"A" mužstvo 15.6.2008, neděle | 25. kolo

SK Bystřian Kunčice - Roudnice  2:3 (2:1)Branky:

Sestava:

autor: Petr Hypius

"A" mužstvo 8.6.2008, neděle | 24. kolo

Lázně Bělohrad - SK Bystřian Kunčice  3:2 (2:0)


Bez několika hráčů základní sestavy jsme nastoupili v Lázních Bělohrad.Od začátku nás proháněli rychlonozí útočníci domácích.Obdržené branky padají po našich hrubých chybách.Nejprve v 23´šanda vyrazil špatně centrovaný míč a domácí šli do vedení.V 38´špatná přihrávka Majera a domácí z brejku Rychetským zvyšují na 2:0. Do druhého poločasu jsme nastoupili s pokusem zvrátit výsledek.Ovšem další chyba v rozehrávce nás stála další branku v naší síti.Poté domácí polevili a my jsme se začali dostávat do hry.Po 2 penaltách jsme dokonce snížili na rozdíl jedné branky.Závěr se odehrál v naší režii.V 88´Doležalův trestný kop šel kousek vedle šibenice.Domácí v závěru odpadli a strachovali se až do poslední minuty o výsledek. Utkání jsme si prohráli sami našemi chybami v rozehrávce.Do 2 poločasu nastoupili Pavlíček a Machač kteří již měli v nohách zápas dorostu a rozhodně nezklamali.


Branky: 79´Doležal, 84´Jankaj

Sestava: Šanda - Turek, Jankaj, Šulc R., Podzimek - Majer (46´Pavlíček),Kratochvíla, Doležal, Hrubý(60´Machač) - Rakitskyy (86´Pechar), Hruška

autor: Petr Hypius

"A" mužstvo 31.5.2008, sobota | 23. kolo

SK Bystřian Kunčice - Police nad Metují  2:5 (1:0)


Celý první poločas jsme byli aktivní a hosty zatlačili do defenzivy. Ti hrozili pouze z brejků, které ale byly velmi nebezpečné. Kdyby skončil 1 poločas o 3 branky v náš prospěch bylo by po zápase. Hosté, kteří přijeli bez 5 hráčů základní sestavy poprvé inkasovali v 35´ po autovém vhazování, kdy se ve vápně prosadil Doležal. Tentýž hráč další 2 tutové šance neproměnil. Stejně tak jako P.Vítek a před koncem poločasu Novák, který netrefil zcela odkrytou branku z malého vápna. Celý druhý poločas jsem nepoznával naše mužstvo. Obrana dělala chybu za chybou a ani brankář Vítek neměl svůj den. Hosté dávali jeden gól za druhým. Obzvlášť oba stopeři se podíleli na úspěšných zásazích hostů. Výsledek zkorigoval v závěru hlavou po rohovém kopu Kratochvíla. Hra a přístup hráčů v druhém poločase byla nejhorší v tomto končícím se ročníku 1.A třídy.


Branky: 35. Doležal, 83. Kratochvíla

Sestava: Vítek O. - Novák, Jankaj, Šulc R. (75´Pechar), Podzimek - Turek,Kratochvíla, Vítek P., Majer (18´Hruška) - Doležal, Hornych (57´Rakitskyy)

autor: Petr Hypius

"A" mužstvo 24.5.2008, sobota | 22. kolo

Trutnov B - SK Bystřian Kunčice  1:2 (0:2)


Do utkání jsme vstoupili aktivně a v 19 minutě jsme vedli 2 : 0.Nejdříve se trefil dalekonosnou střelou Doležal a o chvíli později po narážečce s Hruškou tentýž hráč zvýšil na 2:0. V 21´byl po druhé žluté kartě vyloučen Rakitskyy a domácí převzali iniciativu.Přesto jsme je v dalším průběhu 1 poločasu do šance nepustili. Nástup do 2 poločasu domácím vyšel a po tečované střele z vápna v 58´minutě snížili.V této fázi jsme se pouze bránili a několikrát nás podržel brankář Šanda a stoper Šulc R.,který na brankové čáře zabránil brance.Domácí vrhli všechny síli do útoku a z brejků nejdříve Hornych zakončoval do domácího brankáře a v závěru utkání po průniku Pavlíčka Hornych místo doklepnutí do prázdné branky míč vykopl z branky mimo. Mužstvo zaslouží moji pochvalu, že i o 10 hráčích bojovalo a vydřelo cenné vítězství.


Branky: 10´a 19´Doležal

Sestava: Šanda - Zeman, Jankaj, Šulc.R., Podzimek - Novák(89´Pavlíček),Majer, Doležal, Turek - Rakitskyy, Hruška(58´Hornych)

autor: Petr Hypius

"A" mužstvo 17.5.2008, sobota | 21. kolo

SK Bystřian Kunčice - Vrchlabí  2:1 (0:1)


V utkání jsme začali dobře a již ve 3´po rohu Doležala hlavičkoval zcela osamocený Kratochvíla jen do rukavic brankáře hostí.V 7´se řítil opět Kratochvíla sám na brankáře ale jeho střela šla vedle branky.V 9´byl před brankářem zcela sám Doležal ale jeho polovysokou střelu golman chytil.Poté náš tlak zeslábl ,ale stále jsme měli více ze hry.V 36´hostující Pavel Kraus z brejku z vlastní poloviny utekl naším obráncům a prudkou střelou poslal hosty do vedení.Do naší hry se vloudila poté nepřesnost. Do druhého poločasu jsme jsme vstoupili aktivně, ale byli to hosté kteří mohli skorovat.Jankaj fauloval u postranní čáry,hosté kopali trestný kop a hlavičku vyškrábl O.Vítek konečky prstů na rohový kop.Poté jsme opět zvýšili aktivitu a hosté se pouze bránili.V 62´neprostřelil Hruška z bezprostřední blízkosti brankáře.V 73´střelu P.Vítka v pokutovém uzemí zblokovala obrana.O chvíli později šel střídající Hornych od postranní čáry sám ale volil střelu místo jít sám na branku a sřela šla vedle levé šibenice.V 85´jsme se dočkali.Hosté zahráli před vápnem rukou a Doležal z trestného kopu střelou od tyče vyrovnal.V 90´bylo ještě veseleji když se míč ve vápně odrazil k Doležalovi a ten pod nohami brankáře vstřelil náš vítězný gól. Myslím si ,že jsme byli po většinu utkání lepším mužstvem.Naše vítězství bylo štastné ale naprosto zasloužené.Ani za nepříznivého stavu a přibívajícími minutami jsme nepřestali hrát kombinačně a to nakonec přineslo úspěch a posun v tabulce na 3 místo před našeho soupeře.


Branky: 85´a 90´Doležal

Sestava: Vítek O.- Zeman, Jankaj, Šulc R., Podzimek - Novák, Kratochvíla,Vítek P., Turek - Doležal, Hruška (65´Hornych)

autor: Petr Hypius

"A" mužstvo 10.5.2008, sobota | 20. kolo

Rudník - SK Bystřian Kunčice  0:3 (0:1)


Pouze začátek utkání byl vyrovnaný.Potom jsme převzali iniciativu ale nedokázali jsme proměnit vypracované šance.Až v 26´nás poslal do vedení krásnou křížnou střelou Doležal.Domácí mohli vyrovnat po chybné rozehrávce Jankaje ale Šanda samostatný únik a střelu domácího útočníka vyrazil nohou. Ve druhém poločase se naše převaha stupnovala. V 55´střelou po zemi zvýšil opět Doležal na 2 : 0 a domácí zcela odpadli.Když po rohovém kopu v 60´zvýšil Jankaj střelou z voleje,která se odrazila od břevna a skončila v síti na 3 : 0 bylo o výsledku rozhodnuto.Další šance jsme již nevyužili. Naše vítězství je zcela zasloužené.Utkání jsme měli zcela pod kontrolu a ve druhém poločasu jsme velice dobře kombinovali a soupeře přehrávali.Pochvalu zaslouží celé mužstvo za odpovědný výkon a nepodcenění soupeře.Zvláštní pochvalu zaslouží Kratochvíla,který byl naším motorem a i velice dobře kombinoval.


Branky: 26´a 55´Doležal, 60´Jankaj

Sestava: Šanda - Novák, Jankaj (88´Pechar), Šulc R., Podzimek - Vítek P.,Kratochvíla, Beneš, Turek - Doležal, Hruška (75´Sádovský)

autor: Petr Hypius

"A" mužstvo 3.5.2008, sobota | 19. kolo

SK Bystřian Kunčice - Libčany  0:0


V derby utkání působili od začátku utkání Libčany lepším dojmem. Vysunuli pressing na naší půli a nenechali nás rozehrát. My jsme nakopávali míče pouze dopředu ale tam jsme propadali v osobních soubojích. Libčanští si i vypracovali 2 tutové šance které naštěstí pro nás nepromšnili. Do druhého pločasu jsme provedli změny v sestavě a utkání otočili.Podrželi jsme míč na zemi a kombinací dostali hosty do defenzivy.Nejdříve zkoušel obstřelit brankáře L.Bárta. Jeho střela šla vedle. V 66´nastoupil Hruška dostal se do několika šancí. Nejdříve se snažil obejít brankáře ale prováhal správný okamžik.Druhou šanci mu zázračně chytil brankář Šejbl. Hostům docházel dech a závěrečných 20 minut se hrálo poze na jednu branku. Střela Kratochvíla skončila na břevně. Utkání skončilo spravedlivou remízou.


Branky:

Sestava: Vítek O.- Novák, Jankaj, Šulc R., Podzimek - Beneš, Kratochvíla,Doležal, Vítek P.- Hornych(46´Turek), Bárta L.(66´Hruška)

autor: Petr Hypius

"A" mužstvo 27.4.2008, neděle | 18. kolo

Jaroměř - SK Bystřian Kunčice  1:0 (0:0)


První poločas přinesl nezáživný fotbal.Obě mužstva hrála bez nasazení se spoustou nepřesností.Za zmínku stojí jenom náběh Turka do šestnáctky ale míč nedokázal usměrnit do branky. V druhém poločase se hra na 15 minut zrychlila a přenášela se z jedné šestnáctky do druhé. Domácího brankáře vystrašila střela Doležala kterou vyrazil.Poté hra opět upadla do spoustu nepřesností.Dvakrát jsme nechali ve vápně neobsazeného Valeše ten ale hledal vždy spoluhráče místo střely.Z rychlého brejku nedokázal Doležal přehodit brankáře.Když už se zdálo, že utkání skončí nerozhodně, fauloval Turek zcela zbytečně domácího hráče, který nemohl dostihnout míč a z penalty rozhodla Jaroměř o svém vítězství.


Branky:

Sestava: Vítek O. - Zeman (78´Hruška), Jankaj, Šulc R., Podzimek - Novák (86´ Šulc M.), Beneš, Majer, Turek - Hornych,Doležal

autor: Petr Hypius

"A" mužstvo 19.4.2008, sobota | 17. kolo

SK Bystřian Kunčice - Miletín  3:0 (2:0)


Od úvodního hvizdu se valil jeden utok za druhým na branku hostí.První dvě velké šance jsme nevyužili ale v 15´po autovém vhazování na půlicí čáře vysunul Doležal uličkou do brejku Hornycha a ten obešel brankáře a do prázdné branky nám zajistil vedení.Za chvíli poté postupoval sám na branku i Doležal ale v rozhodujícím okamžiku mu míč uskočil a jeho polovysokou střelu brankář hostí chytil.V 28´po vyhození brankáře hostí předskočil Zeman protihráče odebral mu míč a dlouhou přihrávkou po zemi našel v šestnáctce Hornycha a ten se podruhé opět nemýlil.2 : 0.Potom naše hra trochu upadla ale neškodný soupeř hrozil pouze po několika nepříjemných rohových kopech. I ve druhém poločas pokračoval stejný scénář z poločasu prvního.Neustále jsme se tlačili do útoku. Ovšem šanci Hornycha po pěkne kombinační akci a centru zleva chytil v pádu zázračně brankář.Po dlouhém výkopu Doležal nepřehodil vyběhnutého brankáře.Hosté začali hrát vabank ale jejich brejky jsme pochytávali již na půlící čáře.Konečný výsledek pečetil po rohovém kopu v 81´hlavou na zadní tyči Novák.Zbytek zápasu se odehrál opět jenom na branku Miletína. Naše vítězství je zcela zasloužené a pro hráče Miletína milosrdné.Další velešance jsme totiž neproměnili.Děkuji hráčům ,že utkání se zatím nejslabším soupeřem nepodcenili a předvedli i pěkné kombinační akce.Bylo to z naší strany docela pohledné utkání.


Branky: 15´a 28´Hornych, 81´Novák

Sestava: Šanda - Zeman (75´Turek), Jankaj, Šulc R., Podzimek - Novák,Kratochvíla, Beneš, Majer - Hornych (67´Hruška), Doležal(85´Pechar)

autor: Petr Hypius

"A" mužstvo 13.4.2008, neděle | 16. kolo

TJ Spartak Kosičky - SK Bystřian Kunčice  1:2 (0:2)


Po předešlých 2 porážkách jsme udělali několik změn v sestavě a taktiku podřídili velkému hřišti v Kosičkách. Domácí, kteří nutně potřebují body začali utkání nervozně. Proto jsme šli v 15´do vedení střelou Kratochvíly z 25 m. Ve 20´bylo ještě veseleji. Domácí bek chyboval a Hornych zvýšil na 2 : 0. Domácí hrozili pouze trestnými kopy a rohy. Několikrát se nám míč v šestnáctce všelijak odrážel ale naštěstí jsme ho vždy dopravili do bezpečí. Ve 2 poločasu se hrál vyrovnaný duel. Domácí nás ale ničím nepřekvapovali. Opět jenom nakopávali míče z trestných a rohových kopů.My jsme mohli utkání definitivně rozhodnout z brejků ale v koncovce jsme Vítkem P., Doležalem a Bártou vždy volili méně vhodnou variantu zakončení. Domácí v 86´trefili tyč a zkorigování se dočkali v 92 ´z pokutového kopu. Naše výhra je zasloužená. O jednu branku jsme byli určitě lepší. Škoda jen že jsme utkání nerozhodli dříve.


Branky: 15´Kratochvíla, 20´Hornych

Sestava: Šanda - Turek, Jankaj, Šulc R., Podzimek - Beneš, Kratochvíla,Doležal, Majer (88´Novák)- Hornych (78´Bárta L.), Hruška (60´Vítek P.)

autor: Petr Hypius

"A" mužstvo 30.3.2008, neděle | 26. kolo

Dvůr Králové n. L. B - SK Bystřian Kunčice  3:1 (1:0)


Do utkání jsme vstoupili vlažně přesto jsme byli celý 1 poločas lepším mužstvem.Bohužel jsme vystřelili pouze Doležalem z trestného kopu s jehož ranou si domácí brakář poradil.Přesto šli domácí do vedení když jsme nepokryli na zadní tyči 2 hráče po zahrání trestného kopu.Po obdržené brance jsme mohli vyrovnat Hornychem,který šel sám na branku ale v rozhodujícím okmžiku si dal balon na dlouhou nohu.Potom ještě stojí za zmínku střet Hrušky s domácím golmanem,který do něho naskočil,když míč pouze vyplácl vedle sebe.Rozhodčí ale ukázal že se bude rozehrávat od domácí branky. Do druhého poločasu jsme se chtěli pokusit s výsledkem něco udělat.Nejprve vyslal Kratochvíla uličkou na branku Majera jehož zastavil pomezní rozhodčí,i když se o postavení mimo hru nejenalo. Poté unikal obráncům Hruška ale byl zastaven skluzem zezadu na brankové čáře.V 65´chyboval špatnou rozehrou Zeman,domácí nakopli míč za naší zónu a z ofsidu jsme inkasovali podruhé.Hned o minutu později se situace opakovala ,kdy z 2 metrového ofsidu dali domácí 3 branku a bylo o utkání rozhodnuto.Potom nás ještě podržel několika zákroky O.Vítek.V závěru jsme pouze korigovali Jankajem na 3:1. V tomto utkání jsme zklamali.Domácí vytěžili z minima 3 branky a větší bojovností a nasazením si výhru zasloužili.Z našeho mužstva snese pochvalu pouze bojovník Kratochvíla a R.Šulc,který nastoupil na místě zraněného R.Bárty.


Branky: 85´Jankaj

Sestava: Vítek O.- Zeman, Jankaj, Šulc R., Turek (46´Podzimek) - Novák,Kratochvíla, Doležal, Vítek P. - Hornych (50´Majer), Hruška (70´Trutnovský)

autor: Petr Hypius

"A" mužstvo 3.11.2007, sobota | 14. kolo

Chlumec nad Cidlinou - SK Bystřian Kunčice  0:2 (0:1)


Utkání dvou tradičních soupeřů začalo velkou šancí Doležala ,který však přestřelil branku.Skore se ale měnilo v 8´kdy po pěkné kombinaci na jeden dotek šel míč mezi Kratochvílou,Benešem a Doležalem,který předložil před branku Hruškovi a ten v pádu překonal domácího brankáře Černohlávka.Domácí se další půlhodinu nemohli dostat do hry.Za zmínku stojí jenom špatný odkop od autové čáry brankáře Černohlávka k nohám P.Vítka.Ten mu chtěl míč vrátit do branky z první ,ale v rozhodujícím okamžiku mu balon odskočil na jinak perfektně připraveném hřišti.Ke konci poločasu se vytáhl náš brankář ,který konečky prstů vytlačil míč k pravé tyči a ve skluzu domácí Miške ho nestačil dorazit do naší branky.To byla největší příležitost domácích v 1 poločase. Do 2 poločasu jsme vstoupili aktivně a v 48´postupoval Doležal sám na brankáře ,ten ho ale vychytal.Domácí se vrhali do útoku a připravili si šance ,které však výborný Šanda pochytal.Dvakrát se na něho řítili domácí útočníci zleva.Vždy perfektně vyběhl a i na 2x míč chytil.Poradil si i s hlavičkou Miškeho do šibenice.Jak domácí útočili zapomínali na zadní vrátka.V 75´byl sám před Černohlávkem Kratochvíla ten však opět našeho hráče vychytal.Stejně tak si poradil se střídajícím Hornychem v 85´.Ten si to vynahradil v 92´kdy domácího brankáře přeloboval a stanovil tak konečný výsledek. Myslím si,že jsme vyhráli zaslouženě a o nějakou šanci byli lepším mužstvem.Naše defenziva pracovala skoro bezchybně.Přesto nás několikrát podržel brankář Šanda.Ostatní hráči bojovali a prali se o dobrý výsledek,abychom zakončili podzimní část úspěšně.Patří jim mé poděkování.


Branky: 9. Hruška, 93. Hornych

Sestava: Šanda - Zeman, Jankaj, Bárta, Podzimek - Novák (75´Turek), Vítek P., Beneš (89´Majer), Kratochvíla - Doležal, Hruška (78´Hornych)

Komentář soupeře

autor: Petr Hypius

"A" mužstvo 27.10.2007, sobota | 13. kolo

SK Bystřian Kunčice - Dvůr Králové n. Labem B  1:2 (0:0)


Od začátku utkání jsme si vytvořili převahu ale tentokrát bez gólového efektu.Hosté se v prvním poločase dostali do jediné šance ,když Podzimek nepřesně přihrál po zemi přez celé hřiště.Naštěstí Šanda včas vyběhl a zasáhl míč.Jinak byl zaměstnaný hostující brankář který kryl šance dobře hrajícího Nováka,střelu Doležala.Neuspěšný byl i průnik Hrušky. O přestávce jsme nabádali hráče k trpělivosti.Hned na začátku vybojoval míč Hruška a svoje sólo proměnil v branku.Zanedlouho bylo však vyrovnáno.Hosté podnikli rychlý protiútok po levé straně s krásnou přihrávkou před branku a dobíhající hráč zasunul do prázdné branky.Branka nás probudila a zvýšili jsme obrátky.Hosté se stáhli a čekali na svoji šanci.Opět jsme si vytvořili několik šancí které jsme ale neproměnili(Hornych šel sám na branku).A tak nedáš dostaneš se potvrdilo.Zbytečná ztráta míče,R.Bárta v souboji podklouzl a Jankaj fauloval už po střele hostujícího hráče v pokutovém území.Penalta v 85 minutě a 1:2. A o výsledku bylo rozhodnuto.V nastavení P.Vítek místo centru z trestného kopu volil střelu ale trefil prvního hráče hostů. Hosté vytěžili ze 2 příležitostí 2 góly, my jsme měli 5 šancí a dali1 gól a to rozhodlo.Naše hra byla pohledná i brankové příležitosti jsme si vypracovali ale v koncovce jsme selhali.Takový je fotbal.Musíme se co nejlépe připravit na poslední zápas podzimu v Chlumci.


Branky: 47´ Hruška

Sestava: Šanda - Zeman, Jankaj, Bárta R., Podzimek - Novák (46´Hornych),Kratochvíla, Vítek P. (89´Hrubý), Majer (78´Pražák) - Doležal, Hruška

Komentář soupeře

autor: Petr Hypius

"A" mužstvo 20.10.2007, sobota | 12. kolo

Roudnice - SK Bystřian Kunčice  2:2 (1:2)


Utkání začal 2 ranami ze střední vzdálenosti Doležal mířil ale nepřesně. Potom jsme nechali převzít iniciativu domácí. V 10´ utekl Hruška, šel sám na brankáře ale střílel vedle.Nedáš dostaneš se hned vzápětí potvrdilo a domácí Rohrik poslal domácí do vedení. V této fázi jsme hráli profesorsky a bez nasazení.Domácí toho ale nedokázali využít. V 20 minutě byl ve vápně faulován Hruška a Doležal se z penalty nemýlil.O 3´později stejný hráč z trestného kopu nachytal domácího brankáře a otočil výsledek.Najednou nás bylo plné hřiště a domácí obrana nevěděla kam dřív.Bohužel závěr poločasu jsme opět vypadli z tempa a přenechali iniciativu domácím.Jejich trestný kop v závěru poločasu zlikvidoval vynikající Šanda. Po domluvě v kabině se nám vydařil vstup do 2 poločasu. Gólovými příležitostmi pohrdli Hornych a poté střídající L.Bárta,kteří šli sami na brankáře a zcela neatakovaní své šance neproměnili.Od této chvíle na nás spadla deka a přestali jsme úplně hrát.Toho domácí využili a vyrovnali v 79´po narážečce na 2 :2.To ještě nebylo vše.Naši hráči jenom sledovali jak kolem nich domácí běhají.V 85´Jankaj fauloval a domácímu Bínovi vyrazil penaltu Šanda.Ani to nás neprobralo a byli jsme rádi za remisu. Dnešní zápas se nám vůbec nepovedl.Po předešlém výborném výkonu doma si zřejmě hráči mysleli ,že se Roudnice porazí sama.Naše obranná činnost v posledních 20minutách byla na úrovni IV třídy. Místo rozhodnutí zápasu v 75´ jsme byli díky brankáři Šandovi rádi za bod.


Branky: 21´a 24´Doležal

Sestava: Šanda - Zeman, Jankaj, Bárta R., Podzimek - Vítek P., Kratochvíla, Doležal, Majer - Hruška, Hornych (80´Pražák)

autor: Petr Hypius

"A" mužstvo 13.10.2007, sobota | 11. kolo

SK Bystřian Kunčice - TJ Lázně Bělohrad  5:1 (3:0)


Od začátku zápasu se valil jeden útok za druhým na branku hostů.Již ve 4´se poprvé měnilo skóre. Hornych zahrával rohový kop Kratochvíla vrátil zpět na přední tyč a Jankaj pohodlně hlavou otevřel skore. I nadále jsme pokračovali v ofenzivním pojetí hry a výsledkem byla druhá branka. Majer našel Doležalovu levačku a ten s přehledem po zemi podél brankáře zvýšil na 2 : 0.Ve 20´Hruška ve výhodné pozici netrefil hlavou branku.Vše si vynahradil v 37´kdy nadvakrát propasíroval míč za záda hostujícího brankáře, 3:0. Tak se odcházelo za potlesku diváků do šaten. Druhý poločas byl dlouho nezáživný. Na naší straně bylo plno nepřesností a hosté zlobili ale do vyložené šance se nedostávali. V 75´přišel na trávník Hrubý a hned na něho směřoval míč ,který z první vyslal dělovkou na branku,brankář ji vyrazil před sebe a Hruška opět na dvakrát vstřelil čtvrtou branku.O chvíli později vysunul Doležal Podzimka aten zvýšil na 5 : 0. To už hosté hráli o deseti,když jim byl vyloučen po druhé žluté kartě hráč.Ještě před tím neunesl porážku jediný hráč na lavičce, který nakopl na zemi ležícího Jnakaje a byl také vyloučen. Hosté se ale také dočkali a po trestném kopu z 18 metrů snížili a ukončili tak naši několikazápasovou neprůstřelnost. Byl jsem velice spokojen s 1 poločasem ,kdy jsme předváděli pěknou kombinační hru. Všichni hráči nechali na hřišti vše a za to jim děkuji. Za týden nás čeká derby v Roudnici.


Branky: 37´a 75´Hruška, 4´ Jankaj, 13´Doležal, 84´Podzimek

Sestava: Vítek O. - Zeman, Jankaj, Bárta R., Podzimek - Vítek P.,Kratochvíla, Doležal, Majer - Hornych (74´Hrubý), Hruška (78´Šulc R.)

autor: Petr Hypius

"A" mužstvo 7.10.2007, neděle | 10. kolo

Police nad Metují - SK Bystřian Kunčice   0:0 (0:0)


Utkání ovlivnilo rychlé a přísné vyloučení domácího hráče již v 17. minutě.Do hry to ale dostalo spíše domácí celek.Ten hrozil zejména ze standartních situací a po jednom rohovém kopu si domácí hráči vzali jeden druhému míč z hlavy. To byla největší šance prvního poločasu. Jinak se odehrával ne příliš pohledný fotbal s nepřesnými přihrávkami na obou stranách. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a kombinační hrou jsme soupeře začali jasně přehrávat.20 minut jsme drželi míč na svých kopačkách ale chyběla nám finální přihrávka do gólové šance. Po sérii našich nepřesných přihrávek se dostali do hry i domácí ale vytěžili pouze několik rohových kopů a po jednom trestném kopu nás zachránilo břevno. Výsledek je spravedlivý. I když jsme hráli na hřišti vedoucího celku tabulky, tak jsme ztratili 2 body. Chtěl bych poděkovat hráčům za dodržení taktických pokynů.


Branky:

Sestava: Vítek O - Zeman, Jankaj, Beneš, Podzimek - Turek, Kratochvíla, Vítek P., Majer (Pražák) - Hornych, Hruška

Komentář soupeře

autor: Petr Hypius

"A" mužstvo 29.9.2007, sobota | 9. kolo

Kunčice - Trutnov B   7:0 (4:0)


I když jsme měli problémy se složením sestavy jelikož pro zranění či nemoc chyběli,R a L.Bárta,Podzimek a Majer,tak výsledek je nad očekávní vynikajicí.Vyrovnané utkání se hrálo pouze 20 minut.Od této chvíle hosté odpadli .Nejprve si do vápna narazil Zeman s Doležalem a uklidil míč poprvé do sítě.Poté Doležal nacentroval před branku a Hornych propasíroval míč do branky.Následně vyslal Doležal z půlky hřiště narážečkou Hornycha a ten se opět nemýlil.Těsně před přestávkou se trefil i sám Doležal a swtanovil poločasový výsledek Po přestávce se hrálo poze v naší režii.Hosté rezignovali.Naši hráči postupně přidali další 3 branky střelami Kratochvíli od tyče,P.Vítkem a střídajícím Hrubým.Tak jsme docílili vysoké výhry ,kterou jsme ale docílili s velice slabým soupeřem.Již za týden jedeme k vedoucímu celku do Police nad Metují.


Branky: 32´, 40´Hornych, 23´Zeman, 44´Doležal, 65´Kratochvíla, 80´Vítek P., 85´Hrubý

Sestava: Šanda - Zeman (Šulc.R), Jankaj, Beneš, Turek - Novák (75´Hrubý), Kratochvíla, Doležal, Vítek P.,- Hruška (60´Pražák), Hornych

autor: Petr Hypius

"A" mužstvo 23.9.2007, neděle | 8. kolo

Vrchlabí - SK Bystřian Kunčice   0:1 (0:0)


V prvním poločase byla hra vyrovnaná, míč jsme měli opticky víc na kopačkách ale vyloženou brankovou příležitost jsme si nevypracovali.Soupeř zlobil po našich nepřesných přihrávkách hlavně brejkovými situacemi. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji a odměnou nám byla v 55´branka Hrušky.To šel nebojácně do souboje s domácím brankářem L.Bárta míč se odrazil k Hruškovi a ten přeloboval vše co stálo míči v cestě do branky.0 : 1 . Domácí potom přidali a vytvořili si i 2 brankové příležitosti.Na závěr hráli na 3 utočníky ale naše obrana v čele s brankářem Šandou změnu skore nepřipustila.


Branky: 55´Hruška

Sestava: Šanda - Zeman, Jankaj, Bárta R., Podzimek - Vítek P., Kratochvíla, Doležal, Turek - Bárta L.(Beneš), Hruška(66´Majer)

autor: Petr Hypius

"A" mužstvo 15.9.2007, sobota | 7. kolo

Kunčice - Rudník   Neodehráno


Soupeř se k utkání nedostavil.Před utkáním telefonicky zdělil ,že pro nedostatečný počet hráčů k utkání neodjel.


Branky:

Sestava:

autor: Petr Hypius

"A" mužstvo 8.9.2007, sobota | 6. kolo

Libčany - Kunčice   1:4 (1:2)


V dalším derby utkání jsme hned z kraje utkání šli do vedení, když nedorozumění domácí obrany s brankářem Šejblem využil L.Bárta 0 : 1.Domácí znervozněli a byli jsme to my kdo udával rytmus hry.V 15 minutě po pěkné kombinaci se ocitl na velkém vápně sám L.Bárta ale vyprášil jenom rukavice domácího golmana.V 19´se skóre měnilo podruhé.Trestný kop P.Vítka skončil ve spodním rohu domácí branky.Domácí se zmohli pouze na nakopávané balony a spoléhali na standartní situace.Hlavně rohové kopy zahrávali po celé utkání velmi nebezpečně.Ve 30´si nastřelil Podzimek ruku po rohovém kopu a domácí z penalty snížili na 1 : 2.Těsně před poločasem vybojoval ztracený míč v rohu Kratochvíla ,nacentroval před branku ,ale Majer těžký míč poslal vedle branky. Druhý poločas začal velkou šancí Hrušky ,který utekl domací obraně ovšem nezakončil přesně.Domácí vše vrhli do útoku ,ale naše obrana pracovala výborně.Kromě rohových kopů jsme domácí do žádné šance nepustili. V 75´vystřelil P.Vítek Šejbl vyrazil na tyč a střídající Hornych zvýšil na 1 : 3. Hned o 3 minuty později jsme i my zahráli velmi dobře rohový kop a Jankaj hlavou upravil na konečných 1 : 4 Výsledek odpovídá průběhu hry.Konečně jsme využili vypracované příležitosti a vstřelili 4 branky.V utkání jsme byli důraznější a rychlejší.Chtěl bych poděkovat celému mužstvu jak přistoupilo k utkání a bojovalo od první do poslední minuty.


Branky: 2´Bárta Lukáš, 17´Vítek Petr, 75´Hornych Zdeněk, 78´Jankaj Radek

Sestava: Vítek O. - Zeman,Jankaj,Bárta R.,Podzimek - Turek,Kratochvíla,Vítek P.,Majer - Hruška(70´Hornych),Bárta(81´Pražák)

autor: Petr Hypius

"A" mužstvo 1.9.2007, sobota | 5. kolo

Kunčice - Jaroměř   0:0 (0:0)


Utkání začalo opatně,hosté se soustředili na pozornou obranu z níž podnikali rychlé protiútoky. Přesto jsme mohli jít do vedení v 15´kdy se u postranní čáry uvonil Hruška,nacentroval před branku a Doležal ve slibné pozici přestřelil branku.Hosté byli v poli přímočařejší ale vyloženou brankovou příležitost si nevypracovali.V 39´se ve vápněn uvolnil L.Bárta ale ani on a následně Kratochvíla míč do branky nedostali. 2 poločas již moc pohledné kopané nepřinesl.Oba soupeři pouze nakopávali míč a obrany obou mužstev dominovali.Sice jsme měli mírnou optickou převahu ale do brankové příležitosti jsme se nedostali. Výsledek tak odpovídá dění na hřišti.


Branky:

Sestava: Vítek.P - Zeman, Jankaj, Bárta R., Podzimek - Turek(59´ Pražák), Majer, Vítek P., Kratochvíla - Doležal(29´ Bárta L.), Hruška( 75´Hornych)

autor: Petr Hypius

"A" mužstvo 25.8.2007, sobota | 4. kolo

Miletín - Kunčice   1:2 (0:1)


V důležitému utkání v Miletíně jsme od začátku utkání byli herně lepším mužstvem.V 22´se na velkém vápně po pěkné kombinaci ocitl Majer osamocený,jeho střela však šla kousek mimo .v 39´Doležal z trestného kopu trefil přesně šibenici,ale domácí brankář jeho střelu perfektně vyrazil na roh.Ten zahrál P.Vítek a Majer hlavou rozvlnil sít.0 : 1.Za malý okamžik se situace opakovala a domácí jen s největší námahou odvrátili další branku ve své síti. Do 2 poločasu jsme opět nastoupili nekoncentrovaní a dovolili soupeři převzít iniciativu.Ten toho využil již v 51´kdy se dostal k odraženému míči a z 35 metrů krásnou nechytatelnou střelou vyrovnal.Naše mužstvo znervóznělo a až do 30´se nemohlo dostat do hry a naše obrana i s bezchybným Šandou je stěží odolávala.Potom jsme se několikrát osmělili a podnikli několik protiútoků a tlak domácích ochabl.V 83´Doležal chytře z 25 metrů přeloboval domácího brankáře a rozhodl o konečném výsledku.Domácí vrhli všechny síly do útoku a střídající Šulc mohl vítězství pojistit ale jeho pokus byl zlikvidován.Už v nastavení vytáhl padající míč pod břevno efektním zákrokem Šanda nad břevno.Po zahraném rohovém kopu rozhodčí utkání ukončil a mohli jsme se radovat ze zisku 3 bodů.


Branky: 39´Majer 83´Doležal

Sestava: Šanda - Zeman, Jankaj, Bárta R., Kratochvíla - Prážák (65´Turek), Majer, Vítek P., Podzimek - Doležal, Hruška (88´Šulc R.)

autor: Petr Hypius

"A" mužstvo 22.8.2007, středa | 1. kolo

Kunčice - Chlumec n.C.   1:2 (1:1)


Utkání jsme začali z ostra a už v 1 minutě prověřil hostujícího golmana z dálky Doležal.V 7 minutě vyrobil fatalní chybu Šanda a Koliáš stál tam kde útočník má stát.0 : 1.Branka námi trochu otřepala.Soupeř toho ale nedovedl využít a přenechal nám iniciativu.Jaroš ječtě ve slibné pozici přestřelil , Doležal ani Vítek se ke střele z vápna neodvážili.V 33´zahrával Zeman trestný kop a R.Bárta dopravil hlavou míč do sítě. Druhý poločas jsme opět začali náporem ale opět nás srazila nepochopitelné chyba Podzimka,který hlavou našel naběhnutého Koliáše,který obešel brankáře a zvýšil na 1 : 2.Od této chvíle se soupeř zatáhl a pouze sledoval jak zahazujeme jednu šanci za druhou.V jasných pozicích neuspěli Jaroš,Vítek P.,ani vysunutý Jankaj. Zápas se mi hodnotí velmi špatně.Celé utkání jsme byli lepším mužstvem.Soupeř z ničeho dal 2 branky,na které jsme mu nahráli.Sám si nebyl schopen vypracovat jedinou šanci.Naše střelecká nemohoucnost už trvá 3 utkání.Na šance se ale nehraje,rozhodují góly a ty nejsme schopni vstřelit ani z nejvyloženějších pozic.


Branky: 33´Bárta

Sestava: Šanda - Zeman, Bárta R., Jankaj, Podzimek - Majer (46´Turek), Vítek.P, Doležal, Kratochvíla - Jaroš, Hruška (70´Novák)

autor: Petr Hypius

"A" mužstvo 18.8.2007, sobota | 3. kolo

Kunčice - Kosičky   1:2 (1:1)


Po opatrném začátku z obou stran jsme šli do vedení proměněným pokutovým kopem ve 24 minutě po faulu na Hrušku ,který pronikal do pokutového uzemí a byl faulován před i v pokutovém uzemí.Penaltu s přehledem proměnil Doležal.Tato branka nás ale neuklidnila a hosté ,kteří působili velice hbitě při přechodu do útočné fáze se několikrát osmělili.Přesto se do vyložené brankové příležitosti nedostali.Uhodilo ve 42 minutě ,kdy dobře kopnutý trestný kop tečovalo několik hráčů a ten zapadl do branky bezmocného Vítka. Hned po přestávce hosté rozhodli o svém vítězství.Hned po rozehrání se nechal u postranní čáry obehrát Novák ,následoval faul v pokutovém území a hosté také proměnili penaltu.Od této chvíle jsme sice soupeře až do konce zápasu mírně zatlačili ,ale ten podnikal rychlé protiútoky.Při soubojích si pomáhal nedovoloně a to mu hlavní rozhodčí toleroval.Přesto jsme si vytvořili 2x čistou golovou příležitost .Doležal však trefil břevno a v poslední minutě šel Bárta sám na branku,ale jeho střela šla vedle. Opět jsme propadli v proměnování brankových příležitostí.Soupeř z minima vstřelil 2 branky. Už ve středu hostíme v dalším derby celek Chlumce.


Branky: 24´Doležal (p)

Sestava: Vítek O., - Zeman, Jankaj, Bárta R. (46´Majer), Podzimek - Novák (80´Pražák), Kratochvíla, Beneš, Vítek P. , - Doležal, Hruška (70´Bárta L.)

autor: Petr Hypius

"A" mužstvo 11.8.2007, sobota | 2. kolo

Nový Hradec Králové - Kunčice   1:0 (0:0)


Od začátku utkání měl soupeř mírně herně převahu ale za celý zápas si nevypracoval vážnější brankovou příležitost.Naše obrana pracovala spolehlivě a podnikali jsme rychlé nebezpečné protiútoky.Jenom za 1 poločas šel Hruška 2x sám na domácí branku ale nedal. I druhý poločas se odvíjel ve stejném duchu.Opět jsme nechali soupeře tvořit pouze před naší šestnáctku a do šancí jsme ho nepouštěli.Když už to vypadalo na bezbrankovou remízu vyrobil jedinou chybu náš brankář a Bittnar rozhodl o vítězství domácích.


Branky:

Sestava: Vítek o. - Zeman, Jankaj, Bárta R. , Podzimek - Novák, Vítek P. , Majer, Pražák (82"Sulc M.)- Doležal, Hruška (77"Nosek)

autor: Petr Hypius