2. Lhota p. Libčany : Kunčice Čt 27.7. 18:00 3:4
3. Černilov : Kunčice Ne 30.7. 18:00 3:0
4. Libčany : Kunčice Ne 16.7. 18:00 5:0
5. Stěžery : Kunčice Ne 23.7. 18:00 2:1
6. Kunčice : AFK Probluz Út 1.8. 18:00 6:2

"A" mužstvo 3.8.2006, čtvrtek | letní příprava

V dalších zápasech letní přípravy se naše A mužstvo již polepšilo. Podlehlo sice Černilovu jasně 3:0 (1:0), ale v dalších dvou utkání jsme již konečně zvítězili. V přípravě se Lhotou pod Libčany jsem vyhráli těsně 3:4 (3:1), když se prosadil třikrát kanonýr Doležal a jednou zamířil úspěšně mezi tři tyče Lukáš Bárta. V posledním přípravném zápase jsme se utkali s mužstvem AFK Probluz. Zvítězili jsme přesvědčivě 6:2 (5:1). Nejlepším střelcem byl opět Doležal se třemi zásahy a po jedné brance přidali: Majer, Bárta L. a Hrubý. Doufejme, že úspěšně vykročí naši borci také do nadcházející sezóny, která pro zelenobílé začíná tuto sobotu derbym s Roudnicí od 17 hodin.

autor: Tomáš Nováček

"A" mužstvo 24.7.2006, pondělí | letní příprava

Minulý víkend proběhl tréninkový kemp, zaměřený převážně na fyzickou kondici. Na jeho závěr, v neděli 16.7. v podvečer, sehrálo A - mužstvo doplněné o další hráče, kteří se kempu zúčastnili, přípravné utkání s celkem Libčan. V zápase jsem podlehli soupeři poměrně jednoznačně 5:0 (3:0).

Druhé přípravné utkání se hrálo ve čtvrtek 20.7. s týmem Kosiček. Opět jsme podlehli soupeři stejným rozdílem 5:0 (4:0), pouze poločasový stav byl jiný.

Ve třetím přípravném zápase byl výsledek konečně trochu přijatelnější. Týmu ze Stěžer jsme podlehli 2:1 (1:0), když naším jediným střelcem byl kdo jiný než Michal Doležal, který skóroval do odkryté brány po centru Hornycha z pravé strany a prodloužení Beneše. Nový trenér Hypius dává příležitost všem trénujícím hráčům, tak doufejme, že se zkvalitnění hry a souhra dostaví.