SK Bystřian Kunčice

Mladší žáci 18.6.2005, sobota

K poslednímu utkání sezóny zajížděli naši MŽ na půdu Urbanic, kde se střetli s týmem DFC Slavia. Za tropického podnebí podali výborný kolektivní výkon a vyrovnali se i s absencemi hráčů, kteří byli na školním výletě (Chmelař Jan, Kašprišin Jan) i s absencí bratrů Kubištových. Od začátku utkání se hrál vcelku vyrovnaný fotbal, z čehož byl domácí tým i jeho příznivci velmi překvapeni. Zápas probíhal převážně uprostřed hřiště a bylo otázkou kdo vstřelí první branku. Ještě v 1. poločase se to podařilo hostujícímu týmu, když Málek rozehrál rohový kop nakrátko s Kašprišinem, který mu vrátil míč na roh pokutového území a Patrik Málek střelou pod břevno nedal domácí brankářce šanci. Do šaten tedy odcházeli spokojenější hosté, kteří potvrzovali výbornou formu v posledním měsíci. Do druhého poločasu nastoupili domácí se snahou zvrátit výsledek utkání, ale naši žáci výbornou hrou obrany dirigovanou Romanem Vilimským, ale výbornou hrou celého týmu nedali domácím šanci ke skórování. Naopak po rychlém protiútoku dvojice Kašprišin Slánský upravil Jakub Slánský s přispěním teče domácí obrany na konečných 0:2. Výsledek plně odpovídal průběhu hry a korunoval tak výbornou hru mladších žáků SK Bystřian v posledních utkáních. Pochvalu zaslouží celý tým a je jen škoda, že končí soutěž. Doufejme, že při oslavách "70 let kopané v Kunčicích" předvedou naši žáci výborný fotbal, aby pobavili přítomné diváky a taky rodiče a rodinné příznivce, které touto cestou také zveme na oslavy.

Soupeři: DFC Slavia HK x SK Bystřian Kunčice

Výsledek: 0:2 (0:1)

Branky: Málek Patrik, Slánský Jakub

Sestava: Michálek Jakub - Drobek Michal, Menyhart Onřej, Vilimský Roman, Farka Tomáš - Bednář Lukáš, Valášek Milan, Chmelař Lukáš, Málek Patrik - Slánský Jakub, Kašprišin Radim (Šafařík Dan, Pavlíček Jaroslav)

Mladší žáci 4.6.2005, sobota

Začátek utkání za mírného deště byl provázen drtivým tlakem hostujících žáků, kteří za prvních 10 minut kopali asi 8 rohů, měli mnoho střel, ale bohužel chybělo kousek štěstí, umění, ... Po 15 minutách se hra opticky vyrovnala, ale domácí si za celý první polčas nevypracovali žádnou brankovou šanci. Hosté však nebyli schopni dát branku ani z těch nejvyloženějších šancí. Co se nepovedlo v poločase prvním tak se povedlo hned ve 3. minutě poločasu druhého. Milan Valášek z trestného kopu z 18 metrů trefil přesně k levé tyči a sejmul tak břemeno z celého týmu. Druhou branku vstřelil ve 45. minutě Lukáš Bednář, který prokázal důraz v pokutovém území a nekompromisně zavěsil. Třetí branku vstřelil po pěkné akci Kubišty po pravé straně a nahrávce bratra Radima Jan Kašprišin, který přehodil domácího brankáře střelou na zadní tyč. V závěru utkání ještě Valášek vstřelil svou druhou branku. Na konečných 0:5 upravil Patrik Málek z levé strany po pěkné křižné nahrávce Honzy Kašprišina. Celý tým si zaslouží pochvalu za to, jak šel důrazně za vítězstvím. Obranu výborně dirigoval Roman Vilimský, v záloze uplatnil přehled Milan Valášek a v útoku se herně dařilo oběma útočníkům. Dobrý výkon však podali všichni hráči a prokázali, že když tým "šlape" je jedno kdo v něm hraje. Velkým plusem je, že v týmu bylo 6 elévů, kteří prokázali, že po fotbalové stránce do týmu patří. V příštím týdnu mají MŽ volno (předehrávané utkání se Slávií HK "B" 3:4). V posledním kole zajíždějí naši mladší žáci do Urbanic, kde se střetnou s DFC HK.

Soupeři: Sokol Lhota pod Libčany x SK Bystřian Kunčice

Výsledek: 0:5 (0:0)

Branky: Valášek Milan 2x, Bednář Lukáš, Kašprišin Jan, Málek Patrik

Sestava: Michálek Jakub - Kubišta Jan, Vilimský Roman, Menyhart Ondřej, Farka Tomáš - Kašprišin Jan, Valášek Milan, Chmelař Lukáš (Trýzna Tomáš), Bednář Lukáš (Pavlíček Jaroslav) - Kašprišin Radim, Málek Patrik

Mladší žáci 28.5.2005, sobota

V sobotním parném počasí přivítali domácí mladší žáci tým ze Skřivan. Jak již bývá na jaře tradicí opět bez několika hráčů. Přítomní hráči však sehráli vynikající zápas a všichni od brankáře až po střídajícího si zaslouží pochvalu a uznání nejen za nasazení, ale i za herní projev. Hosté, kteří měli plnou lavičku nebyli schopni odolávat přesné hře domácích, za které nastoupili v základní sestavě tři hráči ročník narození 1995. Poločas skončil přesvědčivě 3:0, ale i přesto příznivci domácích trnuli, zda již konečně žáci na jaře vyhrají. Ve druhém poločase již byl znát úbytek sil ve velkém vedru, ale žáci si již nenechali šanci na dobrý výsledek uniknout a po výborném taktickém výkonu celého mužstva a bojovnosti všech hráčů zaslouženě vyhráli 4:1. Doufejme, že stejný výkon zopakují i v příštích zápasech, zejména ve Lhotě p.Libčany, kam zajíždí v sobotu 4.června.

Soupeři: SK Bystřian Kunčice x TJ Slavoj Skřivany

Výsledek: 4:1 (3:0)

Branky: Málek Patrik 2, Kašprišin Radim, Farka Tomáš

Sestava: Michálek Jakub - Chmelař Jan, Vilimský Roman, Menyhart Ondřej, Farka Tomáš - Kašprišin Jan, Valášek Milan, Bednář Lukáš, Chmelař Lukáš - Kašprišin Radim, Málek Patrik (Pavlíček Jaroslav)

Mladší žáci 24.5.2005, úterý

V úterý 24.5. nastoupili mladší žáci k předehrávanému zápasu se Slávií HK "B" (na žádost soupeře). Oproti poslednímu zápasu chyběli Lukáš Chmelař a Honza Kubišta (školní výlet), ale po nemoci již nastoupil kapitán Tomáš Farka a také se dostavili "absentéři". Začátek utkání byl vyrovnaný, ale po několika hrubých chybách byl po 20 minutách stav 0:3 a pro zranění kotníku odstoupil Farka. Teprve za tohoto stavu a po dalších vystřídáních si domácí připravili dvě slibné šance, ale vzhledem k nedostatečnému důrazu v zakončení skončil poločas 0:3. Po "jarní bouřce" v kabině se do druhého poločasu v domácích dresech vrátilo úplně jiné mužstvo. Za 15 minut bylo vyrovnáno. První branku vstřelil Valášek, když se prosadil před velkým vápnem a střelou pod břevno skóroval. Druhou branku vstřelil Málek po krásné kombinaci v pokutovém území. Vyrovnání přinesla rychlá akce na levé straně a důraz Valáška v souboji. Po vyrovnání měli domácí další dvě šance, ale bohužel udeřilo na druhé straně. Hosté při jednom z mála pobytů u naši branky vydolovali rozhodující branku. Vilimský nesmyslně vyvážel míč z levé strany pokutového území před branku a při odkopu nastřelil hostujícího útočníka, od kterého se odrazil míč do prázdné branky. Vyrovnat se již domácím nepodařilo i přes snahu v závěrečných pěti minutách. Pochvalu zaslouží Radim Kašprišin, Milan Valášek, Patrik Málek, který nastoupil i přes bolest kolena a střídající hráči, kteří oživili herní projev mužstva v útočné fázi.

Soupeři: SK Bystřian Kunčice x FC Slavia HK "B"

Výsledek: 3:4 (0:3)

Branky: Valášek Milan 2, Málek Patrik

Sestava: Michálek Jakub - Chmelař Jan, Menyhart Ondřej, Vilimský Roman, Farka Tomáš (Drobek Michal) - Kašprišin Jan, Málek Patrik, Valášek Milan, Šafařík Dan (Schovánek Pavel) - Kašprišin Radim, Pavlíček Jaroslav (Slánský Jakub)

Mladší žáci 21.5.2005, sobota

K zápasu s prvním týmem tabulky odjeli naši mladší žáci pouze v devíti lidech. Vedle nemocných dali někteří hráči (Slánský, Drobek) přednost Nechanické šlápotě, Fanda Kubišta chyběl údajně kvůli školnímu prospěchu a tak nechali ostatní hráče ve štychu (zřejmě, aby si mužstvo procvičilo defenzivní činnost). Zápas byl od začátku otázkou skóre, zejména, když si Kuba Michálek obnovil zranění kotníku a tak jsme zápas odehrávali v osmi lidech. Všichni hráči zaslouží velkou pochvalu za přístup k utkání a tak dokonce ubránili skóre na jednociferném výsledku, v což před začátkem nevěřil nikdo. Do rámce utkání "zapadl" i rozhodčí, který již tak oslabený tým potrestal dvěma pokutovými kopy a za stejné zákroky na Vilimského a Kašprišina se k překvapení všech pokutové kopy nekopaly. Sudí opravdu projevil "cit pro hru" a jak bývá zvykem (nejen ve fotbale) v Čechách přiklonil se na stranu silnějšího. Hodnotit utkání lze těžko, ale přesto si všichni hráči zaslouží plné absolutorium za odvedený výkon. Ostatní nezúčastnění hráči a také jejich rodiče si musí uvědomit, že svým přístupem ubližují nejvíce ostatním kamarádům a celému týmu. Fotbal již nelze brát pouze jako odložiště dětí, kdy se mi to hodí a chci mít doma tři hodiny klidu na kafe (nebo na co?)!!! V zimě, když se chodí trénovat do tělocvičny a do hal to je panečku účast. Venku je tma již od čtyř hodin a tak aby maminky měly doma klid vyženou děti na fotbal, ať se stará někdo jiný. Bohužel výsledkem takového přístupu je fakt, že od příští sezóny se pravděpodobně nepřihlásí účast mladších žáků. Dopadli bychom jako Nový Hradec Králové a Nový Bydžov, kteří své týmy odhlásili v průběhu soutěže.

Soupeři: Chlumec nad Cidlinou x SK Bystřian Kunčice

Výsledek: 9:0 (4:0)

Branky: 0

Sestava: Chmelař Lukáš - CHmelař Jan, Michálek Jakub, Rejmánek Tomáš, Kubišta Jan - Kašprišin Radim, Vilimský Roman, Málek Patrik - Valášek Milan

Mladší žáci 8.5.2005, neděle

V neděli 8.5. bojovali mladší žáci o další body na půdě Stěžer. Vzhledem k nemocím, zraněním či neomluveným absencím přijelo 12 hráčů, z nichž byli 4 elévové ročník 1995. V prvním poločase podalo mužstvo nejhorší výkon v jarní části soutěže. Působilo odevzdaným dojmem, nebojovalo, většina hráčů nechtěla hrát. Výsledkem bylo skóre 2:0 pro domácí. Po "jarní bouřce" o přestávce nastoupilo do druhého poločasu úplně jiné mužstvo, které již nepouštělo domácí do šancí a naopak si začalo připravovat gólové situace. Bohužel proměnilo pouze jedinou - Slánský ve 40. minutě. Hned po vstřelení branky jsme měli během 5 minut tři čisté šance, ale ani Slánský, Kubišta z trestného kopu a Vilimský, který byl sám na vápně své šance neproměnili. A tak se mladší žáci vraceli bez bodového zisku. Výborný zápas odehrál Lukáš Bednář, který po změně v sestavě "vygumoval" nejlepšího útočníka soupeře, na stoperu hrál solidně Fanda Kubišta a v bráně několikrát zachráňoval Lukáš Chmelař. Ve druhém poločase mužstvo jako celek částečně vylepšilo tragický výkon z první půle.

Soupeři: Sokol Stěžery x SK Bystřian Kunčice

Výsledek: 2:1 (2:0)

Branky: Slánský Jakub

Sestava: Chmelař Lukáš - Chmelař Jan, Kubišta František, Menyhart Ondřej, Pavlíček Jaroslav - Kašprišin Jan, Vilimský Roman, Bednář Lukáš - Slánský Jakub, Michálek Jakub, Kašprišin Radim (Trýzna Tomáš)

Mladší žáci 3.5.2005, úterý

V úterý dne 3.5. mladší žáci sehráli osmifinálové utkání poháru Ladislava Škorpila na hřišti Probluze. Od začátku utkání byli hráči SK Bystřian lepším týmem, dobře kombinovali a stříleli. Je však pravdou, že málokterý soupeř jim dá tolik času a místa jako domácí Probluz. Po zranění zkusil hrát Milan Valášek, který sice vsítil dvě branky, ale do druhého poločasu opět nenastoupil a pravděpodobně dva týdny nezasáhne do zápasů, aby doléčil natažené tříslo. Střelecky se prosadil Kuba Slánský, první branku v žácích vstřelil i Drobek Michal. Pochvalu zaslouží celý tým, kerý i za rozhodnutého stavu chtěl hrát fotbal a střílel góly. Jen doufejme, že nevystřílel zásoby za celé jaro. V dalším kole (čtvrtfinále) přivítáme na hřišti v Boharyni celek Slavoje Předměřice a to 18.května. Doufejme, že zranění či nemocní hráči (Valášek, Málek, Farka) již budou připraveni a budeme tak moci sehrát vyrovnané utkání s favorizovanými Předměřicemi.

Soupeři: AFK Probluz x SK Bystřian Kunčice

Výsledek: 0:11 (0:7)

Branky: Slánský 3x, Valášek 2x, Kašprišin Radim 2x, Menyhart, Kubišta Jan, Drobek, Michálek Jakub

Sestava: Chmelař Lukáš - Chmelař Jan, Kubišta František, Menyhart Ondřej, Kubišta Jan - Kašprišin Jan, Vilimský Roman, Valášek Milan, Drobek Michal - Kašprišin Radim, Slánský Jakub, (Michálek Jakub)

Mladší žáci 30.4.2005, sobota

Do utkání nastoupili domácí žáci oslabeni o několik hráčů. Pro zranění byl mezi diváky pouze Milan Valášek, několik dalších bez omluvy nedorazilo. I přesto si naši žáci vytvořili neuvěřitelné množství gólových šancí, které však stejně neuvěřitelně zahazovali. Kdyby byl o poločase výsledek 8:0, nemohl by se nikdo divit. Bohužel jedinou branku vstřelil nadvakrát Patrik Málek. Druhý poločas přinesl ještě více šancí. Úspěšným zásahem skončila až střela Romana Vilimského. Za stavu 2:0 jsme měli několik jasných příležitostí. V jednom momentu běželi tři naši hráčí na osamoceného brankáře, ale akce gól nepřinesla. Spalovači šancí byli bez rozdílu všichni ofenzivní hráči. A tak přišel zákonitý trest. Hosté sedm minut před koncem snížili na 2:1 a v předposlední minutě dokonce po chybách obou stoperů vyrovnali. V utkání, ve které měli jasnou převahu domácí v poměru gólových příležitostí 15:3, stratili Kunčice dva body a nadále tak čekají na první jarní vítězství. V úterý zajíždí naši mladší žáci k pohárovému utkání na Probluz a v dalším kole soutěže hrají v neděli ve Stěžerách.

Branky: Málek Patrik, Vilimský Roman

Sestava: Chmelař Lukáš - Chmelař Jan, Kubišta František, Menyhart Ondřej, Farka Tomáš - Kašprišin Jan, Málek Patrik, Schovánek Pavel (Pavlíček Jaroslav) - Kašprišin Radim, Vilimský Roman, Trýzna Tomáš (Otradovský Radek)

Mladší žáci 23.4.2005, sobota

V sobotu 23.4. odehráli mladší žáci na hřišti v Boharyni zápas s celkem Malšovic. Stává se již pravidlem, že zápas je po většinu času vyrovnaný, ale hosté jsou uspěšnější v zakončení. V prvním poločase měli domácí tři dobré příležitosti ke vsítění branky, ale vedení se ujali hosté po dobře sehraném rychlém protiútoku. Druhá půle začala tlakem zelenobílích, kteří nastřelili tyč a neproměnili vyloženou šanci před prázdnou brankou. Hosté ovšem znovu po rychlém brejku trestali, 0:2. V následujících pěti minutách Malšovice potrestali herní výpadek celého týmu, 0:4. V závěru alespoň korigoval z trestného kopu Milan Valášek na konečných 1:4. Pozitivem utkání byl návrat zraněného Františka Kubišty a obstojný výkon trojice elévů v základní sestavě (Lukáš Chmelař, Michal Drobek a Radim Kašprišin). V dalším kole přivítají mladší žáci opět na domácí půdě v Boharyni celek Nemyčevse.

Branky: Valášek Milan (PK)

Sestava: Chmelař Lukáš - Chmelař Jan, Kubišta František, Menyhart Ondřej, Drobek Michal - Kašprišin Jan (Pavlíček Jaroslav), Valášek Milan, Málek Patrik, Vilimský Roman - Slánský Jakub (Trýzna Tomáš), Kašprišin Radim

Mladší žáci 17.4.2005, neděle

Mladší žáci odehráli výborný zápas, bohužel soupeř krutě potrestal chyby v závěru utkání. Prvních patnáct minut bylo vyrovnaných bez brankových šancí. Závěr prvního poločasu patřil hostujícímu týmu, který se také ujal vedení brankou z penalty, který sám postižený Valášek proměnil. Před odchodem do šaten hosté neproměnili tři gólové šance po rohových kopech, domácí nevyužili dva samostatné nájezdy. V úvodu druhé půle hosté vstřelili šťastný gól, kdy Vilimský spíše centroval než střílel z pravé strany a gólman domácích neudržel míč před brankovou čarou. Domácí snížili 15 minut před koncem po úniku z pravé strany. V posledních deseti minutách hosté udělali tři chyby ve středu obrany a nehlídaný útočník domácích pohodlně skóroval z blízkosti. V poslední minutě ještě rozhodčí daroval domácím vymyšlený PK, který však střelec neproměnil. Mladší žáci podali výborný týmový výkon, při troše štěstí si mohli odvézt minimálně bod. Z vítězství se takto radovali pouze dva "kunčičtí" hráči a to Pavel Pechar a Jiří Žahourek, kteří nastupují v týmu RMSK Cidlina. Raritou byl fakt, že proti trenérovi SK Bystřian Jiřímu Pecharovi vedl tým Cidliny do boje jako kapitán jeho syn Pavel Pechar.

Branky: Valášek Milan (PK), Vilimský Roman

Sestava: Chmelař Lukáš - Chmelař Jan, Michálek Jakub, Menyhart Ondřej, Farka Tomáš - Kašprišin Jan, Málek Patrik, Valášek Milan, Kubišta Jan (Otradovský Radek) - Vilimský Roman, Kašprišin Radim (Otradovský Marek)

Mladší žáci 9.4.2005, sobota

V sobotu 9.4.2005 sehráli mladší žáci s SK HK "C" vyrovnaný zápas a při lepším proměňování brankových šancí mohl být výsledek obrácený. Oproti minulému zápasu podali lepší výkon, velmi dobře hrál v záloze Milan Valášek a v útoku Roman Vilimský, který však bohužel neproměnil v 1. poločase několik slibných šancí. Ve druhém poločase se naše mužstvo i přes převahu v poli do brankových šancí již tolik nedostávalo. Celkově tým zaslouží pochvalu za předvedený výkon. Branky: hned v 2. minutě po rychlém protiútoku 0:1. Ve 20. minutě vyrovnal po samostatném průniku ze 20 metrů Valášek. Ve 28. minutě platilo známé "nedáš - dostaneš" a znovu po rychlém brejku 1:2. Ve druhém poločase tým hostí upravil na 1:3, domácí snížili brankou Michálka na 2:3. V závěru při tlaku domácích hosté znovu po rychlém protiútoku zápas rozhodli na konečných 2:4. V příštím kole zajíždí mladší žáci do Hlušic k zápasu s RMSK Cidlina.

Branky: Valášek Milan, Michálek Jakub

Sestava: Chmelař Lukáš - Chmelař Jan (Otradovský Marek), Michálek Jakub, Menyhart Ondřej, Farka Tomáš - Kašprišin Jan (Brádle Daniel), Valášek Milan, Málek Patrik, Kubišta Jan (Otradovský Radek)- Vilimský Roman, Kašprišin Radim (Trýzna Tomáš)

Mladší žáci 2.4.2005, sobota

Mladší žáci zajížděli k prvnímu zápasu po zimní přestávce do favorizovaných Předměřic. K utkání odjížděli oslabeni o několik stabilních hráčů (Menyhart, Valášek - hokejový turnaj, Kubišta Fanda zlomená ruka, Kubišta Jan). V brance nastoupil elév Lukáš Chmelař a podal velmi dobrý výkon. Hra našeho mužstva byla uprostřed hřiště velmi slušná, ale bohužel utkání se rozhodují v blízkosti pokutového území a tam jsme udělali několik hrubých chyb, které soupěr potrestal. Naopak v útočné fázi jsme nebyli dostatečně důrazní a nevstřelili žádnou branku. Výsledek utkání byl poměrně krutý, obdrželi jsme tři branky v rozmezí 5 minut na začátku druhého poločasu. Pochvalu zaslouží již zmiňovaný Lukáš Chmelař, Patrik Málek, Roman Vilimský (na místě stopera ke konci utkání) a střídající Lukáš Bednář. Soupeř překvapení oslabeného kunčického celku nepřipustil a jednoznačně zvítězil 6:0 (2:0).

Branky: 0

Sestava: Chmelař Lukáš - Chmelař Jan, Michálek Jakub, Farka Tomáš, Brádle Daniel (Otradovský Marek) - Kašprišin Jan (Bednář Lukáš), Vilimský Roman, Málek Patrik, Schovánek Pavel (Pavlíček Jaroslav) - Kašprišin Radim, Slánský Jakub (Otradovský Radek)

Mladší žáci 26.3.2005, sobota

Dnešní první mistrovské utkání mladších žáčků na jaře se nekonalo, protože soupeř z Nového Bydžova se odhlásil ze soutěže a všechny jeho zápasy byly zrušeny.

Mladší žáci 20.3.2005, neděle

Mladší žáci dnes sehráli přípravné utkání na hřišti RMSK Cidlina s "C" týmem. Soupeři podlehli 4:1 (2:0), když jedinou branku Kunčic vstřelil Ondřej Menyhart.

Mladší žáci 30.10.2004, sobota

Naši mladší žáci se dnes utkali s dívčím celkem DFC Slavia Hradec Králové. Soupeřkám podlehli 1:3 (0:2), když jedinou branku Bystřianu vstřelil Roman Vilimský.

Mladší žáci 23.10.2004, sobota

Mladší žáčci zavítali na hřiště hradecké Slavie, kde se střetnuli s tamním "B" týmem. Domácí celek byl jednoznačně lepším mužstvem, což se projevilo již na poločasovém skóre 4:0 pro Slavii. Konečné skóre se zastavilo na poměru 7:1 (4:0). Příští sobotu sehrají mladší žáci zápas od 12:30 na hřišti Bystřice Boharyně s týmem DFC Slavia.

Mladší žáci 16.10.2004, sobota

Mladší žáčci přivítali na domácím hřišti celek z blízkých Libčan. Soupeře zdolali v poměru 2:0 (1:0) a o branky se podělili Pavel Pechar a Patrik Málek. V dalším kole zavítají mladší žáci na hřiště Slávie Hradec Králové.

Mladší žáci 9.10.2004, sobota

Mladší žáčci se utkali s týmem Skřivan, kterým podlehli stejným skórem jako starší žáci 4:1 (2:0). Jedinou branku Kunčic vstřelil ve druhém poločase Patrik Málek. Příští zápas přivítají celek ze Lhoty pod Libčany.

Mladší žáci 2.10.2004, sobota

Dnes od 14 hodin se utkali s celkem Chlumce nad Cidlinou. Přestože poločasový stav byl nerozhodný 0:0, byl soupeř lepším tým, což předvedl ve druhém poločase, kdy nastřílel 5 gólů a jednoznačně tak zvítězil 0:5 (0:0). Další mistrovské utkání sehrají mladší žáci v sobotu 9. října ve Skřivanech.

Mladší žáci 21.9.2004, úterý

Po první sobotní výhře se ve speciálním úterním kole utkali naši mladší žáci s týmem Předměřic. Soupeř byl lepším týmem a zvítězil 1:4 (0:2), když jedinou branku Kunčic vstřelil Milan Vlášek.

Mladší žáci 18.9.2004, sobota

Na hřišti Bystřice Boharyně změřili síly s týme Stěžer. Zvítězili 3:0 (3:0) a branku za zelenobílé si připsali Málek, Kašprišin a Menyhart.

Mladší žáci 11.9.2004, sobota

Mladší žáci dnes sehráli třetí mistrovské utkání, ve kterém získali vítězstvím nad domácím celkem Nového Bydžova první 3 body v letošní sezóně. Soupeře zdolali jednoznačně 0:5 (0:1). Do brankové listiny se zapsal dvěma góly Ondřej Menyhart a po jedné brance Milan Valášek, Patrik Málek a Roman Vilimský.

Mladší žáci 7.9.2004, úterý

Mladší žáci dnes sehráli čtvrté mistrovské utkání, ve kterém získali vítězstvím nad domácím celkem Nového Bydžova první 3 body v letošní sezóně. Soupeře zdolali jednoznačně 0:5 (0:1). Do brankové listiny se zapsal dvěma góly Ondřej Menyhart a po jedné brance Milan Valášek, Patrik Málek a Roman Vilimský.

"Mladší žáci 5.9.2004, neděle

Mladší žáci nezaznamenali zisk bodů ani ve třetím zápase sezóny a podlehli soupeři z Malšovic 5:0.

Mladší žáci 28.8.2004, sobota

Ve druhém utkání sezóny podlehli mladší žáci celku RMSK Cidlina 2:4 (1:2). Za naše barvy vstřelili branku Patrik Málek a Radim Kašprišin.

Mladší žáci 21.8.2004, sobota

Mladší žáci zavítali na Bavlnu k prvnímu mistrovskému utkání s favorizovaným SK Hradcem Králové. Hradeckému týmu podlehli 8:1 a příští sobotu sehrají utkání na hřišti Bystřice Boharyně s RMSK Cidlina.