SK Bystřian Kunčice

Dorost 18.6.2005, sobota

Dorostenci zavítali v posledním kole sezóny k derby do nedalekých Libčan. Rozloučení s úspěšnou sezónou se jim opravdu nevydařilo. V prvním poločase si nechali nastřílet pět gólu a bylo prakticky po zápase. Po změně stran se zelenobílím podařilo třikrát skórovat, když všechny branky vsítil kanonýr Zdeněk Hornych a zaznamenal tak hetrik, ale soupeř přidal také dvě branky a potvrdil svou dnešní suverenitu. V konečné tabulce 1.třídy sk.A vybojoval dorost 4. příčku.

Branky: Hornych 3

Sestava: Dávid - Barvíř, Trutnovský, Michálek, Rychtera - Pražák, Mihula, Novák, Bárta - Mareček, Hornych

Dorost 12.6.2005, sobota

V dnešním předposledním kole I.třídy sk. A přivítali dorostenci na domácí půdě tým z konce tabulky Milíčeves. Hned ve 3. minutě zápasu se po pěkné individuální akci z levé strany parádně do vzdálenější šibenice trefil záložník Ondřej Pražák, 1:0. O dvě minuty později hosté odpověděli po hrubé chybě naší obrany, 1:1. V minutě 10. zakončoval úspěšně netradiční útočník David Mareček, 2:1. Ten samý hráč dostal přihrávku od spoluhráče Bárty, když stoper Milíčevse hrubou chybou v rozehrávce ztratil balón, a nemýlil se. Bystřian šel v poločase do kabin s dvoubrankovým náskokem. Po změně stran v minutě 50. soupeř snížil na rozdíl jediné branky. Naši borci změnu skóre již nepřipustili a v 80. minutě stvrdil vítězství brankou na 4:2 (3:1) Lukáš Bárta. V posledním kole letošní sezóny zajíždí dorostenci k derby do Libčan.

Branky: Mareček 2, Pražák, Bárta

Sestava: Dávid - Barvíř, Trutnovský, Michálek, Rychtera - Pražák, Mihula (80. Pechar), Novák, Bárta - Mareček, Hornych (90. Novotný)

Dorost 4.6.2005, sobota

Dnes od 14:45 zavítali dorostenci k mistrovskému zápasu do Žacléře. Utkání se soupeřem hrajícím střed tabulky se ukázalo být velmi nepovedeným a skončilo i ošklivým úrazem pro jednoho z kunčických hráčů. Již v 10 minutě jsme poprvé inkasovali. O pět minut později si náš brankář Ondřej Vítek obnovil zranění kotníku, když špatně došlápnul. V minutě 20. se domácí zase trefili do "černého", 2:0. Za dalších pět minut se při obranném zákrorku ošklivě zranil kunčický obránce Vorel. Skluzem se snažil odebrat protihráči balón a ten, když se mu pokoušel vyhnout, jej zasáhnul kolenem do hlavy. Zasažený hráč padnul do bezvědomí. Po probuzení byl převezen do nemocnice v Trutnově. Oba celky byly příhodou velmi zaskočení, ale pokračovalo se ve hře. Po změně stran přidali domácí ještě dvě branky v 60. a 75. minutě a zaslouženě zvítězili 4:0 (2:0). Celý tým věří, že zraněný Roman Vorel se brzy uzdraví a bude v pořádku.

Branky: 0

Sestava: Vítek (15. Dávid) - Vorel (25. Barvíř), Šulc, Michálek, Rychtera - Pražák (80. Pechar), Vítek P., Novák, Mareček - Hornych, Bárta

Dorost 28.5.2005, sobota

V dalším kole 1. třídy sk.A se utkali naši dorostenci s celkem Horního Starého Města, který bojuje také o první příčku v tabulce. Za tropického letního počasí jsme nastoupili v plné sestavě, ale soupeř zodpovědnou hrou zvítězil první poločas v poměru 3:0 po brankách z 15., 25. a 40. minuty. Všechny branky obdrželi naši borci po chybách v poli a důsledném soupeřově zakončení. Do druhé půle nastoupili dorostenci s vidinou překvapení soupeře. Částečně se to podařilo, když v 55. minutě po přihrávce Bárty skóroval nejlepší střele dorostu Hornych, 1:3. Hosté ovšem neponechali nic náhodě a o pět minut později potvrdili dnešní roli favorita gólem na 4:1. V minutě 65. uzavřel na konečných 2:4 kanonýr Hornych. Jak se později ukázalo dorostenci byli jediným celkem, který tento víkend nebodoval. Příští kolo zavítá dorost do Žacléře.

Branky: Hornych 2

Sestava: Vítek - Barvíř, Šulc, Michálek, Rychtera - Pražák, Trutnovský, Novák, Mareček - Hornych, Bárta

Dorost 21.5.2005, sobota

Dorostenci, první celek tabulky I. třídy sk. A, se střetnuli s Bílou Třemešnou, která je na 7. pozici. V minutě 25. po pěkné individuální akci záložníka Ondřeje Pražáka, kdy lobem překonal domácího brankáře, se zelenobílí ujali vedení 1:0. O deset minut později neuznal sudí Bystřianu jednoznačný gól pro udajný ofsaid. Do kabin šli naši borci s jednogólovým náskokem. Deset minut po začátku druhé půle zahrál rukou míč v pokutovém území obránce David Mareček, který pravděpodobně mezi tři tyče nešel, a uviděl červenou kartu. Domácí z nařízeného pokutového kopu snížili, 1:1. V 85. minutě měl gólovou příležitost Pražák, ale neproměnil a domácí z protiútoku zvýšili na konečných 2:1. Příští zápas sehrají dorostenci na domácím hřišti s Horním Starým Městem, které na podzim deklasovali 5:0.

Branky: Pražák

Sestava: Vítek - Mareček, Šulc, Michálek, Rychtera - Pražák, Trutnovský, Novák, Dávid - Hornych, Bárta

Dorost 14.5.2005, sobota

Dnes se dorostenci utkali s celkem Nového Hradce Králové, na který ztráceli před tímto kolem jediný bod, o první místo v tabulce 1. třídy sk.A. Utkání by se dalo nazvat zápasem prvního poločasu, protože v této době se událo vše podstatné. V 16. minutě otevřel účet zápasu pěkným přelobováním hostujícího brankáře Vít Trutnovský, 1:0. O devět minut později vsítil druhou branku Bystřianu David Mareček po rohovém kopu Hornycha, 2:0. První poločas skončil vedením kunčického celku a přes několik slibných šanci zelenobílých ve druhé půli se tento stav již neměnil. Dorostenci v souboji o první příčku uspěli a zakotví tak v čele tabulky.

Branky: Trutnovský, Mareček

Sestava: Vítek - Barvíř, Šulc, Michálek, Rychtera - Pražák, Trutnovský, Novák, Dávid - Hornych, Bárta

Dorost 8.5.2005, neděle

Dorost zavítal na hřiště Lázní Bělohrad, kde předehrával před naším A týmem od 14:45. Celku se podařil famózní vstup do utkání, když kunčický Pražák rozvlnil po Trutnovkého centru z úvodního výkopu nádherným "volejem" soupeřovu síť již v 11. sekundě! Druhou branku přidal tentýž hráč po půl hodině hry, 2:0. Na hetrik v novém obutí Ondřej Pražák nedosáhl, ale třetí branku Kunčic v tomto zápase vstřelil obránce Mareček v 60. minutě, 3:0. Dorostenci zvítězili v dnešním zápase s přehledem 3:0 (2:0) a za týden přivítají doma v souboji o první příčku Nový Hradec Králové.

Branky: Pražák 2, Mareček

Dorost 30.4.2005, sobota

Dorostenci se dnešním 19. kole utkali s týme z Chomutic. Kunčický tým měl během celého střetnutí "navrch" a projevilo se to i na skóre. Ve 43. minutě otevřel skóre domácí Novák po rohovém kopu. Po změně stran v minutě 55. po pěkné samostatné akci zakončoval úspěšně záložník Pražák. Na konečných 3:0 pro Bystřian rozvlnil síť kanonýr Hornych v 65. minutě. Kunčický dorost výhrou 3:0 (1:0) oplatil Chomuticím alespoň částečně debakl z podzimní části, kdy podlehl soupeři 6:0. V příštím kole zajíždí tým do Lázní Bělohrad.

Branky: Hornych, Novák, Pražák

Dorost 23.4.2005, sobota

V dnešním mistrovském utkání přivítali dorostenci celek z Nové Paky. Do utkání vstoupili opravdu vydařeně, když již ve 2. minutě skóroval za zelenobílé utočník Hornych. O čtyři minuty později zvyšoval na rozdíl dvou branek druhý z útočné dvojice Bárta. Po půl hodině hry vedli borci v zelenobílém již 3:0 po druhé brance kanonýra Hornycha. Do druhé půle nastupoval náš tým s třígólovým vedením a dalo se očekávat zodpovědné dohrátí zápasu. Opak byl však pravdou. Soupeř krátce po úvodu druhého poločasu snížil na rozdíl dvou branek a odhodlal se k mohutném zvratu zápasu, který se mu bezpochyby povedl, když během následujících dvaceti minut třikrát skóroval a rázem byl ve vedení. Dorostenci značně otřeseni takovýmto obratem si ještě šanci na vyrovnání vytvořili, ale potřebnou branku již nevsítili. V jednoznačném zápase předvedl soupeř dokonalý zvrat a zvítězil 3:4 (3:0).

Branky: Hornych 2, Bárta

Sestava: Vítek - Barvíř, Šulc, Michálek, Rychtera - Pražák, Trutnovský, Novák (45. Vorel), Dávid - Hornych, Bárta

Dorost 17.4.2005, neděle

Dorostenci se střetli před naším "A" mužstvem s hořickým dorostem. První skóroval Pražák a Kunčice šli do vedení 1:0. Domácí ovšem brzo srovnali z pokutového kopu, 1:1. Na 2:1 pro Bystřian zvyšoval prvním gólem sezóny Rychtera. Soupeř ještě do poločasového hvizdu stihl srovnat, 2:2. Ve druhé půli byli naši dorostenci jasně lepším týmem a v 60. minutě to potvrdil útočník Hornych - 3:2. Přes další dvě gólové šance se kunčickým dorostenců již zvlnit hořickou síť nepodařilo, a proto si z Hořic odváží výhru 3:2 (2:2).

Dorost 9.4.2005, sobota

Dorostenci v dnešním utkání přivítali známého soupeře z Hostinného, který vede tabulku 1.třídy sk.A. Očekávané vyrovnané utkání zvrátili již v prvním poločase jednoznačně na svoji stranu naši borci, když po brankách Hornycha, Nováka a Šulce šli do kabin s tříbrankovým vedením. Ve druhé půli přidal ještě jednu branku Ondřej Pražáka. Soupeř se na zvrat nezmohl a Kunčice tak s přehledem zvítězili 4:0 (3:0).

Dorost 3.4.2005, neděle

Dnešním utkáním s celkem Lovčic vstoupili naši dorostenci do jarní části sezóny 2004/5. Za pěkného jarního počasí se chtěli poprat o první body po zimní přestávce. Po prvním poločase, kdy soupeř vedl 1:0 gólem z 30. minuty, zůstavala naděje na úspěch. Lovčice ovšem ve druhé půli zvýšili aktivitu, na kterou nestačil Bystřian zareagovat, a zaslouženě zvítězili 4:1 (1:0), když jedinou branku Kunčic vsítil Lukáš Bárta v 70. minutě.

Dorost 27.3.2005, neděle

Dnes sehráli dorostenci poslední přípravné utkání před začátkem jarní části sezóny. V odvetném utkání podlehli na domácím hřišti Spartaku Kobylice v poměru 2:4 (1:2).

Dorost 20.3.2005, neděle

Dorostenci se utkali v dnešním přípravném utkání se Spartakem Kobylice. První poločas branku nepřinesl, ale ve druhém padlo hned 6 gólů. K vítězství v poměru 4:2 (0:0) přispěl 2 góly David Mareček a po jedné přidali Lukáš Bárta a Ondřej Pražák.

Dorost 18.3.2005, pátek

V neděli 20. března od 13:00 sehrají naši dorostenci přípravný zápas v Kobylicích.

Dorost 30.10.2004, sobota

V jarní předehrávce I.třídy sk.A přivítali naši dorostenci celek z Nového Bydžova. Celý zápas byl jednoznačně v režii našeho týmu. První poločas jsme zvítězili v poměru 3:0 a utkání bylo prakticky rozhodnuto, protože soupeř nebyl schopen zápas zvrátit. Ve druhé půli přidali dorostenci ještě pět branek a celý zápas tak skončil vítězstvím našich borců 8:0 (3:0). Do střelecké listiny se za naše barvy zapsali: Zdeněk Hornych pěti góly a po jedné brance přidal Ondřej Pražák, Vít Trutnovský a Jiří Pechar.

Dorost 24.10.2004, neděle

Celek dorostu zavítal ve 13. kole I. třídy na hřiště Milíčevse. V 15. minutě zaznamenal první branku zápasu náš útočník Zdeněk Hornych parádní střelou do šibenice, 0:1. Do konce prvního poločasu se hra přelévala, ale žádný z týmu změnu skóre nedovolil. Pět minut po změně stran vystřelil zpoza hranice "šestnáctky" domácí Bret a jeho střelu si nešťastně do vlastní sítě srazil kunčický předstopér Šulc, 1:1. V minutě 65. zvyšoval na 2:1 pro domácí opět Bret. O pět minut později přišlo vyrovnání na 2:2. Z pravé strany odcentroval kunčický David Mareček a domácí brankař si srazil míč do vlastní sítě. Po zbývající minuty utkání si vytvořil Bystřian několik slibných šancí, ale žádná "tříbodový" gól nepřinesla. Největší zahodil útočník Lukáš Bárta, když pět minut před koncem z malého vápna přestřelil prázdnou bránu. Za remízu 2:2 (0:1) si dorostenci připsali další bod do mistrovské tabulky. Příští sobotu od 13:15 sehraje dorost předehrávku jarní sezóny s celkem Nového Bydžova.

Dorost 16.10.2004, sobota

Dnešní mistrovský zápas s celkem Žacléře se nekonal, protože soupeř bez podání důvodu nedorazil. Očekávaným ortelem komise bude kontumace 3:0 a navíc může celek Žacléře dostat finanční pokutu.

Dorost 9.10.2004, sobota

V 11. kole I.třídy sk. A zavítali naši dorostenci na hřiště Horního Starého Města u Trutnova. V zápase plném ofenzivního fotbalu se z konečného zisku 3 bodu radovali po jednoznačném výsledku naši borci. První poločas skončil vítězstvím 0:3 pro zelenobíle barvy a v půli druhé jsme vsítili o jednu branku méně, 0:2. Dorost si po vítězství z 1.kola v Novém Bydžově připsal další tříbodový zářez ze hřiště soupeře výhrou 0:5 (0:3), když se do střelecké tabulky zapsali Zdeněk Hornych a David Mareček 2 a Ondřej Pražák 1 gólem. V dalším zápase přivítá dorost na domácím hřišti Baník Žacléř.

Dorost 2.10.2004, sobota

K dalšímu utkání I. třídy přijel na hřiště Bystřianu Kunčice celek z Bílé Třemešné. Oba týmy předváděly pohledný útočný fotbal, na jehož konci se radoval ze zisku 3 bodů Bystřian. První poločas skončil smírně 1:1, když se nejprve trefil v 10. minutě kunčický Hornych a ve 32.min. hostující Kubelka. Hosté hráli od 40. minuty v oslabení, když byl vyloučen Macek. Po změně stran byl k vidění z naší strany velmi ofenzivní fotbal, který přinesl úspěch. V 53. min. zvyšoval na 2:1 pro Kunčice Mareček a o sedm minut později po pěkném Pražákově centru Novák už na 3:1. V minutě 70. byl po druhé žluté kartě za faul vyloučen kunčický předstopér Šulc a síly tak byly vyrovnány. Následovaly dvě šance Třemešné, které však gól nepřinesly. Zelenobíle uklidnil gólem z penalty v 75. min. na 4:1 kapitán Michálek. Poslední kunčickou branku vstřelil o pět minut později Trutnovský, 5:1. Hosté upravili druhou jejich brankou pět minut před koncem konečné skóre na 5:2 (1:1). Příští sobotu zajíždí dorost do Horního Starého Města.

Dorost 26.9.2004, neděle

Na hřiště Nového Hradce Králové dnes zavítal k mistrovskému utkání celek dorostu. Poločasový stav 1:1, když nejprve skórovali domácí a 10 minut před koncem první půle se trefil kunčický Zdeněk Hornych, ponechával utkání oboustranně otevřené. Přes několik našich šancí ve druhém poločase skončila pouze jediná gólem, když nezaváhal z pokutového kopu stopér Jan Michálek. Naproti tomu domácí byli v koncovce podstatně úspěšnější a hned čtyři akce završili gólem. Dorost podlehl v pohledném střetnutí soupeři z Nového Hradce 5:2 (1:1) a v příštím kole přivítá nového soupeře z Bílé Třemešné.

Dorost 18.9.2004, sobota

Zápas nezačal pro Bystřian nejlépe, Lázně Bělohrad se ujaly gólem Jezbery v 10. min. vedení 0:1. O šest minut později odpověděl kunčický Hornych a bylo srovnáno 1:1. Ten samý hráč opět skóroval již 4 minuty na to. Ve 25. min. vstřelil třetí branku za naše barvy útočník Lukáš Bárta. Hosté snížili před přestávkou na 3:2. Dvě minuty po změně stran si hosté nešťastně vsítili vlastní branku, což je pravděpodobně zlomilo, 4:2. V minutě 65. a 70. zaznamenal dvě branky kunčický Bárta a dokonal tak svůj hetrik. Na konečných 7:2 upravoval skóre pěknou střelou z dálky Hornych a stal se třetím hráčem Bystřianu Kunčice, který ukořistil tolik ceněný hetrik. Dorost zdolal doposud suverénního soupeře z Lázní Bělohrad v poměru 7:2 (3:2) a příští neděli zavítá na hřiště tradičního soupeře Nového Hradce Králové.

Dorost 11.9.2004, sobota

Dorostenci zavítali k dalšímu mistrovskému utkání na hřiště neznámých Chomutic. Soupeř rozhodl utkání již v první půli, když zaznamenal čtyři zásahy do naší sítě, poločas 4:0. Našemu týmu se po změně stran nepodařilo nijak zareagovat a navíc ještě dvakrát inkasoval. Konečný výsledek 6:0 (4:0) je zatím největším debaklem našich dorostenců, kteří si budou chtít spravit chuť příští sobotu s Lázněmi Bělohrad.

Dorost 05.9.2004, neděle

Dorostenci se utkali s celkem Nové Paky. Poločasový stav 0:0 ponechával utkání otevřené pro oba týmy. V 55. minutě přišel rozhodující okamžik utkání. Náš brankář zaváhal ve zdánlivě jednoduché situaci na kraji pokutového území a útočící hráč odcentroval a jeho spoluhráč v poklidu skóroval do prázdné branky. Kunčický brankař částečně napravil svoji chybu, když chytil ve druhém poločase penaltu, ale náš tým se k žádné vážnější šanci, za které by pramenil gól, nedostal a utkání tak skončilo 1:0 pro domácí. Příští sobotu zavítají dorostenci na hřiště Chomutic, nového celku soutěže.

Dorost 28.8.2004, sobota

Dorost měl dnes za soupeře také Hořice. V 15. minutě se ujali z penalty hosté vedení, ale dvacet minut na to vyrovnával na 1:1 kunčický Radek Novák po závaru před branou. Gól "do šatny" zaznamenal pro Hořice Melaga ve 45. minutě, 1:2. Deset minut po změně stran skóroval po pohotové střele útočník Lukáš Bárta, srovnáno 2:2. V 72. minutě oslabil zbytečně naše barvy po druhé žluté kartě obránce David Mareček. Poprvé se dorostenci ujali vedení v zápase po parádní individuální akci záložníka Ondřeje Pražáka, když obešel tři hráče a chladnokrevně zakončil. O dva body se dorostenci připravili v 89. minutě, když po chybě obrany skóroval hořický Brzák. Konečný výsledek 3:3 (1:2) byl spravedlivý pro obě strany. Příští neděli zajíždí dorost do Nové Paky.

Dorost 21.8.2004, sobota

Dorostenci dnes sehráli mistrovské utkání se známým rivalem Tatranem Hostinné. Zápas byl velice bohatý na pokutové kopy. Poločasový stav 0:0 ponechával utkání zcela otevřené pro oba celky. V průběhu druhé půle se však domácí, po dvou penaltách a jedné pohledné akci, chopili vedení 3:0 a utkání tak bylo rozhodnuté. Úpravu na konečném výsledku udělal pouze Jan Michálek, když v nastaveném čase snížil na 3:1 (0:0) také z pokutového kopu. Tři body zůstaly v Hostinném a dorostenci tak utrpěli první porážku v letošní sezóně.

Dorost 18.8.2004, středa

Dorostenci napravili alespoň zčásti reputaci SK Bystřian Kunčice, když zdolali dorost Libčan 5:1 (2:1). V 7. minutě nejprve prohrávali 0:1, ale za naše barvy skórovali v prvním poločase nejprve útočník Zdeněk Hornych v minutě 20. a o deset minut později Lukáš Bárta. Soupeř se na vetší nápor nezmohl a naši dorostenci zaznamenali ve druhé půli ještě tři góly, když se nejprve v 60. a poté 72. minutě trefil Jiří Pechar. Konečný výsledek uzavřel v 87. minutě po parádní přihrávce Ondřeje Pražáka Vít Trutnovský. Tuto sobotu zavítají dorostenci na hřiště Hostinného.

Dorost 14.8.2004, sobota

Dorostenci se střetnuli s tradičním celkem Lovčic. Již ve 2. minutě se hosté ujali vedení 0:1. V minutě 5. srovnával na 1:1 Radek Novák a před koncem poločasu si dorostenci připsali ještě 2 góly po zásahu Radima Šulce a Víta Trutnovského. Příznivý poločasový výsledek 3:1 se ale již 51. minutě zdramatizoval, když hosté snížili z penalty na 3:2. Poté zahodil nabídnutou šanci na vytvoření dvougólového náskoku v podobě pokutového kopu Zdeněk Hornych, avšak v minutě 54. a 56. po hrubých dvou chybách brankaře hostí jsme se ujali zásahy Oldřicha Barvíře a Lukáše Bárty klidného vedení 5:2. Dorostenci si tak připsali další 3 body a v příštím středečním kole se utkájí v derby s týmem Libčan.

Dorost 7.8.2004, sobota

Dorostenci sehráli premiérové utkání s celkem Nového Bydžova a zdolali jej rozdílem třídy 1:8 (1:3), když hetrikem se blýskli Zdeněk Hornych, Radek Novák a 2 góly zaznamenal Ondřej Pražák. Příští sobotu přivítají tým z Lovčic.