hrubý) - Bárta (46. Hruška), Jaroš.

"B" mužstvo 20.10.2007, sobota | 12. kolo

Třebechovice - SK Bystřian Kunčice  2:0 (:0)

Na hřišti lídra soutěže začala naše reserva zakřiknutě a chaoticky a tak domácí si během první čtvrthodiny vytvořili tři golové šance,leč branku netrefili.Domácí svoji převahu zužitkovali ve 25'min.,když se prosadili po rohovém kopu 1-0. O devět min.později přidali druhou branku z pok. kopu po faulu Mihla na dom.útočníka.Naše snažení ohrozit soupeřovu branku končilo před pok. územím špatnou přihrávkou.Do druhé půle nastoupili naši hráči s lepším pohybem a tak jsme zmírnili domácí trvalý tlak,přesto mohli svoje vedení navýšit,ale v koncovce zklamali.Naše jediná šance na zkorigování výsledku přišla v 89'min.,ale Málek trefil jen domácího golmana.A tak si naše béčko veze z Třebechovic přijatelnou prohru,ale zaslouženou, protože dnešní soupeř byl ve všech směrech o třídu lepší.

Branky:

Sestava: O.Vítek - Kneifel, Kvasnička, Mihl, Šulc - Pavlíček, Novák, Málek, Trutnovský, Hrubý (55'Fiala) - Jaroš

"B" mužstvo 14.10.2007, neděle | 11. kolo

SK Bystřian Kunčice - Kobylice  3:0 (2:0)

Hosté z Kobylic vstoupili do utkání aktivněji, ale první golovou šanci měli naše barvy, v 10'min. Jaroš postupoval sám na brankaře hostí,ale ten nohou jeho pokus zlikvidoval.Dočkali jsme se až ve 24'min.,kdy Jaroš vysunul Málka a ten s pomocí tyče rozjásal naše mužstvo poprvé.Ve 35'min. jsme zahrávali trestný kop z pravé strany, centr Jaroš prodloužil na zadní tyč, kde zcela volný Trutnovský poslal podruhé míč do hostující branky. Po zmněně stran se hosté snažili vstřelit branku,ale naše obrana pracovala bezchybně. Svoji největší šanci hosté propásli v 72'min.,kdy netrefili opuštěnou branku. Konečnou podobu utkání dal v 75'min. L.Bárta, který z malého vápna uklidil míč do sítě po centru Málka.A tak si naše reserva připsala vítězství v derby utkání, před početnou diváckou návštěvou, které bylo kvalitní a domácí si za předvedený výkon výhru zasloužili.

Branky: 24. Málek, 35. Trutnovský, 75. L. Bárta

Sestava: Šanda - Kneifel, Kvasnička, Mihl, Šulc - Novák (72. Hrubý), Vítek, Málek, Trutnovský (60. Pražák) - Bárta, Jaroš

autor: Pultar Petr

"B" mužstvo 7.10.2007, neděle | 10. kolo

Červeněves - SK Bystřian Kunčice  1:1 (0:0)

Branky byly k vidění až ve druhém poločase. Domácím se podařilo vyrovnat skóre až ve třetí minutě nastavení.

Sestava: Šanda - Kneifel, Kvasnička, Mihl, Šulc - Novák, Málek, Hrubý (76. Pavlíček), Vítek (80. Pechar) - Bárta, Jaroš

"B" mužstvo 30.9.2007, neděle | 9. kolo

SK Bystřian Kunčice - FC Slavia HK   0:2 (0:0)

Hosté zahájili utkání v deseti,nebot čekali na brankaře,který dorazil se čtvrthodinovým spožděním,ale naše mužstvo toho nedokázalo využít,protože jswme hráli bez patřičného pohybu a přesné přihrávky.Po vyrovnání hráčů na hřišti přeci jen naše barvy začali hrát důrazněji a tak jsme se dostali i k zakončení,ale bezúspěšně.Hosté sice měli častěji míč na svých kopačkach,ale krom jedné střely,kterou náš golman vytěsnil nad břevno,si žádnou šanci nevytvořili,naopak nás mohl dostat do vedení ve 44'min. Hornych,ale z malého vápna branku přestřelil.Hned po zmněně stran ve 47'min.jasnou golovku nepromněnil Málek a tak přišel pro naše mužstvo trest.Ve 49'min. se uvolnil na pr. straně Chobotský a křižnou střelou rozvlnil sítˇ naší branky 0-1. I nadále hosté ve druhé půli hráli kompaktněji a dostávali se i do šancí.Jednu z nich promněnili v 73' min. Linhartem,čímž vzali našim barvám veškeré naděje bodovat.A tak naše reserva na domácím hřišti podruhé našla přemožitele i když se snažila bojovat,ale tentokrát to na soupeře nestačilo.

Branky:

Sestava: O. Vítek - J. Matoušek, Kvasnička, Mihl, Šulc - Pražák (61. Novák), Kneifel (61. L. Vítek), Málek, Hrubý - Hornych, Jaroš

"B" mužstvo 22.9.2007, sobota | 8. kolo

Stěžery - Kunčice   1:2 (0:2)

Do utkání ve Stěžerách naše mužstvo vstoupilo aktivněji a již v 10\'min.Hruška postupoval sám na domácí branku, ale jeho střela skončila vedle levé tyče. I nadále naši hráči kontrolovali hru,domácí do vyloženějších šancí nepouštěli a naopak sami jsme si vytvářeli šance. Do vedení se naše barvy dostali v 25'min., kdy Hruška ideálně našel ve vápně Málka,který zakončoval do odkryté branky 0-1.Svůj náskok naše mužstvo zvýšilo v 38'min., kdy Málek přistrčil krásně Benešovi,který s přehledem zakončil 0-2 a tak se šlo do kabin se slibným náskokem. Po výmněně stran mohl hned ve 48 ¨min.zvýšit náš náskok Beneš,ale jasnou loženku nepromněnil. Domácí mužstvo si od těchto chvil vynutilo územní převahu ve snaze zvrátit vývoj utkání, ale naše obrana v čele s golmanem Vítkem všechny jejich šance odvrátila a naopak naše barvy po rychlích brejcích do otevřené obrany mohli navýšit svůj náskok, ale bohužel žádná šance v brance neskončila. Domácí se přeci jen dočkali branky,kdy již v nastaveném čase promněnili pok. kop za hraní rukou našeho hráče v pok. území. A tak si naše reserva veze ze Stěžer vítězství,které si za předvedený výkon zasloužila.

Branky: 25'Málek, 38'Beneš

Sestava: O.Vítek - J.Matoušek, Kvasnička, Mihl, Šulc - Novák, Beneš, Málek, L.Vítek - Kneifel (46'Hrubý), Hruška (83'M.Matoušek)

"B" mužstvo 16.9.2007, neděle | 7. kolo

Kunčice - Třebeš   4:1 (2:0)

Soupeř z Třebše se představil v prvé půli kvalitní hrou a tak jsme viděli pěkný zápas se šancemi na obou stranách.Ke konci půle se přeci jen přiklonilo štěstí na naši stranu a tak jsme po dobře sehraných akcích goli Málka a Jaroše šli do kabin s dvougolovým náskokem.Po zmněně stran se hrálo již podle našich not,ale pojistka stále nepřicházela.A tak hosté v 71'min. po pěkné střele Matějky snížili 2-1.Žádné drama ale nepřipustil Vlasta Jaroš,neboť po špatném odkopu hostujícího stopera o tři min. později střelou z poza vápna zvýšil na 3-1 a pět min. před koncem po rohovém kopu hlavou završil svůj hattrik 4-1.A tak si naše reserva připsala první domácí víkendovou výhru,po výkonu, kdy je třeba pochválit celé mužstvo za předvedenou hru a tak i přítomní domácí fanoušci odcházeli spokojeni.

Branky: 44',74'a 85'Jaroš, 38'Málek

Sestava: Šanda - Kneifel, Kvasnička, Mihl, Šulc (59'J.Matoušek) - Novák (65\'Pražák), P.Vítek, Málek, Turek - Hornych (80'Hrubý), Jaroš

"B" mužstvo 8.9.2007, sobota | 6. kolo

Starý Bydžov - Kunčice   1:0 (0:0)

V utkání ve Starém Bydžově se v první půli hrála vyrovnaná partie s množstvím nepřesností na obou stranách a minimem brankových příležitostí.Přesto mohli jít do kabin s náskokem naše barvy,ve 30 min. Jaroš v šanci hlavou netrefil branku o deset minut později M.Matoušek taktéž přestřelil. Ve druhé půli se obraz hry nezmněnil,kdy obě mužstva pozorně bránila a tak šancí bylo poskrovnu.Přesto dvě největší si vypracovalo naše mužstvo.V 67'min.Fialovu křižnou střelu dom.brankář bravurně vyrazil a v 78'min.Novák postupoval zprava sám na branku,ale trefil jen golmana.Když už byli smířeni s remízou obě mužstva přišel šok pro naši reservu.Již v nastavené poslední minutě domácí zahrávali trestný kop z půli hřiště a po závaru v našem pok. území domácí rozhodli o svém šťastném vítezství.

Branky:

Sestava: Šanda - J.Matoušek, Kvasnička, Mihl, Šulc - Novák, Kneifel, Málek, L.Vítek - M.Matoušek, Jaroš (32'Fiala, 85'Hornych st.)

"B" mužstvo 2.9.2007, neděle | 5. kolo

Kunčice - Velichovky   0:0 (0:0)

Do utkání vstoupila naše reserva s velkou převahou,kdy během prvních dvaceti minut si vypracovala několik brankových příležitostí,ale golem žádná neskončila.I nadále mělo naše mužstvo územní převahu,ale do dobře organizované obrany hostí se prosazovali čím dál hůře.Po zmněně stran se obraz hry nezmněnil,naši hráči měli častěji míč na svých kopačkách,ale hosté je do vyložených šancí nepouštěli.Utkání mohl 12 min. před koncem rozhodnout Jaroš,ale ve vyložené šanci trefil jen brankáře a tak zápas skončil bez branek.Po úterních golových hodech a vítězství je to určité zklamání,protože soupeř byl k poražení,ale dobře bránil a naše hra do plných tentokrát zklamala.

Branky:

Sestava: Šanda - Šulc, Kvasnička, Mihl, M.Matoušek - Pražák, L.Vítek, Málek, Hrubý (65'Novák) - Hornych (75'Kneifel), Jaroš

"B" mužstvo 28.8.2007, úterý | 1. kolo

Kunčice - Chlumec n. Cidl. B   5:4 (2:2)

Do utkání naše mužstvo nastoupilo posíleno s několika hráči kádru \"A\" mužstva a soupeř taktéž.A tak byl k vidění strhující zápas s množstvím šancí,golovou přestřelkou,kdy útoky převyšovaly obrany a s nasazením od první do devadesáté minuty.Skore zápasu otevřel již ve 3\'min. po krásné akci Jaroš 1-0.Poté naši útočníci nedali jasné čtyři tutovky a tak přišel trest.Hosté v rozmezí čtyř minut v 18\'a 22\'Koliášem a Jankovským skore otočili 1-2.Naše barvy do poločasu srovnali v 36\'min. po rohu Jarošem.Po zmněně stran brankové hody pokračovali,ve47\'min.se parádní trefou prezentoval hostující Hanuš 2-3, o minutu později ho napodobil domácí Podzimek 3-3.V 65\'min. strhl vedení opět pro domácí a završil svůj hattrik Jaroš 4-3. Jenže o tři minuty později bylo znovu srovnáno,neboť centr z pravé strany si L.Vítek hlavou usmněrnil do vlastní sítě 4-4.Rozhodující úder z naší strany přišel v 78\'min.,kdy Pražák ve vápně přihrávkou hledal lépe postaveného spoluhráče,jenže trefil hostujícího obránce,míč se odrazil opět k jeho nohám a pro něho nebyl problém usmněrnit ho do odkryté branky 5-4!A tak si naše \"B\" mužstvo v dohrávce 1.kola připisuje první výhru v OP na domácím pažitu v zápase,který musel uspokojit a nadchnout všechny přítomné diváky!

Branky: 3',36'a 65' Jaroš, 48' Podzimek, 77' Pražák

Sestava: O.Vítek - Turek, Kvasnička, Mihl, M.Matoušek - Pražák, L.Vítek, Málek, Hrubý - Hruška(46' Podzimek), Jaroš

"B" mužstvo 25.8.2007, sobota | 4. kolo

Smiřice - Kunčice   1:1 (0:1)

Do zápasu ve Smiřicích naše rezerva nastoupila s dvěma dorostenci v základní sestavě.První půle se odvíjela podle našich not,kdy jsme byli herně lepší,domácí dostali pod tlak a přišli i šance,ty ale Noskem a Jarošem zůstali nevyužity.Ve 30\'min. nám nebyla uznána branka pro domnělí ofsajd,ale v 37\'min. už to vyšlo,když se na levé straně uvolnil Jaroš a jeho přihrávku do malého vápna zužitkoval Čáslavský 0-1.A tak šli naše barvy do kabin s jednobrankovým náskokem.Po zmněně stran domácí tým začal náporem z kterého vytěžil vyrovnání,kdy se v 56\'min. prosadil ve vápně Fof 1-1.I nadále byli domácí aktivnější,naši hráči hrozili jen z ojedinělých protiútoků.Přesto jsme mohli v závěru utkání strhnout vítezství na naší stranu,ale nařízenou penaltu v 83\'min. za hraní rukou dom. hráče v pok. území Kvasnička poslal do břevna!

Branky: 37' Čáslavský

Sestava: O.Vítek - J.Matoušek, Kvasnička, Mihl, M.Matoušek - Pechar, Čáslavský, Málek, Vlasák - Nosek, Jaroš( 55'Bulíček, 70'Pavlíček)

"B" mužstvo 19.8.2007, neděle | 3. kolo

Kunčice - Nepolisy   2:4 (2:0)

Do utkání vstoupilo naše B mužstvo lépe, mělo míč častěji na svých kopačkách, ale bez brankového zakončení. Svoji převahu jsme zúročili ve23\'min.,po roh.kopu se hlavou trefil Kvasnička 1-0.O deset minut později host.golman neudržel tečovanou střelu ze 20m a Jaroš míč dorazil do sítě 2-0.Do konce poločasu se již nic nestalo a tak se šlo do kabin s dvougolovým náskokem.Začátek druhé půle naši borci evidentně zaspali,protože hosté ve 48\'min.snížili Chaloupkou a tentýž hráč v 59\'min. skore srovnal 2-2.I nadále bylo host.mužstvo aktivnější,naše hráče přehrávalo ve všech směrech a jen díky špatné koncovky se skore nemněnilo.Když už to vypadalo že utkání skončí smírně,v 83\'min.golman Šanda špatně vyrazil centrovaný míč do šestnáctky a pro Hanuše nebyl problem poslat hosty do vedení 2-3.Naše mužstvo v závěrečných minutách již nic nevymyslelo,naopak v89\'min.z trest.kopu inkasovalo počtvrté.Nutno říci,že mužstvo Nepolis si výhru za předvedený výkon,hlavně ve druhé půli zasloužilo.Naši borci sice měli utkání rozehrané dobře,leč v dalším průběhu zcela herně propadli a tak jsme na domácím hřišti ztratili všechny body.

Branky: 23' Kvasnička, 33'Jaroš

Sestava: Šanda - J.Matoušek, Kvasnička, Mihl, Šulc - Turek, Čáslavský (43'Trutnovský), Málek, Hrubý (73'Pražák)- Hornych (55'L.Bárta), Jaroš

"B" mužstvo 11.8.2007, sobota | 2. kolo

Probluz - Kunčice   3:4 (2:2)

K prvnímu utkání okresního přeboru zajížděla naše rezerva na hřiště Probluze a nezačala nejlépe.Již v 1'min. se prosadil z úhlu na pr.straně Brzek a poslal domácí do vedení1-0.Z toho se ale neradovali dlouho,neboť ve 4'min.byl ve vápně faulován Jaroš a Kvasnička z pok.kopu srovnal 1-1.O 10'min. později Hrubý vyslal do zakončení Málka a ten se nemýlil 1-2. Domácí stihli do půle srovnat z přísně nařízené penalty v 42'min. Zieglerem 2-2. PO zmněně stran šel náš tým znova do vedení v 56'min., kdy se z levé strany křižnou střelou trefil Hrubý po příhře Málka 2-3. Soupeř opět srovnal v 72'min. po trest.kopu a dorážce Hampla 3-3,ale v 78'min. strhl vedení na naší stranu Jaroš 3-4 a domácí již nestačili odpovědět. Je třeba pochválit celé mužstvo za předvedený výkon, kdy jsme byli domácím více než vyrovnaným soupeřem a tak si po brankové přestřelce, kdy se zápas musel líbit i přítomným divákům odvážíme plný bodový zisk.

Branky: 4'Kvasnička(PK), 14'Málek, 56'Hrubý, 78'Jaroš

Sestava: Šanda - J.Matoušek, Kvasnička, Mihl, Kneifel - Trutnovský, O.Vítek(60' Pavlíček), Málek,Hrubý - Čáslavský, Jaroš (89'Pechar)