SK Bystřian Kunčice - Jaroměř B  3:5 (:)

Branky:

Sestava:

Přípravka 18.5.2008, neděle | 15. kolo

Nový Hradec Králové - SK Bystřian Kunčice  1:0 (:)

Ani ve druhém utkání se nám tentokrát nepodařilo zvítězit,soupeř byl o jeden gol lepší.Naše hra v dešti nebyla jako jindy.

Branky:

Sestava: Beneš H,Kocáb F,Kneifel J,Bareš R,Vítek M,Klapka Z,Žahourek O,Sentivan A,,Lukáš T.Ponča V,Ponča K,Málek P.

Jaroměř C - SK Bystřian Kunčice  2:1 (:)

Naše mužstvo mělo převahu, kterou jsme nedokázali proměnit ve vítězství. V posledních 5 minutách domácí otočili výsledek.Hrálo se za stálého deště.

Branky: Klapka Z.

Přípravka 10.5.2008, sobota | 14. kolo

SK Bystřian Kunčice - Třebeš B  0:2 (:)

Ve druhém utkání jsme už nestačili,už nebylo sil na obrat zápasu.Věřím že v případě více hráčů bychom mohli bodovat i podruhé.

Branky: Kocáb F.

Sestava: Kocáb F. Vítek M,Klapka Z,Žahourek O,Sentivan V,Lukáš T..Málek P.

SK Bystřian Kunčice - FC HK C  1:0 (:)

Celý turnaj jsme odehráli o jednoho hráče v poli méně,i přesto jsme zaslouženě zvítězili.pochvalu a uznání si zaslouží celé mužstvo,naopak pokárání si zaslouží někteří rodiče,za neomluvení svých ratolestí ze zápasu /mobil má dnes snad každý/.

Přípravka 3.5.2008, sobota | 13. kolo

DFC HK žákyně - SK Bystřian Kunčice  0:3 (:)

V tomto utkání jsme vyhráli zaslouženě. Po celý zápas jsme byli lepší než soupeř. Pochvalu zaslouží všichni na hřišti.

Branky: Klapka Z., Sentivan A., Kneifel J.

Olympia HK B - SK Bystřian Kunčice  5:0 (:)

Tento dvojzápas jsme odehráli pouze s jedním střídajícím hráčem oproti dvěma sedmičkám soupeře, který nás ve druhém poločase přehrál.

Branky:

Sestava: Beneš H,Kocáb F,Kneifel J,,Bareš R,,Vítek M,Klapka Z,Žahourek O,Sentivan A

Přípravka 26.4.2008, sobota | 12. kolo

SK Bystřian Kunčice - Chlumec nad Cidlinou  0:1 (:)

Ve třetím domácim zápase jsme sehráli znovu vyrovnanou partii,ale ve druhém poločase již nebyla síla na lepší výsledek.

Branky:

Sestava: Beneš H,Kocáb F,Kneifel J,Bareš A,Bareš R,Matoušek J,Vítek M,Klapka Z,Žahourek O,Sentivan A,Růžička P,Růžička V,Lukáš T.Kubík M.

SK Bystřian Kunčice - Probluz  2:3 (:)

Vyrovnané utkání pro sebe rozhodli v závěru hosté.

Branky: Klapka Z. 2

SK Bystřian Kunčice - Stěžery  4:1 (:)

První z domácích zápasů jsme zahráli velice dobře,zejména v 1 poločase.Ve druhém jsme si již pohlídaly vítězství.Dobře zahrálo celé mužstvo,4x se prosadil Klapka Z.

Branky: Klapka Z. 4

Přípravka 20.4.2008, neděle | 11. kolo

Lhota pod Libčany - SK Bystřian Kunčice  0:6 (:)

Pohodové vítězství,byly jsme ve všech směrech lepší než soupeř,a mnoho šancí ještě zůstalo nevyužito.

Branky: Klapka Z. 4, Kneifel J., Vítek M.

Sestava: Beneš H,Kocáb F,Kneifel J,Bareš A,Bareš R,Matoušek J,Vítek M,Klapka Z,Žahourek O,Sentivan A, Růžička P,Růžička V,Lukáš T.Kubík M.

Roudnice - SK Bystřian Kunčice  5:2 (:)

Vyrovnané utkání pro sebe ve druhém poločase rozhodly důraznější domácí.

Branky: Klapka Z. 2x

Přípravka 13.4.2008, neděle | 10. kolo

Třebeš C - SK Bystřian Kunčice  0:3 (:)

První naše zasloužené vítězství v jarní části sezóny.

Branky: Klapka Z. 2, Žahourek O. 1

Sestava: Málek P, Kocáb F, Lukáš T, Kneifel J, Vítek M, Sentivan A, Žahourek O,Matoušek J, Klapka Z

FC HK B - SK Bystřian Kunčice  8:0 (:)

Soupeř byl lepší a zaslouženě zvítězil.

Branky:

Sestava: Málek P., Kocáb F., Lukáš T., Kneifel J., Vítek M., Sentivan A., Matoušek J., Klapka Z., Žahourek O.

Přípravka 20.10.2007, sobota | 7. kolo

Hořice - SK Bystřian Kunčice  0:1 (0:0)

Druhý zápas naše mužstvo zahájilo velice ofenzivně, kdy jsme soupeře nepustili do žádné akce, která by ohrožovala naši branku. Naopak jsme si vytvořili silný tlak, který byl ve druhém poločase korunován vlastním gólem povýborném důrazu a střele (centru) Zdendy Klapky. Výborný zápas opět odehrál Oliver Žahourek. Pochvalu za bojovnost zaslouží celé mužstvo. Výhra byla oslavena "bouchnutím" nealko šampáňa a pokřikem vítězů.

Branky: vlastní

Sestava:

autor: Petr Binar

Jaroměř B - SK Bystřian Kunčice  3:3 (2:1)

Naše mužstvo začalo zápas velice rozpačitě, za což mohla předevší velká zima. Po prvním poločase vypadal zápas rozhodnutě, což bylo umecněno rychlou soupeřovou brankou ve druhém poločase na 3:1, ale naši borci zabrali a zejména díky aktivitě Olivera ŽAHOURKA jsme dokázali srovnat z 3:1 na 3:3. Celý tým zaslouží velkou pochvalu a herně se prosazovala i druhá sedmička hráčů, což je velmi dobře.

Branky: Zdeněk KLAPKA, Adam SENTIVAN, Oliver ŽAHOUREK

Sestava:

Přípravka 14.10.2007, neděle | 6. kolo

SK Bystřian Kunčice - Nový Hradec Králové  1:3 (0:2)

Jednalo se o zápas, ve kterém naši hráči podali bojovný výkon proti lepšímu soupeři, což bylo korunováno našim vítězstvím. Dobrým výkonem se o to zasloužila zejména sedmička hráčů ve složení Oliver Žahourek, Adam Sentivan, Zdeněk Klapka, Honza Beneš, Teodor Lukáš, Robin Bareš a František Kocáb.

Branky: Adam Sentivan, Zdeněk Klapka, Oliver Žahourek

Sestava:

SK Bystřian Kunčice - FC Slavia HK B  0:0 (0:0)

Naše mužstvo mělo celý zápas převahu, kterou jsme nedokázali proměnit ve vítězství. Z naší strany šlo o jeden z našich slabších zápasů.

Branky:

Sestava:

Přípravka 7.10.2007, neděle | 5. kolo

Třebeš B - SK Bystřian Kunčice   0:1 (0:0)

I ve druhém utkání hracího dne jsme podali týmový a bojovný výkon. V prvním bezbrankovém poločase jsme si vytvořili více šancí a soupeř mohl ze hřiště odejít i s větším brankovým přídělem, přičemž jsme soupeře nepustili do žádné vážnější šance. V tomto zápase byla korunována bojovnost a důraz Olivera Žahourka vstřelením gólu v průběhu druhého poločasu. Naši hráči podali velmi dobrý bojovný výkon a již se těšíme na další hrací den. Díky dvěma vítězstvím v hracím dni budou naši hráči v průběhu úterního tréninku "odměněni" vypsanými prémiemi, kterými jsou basa limonád, párek v rohlíku a tatranka. Pochvalu zaslouží všichni hráči!

Branky: Oliver Žahourek

Sestava:

FC Hradec C - SK Bystřian Kunčice   0:1 (0:1)

Naši kluci podali bojovný výkon, který byl korunován výborným důrazem Adama Sentivana a vstřelením gólu. Ve druhém poločase obě sestavy našeho týmu podaly vyrovnaný výkon a hráči dovedli zápas do vítězného konce.

Branky: Adam Sentivan