Starší žáci 18.6.2008, středa | finále Hradeckého poháru Jaroslava Míchala

SK Bystřian Kunčice - Dohalice  5:0 (3:0)

Ve finálovém utkání Hradeckého poháru byl našim soupeřem na třebechovickém stadiónu celek Dohalic. První čtvrthodinka patřila celku soupeře,jenž začal s velkým nasazením, ovšem naše obrana byla stoprocentní.Když se potom rozkoukal náš střední záložník Brádle, jemuž vydatně sekundoval T.Trýzna,nastal obrat ve vývoji utkání.Začali jsme se dostávat do šancí, a do konce poločasu jsme třikrát skorovali. Druhý poločas jsme začali opatrně s cílem nedostat soupeře do hry. Po opatrné desetiminutovce jsme opět začali hrát aktivně, a přestož do hry zasáhli všichni hráči z lavičky náhradníků, byli jsme pány na hřišti my. V závěru utkání, kdy už soupeři značně ubývaly síly, jsme přidali ještě dvě branky a stanovily tak výsledek finálového utkání na 5:0. Chtěl bych všem hráčům poděkovat jak za předvedený výkon, tak za vzorné vystupování během celého finálového odpoledne.

Branky: Slánský 3, J.Mrázek 2

Sestava: L.Chmelař - D.Kloz,L.Bednář,P.Pechar,T.Farka - J.Kubišta(45.D.Šolc ,60.J.Šartner), D.Brádle, T.Trýzna (6O.K.Mrázek),L.Kalenský(20.V.Lukáš ,50.P.Krejčí) -J.Slánský, J.Mrázek

Přílohy: Fotogalerie

autor: Josef Michálek

Starší žáci 15.6.2008, neděle | 25. kolo

SK Bystřian Kunčice - Černilov   3:3 (2:1)

V posledním mistrovském zápase jsme se střetli s dosud neporaženým Černilovem.Začali jsme bez respektu a celý první poločas jsme měli více ze hry.To jsme vyjádřili i střelecky, když se trfili Slánský a J.Mrázek. Škoda , že jsme ještě neviužili nekolik velice slibných příležitostí a naopak jsme nechali soupeře snížit na 2:1. Druhý poločas začal náporem soupeře, ale naše obrana odolávala neustálému tlaku ,a když J.Mrázek zvýšil z trestného kopu na 3:1, všichni jsme doufali , že uhájíme vedení až do konce. Ovšem soupeř potvrdil svoje kvality a v závěru , když už nám značně ubývaly síly, vyrovnal na 3:3.

Branky: J.Mrázek 2, Slánský

Sestava: L.Chmelař - J.Šartner, L.Bednář, P.Pechar, T.Farka - K.Mrázek (10.D.Brádle), D.Kloz, T.Trýzna (60.D.Šolc), L.Kalenský (45.J.Kubišta)

Starší žáci 7.6.2008, sobota | 24. kolo

Skřivany - SK Bystřian Kunčice  7:0 (4:0)

Po delší odmlce jsme si opět zahráli o mistrovské body. Bohužel nám do sestavy negativně zasáhly školní výlety, a tak jsme na vyspělého soupeře z popředí tabulky nestačily. Přesto si naši hráči zaslouží pochvalu za bojovný výkon.

Branky:

Sestava: L.Chmelař - D.Šolc,D.Kloz, L.Bednář,V.Lukáš - J.Kubišta,P.Pechar,V.Beneš,K.Mrázek - J.Slánský,Z.Klapka

Starší žáci 11.5.2008, neděle | 20. kolo

SK Bystřian Kunčice - Lovčice  9:0 (4:0)

Po celý zápas jsme měli značnou převahu, a i když náš výkon nebyl zrovna oslnivý, vyhráli jsme poměrem 9:0.

Branky: J.Mrázek 5, Slánský 2, Farka 1, vlastní

Sestava: L.Chmelař - V.Lukáš(36.J.Śartner), D.Kloz, L.Bednář, T.Farka - J.Kubišta (55.K.Mrázek), D.Brádle, P.Pechar, D.Šolc (36.L.Kalenský) - J.Slánský,J.Mrázek

Starší žáci 4.5.2008, neděle | 19. kolo

Stěžery - SK Bystřian Kunčice  1:0 (0:0)

První poločas se hrálo vyrovnané utkání s několika nevyužitými příležitostmi na obou stranách.Na začátku druhého púoločasu měli Stěžery mírnou převahu, kterou zůročili ve 46.min. ve vedoucí branku. Poté jsme přidali na aktivitě, ale ke vstřelení vyrovnávací branky nám chybělo trochu štěstí.Když pět minut před koncem utkání nenašel mldičký rozhodčí odvahu odpískat penaltu za faul na Mrázka,zůstali všechny body domácím Stěžerám.

Branky:

Sestava: L.Chmelař - P.Krejčí(36.P.Bílý), D.Kloz, L.Bednář, T.Farka - D.Brádle, P.Pechar, J.Mrázek, T.Trýzna (60.D.Šolc) - J.Kubišta,J.Slánský.

Starší žáci 27.4.2008, neděle | 18. kolo

SK Bystřian Kunčice - Lužec  1:3 (0:1)

Soupeř přijel do Boharyně s mužstvem vyspělým ,jak vzrůstem,tak fotbalovostí. Přesto se hrálo převážně na polovině soupeře,který však hrozil smrtícími brejky. Ty však,až na jeden, zlikvidoval výborně chytající L.Chmelař.Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním zlikvidovat jednobrankové vedení soupeře. Toto odhodlání nám však vydrželo pouze asi deset minut a potom jsme mírně polevili, což soupeř využil ke vstřelení druhé branký.Když potom snížil Mrázek na 1:2, vrátili jsme se opět do hry, ale několik našich šancí zůstalo nevyužito.Naopak soupeř, opět z brejku,zvýšil na konečných 1:3.

Branky: J.Mrázek

Sestava: L.Chmelař - P.Krejčí (39.D.Šolc), D.Kloz, L.Bednář, T.Farka - D.Brádle, P.Pechar, T.Trýzna, J.Kubišta - J.Slánský, J.Mrázek

Starší žáci 19.4.2008, sobota | 17. kolo

Malšova Lhota - SK Bystřian Kunčice  3:0 (1:0)

Hráči Malšovy Lhoty byli důraznější v osobních soubojích a už v osmé minutě šli do vedení, když naši obránci váhali s odkopem.O pět minut později se domácí obranou probil Slánský, v pokutovém území byl sražen, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá.Hned v první minutě druhého poločsu prošel domácí obranou opět Slánský, ale jeho zakončení skončilo na tyči.Bohužel, při tomto zakončení došlo ke kontaktu s brankářem,které Slánský odnesl zaněním kotníku a zápas pro něho skončil. Citelnou ztrátu Slánského soupeř využil a vstřelil nám ještě dvě branky.

Branky: J.Mrázek 2, P.Pechar

Sestava: L.Chmelař - P.Krejčí, D.Kloz, T.Farka, L.Bednář - D.Šolc (15.J.Samek), P.Pechar, D.Brádle, T.Trýzna - J.Slánský(39.D.Šolc), J.Mrázek.

Starší žáci 5.4.2008, sobota | 15. kolo

Kobylice - SK Bystřian Kunčice  0:10 (0:5)

Od začátku utkání jsme měli přavahu, ale první branku jsme vstřelili až v 17.min. Do konce poločasu se nám však podařilo ještě čtyři branky přidat.I ve druhém poločase jsme předváděli pohledný fotbal, okořeněný pěknými brankami, atak se skore zastavilo až na desítce.

Branky: J.Mrázek 5, J.Slánský 3, D.Brádle, T.Trýzna

Sestava: L.Chmelař - P.Krejčí, L.Bednář, T.Farka, J.Šartner (36.D.Šolc) - D.Brádle, P.Pechar, J.Mrázek, T.Trýzna - J.Slánský, J.Sanek (36.P.Bílý)

Starší žáci 29.3.2008, sobota | 26. kolo

Probluz - SK Bystřian Kunčice  5:2 (4:1)

V prvním jarním mistrovském utkání jsme nastoupili bez tří hráčů základní sestavy a na našem výkonu to bylo znát. Přesto jsme to byli my, kdo měl první šance a dokonce jsne se ujali vedení. Pak už se ale projevil větší důraz urostlejších soupeřových hráčů,a tak se zrodil pro nás nepříjemný výsledek 5:2.

Branky: Slánský, V. Lukáš

Sestava: L.Chmelař- P.Krejčí, L.Bednář, T.Farka, V.Lukáš (36.J.Šartner) - D.Bráble, P.Pechar, D.Šolc (36.P.Bílý), T.Trýzna.- J.Slánský, J.Samek

Starší žáci 3.11.2007, sobota | 14. kolo

SK Bystřian Kunčice - Dohalice  3:1 (2:1)

Ani v posledním podzimním kole jsme nepředvedli žádný oslnivý výkon.Přesto jsme to byli my, kdo šel do vedení,když se po úniku z levé strany trefil J.Mrázek.Naše radost však netrvala dlouho,protože naše obrana , která neměla zrovna svůj den, vytvořila chybu znamenající vyrovnání na1:1.Do konce prvního poločasu jsme pak měli mírnou převahu, ze které jsme vytěžili vedení 2:1 po trfě P.Pechra.Ani ve druhém poločase se náš výkon příliš nezlepšil. Sice jsme si vytvořili několik slibných příležitostí, ale proměnili jsne pouze jedinou. To se po centru z levé strany hlavou nemýlil D.Brádle a stanovil tak konečný výsledek utkání 3:1.

Branky: J.Mrázek, P.Pechar, D.Brádle

Sestava: L.Chmeleř - P.Krejčí, D.Kloz, T.Farka, L.Bednář - D.Brádle, J.Kubišta, P.Pechar, D.Šolc( 36.L.Katonová) - J.Samek (36.L.Kalenský), J.Mrázek.

Starší žáci 27.10.2007, sobota | 13. kolo

SK Bystřian Kunčice - Probluz  4:1 (3:0)

Přestože naše hra byla neurovnaná ,měli jsme celý první poločas více ze hry, což se projevilo i na výsledku. Třikrát se totiž trfil do černého J.Mrázek a stanovil tak skore prvního poločasu na 3:0. I ve druhém poločase jsme měli mírnou převahu, ale vstelili jsme pouze jednu branku,když se opět trefil J.Mrázek. V závěru zápasu se soupeři podařilo snížit na konečných 4:1.

Branky: Jakub Mrázek 4

Sestava: L.Chmelař - P.Krejčí, D.Kloz, T.Farka, L.Bednář - D.Brádle, P.Pechar, J.Kubišta (45.D.Šolc), T.Trýzna - J.Samek (36.L.Kalenský), J.Mrázek

Starší žáci 21.10.2007, neděle | 12. kolo

Černilov - SK Bystřian Kunčice  8:1 (5:0)

Soupeř z Černilova nás předčil ve všech směrech. Jeho všichni hráči byli fyzicky i pohybově vyspělí a navíc jejich hra byla plna přihrávek se spoustou nápadů. Naopak naši hráči působili zakřiknutě a postrádali i bojovnost,se kterou uspěli v minulém zápase.A tak se zrodil výsledek, na který doufám co nejdříve zapomeneme.

Branky: Slánský

Sestava: L.Chmelař - L.Bednář, D.Kloz, T.Farka, V.Lukáš (36.D.Šolc)- M.Drobek, J.Kubišta, T.Trýzna, D.Brádle - J.Slánský, J.Mrázek

Starší žáci 13.10.2007, sobota | 11. kolo

Kunčice - Skřivany   0:0 (0:0)

Soupeř ze Skřivan přijel na hřiště do Boharyně s kvalitním mužstvem. Jeho hráči připomínali postavami spíše dorostence než žáky a tak není divu, že jsme se téměř celé utkání bránili. Ovšem naše obrana, podporovaná defenzivní hrou zálohy, nepostila soupeře do žádné vyložené šance a všechny střelecké pokusy z dálky bez problémů zlikvidoval brankář Chmelař.Takže výsledek 0:0 můžeme považovat za úspěch, který si naši hráči za bojovnost zasloužili.

Branky:

Sestava: L.Chmelař - L.Bednář, D.Kloz, T.Farka, L.Katonová - D.Brádle, P.Pechar, J.Kubišta, T.Trýzna (60.L.Kovács)- J.Slánský, M.Drobek (36.D.Šolc)

Starší žáci 19.9.2007, středa | 2. kolo

Kunčice - Kobylice   5:0 (2:0)

Zápas začal ve svižném tempu a hra se púřelévala z jedné strany na druhou. Zatímco všechny útoky soupeře zlikvidovala naše bezchybně hrající obrana, nám se podařilo z několika šancí dvakrát skorovat J.Mrázkem. Hned na začátku druhého poločasu přidal Slánský třetí, uklidňující branku a pak už byl zápas plně v naši režii.Když potom přidal J.Mrázek další dvě branky, skončil zápas naším jednoznačným vítězstvím 5:0.

Branky: J.Mrázek 4, J.Slánský.

Sestava: L.Chmelař - L.Bednář, D.Kloz, P.Pechar, P.Krejčí - D.Brádle, T.Farka, T.Trýzna, L.Kovács (46.K.Mrázek) - J.Slánský, J.Mrázek.

Starší žáci 15.9.2007, sobota | 7. kolo

Lovčice - Kunčice   0:6 (0:4)

Přestože hráči Lovčic,co se postavy týče,působili vyspěleji, herně na nás vůbec nestačili.Nám se naopak po dlouhé době dařilo kombinačně a předváděli jsme kolektivní pojetí hry. Není proto divu, že jsme o výsledku utkání rozhodli už v prvním poločese,když jsme z množství šancí vstřelili čtyři branky. Ve druhém poločase jsme trochu polevili v aktivitě, ale přesto jsme i nadále měli více ze hry a přidali ještě dvě branky .Na konečném výsledku 0:6 se pohlednou hrou podíleli všichni hráči,ale zejména oba útočníci ,kteří vstřelili po třech brankách.

Branky: Slánský 3,Mrázek 3.

Sestava: L.Chmelař - L.Bednář, D.Kloz, P.Pechar, L.Katonová - D.Brádle, T.Trýzna, T.Farka, D.Šolc (36.L.Kovács) - J.Slánský, J.Mrázek.

Starší žáci 8.9.2007, sobota | 6. kolo

Kunčice - Stěžery   3:3 (2:1)

První poločas se hrálo vcelku vyrovnané utkání,ovšem my jsme si vytvořili více bramkových příležitostí. Zaslouženě jsme tedy šli do dvoubrankového vedení, když se do černého trefili Slánský a Mrázek.Soupeři se však ke konci poločasu podařilo snížit na 2:1. Ve druhém poločase přidal soupeř na důrazu a rázem měl více ze hry.Pradoxně jsme však přidali branku my, když se podruhé trefil Mrázek. Soupeř ovšem nesložil zbraně ,a tak se mu podařilo v 50.minutě snížit na 3:2 a pět minut před koncem z trestného kopu vyrovnat na 3:3.

Branky: J.Mrázek 2,J.Slánský

Sestava: L.Chmelař - V.Lukáš (50.D.Šolc), D.Kloz, P.Pechar, L.Bednář - D.Drádle, J.Kubišta, T.Farka, T.Trýzna (15.L.Katonová) - J.Mrázek, J.Slánský (53.L.Kovács).

Starší žáci 5.9.2007, středa | 1. kolo

Dohalice - Kunčice   0:4 (0:1)

I když se nám herně vůbec nedařilo, měli jsme celý první poločas více ze hry. Z tohoto tlaku jsme však díky nerozhodnosti a malému důrazu v koncovce vytěžíli pouze jednu branku,kterou vstřelil Slánský. Ani ve druhém poločase se obraz hry nezměnil.Nehráli jsme vůbec kolektivně,jednotliví hráči se snažili probít individuelně a spoléhali jsme spíše na náhodu namísto kombinace s nějakým nápadem.Přesto se nám podařilo ještě tři branky přidat a zaslouženě zvítězit.

Branky: Slánský 3,Mrázek

Sestava: L.Chmelař - J.Kubišta, D.Kloz,T.Farka, L.Bednář (36.V.Lukáš) - D.Brádle, P.Pechar, T.Trýzna (36.L.Katonová) - M.Drobek (45.J.Samek), J.Mrázek (60.L.Kovács), J.Slánský.

Starší žáci 1.9.2007, sobota | 5. kolo

Lužec - Kunčice   1:2 (1:1)

Od začátku utkání jsme měli více ze hry a už v páté minutě proměnil své sólo Slánský .I nadále jsme byli aktivnější , ale bohužel ani ty nejvyloženější příležitosti jsme nedokázali proměnit. Ve dvacáté minutě zastavil únik soupeřova útočníka faulem před pokutovým územím Chmelař,a soupeř z nařízeného trestného kopu vyrovnal na 1:1. Ve druhém poločase se hrál z obou stran neurovnaný fotbal s množstvím nepřesností . Přesto jsme se několikrát dostali do slibných příležitostí ,které ovšem zůstaly nevyužity. A tak jsme byli rádi,když deset mnut před koncem opět unikl Slnský a propasíroval míč do sítě soupeřovy branky , čímž upravil na konečných 1:2.

Branky: Slánský 2

Sestava: L.Chmelař - J.Kubišta, D.Kloz, T.Farka,L.Bednář - L.Katonová, P.Pechar, T.Trýzna, M.Drobek - J.Slánský, J.Mrázek.

Starší žáci 25.8.2007, sobota | 4. kolo

Kunčice : Malš. Lhota   1:1 (0:1)

Od počátku utkání jsme měli mírnou převahu a zejména Slánský byl neustále postrachem soupeřovy obrany. Ovšem díky malému durazu a nerozhodnosti v koncovce se nám za celý první poločas nepodařilo vstřelit branku.Naopak soupeř vytěžil z minima maximum , když z ojedinělého protiútoku vstřelil branku a šel do vedení 0:1. I ve druhém poločase jsme neustále marně zdolávali soupeřvu obranu ,která houževnatě bránila jednogólové vedaní.Když už to vypadalo , že nám vyrovnání nebude souzeno, dostal se za obranu soupeře Slánský a nekompromisně prostřelil brankáře hostů.Posledních pět minut jsme měli drtivou převahu, ovšem skore se už nezměnilo.

Sestava: Chmelař L. - Bednář L., Kubišta J., Farka T., Krejčí P. - Samek J., Mrázak J., Drobek M.- Mrázek K., Beneš V.

Starší žáci 18.8.2007, sobota | 3. kolo

Slávia Hradec Králové - Kunčice   4:1 (2:0)

Bez pěti hráčů základní sestavy a navic jen o deseti, jsme jeli na Slávii uhrát přijatelný výsledek. Už v 5.min. však soupeřův roh trefil Drobek hlavou tak nešťastně, že míč se odrazil od břevna naší branky přímo na kopačky útočníka soupeře, pro kterého nebylo těžké skorovat. Vzápětí se probil obranou domácích Jakub Mrázek, ale jeho sólo zlikvidolal domácí brankář.Do konce prvního poločasu se už téměř vše odehrávalo na naší polovině, ovšem skorovat se soupeři podařilo pouze jednou. I ve druhém poločase měli Slávisté převahu, ale všechny pokusy končily u pokutového území na bojující naší obraně, nebo v rukách výborně chytajícího Chmelaře.Naopak my jsme několikrát zahrozili rychlými protiútoky, znichž jeden proměnil Drobek.V závěru zápasu, kdy už nám značně chyběly síly,se soupeři podařilo ještě dvakrát skorovat na konečných 4:1.

Branky: Drobek M.