SK Bystřian Kunčice

Elévové 7.6.2005, úterý

V úterý dne 7.6 odehráli naši starší elévové poslední mistrovské dvojutkání v letošní sezóně na půdě Třebše. Úvod prvního utkání byl vyrovnaný, šance byly na obou stranách. Za stavu 0:0 výborně dvakrát zasáhl Lukáš Chmelař, který vytěsnil střelu po samostatném nájezdu domácího útočníka a poté vyrazil prudkou střelu k tyči. Naši elévové poté využili nabídnuté šance ke vstřelení dvou branek a tak se odcházelo do kabin za stavu 0:2. Je nutno říci, že podle průběhu hry by odpovídala remíza a výsledek tak byl o mnoho lepší než naše předváděná hra. Ve druhém poločase jsme kontrolovali hru a přidali ještě další branku na konečných 0:3. Zápas se již za rozhodnutého stavu pouze dohrával, ale přesto byla z obou stran snaha o pěkný útočný fotbal. Do druhého utkání nastoupil do branky Dan Šafařík a Lukáš Chmelař si šel zahrát do pole. V 1. poločase nastoupil v útoku, později i v obraně. Průběh hry byl vyrovnaný, ujali jsme se vedení po pěkné akci po pravé straně a třech nahrávkách "z první". Domácí vyrovnali po rohovék kopu, kdy Šafařík první dvě střely z blízkosti vyrazil, ale na třetí již nestihl zareagovat a naši bránící hráči pouze přihlíželi důrazu domácích útočníků. Ve druhém poločase jsme po pěti minutách opět vstřelili branku a zápas ji v pohodě dohráli. Dobrý výkon již tradičně podaly opory, ale mimořádně se tyto zápasy povedly Tomáši Trýznovi na místě levého obránce. Nejenže stačil bránit, ale byl schopen i zaútočit a přesně přihrát. V obou utkáních si elévové vyzkoušeli hru na různých místech v sestavě a prokázali trenérům, že je možné (nebo i nutné) posty jednotlivých hráčů střídat i v průběhu 1. poločasů. Věříme, že většině hráčů, kteří působili v letošní sezóně v týmu starších elévů vydrží elán a nasazení, někteří nejmenovaní hráči zlepší docházku a přístup a v příští sezóně budou všichni úspěšně hrát nejen za elévy, ale mnozí i za mladší žáky.

Soupeři: Sokol Třebeš x SK Bystřian Kunčice

Výsledek: 0:3 (0:2), 1:2 (0:1)

Branky: Kašprišin Radim 2x, Šafařík Dan; Kašprišin Radim, Drobek Michal

Sestava: Chmelař Lukáš (Šafařík Dan) - Drobek Michal, Kašprišin Radim, Bednář Lukáš, Trýzna Tomáš - Šafařík Dan, Pavlíček Jaroslav, Kalenský Luboš (Krejčí Petr, Šolc Dominik, Chmelař Lukáš)

Elévové 5.6.2005, neděle

V neděli dne 5.6. startovali starší elévové na turnaji ve Stěžerách. Turnaje se mělo zúčastnit 7 týmů, bohužel nedostavili se Dohalice a tak startovalo pouze 6 týmů, které hrály systémem každý s každým na 2x10 minut.

SK Bystřian Kunčice - Slavia HK "B" 2:1 (1:1)
V tomto utkání jsme si vytvořili od počátku převahu, měli několi šancí a ujali se vedení po pěkné kombinační akci Kašprišin, Pechar, Žahourek. Soupeř vyrovnal po sérii chyb Šafaříka, Kubišty a brankáře Chmelaře, kterému vypadl lehký míč, který mířil vedle branky. Po vyrovnání se hra vyrovnala a ubylo šancí. Do druhého poločasu nastoupili Kunčice se snahou vyhrát a podařilo se vstřelit branku po rohovém kopu Pechara, kdy Kašprišin z voleje prostřelil chumel hráčů.

SK Bystřian Kunčice - Stěžery "A" 0:0
Utkání, které bylo předčasným finálem celého turnaje skončilo bez branek. Fyzicky navrch měli hráči Stěžer, kteří od začátku nasadili vysoké tempo. Více šancí jsme si však vytvořili my po rychlých útocích. Bohužel všechny střely mířily do brankáře nebo těsně mimo. Spalovačem šancí v tomto zápase byl Jura Žahourek.

SK Bystřian Kunčice - Stěžery "B" 3:0 (0:0)
Od počátku utkání jsme měli místy drtivou převahu, ale bez dobrého zakončení. První branku vstřelil Kryštof Mrázek, který v některých zápasech nastupoval v základní sestavě (a to si o to i sám říkal!!). Další dvě pěkné branky přidal Radim Kašprišin. Na 2:0 upravil střelou do šibenice po pěkné kombinační akci celého útoku, branka na 3:0 padla po narážečce středem obrahy soupeře.

SK Bystřian Kunčice - AFK Probluz 2:0 (0:0)
Jako předešlé zápasy převaha v 1. poločase, několik dobrých střel, ale Pechar, Kašprišin i Žahourek neomylně trefovali brankáře. V závěru poločasu se již projevovala únava (pouze tři střídající hráči) a nevypadalo to do dalšího průběhu turnaje zrovna růžově. Na začátku 2. poločasu se Pavel Pechar po pravé straně individuálně prosadil přes několik hráčů a zkušeně levačkou na bližší tyč skóroval 1:0. Po další samostatné akci tentokrát z levé strany Pechar upravil na konečných 2:0. Po tomto zápase již bylo zřejmé, že neskončíme hůře než třetí a hráči si odvezou medaile. Na závěr turnaje jsme hráli s Olympií HK "B" o 1. - 3. místo. Stěžery "A" hrály souběžně s AFK Probluz.

SK Bystřian Kunčice - Olympie HK "B" 0:0
V závěrečném zápase jsme potřebovali remizovat, abychom skončili nejhůře na 2. místě. Od úvodního hvizdu byl souboj vyrovnaný, odehrával se převážně uprostřed hřiště. V 7. minutě byl zezadu sražen před brankářem Pechar, ale rozhodčí pokutový kop nenařídil. Z naší strany jsme měli pouze dvě vážnější střely, ale ani Žahourek ani Kašprišin nemířili přesně a razantně. Ve druhém poločase jsme se již soustředili na bránění bezbrankového stavu, ale přesto jsme měli dvě nebezpečné střely, ale Pecharovu střelu vyrazil brankář a Kašprišin vystřelil slabě.

Po skončení utkání se tak mohli elévové radovat z konečného 2. místa. Všichni obdrželi medaile, sladkosti atd. Dort bude sněden na oslavách fotbalu v Kunčičích dne 25.6. Pro naše mladé hráče (Kalenský, Krejčí, Mrázek,..) je medaile z tohoto turnaje prvním hmotným oceněním jejich fotbalové snahy a umění. Pochvalu za reprezentaci SK Bystřian Kunčice zaslouží všichni hráči, ale i realizační tým, který rychle spěchal do Myštěvse na utkání starších žáků. Zvlášť bych chtěl poděkovat organizátorům turnaje, kteří se vyrovnali i s nedostavením se týmu Dohalic a zejména udělali radost hráčům na prvních třech místech sadami medailí.

Turnaj staších elévů ve Stěžerách

Konečné umístění: 2. místo

Branky: Kašprišin Radim 3x, Pechar Pavel 2x, Žahourek Jiří 1x, Mrázek Kryštof 1x

Sestava: Chmelař Lukáš - Šafařík Dan, Kubišta Jan, Bednář Lukáš, Kalenský Luboš - Kašprišin Radim, Pechar Pavel, Žahourek Jiří (Mrázek Kryštof, Krejčí Petr, Šolc Dominik)

Elévové 2.6.2005, čtvrtek

V obou utkáních měli domácí elévové mírnou převahu, hosty pouštěli do šancí pouze minimálně. Přesto oba 1. poločasy skončily nerozhodně, neboť domácí nebyli schopni proměnit ani ty stoprocentní šance. Největším spalovačem šancí byl Drobek, ale i ostatní hráči si vybrali smůlu při zakončení. V 1. zápase jsme vedli 1:0, hosté vyrovnali do poločasu na 1:1. Ve druhém poločase jsme využili z mnoha šancí dvě situace a vedli tak 3:1. V závěru utkání, kdy již na hřišti byli všichni střídající hráči hosté upravili dvě minuty před koncen na konečných 3:2. Před tím však neproměnili velké šance Vojta Beneš, který vystřelil těsně vedle pravé tyčky a Petr Krejčí, jehož střelu se štěstím vyrazil brankář hostí. Druhý zápas byl věrnou kopií prvního. Také jsme nemohli vstřelit v 1. poločase branku. Střelecké prokletí zlomil Lukáš Bednář a poté již domácí dovedli utkání v pohodovém tempu k vítězství 3:0. Předvedli mnoho akcí na jeden dotek, krásné úniky po křídlech, často stříleli (bohužel ne vždy přesně). Jak již bývá zvykem, opory týmu (Chmelař, Kubišta, Bednář, Kašprišin atd.) zahráli svůj lepší standard a vzhledem k tomu, že většina z nich je ročník 1995 jsou příslibem, že i v příští sezóně budou naši elévové předvádět dobré výkony. Pochválit je nutné i mladé hráče, kteří k bojovnosti postupně přidávají i fotbalové umění a hlavně mají o fotbal zájem.

Soupeři: SK Bystřian Kunčice x TJ Sokol Stěžery

Výsledek: 3:2 (1:1), 3:0 (0:0)

Branky: Kašprišin, Drobek, Šafařík; Bednář, Kašprišin, Kubišta

Sestava: Chmelař Lukáš - Šafařík Dan, Kubišta Jan, Bednář Lukáš, Pavlíček Jarda - Drobek Michal, Kašprišin Radim, Mrázek Kryštof (Krejčí Petr, Beneš Vojtěch, Šolc Dominik)

Elévové 26.5.2005, čtvrtek

Od začátku utkání si domácí elévové vytvořili tlak, ale nebyli schopni dát gól ani z několika kroků od opuštěné branky. Nejvíce šancí zahodili Drobek a Kašprišin. Poločas tak skončil remízou 1:1, když hosté využili jednu ze dvou šancí. Ve druhém poločase se elévové zlepšili v proměňování šancí a otočili výsledek na 3:1. I když hosté ještě v závěru snížili na 3:2, tak si domácí již nenechali vítězství v prvním utkání vzít a po zásluze vyhráli. Opět jsme neproměňovali šance, Drobek třikrát nastřelil tyč. Druhý zápas byl přesnou kopií prvního. Ve velkém vedru si domácí připravovali šance po pěkných kombinacích, ale bez efektu. Na začátku druhého poločasu jsme 2x skórovali a utkání již bylo rozhodnuté. Pěkným momentem byla akce před druhou brankou, kdy Lukáš Bednář vyvezl míč z vlastní poloviny a střelou z 15 metrů pod břevno nedal brankáři hostí šanci. Domácí zvládli obě utkání, měli trvalou převahu. Při větším klidu v zakončení a trošce štěstí mohl být výsledek klidně dvouciferný.

Soupeři: SK Bystřian Kunčice x Sokol Černilov

Branky: Kašprišin, Drobek, Šafařík, Bednář Lukáš 2, Kubišta

Sestava: Chmelař Lukáš - Bednář Lukáš, Kubišta Jan, Šafařík Dan, Pavlíček Jaroslav - Drobek Michal, Kašprišin Radim, Kalenský Luboš (Beneš Vojtěch, Krejčí Petr, Mrázek Kryštof)

Elévové 20.5.2005, pátek

V pátek 20.5. odehráli starší elévové další dvojzápas na půdě Třebechovic, kteří bojují s Chlumcem n.C. o 1. místo ve finálové skupině. Na velikém hřišti podali naši elévové vynikající bojovný výkon. Vyrovnali se domácím v nasazení, bojovnosti a překvapivě také ve fotbalové chytrosti a umění. V prvním zápase jsme odolávali tlaku domácích a hrozili z rychlých protiútoků. Při jednom z nich jsme po krásně zahrané kombinaci vstřelili první a jak se ukázalo později i rozhodující branku. Ve 2. poločase jsme nejen ubránili výsledek, ale mohli jsme přidat i několik gólů, které by přinesly uklidnění do nervózní atmosféry, kterou vyvolávali zejména trenéři a rodiče domácího týmu. Druhý zápas opět přinesl velký boj, nabuzení domácí chtěli vyhrát. Povedlo se jim dostat do vedení, ale do poločasu jsme opět vyrovnali. Druhý poločas začal dvěmi stoprocentními šancemi Drobka, které bohužel zůstaly nevyužity. Domácí vstřelili druhý gól, ale i za tohoto stavu jsme si vypracovali další dvě šance minimálně na vyrovnání. V závěru utkání domácí přidali další dvě branky a tak výsledek vypadá pro hosty velmi krutý vzhledem k předvedené hře. Pochvalu zaslouží celý tým včetně střídajících elévků, kteří si ve druhém zápase zahráli proti urostlým soupeřům a prokázali, že od příští sezóny budou již platnými hráči základní sestavy (pokud jim ovšem vydrží hlad po fotbalu, nasazení a také zájem rodičů). Z jednotlivých hráčů bychom museli tentokrát vychválit celou sestavu. Doufejme, že stejné nasazení prokážou i v dalším kole, kdy na domácí půdě přivítají ve čtvrtek soupeře z Černilova.

Soupeři: Třebechovice x SK Bystřian Kunčice

Výsledek: 0:1 (0:1), 4:1 (1:1)

Branky: Kašprišin, Drobek

Sestava: Chmelař Lukáš - Bednář Lukáš, Kubišta Jan, Šafařík Dan, Pavlíček Jaroslav - Drobek Michal, Kašprišin Radim, Trýzna Tomáš (Kalenský Luboš, Beneš Vojtěch, Krejčí Petr, Mrázek Kryštof)

Elévové 12.5.2005, čtvrtek

Dne 12.5. se za ideálního jarního počasí na perfektně připravném trávníku střetlo naše mužstvo starších elévů s třetím týmem tabulky FC Olympií "B". Soupeř přijel se dvěma "sedmičkami" hráčů, které pravidelně střídal a nasadil vysoké tempo. V prvním zápase naši odolávali mírné převaze hostí a po perfektně sehraném protiútoku z pravé strany střílel po vyšachování obrany kunčický Kašprišin do prázdné branky. Při několika střelách a závarech před domácí brankou stálo štěstí na naší straně, mnoho ošemetných situací vyřešil výborně chytající Lukáš Chmelař. Ve druhém poločase byla hra vyrovnanější, naši neproměnili dvě slibné šance a naopak hosté potrestali chyby obrany dvěma góly v rozmezí tři minut. Při závěrečném tlaku po vyrovnání upravili hosté z rychlého protiútoku na konečných 1:3. Do druhého zápasu domácí nastoupili v základní sestavě s jednou změnou, kdy Kašprišin hrál před stoperem Kubištou a do útoku se zařadil Dan Šafařík. Jak se později ukázalo byla to velmi šťastná změna, neboť Šafařík druhé utkání rozhodl. V prvním poločase hosté měli opět trvalý tlak, ale vedení se ujali domácí, když Šafařík lobem přehodil vyběhnuvšího brankáře, který vyrazil předcházející střelu na branku. Domácí odvrátili i mnoho rohových kopů hostí a tak do šaten odcházeli opět za stavu 1:0. V druhém poločase se dostavil velký tlak hostí, ale výborně hrající obranná čtveřice v čele s vynikajícím brankářem Chmelařem odolávala, i když několikrát se štěstím. Deset minut před koncem po vzorně sehraném rychlém protiútoku upravil na konečných 2:0 po narážečce opět Šafařík. Za obrovskou snahu je nutné ocenit celé mužstvo, které pracovalo jako skutečný tým. Kostra týmu, která odehrála oba zápasy bez střídaní dohrávala naprosto vyčerpána a zaslouží plné absolutorium. Naši mladí hráči se přesvědčili, že při plném nasazení lze uspět i s lepším, fotbalovějším soupeřem, kterým rozhodně Olympia byla. V příštím týdnu se elévové utkají s druhým týmem tabulky celkem Třebechovic a to na jejich půdě v pátek 20.května.

Soupeři: SK Bystřian Kunčice x FC Olympia HK "B"

Výsledek: 1:3 (1:0), 2:0 (1:0)

Branky: Kašprišin, Šafařík 2

Sestava: Chmelař Lukáš - Bednář Lukáš, Kubišta Jan, Šafařík Dan, Pavlíček Jaroslav - Bednář Aleš, Kašprišin Radim, Trýzna Tomáš (Beneš Vojtěch, Krejčí Petr)

Elévové 2.5.2005, pondělí

V pondělí 2.5. sehráli naši elévové zápasy na půdě prvního mužstva tabulky. K utkání odjeli oslabeni o stopera Honzu Kubištu a pouze se dvěma náhradníky. Přesto po bojovném přístupu uhráli přijatelné výsledky. Po většinu utkání se bránili lepšímu domácímu týmu, s přehledem chytal již tradičně Lukáš Chmelař. Na místě stopera se vystřídalo více hráčů, v průběhu druhého utkání i Radim Kašprišin. Pochvalu za přístup a bojovnost zaslouží všech deset hráčů. Vítězství domácího Chlumce bylo zcela zasloužené. V obou utkáních byla důkladně prověřena defenzíva mužstva a tak věříme, že v dalším utkání, které se koná 12.května v Kunčicích bude fungovat i ofensiva. Soupeřem bude další tým z čela tabulky Olympia HK "B".

Soupeři: Chlumec nad Cidlinou x SK Bystřian Kunčice

Výsledek: 4:0 (1:0), 4:0 (2:0)

Branky:

Sestava: Chmelař Lukáš - Bednář Lukáš, Drobek Michal, Šafařík Daniel, Pavlíček Jaroslav - Beneš Vojtěch, Kašprišin Radim, Trýzna Tomáš (Mrázek Kryštof, Krejčí Petr)

Elévové 28.4.2005, čtvrtek

Ve čtvrtek 28.dubna sehráli elévové další dvojzápas s tradičním rivalem z Kobylic. V obou utkáních byli domácí hráči o třídu lepší a tak do druhého poločasu mohli vždy nastoupit začínající mladší hráči. Tím bylo ovlivněno i celkové skóre zápasů, neboť absolvovat celá utkání v nejsilnější sestavě by se jistě promítlo i do vyšších výsledků. V obou utkáních podali velmi dobré výkony Kašprišin a Drobek, jejichž rychlost a narážečky z první dělali hostující obraně nemalé problémy. Přesto oba podobně jako ostatní hráči zahodili velké množství gólových šancí. Mezi střelce se zapsal i Luboš Kalenský (r. 1997) tvrdou střelou ze 20 metrů. Pochvalu za nasazení a přístup k zápasům si zaslouží celé mužstvo. V příštím týdnu zajíždí naši elévové dne 2.května na půdu prvního týmu Chlumce n. Cidlinou.

Branky: 1. utkání Drobek 2, Kašprišin, Kalenský; 2. utkání Kašprišin 3

Sestava: Chmelař Lukáš - Šafařík Dan, Bednář Lukáš, Kubišta Jan, Pavlíček Jaroslav - Drobek Michal, Kašprišin Radim, Trýzna Tomáš (Kalenský Luboš, Krejčí Petr, Košťál Aleš, Mrázek Kryštof)

Elévové 21.4.2005, čtvrtek

Elévové dnes odehráli dvojzápas na půdě Slavie HK "B". V obou utkáních podali velmi dobrý výkon, bohužel v prvním neměli potřebné střelecké štěstí a klid při zakončení. I přes velké množství šancí tak první zápas vyhráli domácí. Jedinou branku vstřelil Michal Drobek, který nastoupil na nezvyklém místě pravého útočníka. Druhý zápas byl již plně v režii hostí, i když opět nebyli schopni proměňovat některé stoprocentní šance. Smolařem byl zejména Radim Kašprišin a Tomáš Trýzna. Do listiny střelců se poprvé v životě v mistrovském utkání zapsal Petr Krejčí (ročník 1998), který šikovnou tečí trestného kopu upravil na 0:4. Pochvalu zaslouží celý tým: obranu výborně dirigoval Jan Kubišta, ve středu pole se dařilo Radimu Kašprišinovi a v útoku hrál velmi dobře rychlý Michal Drobek. V příštím týdnu starší elévové přivítají na domácím hřišti 28.4. od 16.30 hodin v derby tým Spartaku Kobylice.

Branky: 1. zápas - Drobek Michal; 2. zápas - Drobek Michal 2, Krejčí Petr, Kašprišin Radim, vlastní

Sestava: Chmelař Lukáš - Šafařík Dan, Kubišta Jan, Pavlíček Jaroslav - Drobek Michal, Kašprišin Radim, Beneš Vojta, Trýzna Tomáš (Krejčí Petr, Slabák Tomáš)

Elévové 14.4.2005, čtvrtek

V dnešním prvním utkání po jarní přestávce se střetli naši nejmladší fotbalisté s týmem Skřivan. Oba celky byly velmi vyrovnané. V prvním utkání domácí tým velmi dobře začal, ale neproměnil dvě gólové šance. Hosté vstřelili první gól v 8. minutě přímo z rohového kopu. Druhá branka padla po sérii chyb tří domácích hráčů. Kontaktní gól domácí vsítili těsně před poločasem - Kašprišin po úniku středem hřiště. Ve druhém poločase i přes snahu a tlak domácího týmu se skóre již nezměnilo. Vprvním zápase byl úspěšnější celke hostí, když zvítězil 2:1 (2:1). Druhé utkání bylo také velmi vyrovnané, šancí mnoho nebylo. Domácí nedokázali vstřelit branku ani z několika závarů před brankou soupeře, kdy míč byl dva tři metry před poloprázdnou bránou. Utkání skončilo asi zaslouženou remízou 0:0.

Branky: Kašprišin Radim

Sestava: Chmelař Lukáš - Drobek Michal, Bednář Lukáš, Kubišta Jan, Šafařík Daniel - Trýzna Tomáš, Kašprišin Radim, Pavlíček Jaroslav Náhradníci: Šolc Dominik, Kalenský Luboš, Beneš Vojta, Krejčí Petr

Elévové 31.10.2004, neděle

Dnes od 12:30 se naši elévové střetnuli v posledním podzimním utkání s celkem Kobylic. Utkání bylo přesunuto ze čtvrtka 4. listopadu. Soupeře jsme v prvním zápase porazili 3:1 (0:1), když všechny branky Bystřianu vstřelil Jan Kubišta. Druhé utkání skončilo remízou 1:1 (1:1) a za zelenobílé skóroval Pavel Pechar.

Elévové 28.10.2004, čtvrtek

Naši elévové zavítali na hřiště Stěžer a z mistrovského dvojzápasu vytěžili čtyři body za výhru 0:2 (0:1) a remízu 1:1 (1:0). V prvním zápase skórovali za Bystřian Tomáš Tryzna a Radim Kašprišin a ve druhém Pavel Pechar. Poslední zápas podzimu sehrají elévové ve čtvrtek 4.listopadu od 14:30.

Elévové 21.10.2004, čtvrtek

Dnes od 16 hodin se utkali naši elévové s celkem Skřivan. Z obou vyrovnaný zápasů si odvezli 4 mistrovské body za výhru 1:0 a remízu 0:0. Jedinou branku obou střetnutí vsítil tradiční kanonýr Radim Kašprišin.

Elévové 11.10.2004, pondělí

Elévové zajížděli k mistrovskému dvojzápasu na hřiště Chlumce nad Cidlinou, odkud si přivezli 1 bod za remízu 1:1 (1:1), jediný kunčický gól vstřelil Pavel Pechar. Ve druhém zápase podlehli soupeři těsně 2:1 (0:0) a branku za zelenobílé zaznamenal Radim Kašprišin.

Elévové 7.10.2004, čtvrtek

Od 16 hodin přivítali naši elévové celek Roudnice. Soupeře zdolali ve dvojzápasovém derby 7:0 (5:0) a 8:0 (5:0). Na bohatém patnácti gólovém debaklu se podíleli Radim Kašprišin 5, Lukáš Bednář 3, Jiří Žahourek a Michal Drobek 2 góly a po jedné brance přidali Jan Kubišta, Tomáš Tryzna a Pavel Pechar.

Elévové 29.9.2004, středa

Dnes od 16:30 se utkali naši elévové s celkem Lhoty pod Libčany a zvítězili jednoznačně v obou zápasech 0:5 (0:0) a 0:7 (0:4). Nejlepším kunčickým střelcem se dnešní den stal se 7 góly Radim Kašprišin, za ním následoval s jedním zásahem Pavel Pechar, Kryštof Mrázek, Daniel Šafařík, Vojtěch Beneš a Jiří Žahourek. Příští čtvrtek se elévové utkají od 16 hodin doma s Roudnicí.

Elévové 23.09.2004, čtvrtek

Ve druhém zápase sezóny se utkali naši nejmladší fotbalisté s celkem Probluze. Výsledek nebyl tak divoký jako v předcházejícím utkání s Dobřenicemi, ale elévové byli opět úspěšní. Ve dvou zápasech zvítězili 4:0 (0:0) a 6:1 (3:1), když o všech deset branek Kunčic se podělili dva hráči: Pavel Pechar 7, Radim Kašprišin 3 góly.

Elévové 8.9.2004, středa

Naši nejmladší fotbalisté dnes rozehráli střetnutím s celkem Dobřenic okresní přebor starších elévů. Ve dvojzápase roznesli soupeře totální kanonádou 0:21 a 0:23 a připsali si první 3 body. Další zápas sehrají doma ve čtvrtek 23.9. od 16:30 s týmem Probluze.