SK Bystřian Kunčice

"B" mužstvo 19.6.2005, neděle

K zápasu 26. kola III. třídy zajížděl B tým posílen o dva hráče z A celku do sestupujícího Černilova. Nástup do utkání se našim borců nevydařil, po čtvrt hodině hry prohrávali již o tři branky, kdy první branka z 5. minuty padla z pokutového kopu. Ve 30. minutě snížil opět z penalty na rozdíl dvou branek Kneifel. Druhý poločas byl jednoznačně v režii Bystřianu. Deset minut po změně stran snižil dorostenec Šulc, 3:2. V 60. minutě vyrovnával na 3:3 Kincl. Na konečných 5:3 pro Kunčice obraceli skóre Hrubý a po něm Pultar. Domácí měli pět minut před koncem střetnutí v rozmezí jedné minuty příležitost dvou pokutových kopů, ale ani jeden neproměnili. Dnešní "penaltový" zápas skončil vítězstvím Kunčic v poměru 5:3 (1:3). B tým se umístil v sezóně 2004/5 na velmi pěkném 5. místě.

Branky: Kneifel V.(P), Šulc, Kincl, Hrubý, Pultar

Sestava: Šanda - Matoušek J., Kvasnička, Mihl, Matoušek M. - Pechánek (57. Pražák), Majer, Kincl (72. Pultar), Hrubý - Doležal (46. Šulc), Kneifel

"B" mužstvo 12.6.2005, neděle

B tým se dnes od 17 hodin střetnul v derby s celkem z Kobylic. Za velmi slušné divácké návštěvy bylo k vidění vyrovnané utkání, které rozhodla jedna branka. První poločas skončil bezbrankovou remízou. Po změně stran zůstal výraz hry nezměněn a oba týmy si vytvářely náznaky příležitostí ke skórování. V 80. minutě přišel rozhodující moment celého střetnutí. Dorostenec Jan Rychtera vystřídal svého spoluhráče z dorosteneckého týmu Hornycha. Naběhl si na přihrávku z levé strany velkého vápna od Miloše Matouška a z bezprostřední blízkosti prostřelil kobylického brankáře, 1:0. Stal se tak za několik málo vteřin hrdinou zápasu a B mužstvo v předposledním kole zvítězilo těsným výsledkem 1:0 (0:0). Do posledního zápasu sezóny v Černilově půjdou z poklidného 5. místa v nabité tabulce III. třídy.

Branky: Rychtera

Sestava: Šanda - J. Matoušek, Kvasnička, Kneifel, M. Matoušek - Pražák, Majer (60. Pultar), Trutnovský, Hrubý - Mihl, Hornych (80. Rychtera)

"B" mužstvo 4.6.2005, sobota

Ke 24. mistrovskému utkání této sezóny zajíždělo naše B mužstvo do Ohnišťan. Utkání skončilo jednoznačným výsledkem pro domácí, ale náš celek měl několik šancí, u kterých chybělo hlavně štěstí. V prvním poločase domácí dvěma brankami získali optimistický náskok, který po změně stran potvrdili třetím zásahem mezi tři tyče Bystřianu. Kunčický tým nastřelil běhěm devadesáti minut dvakrát břevno a jednou tyč, ale ani jedinkrát neskóroval, a proto Ohnišťany zvítězili 3:0 (2:0). V předposledním kole letošní sezóny přivítá B tým v derby Kobylice.

Branky: 0

Sestava: Šanda - Matoušek M., Kvasnička, Mihl, Matoušek J. - Beneš, Majer, Pechánek - Hrubý, Hruška, Kneifel

"B" mužstvo 29.5.2005, neděle

Za úmorného vedra se střetly dnes od 17 hodin dva celky z velmi vyrovnaného středu tabulky III. třídy. Celý zápas byl jednoznačně v roli našeho celku. Již ve 12. minutě po centru z levé strany zakončoval úspěšně hlavou Majer, 1:0. O deset minut později rozvlnil síť po rohovém kopu opět hlavou na zadní tyč Matoušek J., 2:0. Po půl hodině hry za faul na Beneše nařídíl sudí pokutový kop a Kneifel V. s přehledem proměnil, 3:0. Po změně stran se výraz hry neměnil, zelenobílí měli stále zápas ve svých rukou. V minutě 70. přesně mířil střídající Pechánek a bylo to již 4:0. Konečný brankový účet uzavřel o pět minut později střídající dorostenec Šulc pěknou střelou ze střední vzdálenosti, 5:0. Jednoznačným debaklem 5:0 (3:0) soupeře ze Lhoty pod Libčany skončilo dnešní mistrovské utkání B týmu.

Branky: Majer, Matoušek J., Kneifel V. (PK), Pechánek, Šulc R.

Sestava: Šanda - J. Matoušek, Kvasnička, Motyka, Zvěřina - Pražák, Majer, Beneš, Hrubý (60. Pechánek) - Kneifel (46.Šulc), Hornych (65. Pultar)

"B" mužstvo 21.5.2005, sobota

B tým sehrál od 17 hodin další mistrovské utkání tentokrát na půdě Dobřenic. Z důvodu souběhu zápasů s A týmem a dorostem odjíždělo k zápasu pouze dvanáct hráču. Utkaly se spolu dobře hrající mužstva, ale soupeř střílel branky. První změna skóre se udála již v 6. minutě po zásahu Klempíře, 1:0. Do dvoubrankového vedení šel soupeř o deset minut později, když rozvlnil síť domácí Špalek O.. První šance Bystřianu se zrodili až po soupeřových brankách. Záložník Majer nejprve natřelil břevno a poté Matoušek hlavou orazítkoval tyč po rohovém kopu. Po změně stran se hra příliš neměnila, branku se zelenobílím vstřelit nepodařilo. Soupeř udeřil potřetí po úspěšném zásahu Špalka M. ze 70. minuty. Třetí zásah do brankové konstrukce zaznamenal před koncem střídající Pultar. B tým podlehl soupeři z Dobřenic 3:0 (2:0) a příští kolo doma přivítá Lhotu pod Libčany.

Branky: 0

Sestava: Šanda - J. Matoušek, Kvasnička, Mihl, M. Matoušek - Pechánek, Majer, Zvěřina - Hrubý, Kneifel (46. Pultar), Motyka

"B" mužstvo 15.5.2005, neděle

Dnes od 17 hodin se v dalším kole III. třídy utkalo naše B mužstvo s celkem z Nepolis. Po celou dobu zápasu byl náš tým aktivnější, ale za hosty vstřeli v prvním poločase branku Tomeš a přes chvílemi drtivý nápor ve druhé půli a velkou řadu gólových příležitostí soupeř odolal. Kunčice si tak vybrali smolný zápas a v příštím se jim doufejme bude dařit lépe.

Branky:

Sestava: Šanda - J. Matoušek, Kvasnička, Mihl, M. Matoušek - Pechánek (46. Zveřina), Málek, Čáslavský, Pražák (75. Šulc) - Hornych (65. Pultar), Motyka

"B" mužstvo 8.5.2005, neděle

B tým zajížděl k mistrovskému utkání 20. kola III. třídy do Cerekvice. V prvním poločase byly oba celky vyrovnané, ale jedinou branku vstřelil po půl hodině hry Hornych sr.. Po změně stran byl již Bystřian lepším týmem a odrazilo se to na skóre. V 50. minutě vsítil svoji první branku za B tým dorostenec Rychtera, 2:0. Dnešní zápas byl generačně zajímavý, protože spolu nastoupili otec a syn Hornychovi a oba si připsali branku. Hornych senior v prvním poločase a mladší v minutě 64., kdy zvyšoval již na 3:0 pro Kunčice. Účet zápasu uzavřel čtvrt hodiny před koncem kunčický brankář Šanda z penalty, 4:0. Bystřian jasně zvítězil 4:0 (1:0) a v příštím kole přivítá doma Nepolisy.

Branky: Hornych Z. jr., Rychtera, Hornych Z. sr., Šanda

Sestava: Šanda - Pražák, Kvasnička, Mihl, Matoušek - Trutnovský, Hornych jr., Motyka, Majer - Hornych sr. (46. Šulc), Zvěřina (55. Rychtera)

"B" mužstvo 1.5.2005, neděle

Dnes od 17 hodin sehrálo naše B mužstvo mistrovské utkání 19. kola III. třídy s celkem z Libřic. Do zápasu jsme vstoupili velmi úspěšně, když již z prvního útoku v 1. minutě vsítil hlavou úvodní branku střetnutí Motyka. Soupěři se podařilo po půl hodině hry vyrovnat po brance hostujícího Pleskota. Brankou do šaten se Bystřian ujal opět vedení v minutě 44. po zásahu útočníka Hrušky. Ještě v téže minutě se soupeř oslabil o jednoho hráče, když obdržel červenou kartu za protesty Štrajtr. Po změně stran zůstala hra v podobném rázu, když byli domácí aktivnější. Výsledkem byla třetí branky v síti Libřic po trestném kopu Málka ze 65. minuty. Tentýž hráč mohl, zvýšit na tříbrankový rozdíl, ale nastřelil z nařízené penalty, kdy byl po tvrdém zákroku vyloučel brankář Kosina, pouze tyč. Vítězstvím 3:1 (2:1) uzavřelo B mužstvo úspěšný víkend zelenobílých barev a v příštím kole zajíždí do Cerekvic.

Branky: Motyka, Hruška, Málek

Sestava: Šanda - J. Matoušek, Kvasnička, Mihl, M. Matoušek - Pechánek (46. Majer), Málek, Pražák (70. Zvěřina), Čáslavský - Hruška, Motyka (60. Hornych)

"B" mužstvo 24.4.2005, neděle

V dalším mistrovském utkání III. třídy přivítalo naše B mužstvo v derby celek z Probluze. Ve vypjatém utkání plném tvrdých střetů se první radoval Bystřian, když ve 35. minutě po rohovém kopu skóroval Kneifel, 1:0. Soupeři se podařilo v krátké době zareagovat a srovnal v minutě 42. na 1:1. Po přestávce se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale před bránou byly aktivnější Kunčice. Výsledkem byla druhá branka zelenobílých ze 65. min., kterou zaznamenal dorostenec Hornych. V minutě 80. se situace pro Kunčice zdramatizovala, když šel po červené kartě za nesportovní chování ze hřiště střelec prvního gólu Kneifel. Skóre však zůstalo již nezměněno a B tým si tak připsal další tři body do mistrovské tabulky.

Branky: Kneifel V., Hornych

Sestava: Šanda - J. Matoušek, Kvasnička, Mihl, M. Matoušek - Pechánek (75. Zvěřina), Vítek, Majer, Fiala (46. Pražák) - Kneifel, Hornych (70. Motyka)

"B" mužstvo 17.4.2005, neděle

"B" mužstvo zajíždělo k dalšímu mistrovském utkání do Nového Města. V první půli nepředváděl tým dobrou hru, což se odrazilo na skóre, když se ve 35. minutě ujali vedení domácí gólem Hubáčka. Do druhého poločasu nastoupili naši borci s větším nasazením a výsledkem byl gól ze 75. minuty, když z penalty překonal domácího brankáře Kneifel. Celek měl ještě několik slibných šancí, ale žádná vedení nepřinesla, a proto si odváží bod za remízu 1:1 (1:0).

Branky: Kneifel V.

Sestava: Šanda - J. Matoušek, Kvasnička, Mihl, M. Matoušek - Pechánek, Majer, Zvěřina (72. Pultar) - Hrubý, Kneifel, Motyka

"B" mužstvo 10.4.2005, neděle

V dnešním 16. kole III. třídy přivítal naš "B" tým v prvním domácím zápase po jarní pauze celek ze Stěžer. Do utkání vstoupili lépe hosté, když se v 10 minutě ujali vedení 1:0. Zelenobílým se podařilo po kombinaci Majera s Hornychem o osm minut později vyrovnat na 1:1. Do přestávky se skóre již neměnilo. Tři minuty po začátku druhé půle hosté překvapili a vstřelili branku, 1:2. Bystřianu se změna ve vývoji utkání nepodařila a soupeř potvrdil své vítězství v 85. minutě gólem na 1:3 (1:1).

Branky: Hornych Zdeněk jr.

Sestava: Šanda - Matoušek M., Kvasnička, Mihl, Matoušek J. - Hrubý (70. Fiala), Hruška, Vítek P., Majer - Hornych, Motyka

"B" mužstvo 2.4.2005, sobota

"B" tým zavítal ke druhému mistrovskému utkání jara do Červeněvse. V prvním poločase skóroval za zelenobílé ve 44. min. dorostenec Trutnovský. Hned o minutu později mohl zvýšit kapitán Kvasnička, ale ze značky pokutového kopu nastřelil pouze brankáře. Domácí ve druhé půli zlepšili hru a zaslouženě po několika zásazích zvítězili 4:1 (1:1).

Branky: Trutnovský V.

Sestava: Šanda - Matoušek, Kvasnička, Mihl, Šulc - Trutnovský, Hornych (76. Klíma), Zvěřina, Pechánek - Semerák (65. Pultar), Rychtera (55. Hrubý)

"B" mužstvo 27.3.2005, neděle

Dnes od 15 hodin sehrálo naše "B" mužstvo první mistrovské utkání po zimní přestávce. Známého soupeř z Malšovy Lhoty jsem zdolali 2:0 (1:0), když se v prvním poločase trefil za zelenobílé Vratislav Kneifel a ve druhé části přidal branku Miloš Matoušek.

Branky: Kneifel, Matoušek M.

Sestava: Šanda - Matoušek J., Kvasnička, Matoušek M., Mihl - Pechánek, Kneifel (80. Semerák), Majer, Hrubý (75. Fiala) - Hruška (46. Motyka), Hornych

"B" mužstvo 19.3.2005, sobota

V dnešním přípravném utkání s celkem Boharyně zvítězilo naše "B" mužstvo 1:3 (0:0). Do střelecké listiny se za zelenobílé zapsali Vratislav Kneifel, Ondřej Pražák a David Mihl, za domácí skóroval Jiří Pavlíček.

"B" mužstvo 18.3.2005, pátek

"B" mužstvo sehraje přípravný zápas před začátkem sezóny v sousední Boharyni v sobotu 19.března od 14:30.

"B" mužstvo 31.10.2004, neděle

V posledním kole III. třídy podzimní části se utkalo naše "B" mužstvo s "B" týmem Černilova. Soupeř se již v 5. min. ujal vedení 0:1. Po celý zbytek prvního poločasu měli hosté mírně navrch, ale skóre se ani na jedné straně neměnilo. Po změně stran si již v 50. min. vytvořil náš celek šanci, ale střela záložníka Hrubého skončila na tyči. O tři minuty později soupeř udeřil a zvýšil svůj náskok na 0:2. V 75. minutě snížil hlavou na 1:2 útočník Brzek po centru Zdeňka Hornycha. Další šance na vyrovnání z 83. minuty však gólem neskončila, druhá Brzkova hlavička skončila na tyči. Rozhodující moment přišel v 85. minutě, kdy soupeř udeřil po třetí, 1:3. V posledním zápase podzimní části sezóny 2004/2005 podlehlo naše "B" mužstvo Černilovu 1:3 (0:1).

"B" mužstvo 24.10.2004, neděle

Náš "B" tým se utkal ve 12. zápase III. třídy s celkem Kobylic. Přes několik gólových šanci domácího týmu v úvodu zápasu jsme v poločase prohrávali pouze 1:0. Po změně stran si vytvořil Bystřian tlak, který ovšem vyrovnávací branku nepřinesl. Domácí naopak v 70. min. v rozmezí pěti minut rozhodli dalšími dvěma góly zápas ve svůj prospěch. Po třízápasové vítězné šňůře utrpěl "B" tým porážku 3:0 (1:0) a příští neděli od 14:30 se střetne s "B" celkem Černilova.

"B" mužstvo 17.10.2004, neděle

Dnes od 15:30 sehrálo "B" mužstvo další mistrovské utkání tentokrát s týmem Ohnišťan. Celek doplněný o několik hráčů z dorostu se již v 15. minutě ujal vedení 1:0 po individuální akci útočníka Romana Brzka. V minutě 25. nařídil sudí pokutový kop po faulu našeho brankáře Šandy, který však soupeř střelou mimo tyče zahodil. Do konce první půle jsme si vytvořili několik slibných šancí, ale žádná branku nepřinesla. Po změně stran skóroval hlavou v 50. min. útočník Miroslav Hruška, 2:0. Tlak našeho celku už další branku nepřinesl, naopak v minutě 80. byl za hru rukou mimo velké vápno vyloučen kunčický brankař Jiří Šanda. Do branky Bystřianu se postavil obránce Miloš Matoušek. Soupeř z trestného kopu snížil na 2:1. Zbývajících deset minut zápasu změnu skóre nepřineslo. "B" mužstvo si výhrou 2:1 (1:0) připsalo šesté vítězství na domácím hřišti. Další utkání sehraje příští neděli od 15:30 v blízkých Kobylicích.

"B" mužstvo 9.10.2004, sobota

Dnes od 16 hodin se naše "B" mužstvo střetnulo s rezervou Lhoty pod Libčany. První zajímavější situace zápasu se udála v 10. minutě, když nařídil rozhodčí proti našemu celku pokutový kop. Soupeř ovšem nabídnutou šanci zahodil. V minutě 25. se měnilo skóre poprvé, z penalty zvyšoval na 0:1 pro náš celek David Hrubý. Do konce prvního poločasu se skóre neměnilo. Výraz hry byl i po změně stran stejný. Domácí vyrovnali po akci ze 75. min., když na jejím konci byl Pithart. Rozhodující monet přišel v minutě 85., po faulu v pokutovém území nařídil sudí třetí penaltu zápasu a záložník Jiří Tůma se štěstím proměnil, 1:2. Dnešním "penaltovým" střetnutím prolomil "B" tým nemohoucnost na hřištích soupeře v letošní sezóně a připsal si výhrou 1:2 (0:1) první body ze zápasu venku. Příští kolo přivítá "B" mužstvo celek z Ohnišťan.

"B" mužstvo 3.10.2004, neděle

V 10. kole III. třídy přivítal "B" tým celek z Dobřenic. Naše mužstvo doplněné o několik dorostenců mělo parádní vstup do utkání, již po patnácti minutách hry získalo třígólový náskok, který předznamenal z naší strany otevřené a útočně laděné střetnutí. Do konce prvního poločasu jsme přidali ještě jednu branku a bylo prakticky rozhodnuto. Mírné obavy z podcenění soupeře ve druhé půli se nekonaly. Druhý poločas skončil v poměru 3:2 pro Bystřian. Za zelenobíle se blýskli hetrikem útočníci Roman Brzek a Zdeněk Hornych, jednu branku zaznamenal záložník Petr Majer. Hokejovým výsledkem rozstřílel "B" tým sympatickým výkonem Dobřenice 7:2 (4:0) a k příštímu zápasu zajíždí do nedaleké Lhoty pod Libčany.

"B" mužstvo 25.9.2004, sobota

Nepolisy, 2. tým tabulky III. třídy, přivítaly na svém hřišti naše "B" mužstvo. Vyrovnaný stav 1:1 v poločase, když se z penalty trefil záložník David Hrubý, byl příznivý pro oba soupeře. Dobrá hra našeho týmu plná šanci, však rozhodují gól pro naše barvy ve druhém poločase nepřinesla Z konečného vítězství 2:1 (1:1) a zisku 3 budů se radovali domácí, když se jim podařilo vstřelit jedinou branku druhé části zápasu. Příští neděli přivítá "B" tým mužstvo z Dobřenic.

"B" mužstvo 19.9.2004, neděle

Po nevydařeném minulém zápase v Libřicích, kdy utkání skončilo již v prvním poločase a komise dodatečně přidělila tři body soupeři a Bystřianu pokutu 1000 Kč, bylo dnešní střetnutí s tradičním celkem z Cerekvice úspěšnější. Mužstvo doplněné o dorostence rozehrálo utkání dobře, ve 20. min. vystřelil zpoza pokutového území záložník Majer, ale jeho střelu brankař hostů ještě vyrazil. Na dorážku nepokrytého Hrubého však již nestačil, 1:0. Soupeř skóroval poprvé po zmatku před naší bránou v minutě 43. a snížil na 1:1. Gólem "do šatny" odpověděl dvě minuty na to opět záložník David Hrubý, když nedal brankaři šanci střelou k tyči z nařízené penalty, 2:1. Dvě minuty po změně stran ukázal po hře rukou sudí opět na značku pokutového kopu a k míči se postavil znovu Hrubý. První jeho střelu brankař vyrazil, ale na dorážku již nedosáhl, 3:1. Levý záložník tak ukořistil tento víkend již čtvrtý hetrik pro zelenobílé barvy. V minutě 67. nařídil rozhodčí již třetí penaltu zápasu za faul brankáře tentokrát proti našemu celku. Hosté snížili na 3:2. Náš tým obrat zápasu nepřipustil a v 71. min. pojistil stav gólem na 4:2 útočník Brzek po pěkných přihrávkách Trutnovského a následně Majera. Po zbytek zápasu se skóre již neměnilo a "B" mužstvo zvítězilo po sympatickém výkonu 4:2 (2:1). Příští sobotu zajíždí tým do Nepolis.

"B" mužstvo 11.9.2004, sobota

"B" mužstvo bylo z důvodu souběhu zápasů "A" týmu i dorostu velmi oslabeno a k utkání do suverénních Libřic přijelo pouze s osmi hráči. Po zranění jednoho z nich klesl počet našich hráčů na 7 a rozhodčí musel již v průběhu prvního poločasu utkání předčasně ukončit. Duel tak bude "dohráván" u zeleného stolu. V neděli 19.9. se "B" tým utká na domácím hřišti s Cerekvicí.

"B" mužstvo 5.9.2004, neděle

"B" mužstvo zajíždělo k mistrovskému utkání na hřiště Probluze. Začátek zápasu, který nebyl pro oko diváka příliš zajímavý, byl atypicky od 10:15. Převaha na hřišti se celý zápas přelévala, ale akce góly nepřinášely. Po prvním poločase byl stav nerozhodný 0:0. Ve druhé půli se výraz hry příliš nezměnil, ale domácím se podařilo po zaváhání jednoho z našich obránců skórovat a ujali se vedení 1:0. My jsme již nedokázali zareagovat a podlehli jsme opět na cizím hřišti rozdílem jediné branky. Příští sobotu se "B" tým utká od 17 hodin s prozatím suverénními Libřicemi.

"B" mužstvo 29.8.2004, neděle

"B" mužstvo posílené o Jiřího Tůmu, trenéra "A" celku, který po delší pauze způsobené zraněním, znovu zkoušel hrát a byl posilou, zaznamenalo druhou výhru na domácím hřišti. V prvním poločase se nejprve za naše barvy dvakrát trefil útočník Petr Pultar. Nejprve se prosadil již v 5. minutě individuálně a o patnáct minut později zakončoval po centru hlavou, 2:0. Hosté z Nového Města upravili skóre sedm minut před koncem prvního poločasu po závaru před bránou. Do 2. poločasu jsme vstoupili poněkud ospale a znamenalo to vyrovnání hostí na 2:2. Následovalo několik slibných šancí hostů, které ovšem gólem neskončily. Naopak se Kunčicím podařilo zvýšit na 3:2, když se z trestného kopu trefil Květoslav Kvasnička, a čtyři minuty před koncem zápasu jsme upravili skóre na konečných 4:2. Po pěkné akci střídající dvojice dorostenců Zdeňka Hornycha a Ondřeje Pražáka byl v koncovce úspěšný druhý jmenovaný. Vítězství 4:2 (2:1) znamenající 3 body je dobrou tečkou za fotbalovým víkendem. Příští týden v neděli zajíždí "B" mužstvo na Probluz.

"B" mužstvo 22.8.2004, neděle

Zápas "B" mužstva s tradičním celkem Stežer byl velmi vyrovnaný, čemuž nasvědčoval i poločasový stav 0:0. Krátce po začátku druhé půle v 50. minutě se však podařilo po zaváhání kunčického gólmana domácím skórovat a ujali se vedení 1:0. Nápor domácích tak mírně narostl a výsledkem byl druhý gól na 2:0 v 70. minutě. Kunčický celek po urputném boji a několika gólových šancích zaznamenal pouze jednu branku v 82. minutě, když po centru stopéra Tomáše Nováčka skóroval hlavou útočník Jan Motyka, kterému k minimálně dalším dvěma gólům chybělo štěstí, když dvakrát nastřelil tyč soupeřovy branky. Přes nadějnou šanci našeho celku na vyrovnání v poslední minutě utkání jsme podlehli mužstvu Stěžer 2:1 (0:0) a příští neděli nás čeká tým z Nového Města.

"B" mužstvo 15.8.2004, neděle

"B" mužstvo se dnes utkalo s celkem Červeněvse. Utkání se vyvíjelo velmi dramaticky a bylo poznamenáno několika zákeřnými střety na obou stranách, které však byly vyprovokovány převážně hráči hostí. Sudí tak rozdal několik žlutých karet a také jednu červenou pro hráče hostujícího týmu za inzultaci rozhodčího. Překvapivě jsme se již ve 3. minutě ujali vedení 1:0, když po závaru před bránou skóroval Jan Motyka. V minutě 26. srovnali hosté na 1:1 a do poločasu se skóre již nezměnilo. Pět minut po začátku druhé půle se po individuální akci prosadil náš záložník Ondřej Pražák a deset minut nato zvyšoval již na 3:1 pro náš celek útočník Zdeněk Hornych. Soupeř v 65. minutě odpovědel snížením na 3:2, ale všechny jeho naděje na zisk alespoň jednoho bodu se rozplynuly, když byl v pokutovém území zfaulován hráč Tomáš Nováček a kapitán Květoslav Kvasnička proměnil nařízený pokutový kop a skóre se již do konce utkání neměnilo. Konečný výsledek 4:2 (1:1) přinesl kunčickému "B" týmu první 3 body v letošní sezóně a příští neděli zajíždí k mistrovskému utkání do Stěžer.

"B" mužstvo 7.8.2004, sobota

"B" tým dnes zajížděl k prvnímu střetnutí v letošní sezóně do Malšovy Lhoty. Přes vyrovnané utkání se nakonec ze tří bodů radovali domácí, když zvítězili 1:0 (0:0). Příští neděli přivítá "B" mužstvo celek z Červeněvse a od 14 hodin se bude konat velmi očekávané střetnutí starých pánů: Hůra x Důla.